Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #63251 3 czerwca 2016, 7:25

Kowy Fajna mama
Cześć Dziewczyny! Ja wczoraj wieczorem już padlam, chociaż mielismy z malzem ogladac film. Dopiero teraz Was nadrobilam, bo wczoraj jeszcze lekarz, praca, usypianie małego i tak przed 9 koniec, padlam.
Paola to fajnie ze odetchniecie troche.
Dziewczyny- Buka i Stencelka urodzily, to co najmniej dwa pozytywy do przygarniecia, w przyrodzie musi być równowaga ;)
Buba nie kumam Twoich cykli, moze faktycznie terapia tak wplynela? Pewnie zapytasz przy wizycie?
Moto a co Ci wyszlo poza normami? Moze nie ma co sie jeszcze martwic, niektore wyniki odstaja w ciazy dosc typowo. Chyba, ze to jakies hormony ?

Zgłoś nadużycie #63252 3 czerwca 2016, 7:31

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

a ja od 4.30 nie śpię, bo Młody a to jedzenie, a potem odbicie, dopiero potem go przebrałam, próbowałam uśpić w wózeczku, ze mną na kanapie, teraz do huśtawki włożyłam i jakoś przysypia, ale ja już sobie kawę robię, bo aż ból głowy mnie powoli łapie;(
a ja na laktację polecam picie pokrzywy.
Ja ze stanu dwójka dzieci, i to w dodatku parki, jestem bardzo zadowolona.
a co do powołania, to jestem za tym aby każdy robił według swojego rozeznania, jak się nadaje do 3-4 dzieci to jak najbardziej :) jak chce iść do zakonu to też jak najbardziej.

Zgadzam się calkowicie. Tylko śmiać mi się z samej siebie chce ze jak juz zakon odpadł to marzyłam o 3 dzieci a dziś nawet nie wiem czy na 2 się zdecyduje. A też nieraz się dziećmi opiekowałam :P ale u mnie to skomplikowane czemu tak jest.

Zgłoś nadużycie #63253 3 czerwca 2016, 7:34

Leena Fajna mama

tandem napisał(a)

Leena mój mąż to chce dużo więcej niż trzy i martwi się, że nam nie wychodzi...
a ja doświadczenie już zbierałam, opiekowałam się np 7 dzieci z jednej rodzinki gdy najmłodszy miał 2 miesiące. Takie przygody uczą dobrej organizacji.
Przy innej czwórce, którą brałam na plac zabaw, stwierdziłam, że powyżej dwójki i tak nie ma już różnicy - bo ręce i tak ma się tylko dwie :D

To niech się nie martwi bo na pewno się uda :) mi pow ze na ciążę nie ma szans i co ? Marysia śpi właśnie w moich ramionach słodko chrapiac ;)

Daj Wam Panie Boże tyle dzieci ile zapragniecie :)

Zgłoś nadużycie #63254 3 czerwca 2016, 7:35

Leena Fajna mama

tandem napisał(a)

I jeszcze małe podsumowanie:
w tym tygodniu testuje jeszcze staraczka i patrycja (jeśli gdzieś jest?),
za tydzień w sobotę angel,
za dwa tygodnie w weekend kasia_t i mala2, potem w tygodniu PaulaG i ja,
na koniec miesiąca werkaa.

Czyli zobaczcie jak nam się staraczki przerzedziły, jakie przerwy między testami (!).
Oby za miesiąc musiało już testować jak najmniej z nas, w końcu miejsca na ciężarówkach systematycznie się zwalniają :)

najpierw na tapecie Tauriel i koko, a potem już w sierpniu bliźniakowa Lidzia, jagna i potem już wrzesień...! jak ten czas leci :)

No to dziewczyny czekamy na pozytywy i Maluszki :)

Zgłoś nadużycie #63255 3 czerwca 2016, 8:08

mala2 Supermama
Elo :)

Tandem na mnie w tym miesiącu bym nie liczyła na pozytyw bo nawet nie ma kiedy męża zmolestować( a ma te dni ) on ma nocki :/ cały dzień budowlańcy kończą rożnie 17/18 wczoraj skończyli o 17 mieliśmy chate wolną bo młodego moja mama wzięła to masz instalator zadzwonił(a to mój wuja)czy juz pietro wytynkowane bo zaraz by rury do grzejników poprowadził podłogą aby po niedzieli posadzki już lać i po wolnej chacie siedział do 21 i jeszcze tak kumpela sie przyplatała i masz po naszym planie ;) Mam nadziej ze w sobote sie uda bo chyba powinnam miec wtedy owu ;)

Zgłoś nadużycie #63256 3 czerwca 2016, 8:31

koko83 Fajna mama
Hallo mam.pytanko co zrobić żeby was mieć na Facebooku?
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #63257 3 czerwca 2016, 8:38

Laviaa Fajna mama
koko trzeba sie ładnie do nas uśmiechnąć :-D

Zgłoś nadużycie #63258 3 czerwca 2016, 8:41

Laviaa Fajna mama
Lena u lekarza wszystko ok? jak sytuacja z mezem? wyjasnilas mu wszystko?

Zgłoś nadużycie #63259 3 czerwca 2016, 8:50

Kowy Fajna mama
Hmm jest jakies forum na facebuniu niezalezne ? ;p

Zgłoś nadużycie #63260 3 czerwca 2016, 9:04

tandem Supermama
Paola w sumie to nie wiem ile dokładnie by chciał, ale 4 na pewno. Zobaczymy jak to wyjdzie życiowo, jesteśmy raczej otwarci :) ja bym chciała najbardziej trójeczkę z podobnymi odstępami jak Ty. Potem przerwę zdecydowanie :) i się zobaczymy czy jeszcze ktoś więcej.
Ale jak na razie planowanie nam nie wychodzi, więc wiesz... :/

buba jej, trzymam kciuki w takim razie, by sprawa się rozwiązała... wiem jak to jest, też mnie kilka dziwnych, znikąd długich cykli zaskoczyło :( oby @ szybko przyszła i więcej nie wracała!

murron współczuję poranka i sił na resztę dnia życzę!

motylek faktycznie zajęty :(

Kowy dokładnie, równowaga powinna być, więc zobaczymy jak to wyjdzie u nas w tabelce :) na fb to chyba różne ciężarówki osobno sobie grupy zakładają

Leena bardzo dziękuję :) ja mieszkałam całe życie na wsi i nie poszłam tam do gimnazjum, tylko zaczęłam jeździć do miasta do szkoły katolickiej i żeńskiej - koleżanki i koledzy z podstawówki myśleli, że to już coś jak seminarium :)

mala2 sytuacja rzeczywiście skomplikowana u Ciebie, ale w takim razie trzymam kciuki, by sobotni okazał się złotym strzałem :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63261 3 czerwca 2016, 9:23

Laviaa Fajna mama
trzymajcie kcuki , jade do kliniki boje sie jak diabli

Zgłoś nadużycie #63262 3 czerwca 2016, 9:28

tandem Supermama

Laviaa napisał(a)

trzymajcie kcuki , jade do kliniki boje sie jak diabli

trzymam, trzymam! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #63263 3 czerwca 2016, 9:57

Kowy Fajna mama
Trzymamy!

Zgłoś nadużycie #63264 3 czerwca 2016, 10:07

koko83 Fajna mama
Trzymam
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #63265 3 czerwca 2016, 10:21

murron Supermama

tandem napisał(a)

Paola w sumie to nie wiem ile dokładnie by chciał, ale 4 na pewno. Zobaczymy jak to wyjdzie życiowo, jesteśmy raczej otwarci :) ja bym chciała najbardziej trójeczkę z podobnymi odstępami jak Ty. Potem przerwę zdecydowanie :) i się zobaczymy czy jeszcze ktoś więcej.
Ale jak na razie planowanie nam nie wychodzi, więc wiesz... :/

buba jej, trzymam kciuki w takim razie, by sprawa się rozwiązała... wiem jak to jest, też mnie kilka dziwnych, znikąd długich cykli zaskoczyło :( oby @ szybko przyszła i więcej nie wracała!

murron współczuję poranka i sił na resztę dnia życzę!

motylek faktycznie zajęty :(

Kowy dokładnie, równowaga powinna być, więc zobaczymy jak to wyjdzie u nas w tabelce :) na fb to chyba różne ciężarówki osobno sobie grupy zakładają

Leena bardzo dziękuję :) ja mieszkałam całe życie na wsi i nie poszłam tam do gimnazjum, tylko zaczęłam jeździć do miasta do szkoły katolickiej i żeńskiej - koleżanki i koledzy z podstawówki myśleli, że to już coś jak seminarium :)

mala2 sytuacja rzeczywiście skomplikowana u Ciebie, ale w takim razie trzymam kciuki, by sobotni okazał się złotym strzałem :)

koniec końców on usnął, ja koło 6 wypiłam kawę, a o 6.50 poszłam spać i spaliśmy do 9 :)

Zgłoś nadużycie #63266 3 czerwca 2016, 10:22

murron Supermama
Laviaa ja też mocno trzymam!

Zgłoś nadużycie #63267 3 czerwca 2016, 10:46

tandem Supermama
dziewczyny, obiecałam, że się podzielę fotkami w wianku z akademickiej procesji Bożego Ciała, której byliśmy wraz z mężem głównymi organizatorami, więc wstawiam na kilka godzin :)

Zgłoś nadużycie #63268 3 czerwca 2016, 10:57

Leena Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Lena u lekarza wszystko ok? jak sytuacja z mezem? wyjasnilas mu wszystko?

U mnie wszystko ok. Macica w porządku, miejsca szycia tez w porządku :) dziękuję :*

Czemu musisz do kliniki ?? Trzymam mocno kciuki :*

Zgłoś nadużycie #63269 3 czerwca 2016, 11:03

Leena Fajna mama

tandem napisał(a)

dziewczyny, obiecałam, że się podzielę fotkami w wianku z akademickiej procesji Bożego Ciała, której byliśmy wraz z mężem głównymi organizatorami, więc wstawiam na kilka godzin :)

Ekstra !!

Zgłoś nadużycie #63270 3 czerwca 2016, 11:04

mamelka Fajna mama
Drugi cykl z clostilbegytem. Dzisiaj dzień okresu, więc zrobiłam test. Chyba się udało :)