Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63511 5 czerwca 2016, 17:54

Paola_33 Supermama
😁
Kreweta się powinna (powinien) dorzucić do wróżb 😁

Guuusia, gdzie jesteś ?? ??

Dziewczyny, jakie plany na wakacje ?? ??
(My dopiero za rok).
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63512 5 czerwca 2016, 18:00

angel Fajna mama
U nas wiecie my raczej nie mamy czegos takiego jak wakacje bo praca a jak sie mieszka na wynajmie to wiadomo w tym roku mala sie rozczaruje bo juz nie pojedzie do mojch rodzicow na wakacje niestety stan ich zdrowia na to nie pozwala i mysle ze in tez bedzie smutno bo szaleja za nia no ale trudno

Zgłoś nadużycie #63513 5 czerwca 2016, 18:06

Tauriel Fajna mama
Angel mój test 10 dpo wyglądał identycznie ! Trzymam mocno kciuki 😊
Paola wypędzam synka, po ostatnim wypadzie do zoo zrobiłam test ciążowy, teraz chciałabym tez zobaczyć efekty 😜 Do szpitala w razie jakbym nie urodziła 19.06, wywołują konkretnie 9 dni po terminie czyli 22 juz najpóźniej ale nie biorę tej opcji pod uwagę, nie moge zostawić mojej córci na tyle dni w domu, z ojcem zgnią marnie 😝
Dziękuje wam za wsparcie 😊 Kochane jesteście 😁 Mam nadzieje na szybki porod z zaskoczenia 😎

Zgłoś nadużycie #63514 5 czerwca 2016, 18:14

Paola_33 Supermama
To trzymam kciuki za poród błyyyyskawivzny !! W biegu 😁
Nie chcemy, by Twoje dziecko się zmarnowało 😆
Trzymam kciuki !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63515 5 czerwca 2016, 18:15

angel Fajna mama
Tauriel zycze powodzenia mam nadzieje ze synek sie jednak zdecyduje wyjsc lada dzien i zrobi to szybko i jak najmniej bolesnie :) juz tak niewiele cie dzieli od tej wielkiej chwili :)

Zgłoś nadużycie #63516 5 czerwca 2016, 20:17

mala2 Supermama
Elo :)

Buka Basieńka do schrupania ;) Jeszcze raz Gratuluje :)

Kamila powiem ci tak u mnie od jakiegoś czasu tak jest , robie testy z reguły od 10dc bo mam długie i zawsze jest jedna nawet cienia 2 brak i nagle przychodzi ten dzień od razu 2 piękne kreski i następnego znowu jedna nawet cienia 2.Wiec wiesz mnie to już nic nie zdziwi wiec może u ciebie cos zaowocowało albo owu zrobiła sobie urlop i przylazła późno.

Iza jak ja cie rozumiem w zeszłym roku jak zaczęłam plamić to dostałam dupka i nakaz leżenia, leżałam tydzien plackiem masakra myślałam ze zaraz wyskocze przez okno bo z moim Adhd to był mega wyczyn ale czego sie nie robi dla tego maluszka w brzuszku.

Angel ja tez widze 2 :)

Taurel to trzymam kciuki za szybki nie spodziewany poród ;)

Lena nie załamuj sie to nie koniec świata ja też nie karmiłam piesia bo pokarmu było brak ,chociaż męczyłam sie miesiąc aby go "uruchomić" .Ale nie uważam abym była przez to gorsza matka ważne,ze maleństwo je i zdrowo rośnie a co pije to juz nie ma znaczenia.

A my z mężem mamy dzisiaj szalony dzień mam nadzieję ,ze rzutem na taśme sie załapiemy na ten cykl ;) :P Nie wiem czy to jakiś zbieg okoliczności ale moja mama zabrała mojego młodego na 3h rano na spacer i po kawie również i chata była wolna ;) Chyba czuła ze potrzebujemy troche czasu dla siebie ;) Ostatnio sie pytała czy my zamierzamy kiedyś w końcu zmajstrować jej wnuczkę to jej powiedziałam ,ze trzeba miec jeszcze warunki to chyba zrozumiał żaluzje ;)
I tak sie teraz zastanawiam czy nie zapodać sobie dupka bo mam 2 opakowania w domu ale i tak już czuję ze inofem naplątał,ze wydłuży mi cykl a jeszcze dupek też to robi a 23 lipca jedziemy na wakacje wiec gdyby jednak jeszcze nam sie nie udało to wg normalnego systemu była bym juz po @ a jak poprzestawia to nie wiadomo a meczyć sie na wakacjach z francą to nie mam zamiaru :/.

Zgłoś nadużycie #63517 5 czerwca 2016, 20:31

angel Fajna mama
mala no prosze jakie wyczucie mama mial milo z jej strony mam nadzieje ze dobrze wykozystaliscie ten wolny czas :) trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #63518 5 czerwca 2016, 20:46

Paola_33 Supermama
Angel, Mala, Tandem - Wy kolejne na + ciążowy ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63519 5 czerwca 2016, 20:50

angel Fajna mama
Ja bym chciala narazie zyje nadzieja :) To czekanie to chyba najgorsze jest.

Zgłoś nadużycie #63520 5 czerwca 2016, 20:54

mala2 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Angel, Mala, Tandem - Wy kolejne na + ciążowy ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?

Podobno ale co z tego wyjdzie to sie okaże za jakis czas ;) Chociaż ja to sie już nastawiłam na klinike leczenia niepłodność albo odsysanie tłuszczu :P

Zgłoś nadużycie #63521 5 czerwca 2016, 20:58

Paola_33 Supermama
Ja na liposukcję też idę :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63522 5 czerwca 2016, 21:01

angel Fajna mama

mala2 napisał(a)

Podobno ale co z tego wyjdzie to sie okaże za jakis czas ;) Chociaż ja to sie już nastawiłam na klinike leczenia niepłodność albo odsysanie tłuszczu :P

Ty nie odsysaj a jak uwazasz ze masz zaduzo to mi troche oddaj bo ja bym chciala tak nawet 7kg przybrac bo mam niedowage :-/ 168cm i 45kg jak jest dobrze bo bywa ze i tyle nieraz nie mam i cyckow tez nie i tylka 0 taki patyczak

Zgłoś nadużycie #63523 5 czerwca 2016, 21:08

Paola_33 Supermama
Hehe, ja muszę stracić 50 kg, min. 40, więc zajęcie do śmierci mam :-D :-D :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63524 5 czerwca 2016, 21:28

mala2 Supermama

angel napisał(a)

Ty nie odsysaj a jak uwazasz ze masz zaduzo to mi troche oddaj bo ja bym chciala tak nawet 7kg przybrac bo mam niedowage :-/ 168cm i 45kg jak jest dobrze bo bywa ze i tyle nieraz nie mam i cyckow tez nie i tylka 0 taki patyczak

Odgam nawet z 10 jak któras jeszcze chce to kolejne 10 kg też a 5kg zrzuce sama i bede laska jak sie patrzy ;) Chociaż jak bym z 30 kg staciła to bym była w raju i zobaczyłą ta piękną cyferke na wadze ktróa mała w liceum ach :)

Zgłoś nadużycie #63525 5 czerwca 2016, 21:47

koko83 Fajna mama
Kamila trzymam kciuki by była to implantacji

Iza nie pociesza teraz do końca będziesz się martwić o ruchy wiem co czujesz ale mają jeszcze czas żeby się rozkręcić
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #63526 5 czerwca 2016, 21:53

Paola_33 Supermama
Ale tu dzisiaj spokojnie 😁
Za spokojnie 😆

Taaandem, wrocilas ??

Poważnie się martwię o Gusie.. Ktos ma do niej kontakt fb lub nr tel. ?? ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63527 6 czerwca 2016, 0:05

Leena Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Ja na liposukcję też idę :-D

I ja :D

Zgłoś nadużycie #63528 6 czerwca 2016, 0:07

Leena Fajna mama

angel napisał(a)

Ja Ci oddam z wielką radością 15 kg a w gratisie dwa rozmiary miseczki stanika - deal ?? :D

Zgłoś nadużycie #63529 6 czerwca 2016, 0:10

Leena Fajna mama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Buka Basieńka do schrupania ;) Jeszcze raz Gratuluje :)

Kamila powiem ci tak u mnie od jakiegoś czasu tak jest , robie testy z reguły od 10dc bo mam długie i zawsze jest jedna nawet cienia 2 brak i nagle przychodzi ten dzień od razu 2 piękne kreski i następnego znowu jedna nawet cienia 2.Wiec wiesz mnie to już nic nie zdziwi wiec może u ciebie cos zaowocowało albo owu zrobiła sobie urlop i przylazła późno.

Iza jak ja cie rozumiem w zeszłym roku jak zaczęłam plamić to dostałam dupka i nakaz leżenia, leżałam tydzien plackiem masakra myślałam ze zaraz wyskocze przez okno bo z moim Adhd to był mega wyczyn ale czego sie nie robi dla tego maluszka w brzuszku.

Angel ja tez widze 2 :)

Taurel to trzymam kciuki za szybki nie spodziewany poród ;)

Lena nie załamuj sie to nie koniec świata ja też nie karmiłam piesia bo pokarmu było brak ,chociaż męczyłam sie miesiąc aby go "uruchomić" .Ale nie uważam abym była przez to gorsza matka ważne,ze maleństwo je i zdrowo rośnie a co pije to juz nie ma znaczenia.

A my z mężem mamy dzisiaj szalony dzień mam nadzieję ,ze rzutem na taśme sie załapiemy na ten cykl ;) :P Nie wiem czy to jakiś zbieg okoliczności ale moja mama zabrała mojego młodego na 3h rano na spacer i po kawie również i chata była wolna ;) Chyba czuła ze potrzebujemy troche czasu dla siebie ;) Ostatnio sie pytała czy my zamierzamy kiedyś w końcu zmajstrować jej wnuczkę to jej powiedziałam ,ze trzeba miec jeszcze warunki to chyba zrozumiał żaluzje ;)
I tak sie teraz zastanawiam czy nie zapodać sobie dupka bo mam 2 opakowania w domu ale i tak już czuję ze inofem naplątał,ze wydłuży mi cykl a jeszcze dupek też to robi a 23 lipca jedziemy na wakacje wiec gdyby jednak jeszcze nam sie nie udało to wg normalnego systemu była bym juz po @ a jak poprzestawia to nie wiadomo a meczyć sie na wakacjach z francą to nie mam zamiaru :/.

No właśnie tak sobie pomyślałam że nie uważam żeby kobiety karmiące mm były gorsze od kp to czemu dla siebie jestem taka surowa ?? 😲

Zgłoś nadużycie #63530 6 czerwca 2016, 0:28

Paola_33 Supermama

Leena napisał(a)

No właśnie tak sobie pomyślałam że nie uważam żeby kobiety karmiące mm były gorsze od kp to czemu dla siebie jestem taka surowa ?? 😲

Jesteś super mama !!!!!!!!!! Super fajna mama, i koniec !!
Melissa    
Idalia