Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #62511 26 maja 2016, 8:22

izabela23 Supermama
Usiasia i Patrycja ciesze się niezmiernie,że udalo wam sie w końcu trafić na lekarzy porzadnych gdzie nareszcie podejma jakieś działanie. WWierzę,że razem pojdziecie na wątek ciążowy :-)
Paola ale Cię dopadło dobrze,że masz już leki na te paskudztwa.
SLIMACZKU ja nie usuwalam zdjęcia brzuszka także musi gdzies być na poprzednich stronach.
Ja kolejna wizytę mam za tydz.we czwartek mój lekarz początkowo chciał za 2 tyg,ale potem uznał ze jeśli wolę za tydz to nie ma problemu. Jak nic mi nie będzie dolegalo to może od nastepnej wizyty bedziemy spotykali sie co 2 tyg, zobacze jak będę czuła się fizycznie i psychicznie ;)  
A co najzabawniejsze przez ostatni miesiąc nic nie przytylam ;) mówię do lekarza dziwne,bo jakoś ubrania ciasniejsze to śmiał się że pewnie zlego proszku używam i sie skurczyly ;) cieszę się,że wszystko dobrze ale  foto nie mam  bo nie daly się sfotografować.

Zgłoś nadużycie #62512 26 maja 2016, 8:27

buka87 Supermama
Paola Basia rozpycha sie kiedy chce :D Przewaznie w nocy spi chyba ze wstanę siku, albo sie napić to sie rusza :)
Wczoraj mialam bole okresowe, poszlam sie kapac ale nie przeszly to myslalam, ze to juz to sie rozkreca ale niestety po pol godzinie przeszlo. Wiec lipka :P czekam dalej :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62513 26 maja 2016, 8:32

Laviaa Fajna mama
Usiasia i Patrycja trzymam kciuki za was teraz będzie tylko lepiej.
Paola długi weekend to dziewczyny znikają.
Buka my też czekamy.
Ciekawe jak tan Stancelka i tauriel on też jakoś na dniach mają rodzic

Zgłoś nadużycie #62514 26 maja 2016, 8:34

buka87 Supermama

Laviaa napisał(a)

Usiasia i Patrycja trzymam kciuki za was teraz będzie tylko lepiej.
Paola długi weekend to dziewczyny znikają.
Buka my też czekamy.
Ciekawe jak tan Stancelka i tauriel on też jakoś na dniach mają rodzic

Dziewczyny jeszcze nie rozpakowane. Chociaz stencelka szykuje sie na piątek :D :D taki był plan :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62515 26 maja 2016, 8:38

izabela23 Supermama

buka87 napisał(a)

Paola Basia rozpycha sie kiedy chce :D Przewaznie w nocy spi chyba ze wstanę siku, albo sie napić to sie rusza :)
Wczoraj mialam bole okresowe, poszlam sie kapac ale nie przeszly to myslalam, ze to juz to sie rozkreca ale niestety po pol godzinie przeszlo. Wiec lipka :P czekam dalej :D

Ale już się jakieś delikatne dolegliwości pojawiaja to może lada moment się rozwinie akcja. :-)

Zgłoś nadużycie #62516 26 maja 2016, 8:48

buka87 Supermama

izabela23 napisał(a)

Ale już się jakieś delikatne dolegliwości pojawiaja to może lada moment się rozwinie akcja. :-)

Nie nakręcam się bo tydzien temu tez cos tak bolalo a Basia dalej siedzi :) No ale już bliżej niż dalej :) Jutro moja rodzicielka ma urodziny :) Może zrobi Babci prezen :) Chcialabym w ten weekend urodzic bo mąż jest przy mnie a jak bedzie w pracy to sie bede schizowac .Ale co ja tam mam do gadania :D nie ja tu rządzę hahaha :D

Zgłoś nadużycie #62517 26 maja 2016, 8:58

Laviaa Fajna mama
No niestety Buka ale miejmy nadzieję, że Basiulek posłucha i wyjdzie w weekend

Zgłoś nadużycie #62518 26 maja 2016, 12:30

Tauriel Fajna mama
Ja sie dzielnie trzymam 😊 Otwieram Grażynę dopiero od przyszłego piątku, jeszcze dziś zamówiłam braki na allegro, wiec torba bedzie dopakowana w przyszłym tygodniu 😜 Usiasia a pytałaś o możliwość rezonansu w innym mieście ? Czasami w małych miejscowościach maja szybsze terminy, nawet na drugi koniec polski bedzie taniej niż 700,- ... Mozesz podzwonić i popytać 😊 Trzymam kciuki za was bardzo mocno Staraczki ! Zaraz zwalniamy brzuszki i czekamy na worek z pozytywkami 😉 Z tego co pamietam to czerwiec w poprzednim roku był najbardziej owocny, wiec proszę ładnie firankowac 😎
Ciężarówki odpoczywać proszę ładnie ☺️
Wszystkim wam przesyłam najlepsze życzenia na dzień mamy !

Zgłoś nadużycie #62519 26 maja 2016, 13:08

jadzia Fajna mama
Tauriel otwiera Grażynę. He he he a co do tej pory to zakaz wjazdu?
Dzieki za zyczenia. Ja tez sie dolaczam mamusie i przyszle mamusie do zyczen.
Usiasia ja tez mysle ze z tym rezonansem to dobry pomysl ale rzeczywiscie mozesz gdzies taniej znalesc. Mam nadzieje ze nic ci nie wyjdzie i leczenie smutek przyniesie. Na wywolanie owulacji tez sa przeciez leki. Moim zdaniem wychodzisz na prosta bo sie podleczysz i efekt bedzie.
Patrycja trzymam kciuki za wyniki meza coby sie poprawily. Co labolatorium to maja inne kryteria badania. My seminogram robilismy w klinice takze lekarz tylko zerknal i powiedzial ze zolnierzy duzo witaminy i bobas bedzie. Mam nadzieje ze taki scenariusz i u ciebie sie zrealizuje.

Zgłoś nadużycie #62520 26 maja 2016, 13:17

Tauriel Fajna mama
Jadzia mężu wejść może, ale Jaśkowi wychodzić zabroniłam haha

Zgłoś nadużycie #62521 26 maja 2016, 13:58

Paola_33 Supermama
Hej, poziom mistrzowski lenistwa...
http://demotywatory.pl/4655006/Niektorzy-posiadaja-dar-zasypiania-w-kazdej-sytua...
Macie pozdrowienia od Tandem, cyt.  "obiecuję najpóźniej jutro przysiąść i wrócić na serio "
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62522 26 maja 2016, 16:17

Alemakota Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny.dołączam do watku jesli pozwolcie :) Miesiąc temu stwierdziliśmy z narzeczonym ze to pora zacząć starać się o dziecko. Nie jesteśmy już tacy młodzi ja 30 a On 32 wiec założyliśmy ze to może nie być takie łatwe. W zeszłym miesiącu kochaliśmy się bez zabezpieczeń juz podczas dni nie płodnych ale po okresie aż do dziś już bez zabezpieczeń i dość często ;) podobno mam jakiś minimalny polip ginekolog powiedziała mi ze gdyby był problem z zaciażeniem to wypisze mi skierowanie żeby go usunąć ale że 2-3 cykle możemy popróbować a noz coś zaskoczy :) w okolicach owulacji zaczął mi się straszny ból piersi który trwał do wczoraj-owulacje miałam 16-17 . Piersi mam większe o rozmiar i tkliwe- ten efekt pojawiał sie zazwyczaj 2-3 dni przed spodziewana miesiączka. Miesiączkę mam dostać około 1-2 czerwca. Wiem ze na test za wcześnie i nic nie pokaże mam zamiar zrobić za tydzień jednak zastanawiam się czy to możliwe ze juz się udało ? :) w moj narzeczony patrząc na moje piersi jest pełen nadziei ale tak się zastanawiam czy to nie za wcześnie na takie objawy ?

Zgłoś nadużycie #62523 26 maja 2016, 16:47

Usiasia Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Ja sie dzielnie trzymam 😊 Otwieram Grażynę dopiero od przyszłego piątku, jeszcze dziś zamówiłam braki na allegro, wiec torba bedzie dopakowana w przyszłym tygodniu 😜 Usiasia a pytałaś o możliwość rezonansu w innym mieście ? Czasami w małych miejscowościach maja szybsze terminy, nawet na drugi koniec polski bedzie taniej niż 700,- ... Mozesz podzwonić i popytać 😊 Trzymam kciuki za was bardzo mocno Staraczki ! Zaraz zwalniamy brzuszki i czekamy na worek z pozytywkami 😉 Z tego co pamietam to czerwiec w poprzednim roku był najbardziej owocny, wiec proszę ładnie firankowac 😎
Ciężarówki odpoczywać proszę ładnie ☺️
Wszystkim wam przesyłam najlepsze życzenia na dzień mamy !

Tauriel sprawdzalam w wielu miastach. Naj szybciej udało mi się znaleźć termin na 11 pazdziernika. Teraz muszę się zastanowić czy chce czekać prawie pół roku czy olać kasę i wziąść się ostro za to. Boję się trochę tracić czas. Jeśli okaże się że to guz to leczenie potrwa na pewno a jeśli okaże się że co innego to trzeba będzie szukać co. Jak że wszystkim tak będę czekać to mnie 30tka zastanie i mogą pojawić się inne problemy z zajściem w ciaze.
A tak mam ogromną nadzieję że ten Lekarz jednak coś zaradzi.

Wszystkie nasze "stare" staraczki juz na wylocie, chyba tylko zostałam ja z Patrycja do dołączenia :)

Alemakota witamy :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #62524 26 maja 2016, 16:59

Paola_33 Supermama
Witaj, Alemakota :-)
Prawie wszystko jest możliwe, wiec trzymam kciuki za środowy test !!!!!!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62525 26 maja 2016, 17:49

Alemakota Zaprawiona w bojach

Paola_33 napisał(a)

Witaj, Alemakota :-)
Prawie wszystko jest możliwe, wiec trzymam kciuki za środowy test !!!!!!!!!!!!

Dzięki. Dam znać jak wyszedł :)

Zgłoś nadużycie #62526 26 maja 2016, 18:05

angel Fajna mama
Alemakota witam i powodzenia zeby sie szybciutko udalo ☺
Buka jak tam rodzisz? Czy dzisiaj dalas zakaz malej z okazji swojego swieta?
Ja mialam dzisiaj mega ciezki dzien zreszta caly tydzien bo wrocilam do pracy ale teraz juz relaks na ogrodowej hustawce kawka i czekam na W bo on biedny jeszcze w pracy.

Zgłoś nadużycie #62527 26 maja 2016, 18:30

Paola_33 Supermama
Po czym poznać weekend ??
Pustki na fm :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62528 26 maja 2016, 19:23

buka87 Supermama
Nie rodze :P Bylismy u tesciow i tak dzien zlecial :) Ale fajnie bylo :)
Mała sie tak wypycha ze mnie skóra na brzuchu boli :( Co za wariatka :)

Zgłoś nadużycie #62529 26 maja 2016, 19:36

Paola_33 Supermama
Zaczyna się niecierpliwić :-) :-D :-D
I tak twarda jet !!!
Już czuje, ze 2 czerwca blisko :-D :-D :-D
Buka, fajnie, że się rozerwałaś. Teraz przez kolejne 10 lat zapomnij o rozrywkach ;-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62530 26 maja 2016, 20:26

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Zaczyna się niecierpliwić :-) :-D :-D
I tak twarda jet !!!
Już czuje, ze 2 czerwca blisko :-D :-D :-D
Buka, fajnie, że się rozerwałaś. Teraz przez kolejne 10 lat zapomnij o rozrywkach ;-D :-D

Haha :D no :) A teściowa sie nie wymądrzala nawet :P Ciasto wciągnęłam, truskawki na obiad kotleta wiec full serwis :D Teraz tylko lezec i odkładać tłuszczyk :D :D
Teściowa obiecala ze mi umyje okna jak bede w szpitalu :D Ciekawe :D Pewnie pierdolca dostanie bo u nas nie ma nieskazitelnej czystosci jak u niej, ale ja przynajmniej tego pierdolca nie bede widziec :D : :D :D :F