Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #65191 12 lipca 2016, 10:23

Paola_33 Supermama
Iza, sciemniaro, wyglądasz jak mln. $ !!!
Nawet makijaż jest 😁
A brzuch - jeeej, fajniutki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65192 12 lipca 2016, 10:25

Laviaa Fajna mama
Motylku Filipek to juz kawal chłopa!

Tandem ja kcuki zaciskam za Ciebie caly czas i mocno wam kibicuje.

u mnie cisza w domu , synek na wegrzech z dziedkami lata po basenach. wczoraj az sie poryczalam za nim ,a gdzie tam jeszcze 3 tyg ... Porzadki ruszyly powoli do przodu szafa w sypialni ogarnieta. Dzis chyba wezma sie za pokoj synka , ale to dopiero jak wroce bo musze jechac po skierowanie na czwartkowe usg.

Zgłoś nadużycie #65193 12 lipca 2016, 10:33

tandem Supermama
Paola wyjątkowo tyle się działo na forum, że mogło dziewczynom umknąć :) a wiesz, wcześniej wróżyłaś mi kwiecień, a skoro teraz owu była wcześniej, to mam jeszcze szansę na 31.03. :D

Laviaa dziękuję! Synek na Węgrzech - super sprawa :) fajnie, że porządki już do przodu, trzymam kciuki i czekam na fotki kącika dla Małej. tylko się nie przemęczaj! Zdecydowaliście już, które imię?
Powodzenia na usg i daj koniecznie znać po!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #65194 12 lipca 2016, 10:40

Laviaa Fajna mama
jeszcze nie ma imienia :-( maz chce Vivianne ale ostatnio zaczal sie zastanawiac wiec sama nie wiem na czym stoje .Bedzie zdjęcie kącika jak najbardziej ,ale czekamy z tym do 1 sierpnia bo wtedy dowiemy sie czy mieszkanie, ktore chcemy jest na sprzedaz. jak tak to ruszamy z remontem w nowym mieszkaniu,a tu zrobimy tymczasowy.
Czyli kiedy testujesz kochana?

Zgłoś nadużycie #65195 12 lipca 2016, 10:46

izabela23 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Iza, sciemniaro, wyglądasz jak mln. $ !!!
Nawet makijaż jest 😁
A brzuch - jeeej, fajniutki !!

Makijaż? Nawet grama nie było tapetki he :-)

Zgłoś nadużycie #65196 12 lipca 2016, 10:48

tandem Supermama
Faktycznie, mówiłaś o tym mieszkaniu. Już prawie połowa lipca, tak więc dowiesz się niedługo. :) I na zdjęcie będę cierpliwie czekać. Wybór imienia to nie jest łatwa sprawa... W tabelce mam zapisane, że jeszcze Lily i Pola. Wszystkie ładne :) W Pl Lilianki teraz popularne, Vivianna nietypowa w Pl, a Pola w De :)
Miałam testować 24.7. ale owu była wcześniej, więc chyba będę testować wcześniej :) zalecenie mam na 14 dpo, żeby w przypadku negatywu odstawiać luteinę i duphaston. Muszę w domu dokładnie sprawdzić, który dpo mam dziś.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #65197 12 lipca 2016, 10:48

Leena Fajna mama
Sprobuje Wam pokazac Marie

Zgłoś nadużycie #65198 12 lipca 2016, 10:49

Laviaa Fajna mama
Iza naprawde swietnie wygladasz! ciaza Ci sluzy. Brzuszek masz kochany widac jak rosnie :-)

Zgłoś nadużycie #65199 12 lipca 2016, 10:52

Laviaa Fajna mama

Leena napisał(a)

Sprobuje Wam pokazac Marie

o matko Lenaa zakochalam sie! do schrupania!

Tandem w pl Pola jest chyba teraz na topie, i ja bym chciala Polskie imie dla córki, Fajnie by bylo bo maz Artur syn Alex ja paulina i mala Pola :-) musze chyba wywiercic dziure w brzuchu meza ;-)

Zgłoś nadużycie #65200 12 lipca 2016, 11:03

tandem Supermama
Laviaa faktycznie ładny byłby zestaw :) i fajnie, gdy imiona całej rodzinki ze sobą współgrają. A mielibyście element narodowy w tym obcym kraju, hihi :)

Leena Marie śliczna, jak mądrze patrzy! i taka wystrojona ;)

Iza jedyne wytłumaczenie - kwitniesz w ciąży :) bardzo dobrze

Zgłoś nadużycie #65201 12 lipca 2016, 11:10

koko83 Fajna mama
Witam dziewczyny

my od wczoraj same w domu Majka na koloniach ale przechodzi kryzys mieliśmy dzisiaj po nią jechać bo od neidzieli płacz ale przed chwilą dzwoniła że jest ok że zostaje do końca choć rano jeszcze telefon z płaczem był

Anastazja rośnie cyckujemy waży 2940 położna twierdzi że mało przybiera i problem z brzuszkiem mamy męczy się przy robieniu kupki

Leena śliczna córeczka

tandeem powodzenia w testowaniu

Lavia Pola bardzo fajne imię i w pl rzeczywiście teraz na topie
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #65202 12 lipca 2016, 11:14

Paola_33 Supermama

tandem napisał(a)

Paola wyjątkowo tyle się działo na forum, że mogło dziewczynom umknąć :) a wiesz, wcześniej wróżyłaś mi kwiecień, a skoro teraz owu była wcześniej, to mam jeszcze szansę na 31.03. :D
Laviaa dziękuję! Synek na Węgrzech - super sprawa :) fajnie, że porządki już do przodu, trzymam kciuki i czekam na fotki kącika dla Małej. tylko się nie przemęczaj! Zdecydowaliście już, które imię?
Powodzenia na usg i daj koniecznie znać po!

Tandem, chyba jednak VIII - MAJ :-p :-) Przecież wiesz, ze najlepsze dzieciaki to z maja i lipca ;-) ;-)
A serio - miałam za kilka dni brać się za psucie ost. nienaruszonej moimi bohomazami ściany a tu - niespodzianka.. Idalka zabrała najlepsze farby do przedszkola.. :-( :-( :-( Uparła się.. Donatorka, jedna, kurka wodna !!!
To chyba wyraźna aluzja - Matka, wstydu oszczędź ??

Leena, prze słodki króliczek do schrupania !! Tylko te oczka.. rośnie niezła agregatka, chyba.. ?? Poproszę częściej Jej fotki !!!!!!!!! Najlepiej z rana, na poprawę humoru Róża już mi nie daje pospać nawet g. rano.. (Chyba amfę gdzieś ukradkiem wcina.. bo czemu tak krótko sypia ?? ).

Koko - dzielna Maja, oby się Jej udały wakacje !!!!!!!!!! I byla nadal twarda !!!

Tandem - ale kciuki i tak będą !! 22. VII ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65203 12 lipca 2016, 11:14

Leena Fajna mama

koko83 napisał(a)

Witam dziewczyny

my od wczoraj same w domu Majka na koloniach ale przechodzi kryzys mieliśmy dzisiaj po nią jechać bo od neidzieli płacz ale przed chwilą dzwoniła że jest ok że zostaje do końca choć rano jeszcze telefon z płaczem był

Anastazja rośnie cyckujemy waży 2940 położna twierdzi że mało przybiera i problem z brzuszkiem mamy męczy się przy robieniu kupki

Leena śliczna córeczka

tandeem powodzenia w testowaniu

Lavia Pola bardzo fajne imię i w pl rzeczywiście teraz na topie

dziekuje Koko... moze trzeba butla dokarmic? nie wiem no ja nie jestem w tym temacie ekspertem niestety...
Na kupki - moze dawaj jej rumianku? rozluznia, dziala przeciwbolowo i uspokajajco..a na kupki dobry jest baby lax..nie wiem czy takie cos jest tez w Polsce. Dziala jak czopki glicerynowe. Wpuszcza sie w pupcie troszke takiego zelu i kupka lepiej idzie ;) Marie pomaga.
Moze musisz inaczej jesc? zeby lepiej kupki robila?
Anastazja - piekne imie!! sama je rozwazalam :D

Zgłoś nadużycie #65204 12 lipca 2016, 11:17

Leena Fajna mama
No tez mi sie tak wydaje ze to bedzie takie slodkie ziolko z niej :P hehehe i jak umie do zdjec pozowac ! No wkoncu mi sie jakies udalo tutaj wgrac bo wczesniej juz probowalam ale nie chcialo sie wgrac!!! :/ postaram sie czesciej Marysie pokazywac :)

Zgłoś nadużycie #65205 12 lipca 2016, 11:20

tandem Supermama
koko dziękuję :) super, że Maja jednak zdecydowała się zostać -zmienna jak kobieta; życzę, żeby Anastazja ładnie rosła :)

Paola świat taki ciekawy, to jak tu spać?

Zgłoś nadużycie #65206 12 lipca 2016, 11:34

Paola_33 Supermama
Leena, niestety po ur.-u 3 czortów mam doświadczenie i radar zdolne rozpoznawać łobuziaków na milę !!
Filipek Motylka też będzie nieźle mieszał i kombinował !! Na pociechę - takie kreatywne dzieci zwykle jako ludzie dorośli mają pasję i są szczęśliwymi, asertywnymi ludźmi !!

A propo's - gdzie się podziewa Rzodkiewczyni ?? ! Gusiaaaa !!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65207 12 lipca 2016, 11:37

Leena Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Leena, niestety po ur.-u 3 czortów mam doświadczenie i radar zdolne rozpoznawać łobuziaków na milę !!
Filipek Motylka też będzie nieźle mieszał i kombinował !! Na pociechę - takie kreatywne dzieci zwykle jako ludzie dorośli mają pasję i są szczęśliwymi, asertywnymi ludźmi !!

A propo's - gdzie się podziewa Rzodkiewczyni ?? ! Gusiaaaa !!!!!!!!

Grunt zeby byla szczesliwa :)

Zgłoś nadużycie #65208 12 lipca 2016, 12:00

tandem Supermama
Leena to prawda :)

Robię przegląd tabelki.

Staraczka co z Tobą? Już dłuugo Cię nie ma... Ktoś ma kontakt?
PaulaG, kasia_t jak sytuacja u Was? @ przyszła?

mala jak się czujesz, jakieś przeczucia?
angel coś cicho jesteś?

asaguarela wrócisz do nas?
usiasia? patrycja?

dżasta, anetaka już chyba nie? czy od razu z pozytywami jak Kazia?

kamila i werkaa na szczęście są i tu, i na 2017.

Teraz ciężarówki.

Najbliżej do spotkania z maluszkami po naszej stronie brzuszka jest Lidzia :D emocje powoli sięgają zenitu!
potem raczej milczące Jagna i mjakmama.

Kaari jest na posterunku :) ,
gusia zniknęła choć próba powrotu była (hej, hej, wróć jeszcze!)
marluna się męczy z mróweczkami ale już coraz lepiej,
Laviaa, iza, kasik - są z nami i bardzo dobrze :) trzymamy kciuki za dobre wyniki i mało stresu!
Kowy rzadko bywa, jadzia zagląda (więcej proszę!) a pozostałe się nie odzywają.

Dobrze, że są z nami jeszcze Mamy :)
Bez Was to forum nie byłoby takie samo, jesteście jak promyki nadziei dla staraczek (przynajmniej dla mnie!) a fotki maluszków i rady na przyszłość - bezcenne. Więc nas na pewno nie opuszczajcie!

To tyle z księgi ogłoszeniowo-apelowej ;)

Zgłoś nadużycie #65209 12 lipca 2016, 12:05

Paola_33 Supermama
Tandem, Ty to umiesz polać miód na serce !! Jesteś naszym forumowym Słoneczkiem :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65210 12 lipca 2016, 12:16

jadzia Fajna mama
Tandem snilas mi sie dzisiaj! Nie pamietam o co chodzilo ale pamietam ze ty to bylas ty!!
Co do twojej diagnozy szpitalnej odnosnie pco pamietaj ze mimo iz sa takie podwjrzenia to jajnik i tak pracuje bo jajeczko peka a poza tym drugi jest zdrowy! Wiec szanse wcale nie zmalaly na bejba. A jak tenp rosnie to dobry znak. Ja w szczesliwym cyklu nie mierzylam temp bo strasznie mi rylo psychike i raz zmierzylam a temp nieznacznie byla podwyzszona i przezywalam ze pewnie dalej nic z tego a ciaza byla!!! Trzymam kciuki.
Paola bije sie w piers. Sto lat dla Rozy!
Leena Marysia piekna!
Koko wiem ze na gazy sa do kupienia w aptece takie aplikatory do tyleczka dzieki ktorym dziecku lepiej baki puszczac. A nazwy nie pamietam. Moze to pomoze. Ale to raczej na wzdecia dobre.
Karii ty dopiero testowalas! A juz 30 tydz.
Lavia na tesknote najlepsze jakies zajecie. Powodzenia z mieszkaniem.