Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64591 22 czerwca 2016, 11:09

Laviaa Fajna mama
Tandem wiem,że dla niego to będzie atrakcja, pamiętam że ja uwielbialam jeździć na wakacje do dziadków i wcale mi się nie tesknilo za rodzicami 😛. Z drugiej strony to będę mieć czas na spokojnie przygotować kącik dla malutkiej. Ubranka poprac, wyprasowac itd. Mąż obiecał że pojedziemy na najlepszą na świecie pizze do Düsseldorfu tak na pocieszenie 😉.

Zgłoś nadużycie #64592 22 czerwca 2016, 11:18

tandem Supermama
o widzisz, masz czym zająć myśli przecież ;) będę czekać na fotki kącika dziecięcego!
I nie pomyślałabym, że tam jest najlepsza pizza na świecie, czego to się człowiek może dowiedzieć :)

co tu taka cisza?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64593 22 czerwca 2016, 11:41

Laviaa Fajna mama
Ja też nie byłam we Włoszech a jadlam pizze taka jak.wszedzie... Kiedyś pojechaliśmy z synkiem do parku w Düsseldorfie i przez przypadek poszliśmy do włoskiej knajpki na pizze takiej pysznej w życiu nie jadłam nigdzie teraz zabieram tam znajomych i oni też są tego zdania co my😃.
Tandem dla ciebie wszystko jak zrobimy kącik to pokaże zdjęcia. W końcu ty za parę miesięcy będziesz musiała też wyprawkę robić

Zgłoś nadużycie #64594 22 czerwca 2016, 11:44

tandem Supermama
:) oby tak było jak piszesz! i trzymam za słowo, czekam na zdjęcia :)
jak będę się wybierać w tamte okolice, to zapytam o adres pizzerii :) w Niemczech generalnie sporo jest restauracji i lodziarni prowadzonych przez Włochów, tak zaobserwowałam :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64595 22 czerwca 2016, 12:02

angel Fajna mama

PaulaG napisał(a)

A i byłam u gina. Powiedział że nie ma innego leku niż luteina i powiedział że wyniki nasienia ok więc on nic nie zrobi musze iśx do kliniki niepłodności. On więcej nic nie poradzi. Super.

Wiesz co ponoc najlepszy progesteron to utrogestan tak przynajmniej pisza ja go pierwszy raz bralam dlatego o nim czytalam gdzie sie da. W polsce jest nie dostepny ale w niektorych klinikach go sciagaja mozna tez samemu jak gin wystawi recepte ale mozma tez odkupic widzialam dziewczyny w pl sie oglaszaly ze kupily i i im zostalo

Zgłoś nadużycie #64596 22 czerwca 2016, 12:48

murron Supermama
a mój Młodziak dziś spał ciurkiem prawie 9h w nocy :)
chyba po zwycięstwie Polaków :P
Tandem trzymam kciuki za jutrzejszy test.
Angel przykro mi.
Anastazja słodka kruszynka.
Laavia mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok i nie będziesz miała jednak przetaczanej krwi.
Jadzia, straszny lekarz, ja pamiętam jak na mojej wizycie z Ninką, lekarz robiący usg nic nie mówił przez 5 minut plus nie było ekranu, to ja nawet nie wiedziałam czy w tym 12 tygodniu jeszcze serduszko bije. jednak położna, która wpisywała dane do komputera, musiała zobaczyć moją przerażoną minę i się nade mną zlitowała, bo powiedziała, ale się mocno wierci dzidzia, a i jeszcze ten lekarz mojego, jeszcze wtedy narzeczonego, nie wpuścił na to badanie. więc bardzo Ci tej sytuacji współczuję.

Zgłoś nadużycie #64597 22 czerwca 2016, 13:27

jadzia Fajna mama
Murron wiem ze jest dobrze bo tak czuje. Ja to badanie mialam na nfz i srednio je idebralam a jakbym jeszcze zabulila 400 zl to moje odczucia bardzo bylyby zle. Ja wiem ze nie moze mowic wszystkiego jak nie ma czesci badan ale myslalam ze powie chociaz ze wyglada ze jest ok czy cos w tym stylu a tak to pozostawil mnie z takim niedopowiedzeniem. Poza tym odpowiedz nie wiem jest taka nieprofesjonalna jak na specjaliste. Bo dla mnie jest czarna magia dziecko rusza sie przejreca staje na glowie a on ma to zmierzyc i sprawdzic czy jest dobrze.
Moj maz mnie pocieszyl ze skoro ruchliwe to na pewno zdrowe dziecko. A ruchliwe bardzo bylo az w szoku bylam co wyrabia. Raz stalo na glowie raz bokiem raz tylem.

Zgłoś nadużycie #64598 22 czerwca 2016, 13:37

PaulaG Fajna mama
Nie Iza nie sprawdzał... Myślałam że zaproponuje stymulacje albo monitoring a on nic.
Tandem to był 25 dc na 30 jakoś. Wcześnie ale musialam odstawix luteine po 10 dniach. Nie wiem kiedy mialam owu... Nie wiem czy ja mialam.
Klinika angelius w katowicach bo tam robilismy bad nasienia albo w provicie. Ale musimy odlozyc klinike bo mamy troche ciezko z kasa. W sierpniu dwa wesela i wakacje. Wiec najblizszy termin w pazdzierniku...

Zgłoś nadużycie #64599 22 czerwca 2016, 13:54

tandem Supermama
jadzia to super, że masz ruchliwego szkraba, szkoda tylko, że ten lekarz tak nieprofesjonalnie was potraktował. Na kolejnych badaniach będzie lepiej, kiedy będziesz miała jakieś zdjęcia żeby nam pokazać nosek albo nóżkę? :)

murron dziękuję. Franek niech śpi. Choć pewnie zbiera siły na wieczór, żeby mamie nie dać spać?

PaulaG to współczuję tak pogmatwanej sytuacji i braku możliwości wcześniejszych badań. Do tego czasu masz jakieś zalecenia i leki, które będziesz kontynuować czy to były tylko na ten cykl?
Trzymam kciuki, byś w październiku nie musiała już iść do żadnej kliniki :)

Mąż bardzo przeżywa tą nową pracę :) zaczyna 1.8. a od poniedziałku będzie miał wakacje :)

Zgłoś nadużycie #64600 22 czerwca 2016, 14:00

jadzia Fajna mama
PaulaG ja mysle ze warto sprobowac z klinika nawet w pazdzierniku. Mnie lekarz z kliniki zaproponowal stymulacje ktora okazala sie skuteczna. Jestem zdania ze lekarze z kliniki maja duze doswiadczenie i naprawde staraja sie pomoc. Niestety zwykle giny sa rozni jedni doradza inni nie maja pomyslow.

Zgłoś nadużycie #64601 22 czerwca 2016, 14:45

tandem Supermama
jadzia to prawda. Wspaniale, że u Ciebie to tak szybko zaowocowało pozytywem :) u nas jest plan poszerzenia diagnostyki w lipcu.
Wiecie, ja się jakoś godzę z niepowodzeniami, ale ogromnie żal mi męża, który tak bardzo pragnie się radować, tak czeka na pozytyw i na maluszka, a ja nie mogę nic zrobić...
/włącza mi się kryzys przedtestowy/

Zgłoś nadużycie #64602 22 czerwca 2016, 14:56

angel Fajna mama
Tandem wiem co czujesz mam to samo jak widze jak on biedny czeka na te dwie kreseczki a tu coagle dupa czasami to juz nie wiem jak mam mu powiedziec ze @ przyszla ze negatyw..
a twoj do jakiej pracy idzie bo cos mi umknelo nie jestem w temacie.

Zgłoś nadużycie #64603 22 czerwca 2016, 15:04

tandem Supermama
angel dokładnie, nie mam serca mówić mu, że znów nic... Tym bardziej, że bardzo dopytuje i czeka, wie, że test musi być żeby wiedzieć co z tabletkami itp.

pierwsza na umowę o pracę, jako kierownik rejonu; bardzo odpowiedzialne zadania, ale też będzie miał wyzwania co lubi i będzie doceniony :) do tego auto firmowe kombi :) itp, itd - kolejny krok ku stabilizacji. Jestem bardzo dumna, ponoć mieli ponad 1000 kandydatów, z 50 przeprowadzili rozmowy, a wybrali właśnie mojego męża :) start 1.8, więc od poniedziałku zaczyna ostatnie tak długie wakacje :)

Zgłoś nadużycie #64604 22 czerwca 2016, 15:12

murron Supermama

tandem napisał(a)

jadzia to super, że masz ruchliwego szkraba, szkoda tylko, że ten lekarz tak nieprofesjonalnie was potraktował. Na kolejnych badaniach będzie lepiej, kiedy będziesz miała jakieś zdjęcia żeby nam pokazać nosek albo nóżkę? :)

murron dziękuję. Franek niech śpi. Choć pewnie zbiera siły na wieczór, żeby mamie nie dać spać?

PaulaG to współczuję tak pogmatwanej sytuacji i braku możliwości wcześniejszych badań. Do tego czasu masz jakieś zalecenia i leki, które będziesz kontynuować czy to były tylko na ten cykl?
Trzymam kciuki, byś w październiku nie musiała już iść do żadnej kliniki :)

Mąż bardzo przeżywa tą nową pracę :) zaczyna 1.8. a od poniedziałku będzie miał wakacje :)

właśnie z nim jest dobrze ze spaniem, bo koło 20 zawsze idzie spać i minimum 5h śpi.

Zgłoś nadużycie #64605 22 czerwca 2016, 15:22

tandem Supermama
murron no to super, tylko pozazdrościć - i dajesz mojemu mężowi kolejny argument na to, że warto synka nazwać Frankiem ;)

Zgłoś nadużycie #64606 22 czerwca 2016, 15:27

angel Fajna mama

tandem napisał(a)

angel dokładnie, nie mam serca mówić mu, że znów nic... Tym bardziej, że bardzo dopytuje i czeka, wie, że test musi być żeby wiedzieć co z tabletkami itp.

pierwsza na umowę o pracę, jako kierownik rejonu; bardzo odpowiedzialne zadania, ale też będzie miał wyzwania co lubi i będzie doceniony :) do tego auto firmowe kombi :) itp, itd - kolejny krok ku stabilizacji. Jestem bardzo dumna, ponoć mieli ponad 1000 kandydatów, z 50 przeprowadzili rozmowy, a wybrali właśnie mojego męża :) start 1.8, więc od poniedziałku zaczyna ostatnie tak długie wakacje :)

Nooo to naprawde wielkie gratulacje skoro bylo tylu kandydatow a wybrali jego to napewno musi sie na to stanowisko nadawac idealnie noi dodatkowo praca ktora nas satysfakcionuje jest przyjemna i daje radosc z jej wykonywania a to najwazniejsze zeby robic w zzyciu to co sie lubi. super :)

Zgłoś nadużycie #64607 22 czerwca 2016, 15:31

tandem Supermama
angel dokładnie, bardzo się cieszę, że będzie zadowolony, no jakby dostał skrzydeł od razu :) a przez kilka tygodni będzie miał teraz czas na dorobienie mebelków do mieszkania :) i co nieco do domku na działce. I tylko jednego brak (a jutro dzień ojca)

Zgłoś nadużycie #64608 22 czerwca 2016, 16:13

murron Supermama

tandem napisał(a)

angel dokładnie, bardzo się cieszę, że będzie zadowolony, no jakby dostał skrzydeł od razu :) a przez kilka tygodni będzie miał teraz czas na dorobienie mebelków do mieszkania :) i co nieco do domku na działce. I tylko jednego brak (a jutro dzień ojca)

miejmy nadzieję, że się uda szybciutko zaciążyć.

Zgłoś nadużycie #64609 22 czerwca 2016, 16:39

angel Fajna mama
Tandem mam nadzieje ze jutro bedziesz jednak miala dla niego prezent na dzie taty :)

Zgłoś nadużycie #64610 22 czerwca 2016, 19:28

PaulaG Fajna mama
Niestety zadnych zalecen lekow nic. Mam isc do kliniki to jego zalecenie