Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64871 28 czerwca 2016, 21:05

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Hihi pepitka no ja nie moge miec stycznosci z zadnymi sierciowymi zwierzakami .
juz dzis 17 tydzien jak ten czas leci. :)
Mam nadzieeje ze dziewuszki sie zaraza i zaciaza :)
Hihi ja ciazy nie planowalam widocznie byla pisana ta Nasza Julia :*
Jadzia dziekuje :)

Zgłoś nadużycie #64872 28 czerwca 2016, 21:13

Kaari Fajna mama
Ja dziś po wizycie, jestem zadowolona bo w badaniu jest ok :) jedyny minus, że nie miałam usg ale za miesiąc idę na wypasione to sobie odbije. A teraz kontynuuje swój emerycki styl życia i też należę do tej grupy, której czas się wlecze.
Murron-zgadzam się z Tandem, Franek jest taki przytulaśny :)
Motylku - rozumiem, że nie miałaś jak wyjść i cieszę się na paczkę od Ciebie :) i jeszcze rzeczy w gratisie- naprawdę nie musiałaś ale bardzo mi miło. A Filipek w stroju tygrysa - bajer :)
Motocyklistka-gratuluje udanej wizyty.
Staraczki kibicuje Wam ostro żebyście opuściły tą tabelę. Ja jeszcze wirusów nie wysyłałam to spróbuje bo widzę że tu teraz Werka i Straraczka mają testować więc może mi się uda zarazić. A a a a a a a aaaaaaapsiiiiiiiik! :) czekam na zdjęcia z 2 krechami.

Zgłoś nadużycie #64873 28 czerwca 2016, 21:23

Dzieki kariii :)

Zgłoś nadużycie #64874 28 czerwca 2016, 21:55

motylek1909 Supermama

pepitka50 napisał(a)

hejo :) moje wczorajsze nadrabianie spełzło na niczym bo Tomaszek co chwila się budził . Dzisiaj tez jakiś marudny godzina lulania i 5 min spania. była dziś u mnie przyjaciółka i cały czas musiałam go na rękach mieć bo jak połozyłam to płacz. taki mamin cycuś się chyba robi he he Moto piekne zdjęcia :) ja to już tyle razy plułam monitor żebyście się pozarażały ale coś słabe te moje wirusy ciażowe były;/ u nas też pogoda brzydka więc siedzimy w domu. jeszcze Tomusia słonko spiekło na buzi chociaż był cały czas w cieniu- nie wiem jak to sie stało i ma bąbelek na pliczku masakra;/ zrobiła się ranka wiem to nie dopuszczalne ale na prawdę nie wiem jak to się stało . Ale dobrze że tylko 1 bąbel.... Tandem czekam na Twoj wielki dzień gdy będziesz chwalić się dwoma tłustymi krechami;D Motylku fajnie że się pokazałaś :) na tym jednym zdjęciu to Ty trzymasz Filipka ?? ? jak tak to bardzo schudłaś na twarzy aż cię poznać nie mogę hi hi Paula g ja też mam 3 koty he he po tym jak mój zaginął znów w akcji( jak poszedł w marcu na marcówki tak nie wrócił) na poddaszu jakaś obca kotka sie nam okociła i są 3 kotki ;p musze je dokarmiać bo biedne taki chude. póki co się mnie boją ale dziś już matka do mnie przyszła i powąchała mi rękę może jutro da się pogłaskać;D taka biedna głodna ja nie wiem czy ludzie to swoim kotom jesc nie dają przecież chyba to od jakiegoś sąsiada kotka. no to tyle u mnie;D

Na zdjęciu jest moja mama :) to nie ja :) ja nadal gruba i brzydka :p .
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #64875 28 czerwca 2016, 21:56

mala2 Supermama
Elo :)

Ja dzisiaj pracowity dzień mam za sobą i pewnie bedzie cały tydzień taki wiec rzadko bede gdyby co .Właśnie skończyliśmy malować unigruntem nową piwnice bo po remoncie to będzie kuchnia letnia i spiżarnia.A jak zaczniemy generalny remont góry to musimy tam sie przeprowadzić wiec zaczynamy od dołu .Wyglądam jak muchomor bo mam czerwoną bluzke i cała jestem w białe kropki.
Drzwi od piwnicy też juz zainpregnowałam bo sa drewniane z reszta jak w całym domu ( w końcu mam słabość do drewna dlatego stolarza mam w domu ;) ).I tak w nosie mam tylko farbe i bejce.A jutro powtórka z rozrywki 2 warstwa i kolejna już właściwa.I przechodzimy pietro wyżej.Wiec przez najbliższe miesiace bede sie bawić w malarza pokojowego pewnie ;)

A tak to moje jajniki mam wrażenie ,ze grają w pingponga wiec jak nic cykl znowu mi się rozjechał zwariować idzie jak już 2/3cykle sa równe to kolejny sobie robi figle ach...

Nic zmykam moze uda mi się was nadrobić jutro rano :) Kolorowych :)

Zgłoś nadużycie #64876 28 czerwca 2016, 21:57

motylek1909 Supermama
Werka i staraczka trzymam kciuki za wasze testy! Muszą wyjść pozytywnie :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #64877 28 czerwca 2016, 21:59

motylek1909 Supermama
Mala jak ja Ci zazdroszczę własnego domku i roboty przy nim... My 15 mcy temu kupiliśmyieszkqnie ale malutkie
.. Robi się nam ciasnawo :( ale liczę na to ze jak skończę szkole to może uda mi się dostać lepsza prace, zarobki będą lepsze to i może lokum zmienimy na większe :)

Zgłoś nadużycie #64878 28 czerwca 2016, 22:04

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Hej. Staraczki ja też wysyłam te wiruski ciążowe więc proszę się zarażać!!! Oby Wam się udało Kochane!!! :D Dzisiaj byłam w Medicorze w Nowym Sączu to filia Ujastka tylko bliżej mojego domu i mam umówioną cesarkę na 21 lipca,będzie to 38 tydzień.Oczywiście jak zacznie się coś dziać to mam jechać od razu i mam wizytę kontrolną za tydzień i za dwa tygodnie.Już coraz bliżej,zaczynam się pomalutku bać czy sobie poradzę i w ogóle jak zniosę cesarkę.Oby było wszystko w porządku. :)

Zgłoś nadużycie #64879 28 czerwca 2016, 22:07

Lidzia dasz rade ja kolejna wizyte mam 20.07 tym razem w szpitalu

Zgłoś nadużycie #64880 28 czerwca 2016, 22:17

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Czas mi bardzo szybko ucieka...dopiero były dwie kreski na teście a już termin porodu mam wyznaczony ;)

Zgłoś nadużycie #64881 29 czerwca 2016, 0:12

tandem Supermama
iza dokładnie, te historie ze zdjęć to już nietypowe; ale wieloraczki na pierwszym zdjęciu - wręcz nieprawdopodobne!

motocyklistka gratuluję, zdjecia piękne :) i oby wiruski na staraczki zadziałały :)

pepitka dziękuję, ja też czekam na ten wielki dzień :) może choć macierzyńskimi wiruskami próbuj? :) jej, żal mi Tomusia za opaleniznę, ja też mam masakryczną skórę i mąż na zmianę modli się o dziecko i o to by miało skórę po tacie :D
rodzice też mają właśnie trzy małe kotki, strasznie słodkie; i szukają dla nich nowego domu (a ja nie zdążyłam się jeszcze ich nagłaskać!)

Kaari super, że na badaniach wszystko w porządku, czekamy na usg (kiedy?) Miłego "emeryckiego" życia i dziękujemy za wiruski! :)

motylku pozwalam sobie znów o coś zawnioskować. wnioskuję o zdjęcie motylka z maluszkiem! :) i niegadanie o grubych i brzydkich motylkach, bo motylki takie nie są! :D
trzymam kciuki za plany lokalowe! my kupiliśmy w grudniu mieszkanko 41m2 a jak widziałaś w rozmowie z izą, mój mąż i tak niczym niezrażony planuje trojaczki :D

mala rozumiem tą słabość do drewna :) my mieszkanie wybraliśmy na podstawie tego, że "podobały nam się deski na podłodze" :D powodzenia w malowaniu i nadrabianiu! ps zazdroszczę letniej kuchni!

lidzia ale super, to już zaczyna być coraz bardziej realne! i urodzisz jeszcze przed moim urlopem i kolejnym testem, a więc zwolnisz brzuszek z podwójnym miejscem :D zaczynam mieć nadzieje! :) czas minie raz dwa, wszystko gotowe?

staraczka wywołuję Cię bardzo intensywnie. na znak tego wstawiam zdjecie z budowy domku letniskowego, przy którym w następne wakacje spotykamy się z naszymi bobasami, pamiętasz umowę? :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64882 29 czerwca 2016, 8:33

izabela23 Supermama
Cześć kobietki :-)
Wpadam zostawić wiruski,apsik,apsik :-)

Zgłoś nadużycie #64883 29 czerwca 2016, 8:39

tandem Supermama

izabela23 napisał(a)

Cześć kobietki :-)
Wpadam zostawić wiruski,apsik,apsik :-)

o, codzienna dawka wirusków - to jest to :) oby skutecznie!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64884 29 czerwca 2016, 8:43

mala2 Supermama
Elo :)

Motylku nie zadrość bo nam robota pójdzie jak krew z nosa :P
A twój malutki przesłodki ,do schrupania.A i dołączam sie do tych grubych i brzydkich ty to jesteś dopiero po ciąży a ja już tyle czasu i nadal walcze z tym balastem i już zaczynam sobie wmawiać,ze to wałśnie jego wina ,ze nie moge zajść.... za dużo kg i maluszek nie chce zamieszkac w takim wielkim cielsku :( .
A tak poważnie ja to bym nie mogła mieszkać w blokach ,raz próbowałam jak wynajmowałam z poprzednim facetem i wiem ze to nie dla mnie .Całe życie mieszkałam w dużym domu z jeszcze większym ogrodem i to jest dla mnie najlepsze,tam sie dusiłam.Mój to znowu z bloków wiec nie wyobraża sobie tam wracać jak poczuł magie domu u mnie ;) Wiec dlatego zadłużyliśmy sie na prawie całe swoje życie i mamy swoje 4 ściany ;)
Tandem no letnia kuchnia fajna sprawa nie bede musiała latać do domy by coś zrobić młody bedzie sie bawił a ja mam na niego podgląd i sie robi obiad itp.Wszystkie zaprawy i inne kłopotliwe(śmierdzące)potrawy bede robić tam ryby,kapuste itp co by chaty nie zasmradzać.A meble będę miała z obecnej kuchni bo mam takie "zwykłe"a teraz chce pod zabudowe.
Tandem pięknie zaczyna to już wyglądać ,już czuje jego zapach :)

Jejku jakiego mam dzisiaj lenia....młody wstał coś po 7 a ja nie miałam siły otworzyć oczu ,zgarnęłam go do siebie wł bajki a ja kimałam dalej ,zrobiłam mu mleko i najchętniej walnęła bym sie znowu.Już dawno nie miała takiego braku mocy a tyle roboty przede mną.

Zgłoś nadużycie #64885 29 czerwca 2016, 9:01

tandem Supermama
elo, elo mala :)
nie myśl negatywnie, fasolce będzie u Ciebie dobrze, milusio i cieplusio ;) po prostu czeka aż pomalujecie mu pokój :) Domku, budowy, ogrodu zazdroszczę. Ja też jestem z dużego domu na wsi, no i zawodowe ciągotki do ogrodu też mam, ale mąż z miasteczka zamarzył sobie mieszkać w mieście. Więc postawiliśmy na kompromis - początek małżeństwa w mieście, żeby poznać jak to jest :) a potem budowa i ogródek dla dzieci :) mam nadzieję, że plan się ziści.
Letnia kuchnia jest też świetna na zaprawy, mycie warzyw itp., żeby właśnie tej "prawdziwej kuchni" nie brudzić :) moja babcia tak miała, że np, na wszystkie imprezy szykowała wszystko w letniej i potem tylko nosiliśmy na górę i na stół gotowe dania :)
Też strasznie się nakręcam tym domkiem, rodzice pojechali pilnować budowy, całość ma trwać 3 dni (!), prawdopodobnie pojedziemy w sobotę tam z mężem na weekend i będziemy montować okiennice (choć okien jeszcze nie będzie); weźmiemy materace i będziemy spać na podłodze :D

Zgłoś nadużycie #64886 29 czerwca 2016, 9:32

buka87 Supermama

Lidzia28 napisał(a)

Hej. Staraczki ja też wysyłam te wiruski ciążowe więc proszę się zarażać!!! Oby Wam się udało Kochane!!! :D Dzisiaj byłam w Medicorze w Nowym Sączu to filia Ujastka tylko bliżej mojego domu i mam umówioną cesarkę na 21 lipca,będzie to 38 tydzień.Oczywiście jak zacznie się coś dziać to mam jechać od razu i mam wizytę kontrolną za tydzień i za dwa tygodnie.Już coraz bliżej,zaczynam się pomalutku bać czy sobie poradzę i w ogóle jak zniosę cesarkę.Oby było wszystko w porządku. :)

Lidzia w moje urodziny urodzisz :) ) Na pewno wszystko pójdzie dobrze. Ja po SN lezalam jeszcze a laski po CC juz z dzieciaczkami były :) Także wszystko bedzie ok :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #64887 29 czerwca 2016, 10:22

pepitka50 Fajna mama
Tandem ale fajny domek;D gdzie to budujecie ?? pewnie pisałaś ale wiesz ja do tyłu jestem;D Mtylku t powiem Ci że jesteś klonem swojej mamy bo serio myśłałam że to Ty ;p a Filipek super wygląda w ubranku tygryska!!! a jaki już duży- takie długie nózki ma;D a wcale taka gruba jak piszesz nie jesteś bo na sesji z małym wyglądasz bardzo ładnie ;p Lidzia już niedług zbaczysz maluszki ale fajnie!!!! pierwsze forumowe bliźniaki. Murron Franio cudny!!!! Buka jak tam się czujesz? jak Basieńka ?? ?

Zgłoś nadużycie #64888 29 czerwca 2016, 10:52

tandem Supermama
pepitka no jasne, rozumiem :) domek nad morzem, tzn. 10km od brzegu, na działce pośród lasów :) więc tak się umówiłyśmy kiedyś ze staraczką, że jeśli go postawimy, to za rok jedziemy z bobasami. No więc postawiliśmy z mężem płot na początku czerwca, a teraz domek pnie się do góry :)

Lidzia to prawda, pierwsze bliźniaki, pamiętam jaka to była niespodzianka :) już niedługo będą po naszej stronie brzuszka i zobaczymy ich twarze :)

w tabelce dopisuję za ile dni są najbliższe testowania, by staraczki nie mialy wymówek :) no i powoli potrzeba nowe ciężarówki na pierwszy trymestr! :)

Zgłoś nadużycie #64889 29 czerwca 2016, 11:41

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej hej kochane wpadłam Was zarazić atfuuuuu psik psik.....

Zgłoś nadużycie #64890 29 czerwca 2016, 12:32

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

o, codzienna dawka wirusków - to jest to :) oby skutecznie!

Postaram się codziennie podsylac wiruski :-) aż epidemie ciazowa wywołany :-)
A tu my, za polmetkiem