Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #62671 28 maja 2016, 23:30

turboslimak Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Ja mam ten problem,że nie mogę pobiegać po sklepach zeby kupić coś. A przez neta nie umiem,bo ja muszę zawsze mierzyć :( :( jutro jade na wyniki to MOŻE wykorzystam moment zeby wejść do sklepu,bo nie mam w czym chodzić :( :(

iza a workowate fajne dresowe sukienki dla ciezarnych?w necie takich duzo i male ruzyko ze zle sie bedzie wygladalo :)

buka87 napisał(a)

Pola spokojnie :D Ja tu posiedze bo Baśka sie nie pcha to gdzie pójdę :P
Powiem Wam ze czekajac na ten poród czuje podekscytownie, stress i takie szalenstwo jak przed maturą. Chociaz matury chociaz datę wiadomo a tu czlowiek na bombie siedzi :P
Śnilo mi sie dziś, że obieram dynię dla Magdy Gessler-myslicie ze to jakaś zapowiedz ?? :D Że urodzę dynię czy jak? :D

padłam z tej dyni hahahahahah
mi sie ostatamio snil niedzwiedz gryzli...boze obudziłam sie przerazona!!!
buka...rozumiem cie doskonale! ja co chwile latalam dokibla doszukujac sie wod plodowych haha
paola jakim cudem znajdujesz czas na forum oprzy 3 dzieci?
ja przy 1 nie mam chwili...
pepitka kiedy bedziesz to wrzuce ponownie foteczki.... :)

Zgłoś nadużycie #62672 28 maja 2016, 23:32

staraczka33 Supermama
Hej Slimak jak Zosienka?spi ?

Zgłoś nadużycie #62673 28 maja 2016, 23:36

Paola_33 Supermama
Ślimak, niedługo zrozumiesz, ileee miałaś czasu przy 1 dziecku. Gdy się pojawi 2. :-) Czego Ci życzę, bo w kupie weselej !!! Ja mam super pomoc w mężu i jego mamie :-) :-)
Więcej zgryzoty to ja mam przy swojej mamie niż przy 3 dzieci, nawet z ADHD... :-( Chyba znów nie bierze leków, bredzi straszne pierdoły, i pewnie w wariatkowie wyląduje jeszcze przed końcem miesiąca. Od dziecka ją niańczę, i MAM DOŚĆ !!!!!!!! Ale co zrobić, nie wymiksuję się...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62674 28 maja 2016, 23:42

staraczka33 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Ślimak, niedługo zrozumiesz, ileee miałaś czasu przy 1 dziecku. Gdy się pojawi 2. :-) Czego Ci życzę, bo w kupie weselej !!! Ja mam super pomoc w mężu i jego mamie :-) :-)
Więcej zgryzoty to ja mam przy swojej mamie niż przy 3 dzieci, nawet z ADHD... :-( Chyba znów nie bierze leków, bredzi straszne pierdoły, i pewnie w wariatkowie wyląduje jeszcze przed końcem miesiąca. Od dziecka ją niańczę, i MAM DOŚĆ !!!!!!!! Ale co zrobić, nie wymiksuję się...

Kurcze Paola przykro mi z powodu mamy ciekawe czemu nie bierze tabletek nie chce wyzdrowiec szkoda ze nie moze jej ktos przypilnowac

Zgłoś nadużycie #62675 28 maja 2016, 23:55

turboslimak Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Hej Slimak jak Zosienka?spi ?

generalnie spi ale dzis to bylo apogeum tzn ja mailam apogeum....bo:
kapiel  o 20...dostała cycek i zasneła...na rogalu...wiec ja przenisolam do wozka bo w duzym siedzielismy i sie obudzila jak ja przenioslam! i zaczela sie smiać...fajnie bylo i smiesznie. przez pierwsze polgodziny...(zamierzalam ugotowac i nic z tego nie wyszlo) tak sie smiała...az tak ulała ze ja przebralam...zmienilamn przy okazji pampersa po 3 minutach 
to sie tak obslinila ze znow ja przebralam wogole to ja 5 razy przebieralam!!! w rozne body i 3 razy zmienilam pampersa i dopiero usnelao  22:30
skad ona miala dzis tyle energii to ja nie wiem... :D szok w gaciach!

paola racja hihih nie wymiksujesz sie ale dobra pomoc mamy ...wspolczuje choroby :(

pepitka a jak twoj porod rodzilas sn czy cc?

Zgłoś nadużycie #62676 29 maja 2016, 0:03

Paola_33 Supermama
Wiesz, ja mieszkam od niej aż 20 km. autem, komunikacją miejską a nie mam auta jeszcze dalej...
Niby to samo miasto ale jestem jednak uziemiona małymi dziećmi.. Nie przypilnuję..
O tyle db., ze siostra mieszka km. od mamy.
ale ost. miałam wrażenie, że mojej.. nie chce się żyć. I cóż można na to poradzić ?
Tym b-j mnie to boli, ze specjalizuję się w suicydologii.. Ale właśnie dlatego wiem, że to Człowiek sam musi mieć chęci do życia.. :-( Nic n a dłuższą metę nie zadziała..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62677 29 maja 2016, 6:45

gusia85 Gotowa na wszystko

Paola_33 napisał(a)

Wiesz, ja mieszkam od niej aż 20 km. autem, komunikacją miejską a nie mam auta jeszcze dalej...
Niby to samo miasto ale jestem jednak uziemiona małymi dziećmi.. Nie przypilnuję..
O tyle db., ze siostra mieszka km. od mamy.
ale ost. miałam wrażenie, że mojej.. nie chce się żyć. I cóż można na to poradzić ?
Tym b-j mnie to boli, ze specjalizuję się w suicydologii.. Ale właśnie dlatego wiem, że to Człowiek sam musi mieć chęci do życia.. :-( Nic n a dłuższą metę nie zadziała..

Paola u nas dobrze daja rade oddzialy dzienne. Tylko musi chciec. Zapisana do psychologa na indwiduqlne spotkania?

Zgłoś nadużycie #62678 29 maja 2016, 6:51

Ja to mam jazde z bakteriami, po jednej imprezie z antybiotykami bez oslony nabawilam sie takiej swedziwaki ze teraz prasuje gacie na wszelki wypadek mezowi tez! :-) staram sie tez wybierac te bardziej naturalne tkaniny. Moja mamusia zawsze mowila, ze trzeba miec ladna bielizne, bo jak kiedys potraci Cie auto, i bedziesz lezala na pasach to ludzie beda mowic "stara baba ale chociaz majtki ladne miala" no! ;-)

Zgłoś nadużycie #62679 29 maja 2016, 6:57

A co do przesadow, to moja stworczyni tez kazala mi przestac latac po szmaciarniach :-)
A z drugiej strony tesciowa wczoraj krewecie kupila mala ubrankowa wyprawke ;-)
Tak sobie mysle, ze z wozkiem i lozeczkiem poczekam do sierpnia, bo jeszcze remont mnie czeka! :-)

Zgłoś nadużycie #62680 29 maja 2016, 6:58

No i wiecie dziewczeta mnie tu nie ma bo jestem na weekendowym malzenstwie a od poniedzialku mam zajecia wiec wybaczcie brak kontaktu. Prosze Was rowniez o modly gdyz srednio wyglada moj stan wiedzy a w pon mam zaliczenie! :-)

Zgłoś nadużycie #62681 29 maja 2016, 7:03

gusia85 napisał(a)

No i wiecie dziewczeta mnie tu nie ma bo jestem na weekendowym malzenstwie a od poniedzialku mam zajecia wiec wybaczcie brak kontaktu. Prosze Was rowniez o modly gdyz srednio wyglada moj stan wiedzy a w pon mam zaliczenie! :-)

W sumie srednio byloby dobrze, tragedia to lepsze okreslenie!

Zgłoś nadużycie #62682 29 maja 2016, 8:07

buka87 Supermama
Witam sie w TP. Nic sie nie dzieje :) Nie spalam pol nocy ze zdenerwowania a tu dupa nic sie nie dzieje i noc zmarnowana :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62683 29 maja 2016, 8:23

izabela23 Supermama
Hej. Ja
Troche przybita maz właśnie pojechal :( :( pewnie za pare dni mi minie,ale smutno mi teraz :( teraz będę leżała i gnila w tym pokojy sama i nawet gęby nie bedzie do kogo otworzyć :(

Paola współczuję syruacji z mama chociaz moze nie chce brac lekow lekow bo ma mylne myslenie,że jej nie potrzeba lekow ??

Slimaku, dresowa raczej odpada bo mam 1 i jej nie lubię, wolałabym cos innego ;)

Buka ciekawe kiedy basia wyjdzie

Zgłoś nadużycie #62684 29 maja 2016, 12:14

Paola_33 Supermama
Buka, Biedaku, to odsypiaj !!!!!!!
Basia wychodzi 2 czerwca ;-p Ot, po prostu czeka na większą widownię, lubi mieć odpowiednie 'antre'...
Albo zostanie aktorką, jak Melissa :-D
Buka, korzystaj z ost. 4 dób wolności, wyśpij się na zaps !!!!!!!! ;-) ;-) I spokkooojnieee. Basia potrzebuje czasu :-)

Gusia trzymam kciuki !!! A do której g. w pon. ?? ? Pisz, od razu po... !!!!!!!!!

Małż, mądrala znów w kinie, a ja z bolącym pęcherze, zostałam z Różą. Mówiłam, że jej noszenie zwiększa ból ale się nie wzruszył. Pożałuje.. Już ja coś wymyślę :-p
Na szczęście Malutka na razie bumeluje...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62685 29 maja 2016, 12:42

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Buka, Biedaku, to odsypiaj !!!!!!!
Basia wychodzi 2 czerwca ;-p Ot, po prostu czeka na większą widownię, lubi mieć odpowiednie 'antre'...
Albo zostanie aktorką, jak Melissa :-D
Buka, korzystaj z ost. 4 dób wolności, wyśpij się na zaps !!!!!!!! ;-) ;-) I spokkooojnieee. Basia potrzebuje czasu :-)

Gusia trzymam kciuki !!! A do której g. w pon. ?? ? Pisz, od razu po... !!!!!!!!!

Małż, mądrala znów w kinie, a ja z bolącym pęcherze, zostałam z Różą. Mówiłam, że jej noszenie zwiększa ból ale się nie wzruszył. Pożałuje.. Już ja coś wymyślę :-p
Na szczęście Malutka na razie bumeluje...

Nawet zmeczona nie jestem. Mala masuje mi szyjkę co mnie boli lekko. Zjadłam na taki upał rosół....swietny pomysł :P Ale dobry był :D Zaraz mięsko i kalafiorek i pewnie pojedziemy na jakies zakupy czy lody.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62686 29 maja 2016, 12:54

Paola_33 Supermama
Masz zdrowie.. Ja pod koniec traciłam apetyt 😆
O senności tez nie bylo mowy 😁
Buka, to ile planujesz równie upartych dzieci ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62687 29 maja 2016, 12:57

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Masz zdrowie.. Ja pod koniec traciłam apetyt 😆
O senności tez nie bylo mowy 😁
Buka, to ile planujesz równie upartych dzieci ??

Na drugi raz to przeczytam imiennik, piernicze :P Jedno uparte wystarczy :)
Ja wlasnie chcialabym nie żreć. Na slodycze nie mam apetytu w koncu wiec git. No chyba ze lody...ale pogoda zobowiązuje.

Zgłoś nadużycie #62688 29 maja 2016, 13:05

Paola_33 Supermama
To ile będzie Bukowiątek ?? ?
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62689 29 maja 2016, 13:06

Kowy Fajna mama
Buka Paola ma rację, spać! Póki możesz! Po prostu załóż że poród się na razie nie wydarzy ;)
Paola współczuję pęcherza i braku współczucia męża :/ Dobrze że Róża na razie spokojna. No i przykro mi ze Mama nie chce się leczyć...może faktycznie w tym ośrodku jej pomogą, przynajmniej leki weźmie, może wtedy coś dotrze?
Gusia jak nie Ty, to kto? Poza tym Rysiek Ci na pewno podpowie ;)

Zgłoś nadużycie #62690 29 maja 2016, 13:07

Kowy Fajna mama
U nas otwieramy sezon grillowy, będzie kilku znajomych i dzieciaki. Mogłoby być minimalnie chłodniej bo jest lampa, ale nie ma co narzekać. Trzeba tylko będzie uważać na tłum dzieci :p