Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63871 9 czerwca 2016, 8:48

mala2 Supermama
Elo :)

Angel,ze co ?Przecież my wszystkie omamów nie mamy 2 kreska była jak malowana!
Ja tak miała w grudniu pamiętacie 3 dni przed byłą 2 kreska a w dniu @ brak i na następny dzień przyszła.

I dlatego tez ide zbadać ten progesteron po weekendzie bo to poronienie w lipcu wg lekarza to właśnie chyba maleństwo nie zagnieździło sie i tamten test w grudniu mogł być tez z tego powodu.Zobaczymy co wyjdzie.Bo innego wytłumaczenia już nie mam na nasz brak fasoliny badania porobiliśmy i wg nich z nami wszystko ok.No chyba ,ze ta moja waga ale sa jednak większe babeczki i zachodzą w ciąże moja sasiadka jak zaszłą warzyła 112 kg i w ciąży przytyła aż 3kg .A jak pytałam lekarza czy moze jakieś badania inne w sensie drożność itp to stwierdził ,ze skoro zaszłam to sa one ok .Juz postanowiłam ze jak teraz nie wyjdzie ide do tego lekarza z polecenia co niby taki drogi trudno każda kase bym zapłaciła aby tylko miec kolejne maleństwo pod sercem.

Pepitka superaśne te twoje stworki :) Ostatnio na Fb widziałam ze jakaś babka takie cuda robi i strasznie mi sie spodobała żabka w jej wykonaniu i z tego co zauważyłam nawet dochodowy ten interes wiec wiesz w razie W zawsze możesz sprzedawać ;) a tym bardziej,ze teraz to sie zrobiło "modne", już nawet w szpitalu na neonatologii dają maluszka do inkubatorów ośmiorniczki szydełkowane.

Zgłoś nadużycie #63872 9 czerwca 2016, 9:01

Kowy Fajna mama
Pepitka to fakt, tez bym chetnie kupila szydelkowego stwora dla malucha :)

Zgłoś nadużycie #63873 9 czerwca 2016, 9:02

angel Fajna mama
No wlasnie ja tez mysle ze cos jest nie tak ze tak jakby sie udawalo ale zagniezdzic sie nie moglo bo to juz nie pierwsze takie bladziochy przed @ a potem albo @ przychodzi albo negatywy nieraz tempka na bardzo wysokim poziomie nie spada z 37 stopni a @ sie pojawia. Sorry ze wam tak marudze od rana ale juz tego poprostu nie rozumiem

Zgłoś nadużycie #63874 9 czerwca 2016, 9:04

Laviaa Fajna mama
Mala sprawdzic droznosci nie zaszkodzi , moja kuzynka tak miala . pierwsze dziecko urodzila bez problemu pozniej poronila ,a na koniec okazalo sie ,ze ma niedrozne jajowody , cos tam jeszcze i w ciaze juz nie zajdzie w naturlany sposob . In vitro sie udalo i ma drugiego synka przy sobie

Zgłoś nadużycie #63875 9 czerwca 2016, 9:09

Paola_33 Supermama
Mala, dziwne podejście, to jajniki nie mogą przestać być drożne ?? !
A ile masz na wadze, niedyskretnie spytam ? Dorotka Wellman, też kawał kobity, i jakoś jedno donosiła ;-)

Czekam na kuzyna i siupamu na usg. W 2. koniec miasta...
Dziś moja mama obchodzi.. 71 ur. !!! :-o :-o
Od r. ma darmowe wejście do ZOO :-)

Wczoraj się spieniłam, ale nic nie rzekłam.. teściowa wczoraj dała girls wafle, bo "wafle to jakby pieczywo".. Mieliśmy się ograniczyć ze słodyczami do wyłącznie weekendów. Jeśli jeszcze raz coś takiego zrobi, grzecznie ją poproszę, żeby przestała odbierać dzieci, nosz !!! Mąż dostał opieprz, wysłał smsa z prośbą o zaniechanie praktyk. Się wysilił !!! I to po mojej aferze !!
A psa, wariatka, wozi do strzyżenia chyba do samego Mistrza Mistrzów, bo płaci.. 200 zł. Nawet ja za sw. tyle nie płaciłam !! Kto tyle płaci ?? ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63876 9 czerwca 2016, 9:18

motylek1909 Supermama

angel napisał(a)

Witam z rana u mnie dzis negatyw :-(

kurcze, przykro mi :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #63877 9 czerwca 2016, 9:22

motylek1909 Supermama
Cześć dziewczyny!

My już poubierani, spijam kawkę, lecę do Biedronki po rogale maślane i spadamy na spacerek - trzeba korzystać z pogody :) później mąż wróci to i z nim pospacerujemy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #63878 9 czerwca 2016, 9:24

Laviaa Fajna mama
Motylku spacerujcie poki jest pogoda i korzystajcie ze sloneczka.

Zgłoś nadużycie #63879 9 czerwca 2016, 9:29

oliwia22 Świeżo upieczona
Cześć dziewczyny :)
Nie wytrzymałam do weekendu zrobiłam dzisiaj test wynik negatywny :( 35 dzień cyklu temp.37,10 i dalej brak @.
Czekam do poniedziałku jak nie bede musiała znowu wywoływać luteliną :(

Zgłoś nadużycie #63880 9 czerwca 2016, 9:38

tandem Supermama
Kaari to trzymam kciuki, by wyniki jak najszybciej się poprawiły - smacznego i na zdrowie!

Paola daj znać jak badania. I współczuję mężowi snów :)

buka gratki za karmienie!

angel kurczę, jak to tak? :( rzeczywiście dobrze by było, żebyś sprawdziła progesteron... najlepiej po owu. Nie mogłabyś polecieć w jakiś weekend gdzieś, gdzie możesz sobie zrobić to badanie?

Laavia pociesz się, że wiesz, że przytulisz w październiku, czas frunie do przodu. Ja myślałam, że się uda tulić w sierpniu, a tu nie wiadomo czy się uda choć w kolejnym :(

iza fajnie, że tak możesz u rodziców pobyć, na pewno to łatwiej niż siedzieć a właściwie leżeć w samotności

murron dziękuję, bardzo dobrze :) w pracy nie mamy jak rozmawiać i w pokoju każda ma kilku facetów, więc dobrze nam zrobił taki babski wieczór :)

mala2 a Ty badałaś sobie wcześniej progesteron czy nie?

motylku miłego spacerku :) u mnie dziś chłodniej i jakby deszczowo, choć jeszcze nie padało, więc na spacer nie do końca

oliwia a ile dni zwykle trwa Twój cykl?

My firankujemy. Choć jak czytam historie angel i malej to się zaczynam coraz bardziej bać... U mnie nigdy nie było pozytywu, ani przed terminem @ ani po... Więc może te leki nic nie dadzą? Wyprostowałam tsh i prolaktynę, a na progesteron mam niby dupka po owu, ale jeszcze nie miałam okazji go łykać... :(

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63881 9 czerwca 2016, 9:39

Paola_33 Supermama
Angel, ja nic nie pisałam, bo w szoku jestem i zaprzeczeniu. Czekam na kolejny teścior !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63882 9 czerwca 2016, 9:46

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Angel będzie fasolka :) !
Ja się wczoraj zapisałam w szpitalu na poród i przy okazji załatwiłam socjalna bo dalej mi nie dali ubezpieczenia ale szpital ma dobrą opinię więc zobaczymy' :) no i bóle brzucha przeszły a brzuch rośnie jak na drożdzach już jest taki duży :) )

Zgłoś nadużycie #63883 9 czerwca 2016, 9:47

marluna Gotowa na wszystko
Dzien dobry dziewczyny

Angel ja tez widzialam dwie kreski na testach, byc moze ten test ostatni jest wadliwy.Jezeli jednak teraz wyszedl ci negatyw to moze faktycznie tarczyca albo sprawdz jajniki bo czasem jak jedt jakas cysta na jajnikach to tedty lubia wychodzic pozytywnie.

Zgłoś nadużycie #63884 9 czerwca 2016, 9:50

oliwia22 Świeżo upieczona
Właśnie u mnie jest tu problem , jak jestem na progesteronie to mam co 27-28 dni jak jestem bez leków to jest różnie .Ten cykl mam bez leków bo robiłam badania , w 27 dniu cyklu byłam u ginekologa po badaniu stwierdził że na dniach powinnam dostać @. Chyba za bardzo nakręciłam się, ale jak zobaczyłam że mój progesteron nagle tak ładnie poprawił się podniósł się do prawie do 12 , cały czas brak miesiączki podwyższona temperatura , pierwsza myśl no coś jest na rzeczy

Zgłoś nadużycie #63885 9 czerwca 2016, 10:19

tandem Supermama
motocyklistka to dobrze, że wszystko się układa, trzymam kciuki

marluna jak się czujesz, co z mróweczkami?

oliwia trzymam kciuki, by coś było na rzeczy. I żeby progesteron rósł jeszcze bardziej, w ciąży jest potrzebny wyższy poziom.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63886 9 czerwca 2016, 10:21

mala2 Supermama
Paola moja waga niestety duża bo 80kg czasami 82 jak sie nie pilnuje :/ A mam zaledwie 154 cm wiec każde kg widac podwójnie chyba :( .I jakoś tego cholerstwa nie moge zbić chyba musze endo odwiedzić moze coś mi sie tam rozregulowała już sama nie wiem.

Co do drożności to ten mój poprzedni gin mówił ,ze skoro udało mi sie zajść w ciaże chociaż poroniłam to sa one ok.I ta babka co byłam teraz to też tak twierdzi ,ze powinny byc ok skoro zaszłam mimo finału jaki był.

Tandem no właśnie nie badałam juz tyle razu sie za to zabierałam i jakoś do labo nie dotarłam a jak juz miałam iść to zawsze coś jak nie budowlańcy to młodego nie było z kim zostawić i tak zawsze coś a moje labo tylko od 8 do 10 otwarte wiec godziny beznadziejne.

Zgłoś nadużycie #63887 9 czerwca 2016, 10:26

tandem Supermama
mala2 to w takim razie tylko trzymam kciuki, by wreszcie wszystko się ułożyło tak, byś mogła zrobić badanie.
Też mi się wydaje, że drożność powinna być ok, skoro zachodziłaś. Endo warto podpytać o wagę.

Zgłoś nadużycie #63888 9 czerwca 2016, 10:40

Laviaa Fajna mama
Tandem ja wierze w to ,ze nie dlugo i ty zobaczysz swoje 2 kreseczki.
Marluna co u Ciebie?
Mala koniecznie zrob badania

Zgłoś nadużycie #63889 9 czerwca 2016, 10:42

angel Fajna mama
Dzieki dziewczyny za wsparcie.
Tandem ty sie nami nie sugeruj tylko dzialaj i mysl pozytywnie to ze ja jestem wybryk natury to nie znaczy ze to jest zarazliwe i u ciebie tez tak bedzie ja wierze ze ci sie uda.

Zgłoś nadużycie #63890 9 czerwca 2016, 10:48

angel Fajna mama
Zaczynam coraz powazniej myslec nad powrotem do pl przegladalam wczoraj i dzisiaj oferty domow ceny kosmiczne ale znalazlam pare do remontu rozmawialam z W wczoraj i mozliwe ze w sierpniu zwieziemy mala do pl zostanie pod opieka mojej siostry przez 2/3 miesiace a my przyjedziemy dozbierac kase bo mam dosc fizycznie i psychicznie siadam tu wiecznie cos z zajsciem problemy bariera jezykowa zeby sie na spokojnie leczyc malej szkola w polsce rodzice ktozy mnie potrzebuja tesknota i to juz chyba czas zeby zaczac to zmieniac.