Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63811 8 czerwca 2016, 10:25

tandem Supermama
pepitka czekam na zdjęcia kocyka :) fajnie, że synek polubił bujaczek

Laviaa w tym przypadku o jedzeniu jak najbardziej wypada powiedzieć: na zdrowie!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63812 8 czerwca 2016, 11:26

Lidzia28 Gotowa na wszystko

tandem napisał(a)

angel a jaką masz temp teraz? nie masz duphastonu?

Lidzia miło, że się odzywasz, choć przykro, że w takiej sytuacji, ale ujastek to dobre miejsce i wszystko na pewno będzie ok! czyli mówisz, że możliwy jest nawet czerwcowy poród? a to dopiero! imiona już wybrane? Jak Natalka szykuje się na bycie starszą siostrą? Jak Ty się czujesz? Wszystkiego dobrego!

Ja Was cały czas czytam ale nie mam sił pisać za często i brak motywacji...czuje się jak emerytka ale żeby dzidziusie miały dobrze.Chcialabym do początku lipca chociaż dotrzymac!Imiona to Alan i Rozalia. Ja czuje się dobrze ale biorę ponad 20 tab. Dziennie. A Nati wykorzystuje moment ze mnie nie ma. I robi co chce...muszę ja wysłać do babci.

Zgłoś nadużycie #63813 8 czerwca 2016, 11:26

Lidzia28 Gotowa na wszystko

tandem napisał(a)

angel a jaką masz temp teraz? nie masz duphastonu?

Lidzia miło, że się odzywasz, choć przykro, że w takiej sytuacji, ale ujastek to dobre miejsce i wszystko na pewno będzie ok! czyli mówisz, że możliwy jest nawet czerwcowy poród? a to dopiero! imiona już wybrane? Jak Natalka szykuje się na bycie starszą siostrą? Jak Ty się czujesz? Wszystkiego dobrego!

Ja Was cały czas czytam ale nie mam sił pisać za często i brak motywacji...czuje się jak emerytka ale żeby dzidziusie miały dobrze.Chcialabym do początku lipca chociaż dotrzymac!Imiona to Alan i Rozalia. Ja czuje się dobrze ale biorę ponad 20 tab. Dziennie. A Nati wykorzystuje moment ze mnie nie ma. I robi co chce...muszę ja wysłać do babci.

Zgłoś nadużycie #63814 8 czerwca 2016, 11:36

murron Supermama
Lidzia trzymam kciuki, aby córeczka ładnie podrosła.
Laavia, pokrzywa i jeszcze więcej pokrzywy.
Kaari fajnie, ze się odezwałaś, współczuję leżenia.
Iza, no szkoda, że tyle masz leżenia, ale może coś będziesz mogła się ruszyć.
Tandem, nadal taka senna?
Mi do zrzucenia po ciąży zostało coś ponad 5,5 kg, a w ten weekend mam nadzieję zacząć biegać :)

Zgłoś nadużycie #63815 8 czerwca 2016, 11:52

Kowy Fajna mama
Angel ja sieb totalnie nie znam na wykresach, to nie pomoge :/ A nie mozesz skads skolowac dupka?
Liviaa trzymam kciuki żeby hemoglobina podskoczyla.
Ja dziś rano jechalam na IP, bo mialam brunatne plamienia przez noc. Na szczęście wszystko w porządku, zrobiła mi sie nadżerka i to jest po części przyczyną. Szyjka ok, wszystko zamkniete, dzidzia sie rusza. Trać już w domu.

Zgłoś nadużycie #63816 8 czerwca 2016, 11:52

Paola_33 Supermama
Lidzia trzymam kciuki za całą trójkę a nawet i za Natkę !! Podtucz dzieci i wraacaj do domciu !!!

Mala, przykro mi z pow. tych niesolidnych panów, pogoń im kota !! Chlupnij sobie mięty albo melisy i do boju !! Opirrnicz jak należy !!!

U nas ok, tylko od wczorajszego noszenia kręgosłup szwankuje a co gorsza ręka daje do wiwatu. Mam jak starsza siostra zespol ciesni nadgarstka. Bol przeogromny. Trzeba na operacje. 3.
Najpierw liposukcja, potem wycięcie woreczka trz. i już czas na nadgarstek.
Rok szpitalny !!

Mąż mnie wpienił.. Od kilku dni szuka pretekstu by nie umyć podłogi (jego kolej) a ja się dusze nad ranem przez kurz. !! I głowa pęka.. Jeszcze rano ukradł mi dezod. bo zapomniał sobie kupic. Nosz opiernicz dostał, co to za zwyczaje !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63817 8 czerwca 2016, 11:53

motylek1909 Supermama

buka87 napisał(a)

Mój janiołek ;)
Byla u nas polozna srodowiskowa. Wszystko dobrze z małą :) Pomogła nam w kąpieli, pokazała jak karmic z cyca i mała zjadła samego cyca i spi 1,5h juz!! :) ) Superowo :) )

buka moje gratulacje :) Basieńka jest śliczna :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #63818 8 czerwca 2016, 11:53

Laviaa Fajna mama
Kowy dobrze ,ze wszystko ok, kamien z serca!
Dziewczyny czy uwzywalyscie pasa po porodowego?

Zgłoś nadużycie #63819 8 czerwca 2016, 11:56

Paola_33 Supermama
Nowy, tak straszyć !! 😡 No, jest Db. Nadżerka się wchłonie, nie ma wyjścia, glupia !!

Murron - trzymam kciuki za samozaparcie, silną, nieustającą motywację i suuper wynik !! Plus moorze endorfin!!

Ja tez dzisiaj zaczynam rowerowac, wreszcie nadciagnelo siodelko żelowe na mój zbolały tyłek 😁

Lavia ja krótko nosiłam, pomigl.. na bol krzyża 😁 Ale nie powinno są dluzej niż kilka tyg. by mięśni nie oslabic😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63820 8 czerwca 2016, 12:01

Laviaa Fajna mama
ja nosilam kolo 2 tyg ,a pozniej przeszlam na majtki wyszczuplajace i nie mialam zadnych faldow skory wszystko wrocilo do normy

Zgłoś nadużycie #63821 8 czerwca 2016, 12:04

tandem Supermama
Lidzia, faktycznie, już kiedyś pisałaś, ale nie uwzględniłam wcześniej imion w tabelce. Jasne, że rozumiemy, że nie zawsze masz siłę i ochotę by pisać, ale miło, że się odzywasz, gdy ochota jest. Córka do babci - myślę, że to dobry pomysł :) no i trzymam kciuki za dotrzymanie do lipca! :)

murron zrzucisz raz dwa, to nie 50kg nadwagi :) tak, jestem wciąż senna, a po pracy przychodzą do mnie koleżanki... cieszę się, ale boję się, że będę mało kumata do rozmów.

Kowy ojej, dobrze, że wszystko dobrze jednak! ile waży/mierzy fasolka?

Paola trzymam kciuki za podłogę! a na te operacje jesteś już umówiona? współczuję bólu

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63822 8 czerwca 2016, 12:13

Paola_33 Supermama
A gdzie tam. Dopiero dzwonię... Odkładam resekcje od roku. Wcześniej nie mogłam.
A ręka boli od 10 lat. Ale ost. gorzej.
Z tą lipo tez nie żartuję, tylko najpierw chce stracić jakies 10-15 przez kilka mies.ćwiczeń, diety. Jak swafa zatrzyma, troszkę mi odciągną i znów do boju z odchudzaniem

Kurczę, słyszałyście, ze Ci dziennikarze, którzy zginęli 2kata temu wskutek wybuchy kamienicy (Dariusz Kmiecik z tvn, zona, synek) umarli przez samobójcę..? On tez zmarł kilka tyg. po zdarzeniu.. Straszne.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63823 8 czerwca 2016, 12:24

Kowy Fajna mama
Laviaa dzięki :) Ja nie uzywalam, nosilam tylko przez jakis czas takie majtki wysokie. Skora nie jest może turbo elastyczna, ale zle nie jest. Zwlaszczab że wtedy sie na tym nie skupialam, bo szwy mi poszly po porodzie i był problem z laktacja...
Tandem troche ponad 8 cm :) Wiecej danych nie mam, bo sprawdzali tylko przyczynę krwawienia, nie wdajac sie w szczegoly co do samej ciąży.
Paola dzieki :) ponoć nadzerka wredna, może być do leczenia po porodzie. Zobaczymy, szkoda ze lekarka przy ostatnim badaniu jakos nie zauwazyla :p  

Zgłoś nadużycie #63824 8 czerwca 2016, 12:29

Paola_33 Supermama
To może mega mala i niepozorna ??
Będzie Db. One sie często wchłaniają w trakcie ciąży 😁

Ta Roza kopie jak muł...
Nie mogę uwierzyć ze za 3 dni konczy dopiero 4 mies. Mam wrażenie , ze jest OD ZAWSZE 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63825 8 czerwca 2016, 12:56

tandem Supermama
http://dziecisawazne.pl/nie-myj-sie-zjedz-lozysko-nie-karm-dlugo-piersia-polog-d... taka ciekawostka o porodach :)

Kowy ważne,że z maluchem wszystko dobrze, wzrost dopisany do tabelki :) rzeczywiście dziwne, że lekarka nic nie widziała

Paola fakt, mi też się wydaje, jakby Róża była na forum od zawsze :)
o tych dziennikarzach słyszałam. Najgorzej gdy giną niewinni ludzie..

Zgłoś nadużycie #63826 8 czerwca 2016, 13:27

Paola_33 Supermama
Uczymy Różę dopingowania 😁
Ost. mina - jak wygramy 😉
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63827 8 czerwca 2016, 14:25

motylek1909 Supermama

Laviaa napisał(a)

dziewczyny ja juz po 2 wizytach . hematoonkolog powiedzial ,ze wszystkie badania hematologiczne sa ok, tylko ta anemia ,ale tragedi nie ma bo hemoglobina skoczyla do 8,9 czyli tendencja wzrostowa. kontrola za 3 tyg.
U ginekologa mialam robiona cala diagnostyke prenatalna wszystkie wymiary glowy brzuszka raczek nozek ok. Potwierdzilo sie ,ze dziewczynka ma cale 226gram. szyjka dluga zamknieta . Lozysko ulozone od strony brzucha ale nie jest nisko . mala fika koziolki jest cudowna! z wrazenia zapomnielismy z mezem wziac zdjec z usg..

gratuluję córeczki!!!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #63828 8 czerwca 2016, 14:27

motylek1909 Supermama

Kaari napisał(a)

Cześć Dziewczyny, chciałam się przywitać. Trochę mnie tu nie było ale pobyt w szpitalu mnie wykończył i potem potrzebowałam się odciąć. Zerknełam co u Was
Buka-serdeczne gratulacje :) super, że już masz dzidzie przy sobie.
Angel- u Ciebie ewidentnie się coś kroi.
Paola-mam nadzieje ze z Róży bioderkami będzie dobrze.
Laviaa-widzę ze się borykasz z anemia. Co na to bierzesz? Mi też wyniki lecą na łeb na szyję.
Tandem, Staraczka, Kamila-trzymam za Was kciuki.
Ja dziś byłam na badaniach i jest póki co ok poza krwią. Wiec i z tym walczę. Obecnie dużo leżę, odpoczywam i prawie nie ruszam się z domu. Aaaa no i pochwale się, że w moim brzuszku mieszka synek :)

oooo gratuluję chłopaka :) ))

Zgłoś nadużycie #63829 8 czerwca 2016, 14:33

motylek1909 Supermama

Lidzia28 napisał(a)

Hej a ja w szpitalu bo córcia kiepsko rośnie wiec 2 tyg na pewno będziemy na obserwacji a jak nie podrośnie to zrobią Cc żeby w inkubatorze podrosła... Ech .Jestem na Ujastku.

o rety! ale ważne,że jesteś pod dobrą opieką. Oglądałam ten program z Ujastka o maluszkach i są tam świetni specjaliści! Nie stresuj się na zapas kochana ;) trzymam kciuki za córcię! już bliżej niż dalej...

Zgłoś nadużycie #63830 8 czerwca 2016, 14:36

motylek1909 Supermama
Witamy wszystkie ciocie w ten słoneczny dzionek :)