Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63571 6 czerwca 2016, 11:55

staraczka33 Supermama

Laviaa napisał(a)

staraczka ,a ty firankujesz?

Czekam az ta @ sie skonczy dzis ma 3dc wiec zaczne od przyszlego poniedzialku

Zgłoś nadużycie #63572 6 czerwca 2016, 11:57

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

no juz tyle miejsc zwolnionych to czas najwyzszy na pozytywy. iza kiedy masz nastepna wizyte?

W poniedziałek za tydzień chyba. Nie kazal mi zadzwonic i mi powie na którą godzinę :-)

Zgłoś nadużycie #63573 6 czerwca 2016, 12:00

kamila19880 Fajna mama
test negatywny
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #63574 6 czerwca 2016, 12:00

murron Supermama
Motylek super Filipek :)
Kazia moje gratulacje, czekamy na szczegóły.
Angel, a jutro powtórzysz test?
Kamila to ja też nie wiem co to u Ciebie, dziwy nad dziwy, miejmy nadzieję, ze się zaraz wyjaśni.
Tandem, jak weekend?
Wszy strasznie współczuję...

Zgłoś nadużycie #63575 6 czerwca 2016, 12:00

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

test negatywny

:-( :-(

Zgłoś nadużycie #63576 6 czerwca 2016, 12:07

tandem Supermama
Paola dziękuję za linka o chłopcu i współczuję wyprawy utrudnionej przez kodowców. Fajnie, że znalazła się sąsiadka miła :)
No mam nadzieję, że jestem już coraz bliżej tego mojego + :)

Laviaa a może mogliby poczekać z chrztem aż urodzisz?

mala2 dziękuję za linka o roletach; GRATULUJĘ wiechy na budowie! i spojrzeń budowlańców: oni Ci rowy, a Ty im atrakcje zapewniasz, hihi :)
od razu poczucie własnej wartości wzrasta? :) fajnie, że mamie wystarczyła delikatna aluzja. Trzymam kciuki za pozytyw i brak @ nie tylko podczas wakacji ;)

kamila niezła ta grafika o bólu porodowym :D a moze test owu pozytywnym bo to ciąża? Kurczę, niejasna ta sytuacja u Ciebie :( negatywny... współczuję tym bardziej

angel i jak pokój córki przetrwał po wizycie koleżanek? :) klateczka super, świetny pomysł, że od razu są ozdobą :)
no i widzę u Ciebie drugą kreskę !! super! :)

iza super, że e coli nie ma :) i współczuję leżenia, ja przy chorobie ostatnio trochę poleżałam i rozumiem, jak to może być ciężko tak bardziej długoterminowo

PaulaG mi też się wydaje,że wyniki ok. Na lepkość itp, to wit C cały czas i syrop wykrztuśny podczas owu :D

Buka jeszcze raz gratulacje i super, że Basia tak ładnie śpi! :) Jaki słodziak na tych fotkach, wygląda już tak dorośle! :)

murron super, że synek zdrowo rośnie, będzie chłop na schwał :) dziękuję, że pytasz, weekend bardzo pracowicie, ale płot postawiliśmy :)

turboślimak gratki decyzji :) no to życzę byśmy się spotkały jako mamy 2017 :)

tauriel trzymam kciuki za szybki i jak najlżejszy poród! :)

Leena współczuję przejść, ale zdecydowanie nie obwiniaj się, tylko ciesz się z córeczki, ona wtedy też będzie radośniejsza! :)
i trzymam kciuki, byś z czasem rzeczywiscie zatęskniła do kolejnej fasolki! :)

kiwi współczuję komplikacji i trzymam kciuki, by antybiotyk pomógł i drożnosć nie była już potrzebna! :)

staraczka, jeśli ten nowy lekarz od razu powie o invitro, to koniecznie masz się wcześniej zapisać do mojej pani doktor! już wiesz, od której strony wjeżdżasz do miasta? :)
płot już na działce jest, więc nasze wspólne plany wakacyjne na za rok coraz bliższe realizacji! :)

kasik i jak, wzięłaś ze sobą te różowe ubranka? :D

kowy i jak pobyt u dziadków udany?

marluna ja nic nie doradzę ale trzymam kciuki bardzo mocno! moze łykaj ten buscopan jak Iza?

motylek, no rzeczywiście 100 LAT cię nie było! Filipek już taki duży! co u Was? ja przejęłam funkcję tabelkowej :)

Kazia no pewnie, jesteś nawet w tabelce! ale super, że mogę Cię przepisać ze staraczek do ciężarówek! :)

koko współczuję problemu z wszami, pewnie, że wszystkie dzieci trzeba posprawdzać

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63577 6 czerwca 2016, 12:26

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Paola dziękuję za linka o chłopcu i współczuję wyprawy utrudnionej przez kodowców. Fajnie, że znalazła się sąsiadka miła :)
No mam nadzieję, że jestem już coraz bliżej tego mojego + :)

Laviaa a może mogliby poczekać z chrztem aż urodzisz?

mala2 dziękuję za linka o roletach; GRATULUJĘ wiechy na budowie! i spojrzeń budowlańców: oni Ci rowy, a Ty im atrakcje zapewniasz, hihi :)
od razu poczucie własnej wartości wzrasta? :) fajnie, że mamie wystarczyła delikatna aluzja. Trzymam kciuki za pozytyw i brak @ nie tylko podczas wakacji ;)

kamila niezła ta grafika o bólu porodowym :D a moze test owu pozytywnym bo to ciąża? Kurczę, niejasna ta sytuacja u Ciebie :( negatywny... współczuję tym bardziej

angel i jak pokój córki przetrwał po wizycie koleżanek? :) klateczka super, świetny pomysł, że od razu są ozdobą :)
no i widzę u Ciebie drugą kreskę !! super! :)

iza super, że e coli nie ma :) i współczuję leżenia, ja przy chorobie ostatnio trochę poleżałam i rozumiem, jak to może być ciężko tak bardziej długoterminowo

PaulaG mi też się wydaje,że wyniki ok. Na lepkość itp, to wit C cały czas i syrop wykrztuśny podczas owu :D

Buka jeszcze raz gratulacje i super, że Basia tak ładnie śpi! :) Jaki słodziak na tych fotkach, wygląda już tak dorośle! :)

murron super, że synek zdrowo rośnie, będzie chłop na schwał :) dziękuję, że pytasz, weekend bardzo pracowicie, ale płot postawiliśmy :)

turboślimak gratki decyzji :) no to życzę byśmy się spotkały jako mamy 2017 :)

tauriel trzymam kciuki za szybki i jak najlżejszy poród! :)

Leena współczuję przejść, ale zdecydowanie nie obwiniaj się, tylko ciesz się z córeczki, ona wtedy też będzie radośniejsza! :)
i trzymam kciuki, byś z czasem rzeczywiscie zatęskniła do kolejnej fasolki! :)

kiwi współczuję komplikacji i trzymam kciuki, by antybiotyk pomógł i drożnosć nie była już potrzebna! :)

staraczka, jeśli ten nowy lekarz od razu powie o invitro, to koniecznie masz się wcześniej zapisać do mojej pani doktor! już wiesz, od której strony wjeżdżasz do miasta? :)
płot już na działce jest, więc nasze wspólne plany wakacyjne na za rok coraz bliższe realizacji! :)
D
kasik i jak, wzięłaś ze sobą te różowe ubranka? :D

kowy i jak pobyt u dziadków udany?

marluna ja nic nie doradzę ale trzymam kciuki bardzo mocno! moze łykaj ten buscopan jak Iza?

motylek, no rzeczywiście 100 LAT cię nie było! Filipek już taki duży! co u Was? ja przejęłam funkcję tabelkowej :)

Kazia no pewnie, jesteś nawet w tabelce! ale super, że mogę Cię przepisać ze staraczek do ciężarówek! :)

koko współczuję problemu z wszami, pewnie, że wszystkie dzieci trzeba posprawdzać

Super jest juz plot wiec jeszcze tylko musza byc dwie kreski na tescie

Zgłoś nadużycie #63578 6 czerwca 2016, 12:32

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

test negatywny

To moze owu skoro tak? Mocne masz te krwawienie?
Kurde ale sie pogmarwalo

Zgłoś nadużycie #63579 6 czerwca 2016, 12:33

Paola_33 Supermama

murron napisał(a)

Kasik to ile w UK stopni?
no moja siostra, która mieszka w Nicei mówi, że w tym sezonie ani razu na tyłku nie miała szortów, że maks u niej na Lazurowym Wybrzeżu jakieś 22-23 stopnie.
Kasik, ja Wam trochę tego UK zazdroszczę, ja w swoim życiu "mieszkałam" (bo po kilka miesięcy) w 4 państwach - UK, USA, Francji i we Włoszech i mam taki sentyment do UK, że to szok. i nawet nie do końca jestem w stanie powiedzieć dlaczego :)
mam nadzieję, że jednak UK nie wyjdzie z UE.

Murron, może jesteś spokrewniona, jakichś odległych przodków masz Anglosasów.. ?? No wiesz, królowie i książęta to się na potęgę rozmnażali :-p Tu córka, tam synek, kto wie.. ??

Witaaaj Motyl !!!!!!!
Wywołałam cię !!!!!! :-D :-D
Ale nie wygłupiaj się z tym siadaniem !!! nie wolno !!!!!!!!! NIE WOLNO MU JESZCZE SIADAĆ !!! No, chyba, ze ma cale życie zmagać się z bólami i zwyrodnieniami !!! Nie pozwalaj, nie sadzaj Go !!!!!!!!!!! Jeszcze co najmniej 2-3 mies. !!!!!!!!!! Dużo na brzuszku... Ale sadzenie NIEEEE !!!!!!!
Filipek cudny, musisz częściej wrzucać jego foty !!!!!!!

Marluna, dbają tam o Cb., db. , że się odezwałaś. Rób to, bo my się martwimy o Was !!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętam :-) Kazia, gratulacje !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63580 6 czerwca 2016, 12:38

Laviaa Fajna mama
Tandem kobieto gratuluje pamieci!

Zgłoś nadużycie #63581 6 czerwca 2016, 12:41

Leena Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Jesteś super mama !!!!!!!!!! Super fajna mama, i koniec !!

Dziekuje :D az sie wzielam i wzruszylam :P

Zgłoś nadużycie #63582 6 czerwca 2016, 12:44

kasik84 Gotowa na wszystko
Hej hej
Motylku śliczny Filipek
Tandem hehe nie wzięłam.ale odłożyłam.sporo kolejne usg mam.4 lipca jeśli się potwierdzi mąż mi przywiezie bo jedzie we wrześniu do Pl.na wesele
Murron w Uk dziś 27 stopni przynajmniej u mnie więc prawie mam tu Corfu
Kazia gratulacje napisz coś więcej
Lavia powodzenia na wizytach
Hmmm więcej nie pamiętam ja już się rozpakowalam i po malu wracam do rzeczywistości w środę mam wizytę u położnej i mają mi ustalić termin cesarki u cały plan ciazy

Zgłoś nadużycie #63583 6 czerwca 2016, 12:49

Paola_33 Supermama
Kasik, to piorunem u cb. ustalają !!!!!

My mamy z Różą usg na biodra (nfz, standard), kurczę, wypadła mi ta wizyta z głowy i teraz muszę przełożyć 2 in. :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63584 6 czerwca 2016, 12:57

kasik84 Gotowa na wszystko
Paola a no szybko bo mam ciążę wysokiego ryzyka że względu na tą moją dwurozna macice i wcześniaka z 35 tyg także jestem prowadzona nawet w uk inaczej

Zgłoś nadużycie #63585 6 czerwca 2016, 12:57

tandem Supermama

staraczka33 napisał(a)

Super jest juz plot wiec jeszcze tylko musza byc dwie kreski na tescie

nie dwie, tylko łącznie 4, bo 2 moje i 2 Twoje :D
Domek też już wybrany! Akceptacja wszystkich zaangażowanych jest, więc machina ruszyła :)

Laviaa dziękuję, to nie pamięć - to notatnik ;)

kasik czyli jednak furtkę zostawiłaś :) dobrze, że mąż w razie czego przywiezie. Jejku, to rzeczywiście masz upały! daj znać po wizycie koniecznie!

Paola kiedy te bioderka?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63586 6 czerwca 2016, 13:00

jadzia Fajna mama
Kazia gratulacje! Napisz cos wiecej o tam u Ciebie? Bardzo sie iesze waszym sukcesem!!
Ja jestem dzis jakas zmieta. Bylam w sklepie i myslalam ze zemdleje, duszno mi sie zrobilo. Przyszlam do domu i mialam isc jeszcze na spacer ale tak mi sie niechcialo ze masakra. Najchętniej poszlabym spac ale nie mam warunkow. Koniec mojego wywodu musialam sie wygadac!!
Marluna caly czas mam nadzieję ze koncu sie sytuacja u Ciebie ustabilizuje.
Iza wspolczuje lezenia i gratuluje braku bakterii mnie chyba znow dopadla jakas infekcja. Bylam dzis zapytac czy sa moje wyniki krwi i moczu ale nie ma. Wizyte mam w piatek o 14.
Staraczka mysle podobnie jak Tandem ze wizyta u pani doktor moglaby rzucic nowe swiatlo na twoja sytuacje staraniowa.

Zgłoś nadużycie #63587 6 czerwca 2016, 13:02

Paola_33 Supermama
Jutro właśnie. Naklada się z gastrologiem. Przekladam ...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63588 6 czerwca 2016, 13:10

Paola_33 Supermama
Nie zapomnijcie uczcić Świat. Dzień Pocałunku !!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63589 6 czerwca 2016, 13:39

kamila19880 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

To moze owu skoro tak? Mocne masz te krwawienie?
Kurde ale sie pogmarwalo

No normalny okres podpaski musze zmieniać ale czasami gorzej zalewałlo
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #63590 6 czerwca 2016, 13:41

motylek1909 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Murron, może jesteś spokrewniona, jakichś odległych przodków masz Anglosasów.. ?? No wiesz, królowie i książęta to się na potęgę rozmnażali :-p Tu córka, tam synek, kto wie.. ??

Witaaaj Motyl !!!!!!!
Wywołałam cię !!!!!! :-D :-D
Ale nie wygłupiaj się z tym siadaniem !!! nie wolno !!!!!!!!! NIE WOLNO MU JESZCZE SIADAĆ !!! No, chyba, ze ma cale życie zmagać się z bólami i zwyrodnieniami !!! Nie pozwalaj, nie sadzaj Go !!!!!!!!!!! Jeszcze co najmniej 2-3 mies. !!!!!!!!!! Dużo na brzuszku... Ale sadzenie NIEEEE !!!!!!!
Filipek cudny, musisz częściej wrzucać jego foty !!!!!!!

Marluna, dbają tam o Cb., db. , że się odezwałaś. Rób to, bo my się martwimy o Was !!!!!!!!!!!!!!!

Pamiętam :-) Kazia, gratulacje !!!!

Paola mi tego nie musisz mówić, ale on próbuje sam siadać... oczywiście od razu go kładziemy, ale konsultowałam się z lekarzem i powiedział, że Filip od urodzenia jest silnym chłopcem, jest sztywniutki, pięknie trzyma głowę, chwyta rzeczy... rozwija się po prostu bardzo szybko i nic on mi na to nie poradzi..
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...