Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64491 20 czerwca 2016, 11:06

PaulaG Fajna mama
Koko będzie dobrze, jutro dzidziuś będzie z Tobą !!

Kasik dzięki ale i tak sie boję że jednak nie..

Zgłoś nadużycie #64492 20 czerwca 2016, 11:27

PaulaG Fajna mama
I mam plamienia koloru kawy z mlekiem .. Dwa dni.. I mnostwo sluzu..

Zgłoś nadużycie #64493 20 czerwca 2016, 11:43

kasik84 Gotowa na wszystko
Brzmi coraz lepiej trzymam kciuki wiec a kiedy testujesz ??
Kogo jutro wielki dzień i już jutro będziesz tulic córeczkę ale Ci zazdroszcze

Zgłoś nadużycie #64494 20 czerwca 2016, 11:46

PaulaG Fajna mama
No chcialam w czwartek ale nie wiem czy wytrzymam... A w srode mam wizyte u gina bo te bole i plamienia mnie niepokoja. Mysle ze mi odstawi luteine ..

Zgłoś nadużycie #64495 20 czerwca 2016, 13:07

jadzia Fajna mama
Paula a ktory dc masz? Plamienia moga byc implantacyjne a moga swiadczyc tez ze cos ci sie pogmatwalo w cyklu. Tak czy inaczej zycze by to byl jednak dzidzius.
Koko jutro Twoj wielki dzien! A dopiero co chwalilas sie dwoma kreskami i radzilas jak to mozna na szybcika zmajstrowac bobasa.
Mnie najprawdopodobniej twz sie udalo ta metoda. Bardzo sie ciesze ze dotrwaliscie do finiszu.
Iza dobrze ze mozesz pochodzic to troche sobie otoczenie zmienisz.
Co sie dzieje ze Staraczka? Wie ktos cos?
A Paola gdzie?

Zgłoś nadużycie #64496 20 czerwca 2016, 14:54

Paola_33 Supermama
Hej, dziewczyny,
znów mnie jelitówka dopadła, mam całkowicie niedrożny przewód żółciowy, być moze przez to coraz bardziej mi nawala wszystko :-/ Przynajmniej jedna korzyść - od 3 dni nie tknęłam słodyczy i na razie trwam w tym poświęceniu ;-)

Na szybko, bo córeczka dziś wymagająca, pospałyśmy to teraz się domaga zabawy..

Mala - piękny tort i gratuluję okrągłej rocznicy !! Wielu jeszcze życzę kolejnych !!
I trzymam kciuki, by franca nie przyszła w lipcu !!

Lavia - gratuluję przejścia połowy i troszkę ciąży !!!

Buka - Basia przecudna, do wycałowania i minki robi super !!!!!!!!!

Tauriel - serdecznie gratuluję Synusia i dzielności podczas porodu !! Życzę dużo zdrowka dla Jasia i Twojego szybkiego dojścia do formy !!

Paula - trzymam kciuki za pozytywny test !! Przepraszam, że Cię uraziłam; poczytałam więcej na temat zarobków pielęgniarek i lekarzy, i łyso mi, nie miałam racji, wykonują ciężką pracę nijak mającą się do niskich pensji :-( Otworzyły mi się troszkę oczy ;-( :-( Lepiej późno niż wcale :-(

Koko - gratuluję ustalenia cc !! A to już dzis !!! To podwójnie gratuluję, bo pewnie jucz Anastazja z Tobą !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #64497 20 czerwca 2016, 14:57

Paola_33 Supermama
W przeciwieństwie do mnie, girls spędziły fajny weekend z dziadkami :-) M. jeździła nawet na prawdziwym koniu, nie tylko na kucach !! Córka woła, sorry !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #64498 20 czerwca 2016, 15:09

angel Fajna mama
Koko trzymam kciuki za jutro ale fajnie juz JUTRO! daj znac jak sie czujecie jak tylko dojdziesz do siebie i oczywiscie pochwal sie malenstwem :)
PaulaG mysle ze u ciebie cos sie swoeci oby gin jutro zrobil ci niespodzianke i znalazl tam cos przed testem :)

Paola nam zniknela ostatnio hmmm...

Zgłoś nadużycie #64499 20 czerwca 2016, 15:13

angel Fajna mama
Paola nareszcie jestes jakos pusto tu bez ciebie bylo :)
Kurcze to nie wesolo a co lekarz na to dal ci jakies leki badania czy cos nie mam pojecia co sie robi w takich sytulacjach ale napewno cos trzeba zebys sie tak nie meczyla

Zgłoś nadużycie #64500 20 czerwca 2016, 15:21

buka87 Supermama
Dziewczyny bylismy na kontroli z Basia, na szczescie ma tarczyce zdrową. Odkąd rozkminilismy jak ją karmić czyli ok tydzien, przytyla 400g i tym samym wazy juz prawie 5kg! Niezła z niej kiełbaska ;) ) Ja walcze z infekcją intymna i juz nie wiem co zrobic :( Całe podwozie mnie boli :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #64501 20 czerwca 2016, 16:08

murron Supermama

buka87 napisał(a)

Dziewczyny bylismy na kontroli z Basia, na szczescie ma tarczyce zdrową. Odkąd rozkminilismy jak ją karmić czyli ok tydzien, przytyla 400g i tym samym wazy juz prawie 5kg! Niezła z niej kiełbaska ;) ) Ja walcze z infekcją intymna i juz nie wiem co zrobic :( Całe podwozie mnie boli :(

400 g pięknie :) szybko dziewczyna rośnie :)
my już 9 tygodni skończyliśmy i na wadze ponad 6700 :)
wzrost 63,5 i ogólnie wszystkie parametry centylowo powyżej 97 :)
Mały gigant :)
Buka, a konsultowałaś to z lekarzem, może warto się do ginekologa wybrać. ale wietrzenie krocza bankowo pomoże.

Zgłoś nadużycie #64502 20 czerwca 2016, 16:36

buka87 Supermama

murron napisał(a)

400 g pięknie :) szybko dziewczyna rośnie :)
my już 9 tygodni skończyliśmy i na wadze ponad 6700 :)
wzrost 63,5 i ogólnie wszystkie parametry centylowo powyżej 97 :)
Mały gigant :)
Buka, a konsultowałaś to z lekarzem, może warto się do ginekologa wybrać. ale wietrzenie krocza bankowo pomoże.

Dostalam od gina w piątek globulki wielkie jak groch i sobie aplikuje ale boli mnie wszystko na zewnątrz;/ Jak nie przejdzie to pojade z tym na IP do szpitala gdzie rodzilam bo w pologu musza sie mna zająć. Poza tym mam krwiaka tez na pochwie i nie wiem czy nie muszą go ściągnąć jakoś bo ledwo łażę przez to wszystko.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #64503 20 czerwca 2016, 16:39

murron Supermama

buka87 napisał(a)

Dostalam od gina w piątek globulki wielkie jak groch i sobie aplikuje ale boli mnie wszystko na zewnątrz;/ Jak nie przejdzie to pojade z tym na IP do szpitala gdzie rodzilam bo w pologu musza sie mna zająć. Poza tym mam krwiaka tez na pochwie i nie wiem czy nie muszą go ściągnąć jakoś bo ledwo łażę przez to wszystko.

to jedź jak najszybciej, po co masz się męczyć, Basię nakarmisz i jedź.

Zgłoś nadużycie #64504 20 czerwca 2016, 17:02

PaulaG Fajna mama
Buka ja to z mysle ze lepiej od razu jechac, szkoda bolu...

Dzięki dziewczyny ale to dopiero 25 dc a takie plamienia mialam tez miesiac temu...

Zgłoś nadużycie #64505 20 czerwca 2016, 17:13

murron Supermama

PaulaG napisał(a)

Buka ja to z mysle ze lepiej od razu jechac, szkoda bolu...

Dzięki dziewczyny ale to dopiero 25 dc a takie plamienia mialam tez miesiac temu...

Ja i tak trzymam kciuki za test!

Zgłoś nadużycie #64506 20 czerwca 2016, 17:14

buka87 Supermama

murron napisał(a)

to jedź jak najszybciej, po co masz się męczyć, Basię nakarmisz i jedź.

Teraz mi powiedza ze przeciez mam gobulki i zeby poczekac. W piatek koncze kuracje to akurat bedzie. Powiem Wam ze porod to pikus przy takiej męczarni 3 tydzien;/ Co ta Baśka mi z grażyną zrobiła :P

Zgłoś nadużycie #64507 20 czerwca 2016, 17:21

PaulaG Fajna mama
Haha biedna Grażyna.

Dzięki za kciuki przydadzą się bo ja jednak mam dużą nadzieję : D

Zgłoś nadużycie #64508 20 czerwca 2016, 17:55

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny sorki za cisze ale od kilku dni lozko i nic wiecej.
dopadla mnie rwa kulszowa i mam zakaz chodzenia do tego mam dziwne klocie z lewej strony brzucha i nie wiem czy sie do szpitala nie wybrac.

Zgłoś nadużycie #64509 20 czerwca 2016, 18:09

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Teraz mi powiedza ze przeciez mam gobulki i zeby poczekac. W piatek koncze kuracje to akurat bedzie. Powiem Wam ze porod to pikus przy takiej męczarni 3 tydzien;/ Co ta Baśka mi z grażyną zrobiła :P

A probowalas nasiadowek? Np Z rumianku? Poczytaj na necie bo do piatku to hoho biedna... :(  
bo moja cora ma zylaka odbytu i przy tym straszny bol i jak bylam z nia w pl na ip to kazali robic nasiadowki tez i tak robie jak jej bardzo wylezie to strach zeby nie pekl bo moze trzasnac w nocy ale wtedy przed spaniem miska z ciepla woda i rumianek i tak siedzi. Nie wiem jak szauwia sie ma w tym temacie.

Zgłoś nadużycie #64510 20 czerwca 2016, 18:53

buka87 Supermama

angel napisał(a)

A probowalas nasiadowek? Np Z rumianku? Poczytaj na necie bo do piatku to hoho biedna... :(  
bo moja cora ma zylaka odbytu i przy tym straszny bol i jak bylam z nia w pl na ip to kazali robic nasiadowki tez i tak robie jak jej bardzo wylezie to strach zeby nie pekl bo moze trzasnac w nocy ale wtedy przed spaniem miska z ciepla woda i rumianek i tak siedzi. Nie wiem jak szauwia sie ma w tym temacie.

Mojej kolezance przy porodzie wylazl hemoroid i zabronili nasiadowek zeby nie zakazic, ale wiadomo to sa szwy tez itd. Ja rozpuscilam sobie tantum rosa i wlalam do butelki ze spreyem i sobie psikam. Probowalam juz okladow z kory dęby, rivanolu, octeniseptem psikalam i nic.