Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #64291 15 czerwca 2016, 8:24

angel Fajna mama
Paola moj W wynosi jak juz kipi z kosza a ja sie upre i nie wyniose albo jak smierdzi juz z kosza i ja zaczynam sie drzyc a tak to jest a jutro wyniose...

Oj dobrze ze u Gusi ok bo faktycznie cos jej nie widac.

Zgłoś nadużycie #64292 15 czerwca 2016, 8:37

tandem Supermama
Paola dobrze, że macie diagnozę i leki, trzymam kciuki za koniki! :) mój nie upycha ale nosić nie lubi najbardziej tych segregowanych :)

jadzia dziękuję ;) i trzymam kciuki za cukier, by nie szalał. U mnie dziś mgła, też dziwnie jak na czerwiec.

turboślimak super, że macie zielone światło i zasilisz znów tabelkę staraczek :D

Kaari dziękuję, też się cieszę na wyjazd, ale jestem jeszcze zupełnie niespakowana :) tylko prezenty spakowane :) i jak tam kawka, smakowała? jak się czujesz?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64293 15 czerwca 2016, 8:38

mala2 Supermama
Elo :)

Paola u mnie to nagminne ,że w koszu az kipi ale i tak mądry pcha na chama kolejne....nawet zaczęłam zamiast 60l brać worki 120l bo wtedy zakładki można zrobić :P Wczoraj to już przeszedł samego siebie mówi do nie "widziałaś wyniosłem rano śmieci" normalnie rykłam śmiechem i zapytałam "czy medal za to chcę". :P Nie wiem na co on czekał ? na pochwały ,ze wyniósł bez mojego marudzenia ? ;)

Zgłoś nadużycie #64294 15 czerwca 2016, 8:59

Laviaa Fajna mama
Tandem zazdraszczam pozytywnie oczywiscie ,kocham podroze ,zawsze jezdzimy z mezem pare razy do roku ale teraz sila wyzsza.

Dziewczyny moj maz wynosi jak w zegarku co 2 dni czy pelny czy nie bo nie znosi zapachu z kosza ,a po drugie nie chce zebym ja dzwigala cokolwiek.

Zgłoś nadużycie #64295 15 czerwca 2016, 8:59

angel Fajna mama
Haha mala przypomnial mi sie moj w tamtym tygodniu jak poodkurzal pierwszy raz od nie pamietam kiedy i wieczorem do mnie mowi: nawet mnie nie pochwalilas
No wiecie co jak ja zaczelam swoje bo mnie kto chwali ze rano przed praca robie pranie zbieram dziecko do szkoly jade do pracy po pracy na wariata zeby zdazyc po mala potem zakupy obiad i sprzatanie w domu prasowanie i tak praktycznie codziennie poza praniem i prasowaniem bo to 2/3 razy w tyg.
Oni to by odznaczenia odrazu chcieli jak dzieci trzeba nagradzac jak zrobia cos dobrego

Zgłoś nadużycie #64296 15 czerwca 2016, 9:05

Tauriel Fajna mama
Dawno mnie u was nie było 😉
Iza gratuluje parki ! Cudna wiadomość 😆
Ja jeszcze sie mecze w dwupaku.. Chyba zbyt wygodny mam brzuszek 😉 W niedziele/poniedziałek muszę sie zgłosić do szpitala i bedzie wywoływanie.. Także w przyszłym tyg juz na pewno zwalniam brzuszek Tandem 😜 Chyba, ze Koko mnie wyprzedzi 😂 Wczoraj miałam depresje, bo niby główka nisko, nie da sie jej zmierzyć juz ale szyjka zamknięta.. Spaceruje, sexuje, sprzątam i nic. Chyba muszę sie opierdzielac i moze wtedy ruszy 🙃 Trzeba było cała ciąże leżeć odłogiem a potem umyć podłogi i jechać na porodówkę 😁

Zgłoś nadużycie #64297 15 czerwca 2016, 9:06

Laviaa Fajna mama
angel ale sie usmialam! Racja kochana u mnie to samo bylo jakbym o sobie czytala! Teraz jedynie sie to pozmienialo i maz przyznal ,ze sie nei spodziewal ,ze tyle pracy jest w domu. nawet ostatnio zaczal mowil ,ze moze by trzeba bylo jakas dziewczyne wziac do sprzatania raz na 2 tyg na 2 godz. Taki madry

Zgłoś nadużycie #64298 15 czerwca 2016, 9:07

Kowy Fajna mama
Mój wynosi sam zawsze, jak w zegarku :)
Marluna, jak tam u.Ciebie? Skurcze mniejsze?

Zgłoś nadużycie #64299 15 czerwca 2016, 9:08

Laviaa Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Dawno mnie u was nie było 😉
Iza gratuluje parki ! Cudna wiadomość 😆
Ja jeszcze sie mecze w dwupaku.. Chyba zbyt wygodny mam brzuszek 😉 W niedziele/poniedziałek muszę sie zgłosić do szpitala i bedzie wywoływanie.. Także w przyszłym tyg juz na pewno zwalniam brzuszek Tandem 😜 Chyba, ze Koko mnie wyprzedzi 😂 Wczoraj miałam depresje, bo niby główka nisko, nie da sie jej zmierzyć juz ale szyjka zamknięta.. Spaceruje, sexuje, sprzątam i nic. Chyba muszę sie opierdzielac i moze wtedy ruszy 🙃 Trzeba było cała ciąże leżeć odłogiem a potem umyć podłogi i jechać na porodówkę 😁

Wlasnie wczoraj dopytywalam co u ciebie :-) oj kochana to juz nie dlugo . Wszystko gotowe ? maz w pogotowiu?

Zgłoś nadużycie #64300 15 czerwca 2016, 9:10

Kowy Fajna mama
Tauriel, może pojdzie samo do tego czasu, a jeśli nie, to powodzenia na wywołaniu, to nie jest takie straszne :) Grunt że już będzie po ;) Nie dołuj sie, bo czasem tak jest po prostu i nic nie poradzisz! Dobrze, że żyjemy w czasach kiedy lekarze potrafią ten porod wywolac. Kiedyś to była kaplica!

Zgłoś nadużycie #64301 15 czerwca 2016, 9:19

mala2 Supermama
Ja swojego kiedyś zostawiłam z młodym jak miał chyba 5 miesiecy( wiecie taki wiek marudy) i cała liste zadań(oczywiście połowe co ja robię aby zawału nie dostał ) i poszłam na ploty do kumpeli wróciłam późnym wieczorem i co połowa nie zrobiona ale najważniejsze ,ze dziecko było całe i usłyszałam tylko jedno zdanie "ja cie podziwiam jak ty to ogarniasz,to ja wole do roboty na 16h chyba iść ;) " .Od tamtego dnia zawsze pyta czy mi w czymś pomóc :)

Zgłoś nadużycie #64302 15 czerwca 2016, 9:35

tandem Supermama
mala,angel też to zauważyłam, jak mąż coś zrobi w domu to chce pochwałę :) i tak się zastanawiam, czy gdybym chwaliła tak na wyrost, to zrobiłby dużo więcej a ja miałabym mniej do zrobienia? co myślicie? :)

Laviaa to super, że mąż tak dba! w sumie, jeśli trzeba się w ciąży oszczędzać, to taka zewnętrzna pomoc sprzątająca ma jak najbardziej sens. ja też bardzo lubię podróże :) ale póki co jestem śpiąca i boję się, że przez to nie będę mogła czerpać z tego tyle radości co powinnam! I jeszcze muszę sobie kreacje na każdy dzień wymyślić, żeby mieć ładne zdjęcia na pamiątkę :) najgorsze, że na upały nie kupuję tak często i muszę uważać, żeby nie wciąć czegoś takiego samego jak 2 lub 4 lata temu :D

Tauriel super plan z tym leżeniem i myciem podłogi, może któraś z nas to wykorzysta :) coś się Jaś ociąga, może rzeczywiście jest mu za wygodnie! ale niedługo zwalniacie miejsce i mam nadzieję, że kolejnym staraczkom się uda! Trzymam kciuki za lekki poród! :)

Kowy faktycznie, próbowałam sobie wyobrazić jak to było kiedyś... dobrze mamy, że żyjemy teraz!

mala świetny patent z zostawieniem malucha i sprzątania :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #64303 15 czerwca 2016, 9:36

tandem Supermama
angel jak wygląda sytuacja, czekasz wciąż na @?

Zgłoś nadużycie #64304 15 czerwca 2016, 9:40

Tauriel Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Wlasnie wczoraj dopytywalam co u ciebie :-) oj kochana to juz nie dlugo . Wszystko gotowe ? maz w pogotowiu?

On w pogotowiu od dwóch tygodni prawie 😜 Juz tez chłop sie doczekać nie moze ale najpóźniej na dzień ojca dostanie prezent 😊
Kowy u mnie powtórka z rozrywki, pierwszy porod tez wywoływany.. Na szczęście wiem ze po hektolitrach oxy akcja pójdzie 😉 Także juz bliżej niż dalej ! I zwalniam brzuszek czekając na lawinę pozytywów 😆 Póki co przesyłam przeterminowane ciążowe wiruski 😊

Zgłoś nadużycie #64305 15 czerwca 2016, 9:44

tandem Supermama
za wiruski dziękujemy! :)
faktycznie, ładnie się złożyło, że na dzień ojca będzie już miał synka :)

Zgłoś nadużycie #64306 15 czerwca 2016, 9:47

kamila19880 Fajna mama
hejka sporo sie nie odzywałam do was :) super ze z Gusią ok , Iza gratuluje parki :) Turiel ale juz nie dlugo bedziesz miala szkraba :) a ja wczoraj 10 dni po owulacji i 10 dni po okresie(pamietacie ze mialam razem przez progesteron) dostalam znów okressu i to masakra okres leci jak z kranu (nigdy tak nie mialam ) brzuch boli ,słabo mi. mam dreszcze dzwoniłam znow do lekarki wczoraj ma oddzwonic dzis , bo 2 okresyw ciagu 10 dni too koszmar.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #64307 15 czerwca 2016, 10:51

tandem Supermama
kamila współczuję Ci bardzo, już pisałam też na 2017, trzymaj się!

mala, PaulaG wasze testy najbliżej! trzymam kciuki! :)

Zgłoś nadużycie #64308 15 czerwca 2016, 10:55

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

kamila współczuję Ci bardzo, już pisałam też na 2017, trzymaj się!

mala, PaulaG wasze testy najbliżej! trzymam kciuki! :)

Trzymaj trzymaj ale ja na plusa nie licze wręcz przeciwnie...

Zgłoś nadużycie #64309 15 czerwca 2016, 11:06

tandem Supermama

mala2 napisał(a)

Trzymaj trzymaj ale ja na plusa nie licze wręcz przeciwnie...

miejsca na ciężarówkach się zwalniają, a jakie motto tu mamy? póki nie ma @ jest nadzieja! więc głowa do góry i zaciskam kciuki za fasolkę, która uczyni Maciusia starszym bratem :)

Zgłoś nadużycie #64310 15 czerwca 2016, 11:13

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

miejsca na ciężarówkach się zwalniają, a jakie motto tu mamy? póki nie ma @ jest nadzieja! więc głowa do góry i zaciskam kciuki za fasolkę, która uczyni Maciusia starszym bratem :)

Wiesz ja to jeszcze przed terminem ale ten cykl to nawet nie było kiedy zmajstrować fasoliny a po tym 1x to wątpię aby coś zakiełkowało ;)