Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #65011 4 lipca 2016, 20:00

Leena Fajna mama
Witam się z auta ;) właśnie wracamy z urlopu do domku. Żal ze to tak szybko minęło ..łzy się w oczach kręcą ale no coz...
Za to jak mi miło że o mnie pamiętacie ❤❤❤❤
Nie mam co testować bo dziś przyszła pierwsza po ciąży malpa! Ale to dobrze bo na drugie dziecko za wcześnie

Buka Basia jest cudna 😃Marysia tez się śmieje i guga coraz wiecej. A jaka dumna jest jak jej się uda !! Chwyta juz zabawki, taty okulary czy mamy bluzki albo włosy hihi.
Śpi całą noc i jest w ogóle mega super.

Trzymam kciuki za staraczki! !

Motylku podziwiam Cię za wytrwałość! Masz super efekty. Ja tez mam plan zacząć na dniach ;)

Alanek ładne imie. Jak się komuś nie podoba 5o jego problrm. Grunt ze wam się podoba. H nas rodzina tez niezadowolona z imienia naszej Myszki ale mi to wisi i powiewa 😉

Tandem jaki mega domek !!

Zgłoś nadużycie #65012 4 lipca 2016, 20:00

Leena Fajna mama
Witam się z auta ;) właśnie wracamy z urlopu do domku. Żal ze to tak szybko minęło ..łzy się w oczach kręcą ale no coz...
Nie mam co testować bo dziś przyszła pierwsza po ciąży malpa! Ale to dobrze bo na drugie dziecko za wcześnie

Buka Basia jest cudna 😃Marysia tez się śmieje i guga coraz wiecej. A jaka dumna jest jak jej się uda !! Chwyta juz zabawki, taty okulary czy mamy bluzki albo włosy hihi.

Motylku podziwiam Cię za wytrwałość! Masz super efekty. Ja tez mam plan zacząć na dniach ;)

Alanek ładne imie. Jak się komuś nie podoba 5o jego problrm. Grunt ze wam się podoba. H nas rodzina tez niezadowolona z imienia naszej Myszki ale mi to wisi i powiewa 😉

Zgłoś nadużycie #65013 4 lipca 2016, 20:06

Loko Zaprawiona w bojach
Dziewczyny pytanko...czy jest mozliwe okeslic plec dziecka w 10tc dokladnie w 9tc i 6 dzien jesli liczac od okresu?Czy ktoras cos slyszala?

Zgłoś nadużycie #65014 4 lipca 2016, 20:14

Loko Zaprawiona w bojach
Bo ja wlasnie w sobote bylam na taki zwyklym usg i lekarz strasznie namieszał mi w glowie..najpierw powiedzil, ze chyba dziewczynka, pozniej ze chopiec a na koniec ze w sumie to za wczesnie..po co w ogole cos gadal..nie naciskalam przeciez na niego..On sie pobawil a ja teraz sie stresuje... Synka juz mam i bardzo marzy i sie coreczka.. Czy jest mozliwe, ze na tym etapie moze lekarz poprawnie okeslic plec?Slyszalam ze w tym tygodniu ciazy to wyrostek plciowy wyglada identycznie u obu plci.. dopiero w 12-13 tc na chlopca idzie w gory a na dziewczynke w doł...

Zgłoś nadużycie #65015 4 lipca 2016, 20:43

murron Supermama

Leena napisał(a)

a co im się w Marysi nie podoba?

Zgłoś nadużycie #65016 4 lipca 2016, 20:56

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

a co im się w Marysi nie podoba?

Nie podoba im się to ze nazywa się Marie a nie Maria

Zgłoś nadużycie #65017 4 lipca 2016, 21:01

Loko Zaprawiona w bojach
Kochane wypowiecie sie na temat tego rozpoznawania plci? jak to bylo u Was?

Zgłoś nadużycie #65018 4 lipca 2016, 21:15

izabela23 Supermama
Loko nie ma opcji okreslenia plci w 10tyg ja chyba bym w zyciu nie uwierzyla w plec z 10tc

Zgłoś nadużycie #65019 4 lipca 2016, 21:32

jadzia Fajna mama
Loko ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie w 5 miesiacu ze corka bedzie. Wczesniej lekarz sie na ten temat wcale nie wypowiadal. Wielu lekarzy nie mowi poki nie sa pewni. U Ciebie bardzo jest wczesnie na plec. Nie sugeruj sie bardzo ta opinia !!!

Zgłoś nadużycie #65020 4 lipca 2016, 22:20

Loko Zaprawiona w bojach
Dzieki dziewczyny, 18lipca mam usg genetyczne wiec sie wtedy dowiem ..trzymajcie prosze kciuki za dziewczynke bo super synka juz mAm

Zgłoś nadużycie #65021 4 lipca 2016, 23:28

Kaari Fajna mama
Loko zgadzam się z Dziewczynami, że to za wcześnie. Ja byłam na usg na poczatku 13 tyg i mi powiedzieli płeć ale nie na 100%. Po koleżankach tez widzę, że tam gdzie był chłopiec to mówili wczesnej natomiast tam gdzie dziewczynka to dopiero gdzieś ok 16 tygodnia a nawet na połowkowym.

Zgłoś nadużycie #65022 4 lipca 2016, 23:39

turboslimak Fajna mama
Buka basia boska!!!!!

Podczytalam was. Ja nie mam.czasu na nic
Nawet by cwiczyc...zaglądam tu ostatkiem sil czesto...
Dzis myślałam o ciazy ze to taki trudny stan...i mega obciążenie dla organizmu kobiety

Zgłoś nadużycie #65023 5 lipca 2016, 6:21

buba131 Fajna mama

tandem napisał(a)

No ja właśnie nie wiem, nie chcę się narzucać, więc sama z sobą nie piszę ;)
staraczki zabiegane i nie ma nas już tak dużo (na szczęście, bo przecież przenosić się mamy na ciężarówki)
ciężarówki nie wszystkie i nie stale się odzywają
a mamy też nie mają czasu :(
Róża Paoli chora i od razu cisza taka...
gusia w ogóle zniknęła
Monia odzywa się tylko czasami
Leena chciała testować ale zamilkła
koko i Tauriel -najświeższe mamy- zajęte maluchami
jadzia więcej się udziela na wątku ciążowym
pozostałe od czasu do czasu, ale chyba wakacjują (które mogą) albo pogoda zniechęca do zaglądania tutaj
:(

jetem czytam jak mogę :) ale od 7 do 14 pracuję, potem w malinki i wracam o 21-22 do domu

Zgłoś nadużycie #65024 5 lipca 2016, 6:50

Loko Zaprawiona w bojach

turboslimak napisał(a)

Buka basia boska!!!!!

Podczytalam was. Ja nie mam.czasu na nic
Nawet by cwiczyc...zaglądam tu ostatkiem sil czesto...
Dzis myślałam o ciazy ze to taki trudny stan...i mega obciążenie dla organizmu kobiety

A no właśnie najpier chłopca widac wiec moze juz moja dzidzia w tym 10tc robiła sie powoli na chłopca:/

Zgłoś nadużycie #65025 5 lipca 2016, 7:10

murron Supermama

Loko napisał(a)

A no właśnie najpier chłopca widac wiec moze juz moja dzidzia w tym 10tc robiła sie powoli na chłopca:/

ja bym też nie zawierzała temu co mówią w 10 tygodniu, bo wiarygodne pomiary to dopiero na połówkowym. a że jakiś lekarz powiedział wcześniej i trafił to zawsze ma 50 % szans.
no to jeśli Wy nie macie z tym problemu niech w Polsce mówią na nią Marysia, a dla Was będzie Marie, moim zdaniem i tak imię jest międzynarodowe.
u nas np. jest Ninka a ja na nią jak była mała wołałam Bambolina :)
a na Franka mówię często z włoska Francesco :)

Zgłoś nadużycie #65026 5 lipca 2016, 7:11

murron Supermama
Turbo i buba podziwiam Was za takie napięte grafiki, ja mam tak, że jak się Franek, tak jak dziś obudzi koło 6.30 to mam gwarantowane, że między 21 a 22 będę już przysypiała :)

Zgłoś nadużycie #65027 5 lipca 2016, 7:34

Loko Zaprawiona w bojach

murron napisał(a)

ja bym też nie zawierzała temu co mówią w 10 tygodniu, bo wiarygodne pomiary to dopiero na połówkowym. a że jakiś lekarz powiedział wcześniej i trafił to zawsze ma 50 % szans.
no to jeśli Wy nie macie z tym problemu niech w Polsce mówią na nią Marysia, a dla Was będzie Marie, moim zdaniem i tak imię jest międzynarodowe.
u nas np. jest Ninka a ja na nią jak była mała wołałam Bambolina :)
a na Franka mówię często z włoska Francesco :)

Według okresu to był nawet 9 tc i 6 dzień ..wiec tez sie bardzo zdziwiłam ze w ogóle on tam czegoś szuka..dzis znowu idę na usg bo mam dziwne skurcze od wczoraj i doktorowa kazała podejść ciekawe co powie ...Juz mM dosyć bo każde takie usg to duży stres ..a jak dodatkowo jeszcze cudują z ta płcią to juz w ogóle mnie to denerwuje..Dam znać po usg

Zgłoś nadużycie #65028 5 lipca 2016, 7:48

izabela23 Supermama
Cześć :-)
Leena no to jednak @ przyszła pewnie troche ci ulżylo :-) zazdroszczę urlopu

Loko na usg genetycznym tez nie jest pewne ze ci powie lelarz plec ja wiem, ze lekarze czasami mowia ale ja srednio wierze w te plci z tego okresu. Jeszcze chlopca to moga sprobowac odroznic ale często stwierdAja ze dziewczyna a potem chlopiec sie okazuje. Ale trzymam kciuki aby poszlo po twojej mysli i byla corcia

Zgłoś nadużycie #65029 5 lipca 2016, 7:52

Loko Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Loko na usg genetycznym tez nie jest pewne ze ci powie lelarz plec ja wiem, ze lekarze czasami mowia ale ja srednio wierze w te plci z tego okresu. Jeszcze chlopca to moga sprobowac odroznic ale często stwierdAja ze dziewczyna a potem chlopiec sie okazuje. Ale trzymam kciuki aby poszlo po twojej mysli i byla corcia

Kochana a czy ja na tym Twoim zdjęciu dzidzi usg widze właśnie ten wyrostek płciowy?spodziewasz sie chłopca czy dziewczynki?

Zgłoś nadużycie #65030 5 lipca 2016, 7:54

Loko Zaprawiona w bojach

izabela23 napisał(a)

Kochana a czy ja na tym Twoim zdjęciu dzidzi usg widze właśnie ten wyrostek płciowy?spodziewasz sie chłopca czy dziewczynki?