Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64511 20 czerwca 2016, 19:05

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Mojej kolezance przy porodzie wylazl hemoroid i zabronili nasiadowek zeby nie zakazic, ale wiadomo to sa szwy tez itd. Ja rozpuscilam sobie tantum rosa i wlalam do butelki ze spreyem i sobie psikam. Probowalam juz okladow z kory dęby, rivanolu, octeniseptem psikalam i nic.

No moze i racja to sa wkoncu szwy itd to inaczej moze wkoncu te globolki zadzialaja ale wspolczuje. A tak na marginesie moja siostra to Grazyna haha ale to sie tez zgadza bo czesto mowie do niej ty cipko hihi

Zgłoś nadużycie #64512 20 czerwca 2016, 19:28

buka87 Supermama

angel napisał(a)

No moze i racja to sa wkoncu szwy itd to inaczej moze wkoncu te globolki zadzialaja ale wspolczuje. A tak na marginesie moja siostra to Grazyna haha ale to sie tez zgadza bo czesto mowie do niej ty cipko hihi

Hahaha :D no u nas na czerwcówkach wymyslilam grazyne i sie przyjęła :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #64513 20 czerwca 2016, 20:30

Kaari Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Buka ja to z mysle ze lepiej od razu jechac, szkoda bolu...

Dzięki dziewczyny ale to dopiero 25 dc a takie plamienia mialam tez miesiac temu...

Ja takie miałam 23 dc :) życzę Ci żeby to było to :) :)
Buka biedna jesteś ze tak 3 tygodnie się meczysz.
Paola wspolczuje jelitowki bo to paskudztwo jest męczące.
Ciekawe jak Tandem po wojażach.
Ja z kolei juz nie wiem jak się ułożyć tak dokucza mi kręgosłup dziś. Chyba na lampę zaraz nogi zarzuce bo już najdziwniejsze pozycje były ;)

Zgłoś nadużycie #64514 20 czerwca 2016, 21:26

werkaa Fajna mama
Tauriel gratuluję :)
Koko trzymam kciuki :)
Buka Basia jest cudowna :)
Paola współczuję :(  Wracaj szybko do zdrowia :)  
Któraś pytała o Staraczkę33. A więc wszystko u niej w porządku :) Odezwie się niebawem :)
Ja też ostatnio nie mam siły pisać. Chyba te egzaminy mnie wykończyły.

Zgłoś nadużycie #64515 20 czerwca 2016, 23:15

PaulaG Fajna mama
Kochane moje, ja musze jednak odejść. Muszę się przejść do lekarzs bo mam jakąś depresje czy coś. Wkurza mnie to ze mam 21 lat a taki problem. Jutro zrobię test dam znać że negatywny a potem usuwam konto i może zajrzę za rok czy coś.
Trzymam kciuki za reszte staraczek i zdrówka dla mam i dzidziusiów :) ))

Zgłoś nadużycie #64516 21 czerwca 2016, 8:29

PaulaG Fajna mama
Negatyw.

Zgłoś nadużycie #64517 21 czerwca 2016, 8:33

murron Supermama
PaulaG trzymam kciuki, aby się udało jak zrobisz sobie przerwę.
Weerka wszystkie egzaminy zaliczone?
Tandem i Staraczka czekamy na Was :)
Kaari i jak w nocy spałaś?

Zgłoś nadużycie #64518 21 czerwca 2016, 8:36

mala2 Supermama

PaulaG napisał(a)

Kochane moje, ja musze jednak odejść. Muszę się przejść do lekarzs bo mam jakąś depresje czy coś. Wkurza mnie to ze mam 21 lat a taki problem. Jutro zrobię test dam znać że negatywny a potem usuwam konto i może zajrzę za rok czy coś.
Trzymam kciuki za reszte staraczek i zdrówka dla mam i dzidziusiów :) ))

PauaG jeżeli ci to pomoże to zrób sobie przerwe od Fm, to pomaga wiem po sobie ja czasami jak przez pare dni nie zaglądałam to było ok ale wiem,ze na dłuższa mete sie nie da to jest jakieś uzależnienie ;) człowiek myśli co tam sie dzieję ;) Wiec odpocznij i wracaj :)

Zgłoś nadużycie #64519 21 czerwca 2016, 8:47

werkaa Fajna mama

murron napisał(a)

PaulaG trzymam kciuki, aby się udało jak zrobisz sobie przerwę.
Weerka wszystkie egzaminy zaliczone?
Tandem i Staraczka czekamy na Was :)
Kaari i jak w nocy spałaś?

Tak wszystko zaliczone :D
Nawet nie spodziewałam się że zakończę semestr ze średnią 4,6 :)

Zgłoś nadużycie #64520 21 czerwca 2016, 9:22

tandem Supermama
Tyyle piszecie, że ledwo udało mi się nadrobić :)

angel trzymam kciuki, też łykam progesteron i temp rośnie. Pozostaje czekać. Cieszę się, że mój K wstaje rano sam i daje mi jeszcze chwilkę :)
nie martw się różnicą wieku, córka pomoże w opiece i pokocha mocno :) Domek ma potencjał, co myślicie, bierzecie? :)

Paola super, że z Różą wszystko ok, do sierpnia na pewno będzie po wszystkim! mecz oglądaliśmy już z Węgrami. Karta Dużej Rodziny, bardzo dobrze, wyrabiaj.
Muszę wytrzymać do 23. rano, już coraz bliżej. Testu nie mam, to nie kusi tak :) Zdrowia!

jadzia trzymam kciuki za wytrwałość na diecie i poprawę wyników! to już za chwilę 12tc! :)

Laviaa nie martw się tyle, na pewno się to jakoś rozwiąże (anemia). Trzymam kciuki za przymusowy remont..! Fajnie, że tata mógł znów wpaść :)

Leena wpisałam do tabelki testujących też :) gratuluję końca cukrzycy!

Kowy smak na bób :) na zdrowie! Gratuluję zdrowego synka :) będą mogli razem w piłkę grać :)

koko ale super, to już lada moment :)

buba nadzieja jest, moze jeszcze urosną?

iza jak się czujesz, gdy już możesz chodzić to jest troszkę lepiej?

motylek dziękuję, bardzo bym chciała, by ten dzień ojca okazał się szczęśliwy :) ze mną ma testować PaulaG :) ja bym chętnie ciuszki kupowała, ale to dużo za wcześnie.

mala już z budową spokojniej? gratuluję 5. rocznicy! jaki film, kolczyki? :) wpisuję kolejny termin testowania, niech będzie ostatni!

Murron nie załapałam się na fotkę :(

buka ale słodzizna ta wasza kiełBaśka :) niech śpi, jeszcze zatęsknisz za tą ciszą :) trzymam kciuki za wygraną walkę jak najszybciej!

Tauriel gratuluję! na zdjęcie się nie załapałam... ale może chociaż na zwolniony brzuszek się uda? :)

turboślimak życzę wytrwałości na rolek (i już bez wywrotek!)

PaulaG nadzieję masz mieć, jak najbardziej, trzymam kciuki mocno! nie usuwaj konta, nie w ten sposób ma się tabelka staraczek opróżniać!

Kaari dziekuję, u mnie po wojażach bardzo dobrze, ale nie wiem kiedy to odeśpię!

werkaa gratuluję średniej! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64521 21 czerwca 2016, 10:14

izabela23 Supermama
Heej ostatnio niewiele sie odzywam.
PaulaG odciecie się na troche pomoże,ale na stale ciezko stąd uciem wiem,bo przerabialam to :-) mam nadzieje ze wrocisz z pozytywem

Werka gratuluje dobrych wynikow pilna uczennica z ciebie :-)

Tandem prawde mowiac to ja i tak nie chodze,bo boje sie ze zaszkodze. Ostatnio w niedziele bylam na malym spacerku a tak to przytulam lozko. Dzisiaj nienajlepiej sie czuje bo w nocy bolal prawy bok brzucha chyba cos z jelitem a dodatkowo malutka tam sobie miejsce zrobila

Kok juz po cc ??

Zgłoś nadużycie #64522 21 czerwca 2016, 10:25

werkaa Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Heej ostatnio niewiele sie odzywam.
PaulaG odciecie się na troche pomoże,ale na stale ciezko stąd uciem wiem,bo przerabialam to :-) mam nadzieje ze wrocisz z pozytywem

Werka gratuluje dobrych wynikow pilna uczennica z ciebie :-)

Tandem prawde mowiac to ja i tak nie chodze,bo boje sie ze zaszkodze. Ostatnio w niedziele bylam na malym spacerku a tak to przytulam lozko. Dzisiaj nienajlepiej sie czuje bo w nocy bolal prawy bok brzucha chyba cos z jelitem a dodatkowo malutka tam sobie miejsce zrobila

Kok juz po cc ??

Odpoczywaj jeszcze dopóki możesz :) Później dwa maluszki dadzą Ci popalić :)

Zgłoś nadużycie #64523 21 czerwca 2016, 10:26

tandem Supermama
iza rozumiem Twoje obawy, ale pewnie i tak nawet jak nie chodzisz za bardzo, to psychicznie łatwiej, że przyzwolenie masz? może malutkiej niewygodnie było i cię w to jelito kopała? :) jej, niedawno był u Ciebie pozytyw, a tu zaraz III trymestr będzie :)
Nie wiem jak to jest z cc, ale chyba robią od rana? to już może Anastazja po naszej stronie :)

angel jak sytuacja u Ciebie?
staraczka, buba, kasia_t, co u Was?

patrycja,asaguarela,dzasta,anetaka,usiasia - odezwiecie się?

Monia, Sielanka...?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64524 21 czerwca 2016, 10:28

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

iza rozumiem Twoje obawy, ale pewnie i tak nawet jak nie chodzisz za bardzo, to psychicznie łatwiej, że przyzwolenie masz? może malutkiej niewygodnie było i cię w to jelito kopała? :) jej, niedawno był u Ciebie pozytyw, a tu zaraz III trymestr będzie :)
Nie wiem jak to jest z cc, ale chyba robią od rana? to już może Anastazja po naszej stronie :)

angel jak sytuacja u Ciebie?
staraczka, buba, kasia_t, co u Was?

patrycja,asaguarela,dzasta,anetaka,usiasia - odezwiecie się?

Monia, Sielanka...?

Tandem Staraczka na razie odpoczywa :)

Zgłoś nadużycie #64525 21 czerwca 2016, 10:38

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

T
mala już z budową spokojniej? gratuluję 5. rocznicy! jaki film, kolczyki? :) wpisuję kolejny termin testowania, niech będzie ostatni!

Co do budowy to chwila ciszy wszystko co budowlańcy mieli zrobić to zrobili teraz musi odstac aby wyschło jedyne mój wuja w soboty robi nadal instalcje ,już mamy grzejniki pozakładane, w piwnicy gaz i wszystkie rury pociągnięte na pietra ,piec tez jest i teraz czeka nas woda (najgorsze bo trzeba bedzie wył na jakiś czas w obecnym domu a to jest cieżka sprawa bo trzeba jakoś żyć )dlatego tak na raty wuja wszystko robi i prądy nas czeka i powoli remont w sensie płytki itp.Wiec jeszcze dużo pracy i kasy przed nami.
Film fajny byliśmy na tym "Za nim sie pojawiłeś".A kolczyków w końcu nie kupiłam.
Za gratulacje dziękuję :*
A właśnie to jest mój 3 cykl starań a w tabelece widze 4 wiec prosze o zmianę ;)

Zgłoś nadużycie #64526 21 czerwca 2016, 10:46

tandem Supermama
werkaa dobrze, niech sobie odpocznie a potem szybciutko zeskakuje do dolnej tabelki!

mala2 ja w tabelce widzę Twój 4 :) no fakt, wykończeniówka to najwięcej pieniędzy chyba, ale dobrze, że już kończycie z instalacjami, trzymam kciuki, by z wodą wyszło bezboleśnie. Ten film to z tą aktorką co jest matką smoków w grze o tron? zwiastun też mi się podobał, polecasz?

u nas na działce jutro fundamenty, a w poniedziałek stawiają domek (drewniany, letniskowy, w 5 dni :)

Zgłoś nadużycie #64527 21 czerwca 2016, 10:51

izabela23 Supermama
Tandem może troche spokojniejsza jestem ze troszke moge chodzic bo nawet jak wiecej razy wstane z lozka to nie mam wyrzutow ze za duzo czy cos :-) :-)
A malutka tam nie kopie tylko tam siedzi i cisnie mi :-/
O do III trymestru to jeszcze daleko :-)

Zgłoś nadużycie #64528 21 czerwca 2016, 10:53

tandem Supermama
iza bliżej niż dalej :) co do ciśnięcia, to pocieszać nie będę, bo bliźniaki to raczej z czasem będą cisnąć więcej niż mniej :D będzie dobrze!

Zgłoś nadużycie #64529 21 czerwca 2016, 10:58

buba131 Fajna mama
wczoraj byłam u gin 16dc pecherzyk na lewym jajniku 18mm na prawym 16mm endometrium 11mm

Zgłoś nadużycie #64530 21 czerwca 2016, 11:06

tandem Supermama
buba trzymam kciuki! :)

marluna co u Ciebie? jak maluchy?

gusia co u krewety ??