Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #62491 25 maja 2016, 18:20

gusia85 Gotowa na wszystko
Dziewczęta mój wynik! 77 pozniej 121 i na końcu 108 czyli zle nie jest?

Zgłoś nadużycie #62492 25 maja 2016, 18:23

gusia85 Gotowa na wszystko

Paola_33 napisał(a)

Parę próbek aktorskich talentów 'Bliźniaczek' 😆

w tych strojach i z takimi włosami to prawdziwe cowbojki ;-)

Zgłoś nadużycie #62493 25 maja 2016, 19:08

Usiasia Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Próbuje,ale coś nie chce się załadować

Iza super brzuchol. Ja od początku bardzo Ci kibicuje, wyczytałam ze jeden z maluchów to facecik, ciekawe czy będziesz mamą dwóch lobuzow czy może parki...? Ależ ten czas leci...

Wogole to cześć Wam dziewczyny. W związku z jutrzejszym świętem mam trochę więcej czasu wiec postanowiłam zajrzeć w końcu do Was. Co tam na forum słychać? Pojawiły się nowe mamusie?

U mnie sporo sie dzieje. W poniedziałek byłam u nowego gina i w końcu chyba trafilam na lekarza który się mną zajmie.
Okazało się że prawdopodobnie mam cykle bezowulacyjne. Teraz będzie się starał znaleźć ich przyczynę... Pokazałam mu mój lutowy wynik prolaktyny, na który moja super endokrynolog machnela ręką i powiedziała ze za późno został wykonany. Był bardzo zdziwiony faktem że zbagatelizowala ten wynik i dał mi skierowanie na rezonans magnetyczny ponieważ musi w pierwszej kolejności wykluczyć gruczolaka przysadki... Niestety nasz NFZ jest taką super instytucja, że najbliższe wolne terminy są na koniec tego roku :/ Także chyba się skuszę na wykonanie go prywatnie mimo trochę przerażającej ceny. Szkoda mi zmarnować kolejnego roku na czekanie i odkładać znów starania... Tyle u mnie ;)

Ciesze się ze ten wątek wciąż funkcjonuje...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #62494 25 maja 2016, 19:13

Kowy Fajna mama
Usiasia świetne wieści, cieszę się że znalazlas kogoś sensownego! Kurcze, mam nadzieję że uda się szybko zdiagnozować problem i wyleczyć :) Trzymam kciuki, ale optymizm bije z Twojego posta, myślę że to też ważne :)

Zgłoś nadużycie #62495 25 maja 2016, 19:31

patrycja27 Fajna mama
Czesc dziewczyny ;-)
Iza podgladam caly czas czy juz wiadomo czy drugi bobasek to chlopczyk czy dziewczynka ;-)
A z ta glukoza to macie racje 8 lat temu ja pilam i do dzisiaj pamietam ten smak rozpuszczonego cukru fujj
Usiusia miaalam ci wlasnie pisac czy juz cos wiadomo co z tymi twoimi badaniami i staraniami super ze wkoncu trafilas na super doktora i twoje podejcie to napewno beda dwie kreseczki upragnione.
A u mnie bylam u lekarza z kliniki nieplodnosci super doktor a wiec tak w polowie czerwca mamy powtorzyc badanie nasienia ale juz w klinice nieplodnosci bo te co maz robil w laboratorium zwyklym to jest malo wyszczegulnione i opisane ale jesli wynik wyjdzie podobny to z zaplodnienia naturalnego nici modle sie byleby tak nie bylo . Ale jestem poztywnie nastawiona bo wiem ze trafilam na konkretnego doktora a co wam pisalam o inseminacji to wlasnie po tych badaniach sie okaze ...

Zgłoś nadużycie #62496 25 maja 2016, 19:39

Kowy Fajna mama
Patrycja to życzę dobrych wyników :) A zresztą niezależnie od nich żeby szybko się udało, tak czy inaczej :)
Gusia nie odpowiem Ci jak z cukrem bo nie mam pojęcia :/ Ja zawsze miałam w normie, a krzywej mi nie robili chyba? O cukrze wiem tyle że nienawidzę glukozy 😒
Jak dobrze ze weekend!!!

Zgłoś nadużycie #62497 25 maja 2016, 20:07

Paola_33 Supermama
Gosia, no wzorowe wyniki 😁

U mnie tez 99% bad.ok.
ALAT kosmiczny (watroba). Dostałam lek nw wątrobę oraz alergiczne zapal.spojowek 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62498 25 maja 2016, 20:52

izabela23 Supermama
Nadrobie potem a wiec tak jeden syn na pewno w dodatku akrobata a drugie dziecko tak sie na nas wypielo ze bez mozliwosci podejrzenia kto tam jest :-) ogolnie w porządku wszystko jest :-) :-)

Zgłoś nadużycie #62499 25 maja 2016, 21:00

Paola_33 Supermama
Stawiam na2 chłopów ale najważn. ze zdrowi !!!!!

Tandeeem...!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62500 25 maja 2016, 21:01

marluna Gotowa na wszystko
Iza super, gratulacje.

Ja jutro mam wizyte brzuchol sie nadal stawia, no moze odrobine mniej ale chyba i tak duzo za duzo.

Zgłoś nadużycie #62501 25 maja 2016, 21:27

izabela23 Supermama

marluna napisał(a)

Iza super, gratulacje.

Ja jutro mam wizyte brzuchol sie nadal stawia, no moze odrobine mniej ale chyba i tak duzo za duzo.

Współczuję,bo mi się tak ostatnio stawiał i też bardzo się bałam. I stawiał sie mimo nospy duphastonu i luteiny. Teraz mam brac dodatkowo magnez

Zgłoś nadużycie #62502 25 maja 2016, 21:33

marluna Gotowa na wszystko
Iza mam pytanie skracala Ci sie przez to szyjka?To zaczy czytalam ze masz szew ale nie doczytalam dlaczego Ci go zalozyli.
Boje sie cholernie wizyty raz o szyjke, drugi raz o pierwsze ruchy wczoraj jakbym cos czula kilka razy, ale dzis znowu nic.Dlatego mam ta ponad planowa wizyte.

Tu szwow ani krazka nie praktykuja, wiec jak cos bedzie nie tak to jestem w czarnej dupie.

Tez biore magnez to jedyne co tu zalecaja na twardnienia brzucha, jutro spytam o buscopan bo tu naspy nie ma.

Zgłoś nadużycie #62503 25 maja 2016, 21:35

buka87 Supermama
Paola mam nadzieje, ze Ci przejdzie ten problem z oczami po kroplach.
Iza fajnie, ze wszystko dobrze ;) moze nastepnym razem uda się podglądnąć kto tam oprocz synka siedzi :) Moze jak taki wstydnis to dziewczynka? :)
Patrycja, Usiasia ciesze sie ze w koncu trafilyscie na dobrych ginekologow! Mam nadzieje, ze szybko uda się Wam zadzidziorkowac :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62504 25 maja 2016, 21:43

izabela23 Supermama

marluna napisał(a)

Iza mam pytanie skracala Ci sie przez to szyjka?To zaczy czytalam ze masz szew ale nie doczytalam dlaczego Ci go zalozyli.
Boje sie cholernie wizyty raz o szyjke, drugi raz o pierwsze ruchy wczoraj jakbym cos czula kilka razy, ale dzis znowu nic.Dlatego mam ta ponad planowa wizyte.

Tu szwow ani krazka nie praktykuja, wiec jak cos bedzie nie tak to jestem w czarnej dupie.

Tez biore magnez to jedyne co tu zalecaja na twardnienia brzucha, jutro spytam o buscopan bo tu naspy nie ma.

Moja szyjka od samego poczatku jest bardzo słaba bo jest miekka i za chwile zaczęła by sie rozwierac. Ostatnio okropnie mi twardnial brzuch a dzisiaj na usg lekarz powiedzial ze szew pieknie trzyma a szyjka dzieki lezeniu jest dluzsza niz była. Zalozyli tez bo nie bylo szans na utrzymanie bez szwu moich blizniakow. Rowniez ze wzgledu na to ze w poprzedniej ciazy szyjka bezobjawowo skrocila sie do 11mm i dodatkowo sie rozwarla i trzeba bylo zabezpieczyc

Zgłoś nadużycie #62505 25 maja 2016, 22:15

Paola_33 Supermama
Buka nie tak szybko bo lek odbieram dopiero w pt. 😁

Szkoda, ze nie zrobiłam fot.po show, girls mają nowe, słodkie sukienki 😁
A zdolna pani przedszkolanka zamieniła im - Ida miała do ziemi, Melissie ledwo pupę zakryła 😆
Show za to rewelka !! Do lez i smiechu !!

Iza, Narluna, trzymam kciuki za te Wasze niegrzeczne szyjki 😆😈

Stencelka spakowana na 100 % ?? Piątek juz blisko 😜

Buka, Basia kiedy jest najb.aktywna. Wie , ze rodzi sie 2. VI ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62506 25 maja 2016, 22:43

turboslimak Fajna mama
czesc!!!!
iza szkoda ze nie zalapalam sie na fotke twojego brzuszka...
lidzia jak tam u ciebie wszystko ok?
paolaa ztym okiem tomasakra...
kasik ale zapyla twoj suwaczek....

usiasia - calkiem bezowylacyjne ?? ?to jakas padaka. dobrze ze trafilas na dobrego lekarza.
u mnie dziecko na piersi i dostaje czasem troche mm bo mam dzien ze nie naprodukuje mimo przystawiana w cyckach i okazuje sie ze ovulan - motylek mi powedziala ze tab;etki anty - ovulan nie maja przez to  takiego skutecznego dzialania...ech :D
wogólemoje libido jest zerowe!!!!!!!!!!!
gusia wyniki tej glukozy masz super!!! mnie rozbroila koelzanka w ciazy ktorej podobno 3 llekarzy powiedzialo ze ta glukoza przenika do lozyska i szkodzi dziecku buaha! i ona nie zrobi tego badania...

Zgłoś nadużycie #62507 25 maja 2016, 22:57

Paola_33 Supermama
Też zawsze myślałam, że to bad. nie jest takie do końca bezp. & Beznadziejne męczenie..
Nie bez powodu mówi się o przełomie ciśnieniowym oraz przełomie diabetycznym...
Może nasze córki już nie będą musiały, pomodlę się o to !!!

Ślimak wrzuć foty sw. Maluszka, już nie takiego maluszka !!!! ;-) Daje Ci pospać nocami ?? Urosła ? Ile waży ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62508 25 maja 2016, 23:44

Usiasia Fajna mama
Przede wszystkim Patrycja ciesze się ze Ty też trafiłaś na fajnego lekarza. Mam nadzieje ze jes sc ze trochę się pomeczyc i uda się w końcu być w tej upragnionej ciąży. A z tego co wyczytałam to coś nie tak u Was z nasieniem?
Mam nadzieje ze razem powedrujemy na jakis mamusiowy wątek :)

Turbo właśnie wygląda na to ze całkiem bezowulacyjne. Nie wiem jak to jest dokładnie, czy lekarz może zobaczyć poprzez usg i wywiad tylko jak to było w obecnym cyklu czy też wcześniej odnośnie tej owulacji. Bylam tak w szoku tym skierowaniem na rezonans ze zapomniałam zapytać o połowę rzeczy :p
W każdym bądź razie gmeral gmeral i w końcu powiedział ze wygląda na to ze cykle są bezowulacyjne. Dlatego chyba jednak pójdę na rezonans prywatnie. Z jednej strony to prawie 700zl, ale nie są aż tak ważne dla mnie pieniądze żeby tracić kolejne pół roku. Prywatnie badanie za ok 2 tyg bo musi być przy tym pielęgniarka i lekarz żeby podać kontrast...

Boję się strasznie tego badania i jego wyniku, z drugiej strony nie mogę się doczekać bo w końcu może się dowiem co jest na rzeczy.

Buka jeszcze trochę i maleństwo będzie z Tobą... Niewiarygodne jak ten czas leci... I Iza juz na półmetku prawie.
A ci się dzieje z #Tandem?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zEpcs

Zgłoś nadużycie #62509 25 maja 2016, 23:53

Paola_33 Supermama
Tandem chyba się całe dnie modli, i dlatego nas olewa :-(
A serio, pewnie ma moc spraw związ. z ŚDM...
Szkoda..

W ogóle jakoś wątek stracił rozpęd...

Usiaisia, fajnie, że wróciłas. Fakt, ten lekarz mało przekonujący, moze warto prywatnie :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62510 26 maja 2016, 0:48

angel Fajna mama
Witam przed spaniem
Paola wspolczuje biedna pewnie bardzo meczy taka alergia a tu jeszcze dziewczynkami musisz sie zajac no nie zazdroszcze.
Iza gratuluje potwierdzonego synka i mam nadzieje ze tajemnicze malenstwo wkrotce nam sie ujawni ☺
Buka zecze szybkiego porodu w ciagu gora 12godz tak na dzien mamy hihi