Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64751 24 czerwca 2016, 19:04

angel Fajna mama

tandem napisał(a)

Paula czekamy, czekamy :)

angel współczuję, taka niejasność jest najgorsza

kowy dziękuję, mam nadzieję

paola oby antybiotyk zadziałał! trzymam kciuki mocno! no a co do Twoich wróżb o moim marcowym bobasku...?
:(

mala super, korzystaj ze słonka i wody :)

Znaczy sie ja juz nadziei nie mam tylko na ta @czekam a testy to juz chyba z przyzwyczajenia rano robie kurcze jakby sie tak wkoncu udalo to naprawde producenci testow dostana po dupie bo mysle ze jestem dobrym klientem :) powinni mi juz rabaty dawac hihi

Zgłoś nadużycie #64752 24 czerwca 2016, 20:42

tandem Supermama
angel zawnioskuj w takim razie o jaki taki rabat, może videobloga prowadź i nagrywaj te testy, to dadzą Ci za darmo? :) no wiem, że czekasz tylko na @ w tym momencie...

do mnie @ przyszła, skręcam się z bólu, a jutro wesele... ale przynajmniej już nie czekam

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64753 24 czerwca 2016, 22:12

PaulaG Fajna mama
Te małpy wredne ... Przykro mi tandem :(

Gdybym tak policzyla ile wydalam na testy ... To mam kilka stówek na chodźby wyprawke haha

Zgłoś nadużycie #64754 24 czerwca 2016, 22:45

angel Fajna mama

tandem napisał(a)

angel zawnioskuj w takim razie o jaki taki rabat, może videobloga prowadź i nagrywaj te testy, to dadzą Ci za darmo? :) no wiem, że czekasz tylko na @ w tym momencie...

do mnie @ przyszła, skręcam się z bólu, a jutro wesele... ale przynajmniej już nie czekam

Ojej wspolczuje

Zgłoś nadużycie #64755 24 czerwca 2016, 23:16

tandem Supermama
PaulaG, angel dziękuję! nałykałam się przeciwbólowych, mąż przyniósł mi pizzę i jakoś przetrwałam. oby jutro było już lżej. dobrej nocy!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64756 25 czerwca 2016, 7:55

buba131 Fajna mama
a ja kurde chyba nie miałam w końcu tej owulacji, raz mi temp skoczyła do 36.8 a teraz znów niżej, wezmę 10 dni luteinę i odstawie i @ przyjdzie. No chyba, że ta temp świruje bo praktycznie od 6 do 23 jestem na nogach. Rano do pracy a od 14 w malinki :) .

Zgłoś nadużycie #64757 25 czerwca 2016, 8:50

PaulaG Fajna mama
No temp 37.1 .. Spada powoli.. Mysle ze jutro bedzie malpa. Nawet pobolewa mnie brzuch ..

Zgłoś nadużycie #64758 25 czerwca 2016, 9:33

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny.Przepraszam że się nie odzywałam ale w szpitalu miałam tylko tel a z niego nie potrafię pisać...poza tym nie miałam głowy.Dwa tygodnie byłam i myślałam że zwariuje. Nie które dziewczyny leżą prawie całą ciążę,strasznie im współczuje ale co się nie robi dla swoich maluszków.Mi od początku dali antybiotyk bo CRP wysokie.Potem znowu jakąś bakterie znaleźli i inny antybiotyk po którym bolał żołądek. No i faszerowali mnie do wczoraj bo w domu musiałam jeszcze trzy tabletki wziąć.Oprócz tego dostałam Polfilinę żeby dzieci rosły a w sumie miałam 26 tabletek,potem 24 i teraz mam coś około 10 dziennie. Rozwarcie mam na centymetr a szyjka skrócona na 1,5 cm.Czuje się fatalnie,chyba nigdy tak się nie czułam.Jak chodzę to zdaje się jak by mi się wszystko rozłaziło od środka i straszny ból nawet przy wstawaniu z łóżka.Dzieci urosły i teraz chłopczyk waży 2060 a dziewczynka 1700 czyli jak wytrzymam jeszcze ze dwa tygodnie to powinno po pół kg im dojść jeszcze.Oby do 36 tygodnia dotrwać a potem już spokojnie. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Zgłoś nadużycie #64759 25 czerwca 2016, 9:34

Cześć dziewczyny.Przepraszam że się nie odzywałam ale w szpitalu miałam tylko tel a z niego nie potrafię pisać...poza tym nie miałam głowy.Dwa tygodnie byłam i myślałam że zwariuje. Nie które dziewczyny leżą prawie całą ciążę,strasznie im współczuje ale co się nie robi dla swoich maluszków.Mi od początku dali antybiotyk bo CRP wysokie.Potem znowu jakąś bakterie znaleźli i inny antybiotyk po którym bolał żołądek. No i faszerowali mnie do wczoraj bo w domu musiałam jeszcze trzy tabletki wziąć.Oprócz tego dostałam Polfilinę żeby dzieci rosły a w sumie miałam 26 tabletek,potem 24 i teraz mam coś około 10 dziennie. Rozwarcie mam na centymetr a szyjka skrócona na 1,5 cm.Czuje się fatalnie,chyba nigdy tak się nie czułam.Jak chodzę to zdaje się jak by mi się wszystko rozłaziło od środka i straszny ból nawet przy wstawaniu z łóżka.Dzieci urosły i teraz chłopczyk waży 2060 a dziewczynka 1700 czyli jak wytrzymam jeszcze ze dwa tygodnie to powinno po pół kg im dojść jeszcze.Oby do 36 tygodnia dotrwać a potem już spokojnie. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Zgłoś nadużycie #64760 25 czerwca 2016, 9:34

Zgłoś nadużycie #64761 25 czerwca 2016, 9:47

Laviaa Fajna mama
Lidzia dobrze ze się odezwałaś już się martwilam o Ciebie. 2 tyg wytrzymasz dasz radę. Najważniejsze że Ci pomogli w szpitalu

Zgłoś nadużycie #64762 25 czerwca 2016, 10:05

tandem Supermama
buba, PaulaG współczuję... ale pamiętamy, że kolejny cykl to kolejna szansa, więc lepiej, żeby @ przyszła niż się zgubiła.

Lidzia dobrze, że się odzywasz, własnie brakowało nam wiadomości od naszej pierwszej bliźniakowej mamy. Współczuję tych dwóch tygodni i że jest Ci tak ciężko, ale teraz to już naprawdę z górki i maluszki na pewno pięknie urosną jeszcze! jak Natalka, nie może się doczekać rodzeństwa? dawaj nam znać, jak dasz radę!

Zgłoś nadużycie #64763 25 czerwca 2016, 12:33

No Nati nie może się doczekać a ja zostałam bez lekarza bo pojechali na urlopy...nawet skierowania na cc nie ma kto wypisać więc trzeba zaciskać nogi...

Zgłoś nadużycie #64764 25 czerwca 2016, 13:14

jadzia Fajna mama
Lidzia dobrze ze sie odezwalas. Juz nie dlugo meta. Musisz dac rade!
Tandem wesołej zabawy!
PaulaG bardzo mi przykro!
A ja zrobilam placka i salatke i terax usypiam mala. Nie mam czym oddychać taka duchota! Ale burza chyba u mnie idzie. Mialam dzis jechać na pogrzeb do bliskiej mojemu sercu osoby ale nie pojechalam bo taki skwar. Strasznie mi przykro z powodu jek smierci. Wogole teraz jestem taka miekka, zaraz sie rozklejam. Masakra!

Zgłoś nadużycie #64765 25 czerwca 2016, 16:02

angel Fajna mama

jadzia napisał(a)

Lidzia dobrze ze sie odezwalas. Juz nie dlugo meta. Musisz dac rade!
Tandem wesołej zabawy!
PaulaG bardzo mi przykro!
A ja zrobilam placka i salatke i terax usypiam mala. Nie mam czym oddychać taka duchota! Ale burza chyba u mnie idzie. Mialam dzis jechać na pogrzeb do bliskiej mojemu sercu osoby ale nie pojechalam bo taki skwar. Strasznie mi przykro z powodu jek smierci. Wogole teraz jestem taka miekka, zaraz sie rozklejam. Masakra!

Bardzo mi przykro i wspolczuje straty mysle ze zawsze jest ciezko pozegnac sie z kims ostatecznie ale zawsze ci wszyscy ludzie pozostaja w naszych sercach i pamieci nieraz dla nich tak jest lepiej gdy ciezko choruja mecza sie cierpia a tam gdzie odchodza juz nic ich nie boli sa spokojni. Dobrze zrobilas bo w twojim stanie takie przezycie nie bylo by dobre. Trzymaj sie

Zgłoś nadużycie #64766 25 czerwca 2016, 17:52

angel Fajna mama
Wygralismy!!!!!!

Zgłoś nadużycie #64767 25 czerwca 2016, 18:27

murron Supermama

angel napisał(a)

Wygralismy!!!!!!

Wygraliśmy!!!!

Zgłoś nadużycie #64768 25 czerwca 2016, 21:44

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Czesc dziewczyny.
Angel przykro mi z powodu smierci kogos waznego.
a mi smutno bo kazda z was sie zna i sklada sobie zyczenia urodzinowe a jak ja napisalam ze mialam urodziny 22.06 to zadna z was nie napisala nawet glupiego 100 lat :(

Moja Julia rosnia :*

Zgłoś nadużycie #64769 25 czerwca 2016, 22:15

murron Supermama
Motocyklistka spóźnione życzenia.
Brzusio super rośnie ;)
Lidzia jeszcze dwa tygodnie, trzymam kciuki abyś dotrzymała.

Zgłoś nadużycie #64770 25 czerwca 2016, 22:23

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Murron dziekuje no Julka rosnie :A*
Lidzia cos mi mowi ze urodzisz w 38 tygodniu :)