Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64651 23 czerwca 2016, 17:15

Paola_33 Supermama
Buka, Murron - super są wasze olbrzymki !!

Koko - gratuluję pięknej Córeczki!!

Buka - szybkiego, całkowitego wyleczenia !

Paula, Angel - trzymam kciuki za pozyt. wieści !

Angel, dziękuję za przemiłe słowa ale teraz znikam na min.tydzien - wyjaśnienie u Czerwcówek!! 😢
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #64652 23 czerwca 2016, 19:22

angel Fajna mama
Ojej zycze duuzzzo zdroka dla malej i wytrwalosc noi sily wiem ze serce peka na drobne kawaleczki. Trzymajcie sie i dawaj znac co jakis czas jak Roza sie miewa

Zgłoś nadużycie #64653 23 czerwca 2016, 21:01

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Czesc dziewczyny sorki ze milczalam ale wczoraj spedzalam czas z moim bo mialam urodziny a dzis ma ,moja siostra takze imprezka haha :)
Co tam u Was ?
Ja we wtorek ide na kontrole do lekarza zobaczymy co powie.
ale boje sie o siostre bo ma guza w okolicach piersi i nie wiadomo co to strasznie sie o nia boja :'(

Zgłoś nadużycie #64654 23 czerwca 2016, 21:10

murron Supermama
Paola zdrowia dla Róży, od czego jej się to zrobiło?

Zgłoś nadużycie #64655 23 czerwca 2016, 21:21

Paola_33 Supermama

angel napisał(a)

Ojej zycze duuzzzo zdroka dla malej i wytrwalosc noi sily wiem ze serce peka na drobne kawaleczki. Trzymajcie sie i dawaj znac co jakis czas jak Roza sie miewa

Czekamy na posiew moczu. Z ogoln.wiadomo, że leukocyturia i leukocytoza znaczna. Dzieci w ogóle nie powinny chorować 😞

Murron, nie wiadomo...

Jadziu, życzę Ci wielu, wielu wspaniałych rocznic i cudownych urodzin !

Tandem - Tobie spełnienia WSZYSTKICH marzeń, zdrowia i szczęścia, radości na co dzień..

I Paula, Tandem, przykro mi z powodu minusów ale nie poddawajcie się - wierzę ABSOLUTNIE, ŻE ZOBACZĘ fot. Waszych dzieci, nie ma in.opcji !!

Mi jest b.trudno w szpitalu, rozdarta m.martwieniem się o pozostałe Córki, tęsknotą a troską o Różę, lecz wiem, że musze być twarda 😈 🙎 😡
Przynajmniej jest tu klimatyzacja, wys.standard, super opieka pielęgniarska. Wreszcie poznałam sympatyczne, pomocne panie, jak w hospicjum. Jestesmy w szp. na Banacha
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #64656 23 czerwca 2016, 21:48

kasik84 Gotowa na wszystko
Paola życzę Ci siły a Róży szybkiego powrotu do Zdrowia .Jadzia samych szczęśliwych lat i wspaniałych urodzin! Tandem Tobie rownież , przykro mi z powodu jednej kreski następnym razem sie uda.

Zgłoś nadużycie #64657 23 czerwca 2016, 21:57

murron Supermama

kasik84 napisał(a)

Paola życzę Ci siły a Róży szybkiego powrotu do Zdrowia .Jadzia samych szczęśliwych lat i wspaniałych urodzin! Tandem Tobie rownież , przykro mi z powodu jednej kreski następnym razem sie uda.

Śliczny brzusio.

Zgłoś nadużycie #64658 23 czerwca 2016, 22:03

motylek1909 Supermama

Kaari napisał(a)

Monia gratuluję zdanego egzaminu. Wiedziałam, że dasz radę :) :)
Cieszę się też z Twojego testu. Musi być dobrze :) :) daj znać jak krecha ciemnieje.

Motylku a Ty miałaś może hashimoto? Bo myślałam, że wtedy i tak lek trzeba już cały czas brać. Ja właśnie liczyłam, ze po ciąży go odstawie a tu widzę, że to nie takie hop siup. Basen supet rzecz, my mieliśmy w tym roku kupić ale ze i tak do niego nie wejdę to przekładam to na przyszły rok.

Buka, jeśli dobrze pamiętam to masz wózek bebetto torino. Czy możesz o nim coś więcej napisać? Bo się na niego napaliłam ;)

Tak, mam te dziadoskie Hashimoto. Ale da się przeżyć. Nie mogę tylko zrozumieć skąd takie problemy u mnie z utratą wagi. Bardzo ciężko mi schudnąć :( juz nie mam pomysłu co robić :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #64659 23 czerwca 2016, 22:05

motylek1909 Supermama

jadzia napisał(a)

Ja jestem po prenatalnych. Lekarz dziwny gdy zapytalam czy wszystko w porzadku powiedzial ze nie wie. Czekam jeszcze na wyniki z krwi. Ale mogl cos powiedzieć o usg a nie ze nie wie. Polozna powiedziala ze jesli nie mowil ze go cos niepokoi to jest dobrze. Prawdopodobnie bedzie dziewczynka. I termin wg Usg to 27 styczen a wg miesiaczki to 4 styczen.

Na pewno wszystko w porządku... Dość duża rozbieżność ale może córka nadrobi. Gratuluję dziewczynki :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #64660 23 czerwca 2016, 22:16

marluna Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny podczytuje was od czasu do czasu, jednak trudno powiedziec zebym wiedziala co sie u was dokladnie dzieje.
Pisze bo chyba ktos pytal o mnie.
Dzis weszlam w 23 tydzien, leze i wstaje tylko na siku i do obiadu, czasem mam dni gdzie brzusio spokojny, czasem mam troche tych skurczy, najwazniejsze ze krwawien brak.
Wierze ze uda mi sje chiciaz do trzydziestego tygodnia doturlac, lekarze ze szpitala narazie oodpowiadja zebym chociaz do 24 pelnego tygodnia dotarla, to beda juz w stanie pomoc dziewczynkom przezyc poza moim brzuszkiem.Kiedys dwa tygodnie czekania bylo niczym teraz jest katorga.
Przepraszam ze tylko o sobie, ale staram sie w minimalnym stopniu zajmowac sie tematami ciazy,bo lepiej reaguje moj brzuchol na brak mysli w tym temacie.
Pozdrawiam bardzo serdecznie was wszystkie w ten upalny czerwcowy wieczor.

Zgłoś nadużycie #64661 23 czerwca 2016, 22:21

Laviaa Fajna mama
Ja po usg wszystko ok,lekarz nie mógł uwierzyć że mam taką anemie bo wszystkie wymiary córki są w normie, przepływy w pepowinie sprawdzał 3 razy serduszko i wszystkie narządy wewnętrzne przeswietlone. Powiedział, że choćby chciał to nie ma się do czego przyczepić. I na 100% córeczka. Powiedział, że jak nie będzie córki to nam.odda za wyprawkę. Było super miło i dostaliśmy film jak nasz mały głód polyka wody płodowe

Zgłoś nadużycie #64662 23 czerwca 2016, 22:24

Laviaa Fajna mama
Marlunka ja pytałam bo dawno się nie odezwałaś.

Paola kochana dużo siły Ci życzę i wytrwałości a maleńkiej Róży powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok! Musi być nie ma innej opcji!! Teraz może być tylko lepiej

Zgłoś nadużycie #64663 23 czerwca 2016, 22:29

marluna Gotowa na wszystko
Gratuluje pieknej coreczki i niech sie dalej tak zdrowo rozwija, tobie zas zycze zebys pokonala jak najszybciej ta glupia anemie.

Zgłoś nadużycie #64664 23 czerwca 2016, 22:30

angel Fajna mama
kasik super brzuszek :-)

livia fajnego masz ginia dobrze tak ze jest taki na luzie chetniej sie idzie noi oczywiscie gratuluje coreczki.

marluna gratuluje 23tyg zleci dalej zanim sie obejrzysz.

zazdroszcze wam pogody u mnie niby cieplo ale szalu nie ma za to duszno jak cholera i dzisiaj strasznie leje co troche i wydaje mi sie ze ladniejsza pogoda byla w kwietniu i maju niz teraz.

Zgłoś nadużycie #64665 23 czerwca 2016, 22:34

kasik84 Gotowa na wszystko

angel napisał(a)

kasik super brzuszek :-)

livia fajnego masz ginia dobrze tak ze jest taki na luzie chetniej sie idzie noi oczywiscie gratuluje coreczki.

marluna gratuluje 23tyg zleci dalej zanim sie obejrzysz.

zazdroszcze wam pogody u mnie niby cieplo ale szalu nie ma za to duszno jak cholera i dzisiaj strasznie leje co troche i wydaje mi sie ze ladniejsza pogoda byla w kwietniu i maju niz teraz.

Angel spokojnie zapowiadają w UK lato stulecia wiec może jeszcze sie załapiemy na piękna pogodę ni chyba ze Wielka Brytania wyjdzie jednak z unii i nas
Pogonią hihi

Zgłoś nadużycie #64666 23 czerwca 2016, 22:35

Laviaa Fajna mama
Marluna ja się założę, że nawet przekroczysz 30 tydzień! już tyle wytrwałości że z resztą dasz radę i dzieciaczki urodza się całe i zdrowe!!!

Angel współczuję pogody choć u nas strasznie jest wilgotności w powietrzu 89% i 36 stopni niczym w dżungli amazonskiej...

Zgłoś nadużycie #64667 23 czerwca 2016, 22:36

angel Fajna mama
a wlasnie kurcze jadzia ;
W dniu tego ważnego dnia życzę Wam, aby płomień miłości nigdy nie zgasł w Waszych sercach.

Zgłoś nadużycie #64668 23 czerwca 2016, 22:40

angel Fajna mama

kasik84 napisał(a)

Angel spokojnie zapowiadają w UK lato stulecia wiec może jeszcze sie załapiemy na piękna pogodę ni chyba ze Wielka Brytania wyjdzie jednak z unii i nas
Pogonią hihi

no oby bo ja uwielbiam slonce i gorac :-)

a co do uk to to ich drugie podejscie juz kiedys probowali tylko kto bedzie pracowal tu jak nas zabraknie ja ze spokojem moge stwierdzic ze moje klientki zarosna brodem i umra z glodu bo drogi do drzwi nie znajda albo przykleja sie hihi a tak powaznie to ciekawe co z tego bedzie

Zgłoś nadużycie #64669 23 czerwca 2016, 22:40

angel Fajna mama

kasik84 napisał(a)

Pogonią hihi

no oby bo ja uwielbiam slonce i gorac :-)

a co do uk to to ich drugie podejscie juz kiedys probowali tylko kto bedzie pracowal tu jak nas zabraknie ja ze spokojem moge stwierdzic ze moje klientki zarosna brodem i umra z glodu bo drogi do drzwi nie znajda albo przykleja sie hihi a tak powaznie to ciekawe co z tego bedzie

Zgłoś nadużycie #64670 23 czerwca 2016, 22:44

Laviaa Fajna mama
Nie ma szans żeby wyszła bo wtedy nie będzie miał kto ba nich robić.. Anglicy pracowitoscia nie grzesza, zawsze się wysluguja kimś. Kiedyś murzynami teraz innymi ludźmi