Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63451 5 czerwca 2016, 1:36

Paola_33 Supermama
To sobie pospaliśmy.. Róża afera za aferą, chyba zęby się klują.. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #63452 5 czerwca 2016, 6:49

izabela23 Supermama
Hej.

PAULA G nie jestem specem,ale poza trochę uplynnieniem i lekkością to pozostałe parametry są ydaje mi sie ze bardzo dobre duzo ruchliwych i ogolnie wporo tych plemników. Tylko nie wiem jak z ta lepkoscia i uplynnieniem ,ale tez nie wydaje mi sie aby jakos tragicznie od normy odbiegalo,musisz udać się do lekarza.

Paola, to albo przez upały ta zatrzymana woda albo od antykoncepcji,bo z tegoco wiem to czesty problem przy anty,ale to pojawiło by się dopiero teraz ?? moze to te upaly

Zgłoś nadużycie #63453 5 czerwca 2016, 6:50

izabela23 Supermama
Usiasia, Kiwi co u Was ??

Zgłoś nadużycie #63454 5 czerwca 2016, 7:05

buka87 Supermama
Czesc dziewczyny. Nas wczoraj wypisali i mielismy pierwsza noc z Basią :) Spała w koszu mojrzesza przy nas. O 22 afera bo tata przebierał, spała do 2 i pozniej do 6.30! Wybudzalismy ale nie wiem czy powinnismy-zapytamy polozna.
Poród względnie, ale popękałam masakrycznie przez co ledwo łaże. Nie moglam wstac zaraz po porodzie z fotela bo mdlalam (pierwszy raz w zyciu) chcieli mi krew przetaczac, ale skoczylo sie na glukozie w kroplowkach i 24h na sali bez małej :(
Niestety karmie mała mm bo laktacja sie u mnie dopiero rozkręca, laktator mam jakis ciulowy ale dzis maz pozyczy od kolezanki madele i moze uda sie rozkręcic. Mała umie ssać, dawalam jej pierś ale chyba malo co leci.

Generalnie bedziemy dochodzic do siebie :) Masia to mały klocuszek :D Mówiłam Paola ze sie urodzi taka duza jak Róża :D no i wygralas zakład datą :) Równo w tą z 1 usg w 8 tyg :) )

Przepraszam ze nie odnosze sie do Waszych postow ale jescze ich nie ogarnelam. Trzymam kciuki za każdy teścior!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #63455 5 czerwca 2016, 8:10

murron Supermama

buka87 napisał(a)

Czesc dziewczyny. Nas wczoraj wypisali i mielismy pierwsza noc z Basią :) Spała w koszu mojrzesza przy nas. O 22 afera bo tata przebierał, spała do 2 i pozniej do 6.30! Wybudzalismy ale nie wiem czy powinnismy-zapytamy polozna.
Poród względnie, ale popękałam masakrycznie przez co ledwo łaże. Nie moglam wstac zaraz po porodzie z fotela bo mdlalam (pierwszy raz w zyciu) chcieli mi krew przetaczac, ale skoczylo sie na glukozie w kroplowkach i 24h na sali bez małej :(
Niestety karmie mała mm bo laktacja sie u mnie dopiero rozkręca, laktator mam jakis ciulowy ale dzis maz pozyczy od kolezanki madele i moze uda sie rozkręcic. Mała umie ssać, dawalam jej pierś ale chyba malo co leci.

Generalnie bedziemy dochodzic do siebie :) Masia to mały klocuszek :D Mówiłam Paola ze sie urodzi taka duza jak Róża :D no i wygralas zakład datą :) Równo w tą z 1 usg w 8 tyg :) )

Przepraszam ze nie odnosze sie do Waszych postow ale jescze ich nie ogarnelam. Trzymam kciuki za każdy teścior!

Buka, najważniejsze, ze wszystko ok i dochodzicie do siebie.
jeszcze raz gratulacje.

Zgłoś nadużycie #63456 5 czerwca 2016, 8:15

murron Supermama
my wczoraj Franka ważyliśmy 6260 :)
coś się śmieję, że my nawet szybko z pieluszek 3 na 4 przeskoczymy :)

Zgłoś nadużycie #63457 5 czerwca 2016, 8:46

kiwi Fajna mama
.

Zgłoś nadużycie #63458 5 czerwca 2016, 8:57

turboslimak Fajna mama

buka87 napisał(a)

U

Gratulacjeeee!!!!!!!!!buka trzymałam kciuki. Ja też popekalam więc wiem co czujesz dla mnie poród nie straszny tylko ból krocza po. Jeszcze zimą była a Ja nie byłam w stanie spodni założyć bologromny .więc szłam bez majtek w długiej spódnicy!
Cudownieze małą ssiE przez dwa dni nie ma aż tyle pokarmu ale dziecku to wystarcza potem jest nawał. Ja też lakatatorem szalałaM w szpitalu bez sensu bo nagle cycku zacZęły eksplodowac hihi.
tauriel teraz twoja kolej.

Pepitka śliczny syn.

A U nas...plany od października po kościelnym ślubie o drugie dziecko będziemy się starać . Biorę ovulan zobaczymy czy zajade tak łatwo jak dostawie.
W pon zrobię badania tarczycy .
Decyzja taka bo jak mam już z pieluch nie wychodzić to za jednym zamachem :-)

Zgłoś nadużycie #63459 5 czerwca 2016, 8:58

turboslimak Fajna mama
Stencelka gratulacje!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #63460 5 czerwca 2016, 9:04

Tauriel Fajna mama
Turbo super szybka decyzja ! I różnica wieku bedzie niewielka wiec idealnie 😊 Trzymam kciuki zeby sie szybko udało 😊
Ja juz w 40 tyg ! Nie wiem kiedy ta ciąża zleciała.. Juz chce rodzic i siedzieć z synkiem w domu 😆
Dzisiaj mamy wycieczkę do zoo, życzę wam wszystkim pięknej niedzieli 😚

Zgłoś nadużycie #63461 5 czerwca 2016, 9:15

kiwi Fajna mama
Zapomniałam... :) Buka Gratuluję Coreczki szybkiego powrotu do zdrowia :)

Zgłoś nadużycie #63462 5 czerwca 2016, 9:31

angel Fajna mama
Witam dzis mam 26dc cykle 31d 33d zalezy. Wiem ze to wczesnie ale myslicie ze jest nadzieja?

Zgłoś nadużycie #63463 5 czerwca 2016, 9:51

Laviaa Fajna mama
Angel musi być nadzieja bo przecież śniło mi się, że wstawilas 2 kreseczki, pamiętasz?

Zgłoś nadużycie #63464 5 czerwca 2016, 9:52

kamila19880 Fajna mama
ja widze 2 krechy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #63465 5 czerwca 2016, 10:13

murron Supermama

angel napisał(a)

Witam dzis mam 26dc cykle 31d 33d zalezy. Wiem ze to wczesnie ale myslicie ze jest nadzieja?

ja też drugą kreskę widzę :)

Zgłoś nadużycie #63466 5 czerwca 2016, 10:14

murron Supermama
Turbo no i jasne, dzieci będą się lepiej chowały jak mała różnica.

Zgłoś nadużycie #63467 5 czerwca 2016, 10:19

Leena Fajna mama
Angel jest druga krecha!! widze i ja!! :) jest nadzieja :D

Zgłoś nadużycie #63468 5 czerwca 2016, 10:19

Leena Fajna mama
Angel jest druga krecha!! widze i ja!! :) jest nadzieja :D

Zgłoś nadużycie #63469 5 czerwca 2016, 10:25

Leena Fajna mama

buka87 napisał(a)

Gratulacje Buka :) dalas rade!! fajnie ze jestescie juz w domku. Ja swojej Marysi nie wybudzam ale ja karmie mm wiec nie musze co 3 godziny karmic. Zeby rozkrecic laktacje trzeba takze w nocy przystawiac do piersi. Ale dopytaj poloznej :) na pewno ci sie uda i szybko odstawisz butle. Tylko przystawiaj Mala bo inaczej moze potem piers odrzcuc bo z butli latwiej leci.
U mnie, ku mojej rozpaczy, laktacja sie nie udala i piersia karmic nie moglam. 7 tygodni walczylam na tyle na ile moglam i wkoncu z bolem serca odstawilam laktator i nie podejmuje juz prob przystawiania Malej do piersi. Psychicznie czuje sie z tym okropnie i rycze za kazdym razem jak o tym pomysle. Nawet moja gin powiedziala zebym juz dala spokoj bo lepiej spedzac ten czas z Marysia niz walczyc z laktatorem i cieszyc sie w koncu macierzynswtem w 100%. Jej zdaniem, ciezka ciaza spowodowala ze laktacja byla u mnie praktycznie zerowa i niestety nic sie na to nie da poradzic. Tego sie trzymam bo wtedy nie czuje sie az tak gorsza matka...

A Buka...Madela jest super :) ja tez mam taki w domu. Mam nadzieje ze mowisz o elektrycznym ?

Ciesz sie Macierzynstwem i uwierz krocze sie szybko zagoi i bedzie juz tylko przykrym wspomnieniem.

Zgłoś nadużycie #63470 5 czerwca 2016, 10:33

Leena Fajna mama

turboslimak napisał(a)

U

Gratulacjeeee!!!!!!!!!buka trzymałam kciuki. Ja też popekalam więc wiem co czujesz dla mnie poród nie straszny tylko ból krocza po. Jeszcze zimą była a Ja nie byłam w stanie spodni założyć bologromny .więc szłam bez majtek w długiej spódnicy!
Cudownieze małą ssiE przez dwa dni nie ma aż tyle pokarmu ale dziecku to wystarcza potem jest nawał. Ja też lakatatorem szalałaM w szpitalu bez sensu bo nagle cycku zacZęły eksplodowac hihi.
tauriel teraz twoja kolej.

Pepitka śliczny syn.

A U nas...plany od października po kościelnym ślubie o drugie dziecko będziemy się starać . Biorę ovulan zobaczymy czy zajade tak łatwo jak dostawie.
W pon zrobię badania tarczycy .
Decyzja taka bo jak mam już z pieluch nie wychodzić to za jednym zamachem :-)

Ja tez popekalam ale chyba nie az tak bardzo jak wy dziewczyny. Mimo wszystko siadanie bylo mega wyzwaniem do tego bolesnym...

Podziwiam za takie plany!! ja nie wiem czy sie jeszcze na dziecko zdecyduje. Dla mnie koszmarem byl i porod w swojej koncowej fazie bo wczesniejsze jeszcze do przezycia, i potem problemy z piersiami i laktacja. No i to ze zostalam z Mala bez jakiejkolwiek pomocy oraz podejscie mojego M sprawia ze nie chce juz dzieci a przeciez zawsze marzylam o 3. Ale moze to u mnie chwilowe. Bede czytac kochane staraczki i sama zapragne miec znowu dziecko :D pytanie czy sie uda znowu w ciaze zajsc...na ciaze z Marysia czekalam 3 lata..hmmm.. narazie mam zakaz starania sie o dziecko przez lekarzy bo moj organizm by nie wytrzymal. Wiec pozyjemy zobaczymy.

A za Ciebie trzymam kciuki zeby sie plany udalo szybko zrealizowac :D