Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #62331 24 maja 2016, 12:53

Paola_33 Supermama
No, mój by sobie poradził beze mnike, samodzielny jest, ze ho-ho :-)
I trójkę ogarnia bez trudu, a ja w sob. i niedz. dosypima do 12-tej.. Widzę, że mam luksusy..

Strasznie mi smutno po postach Leeny i Livii, ale te chłopy Wasze okropne, do galopu trza ich wziąć !!!!

Wiadomosć od Tandem: odezwę się dziś :-D wszystko ok. dziękuję za wiadomość, na fb też nie wchodziłam :-)

Paula, ja tez czaekam jak na szpilkach, na ten pozytyw. By otworzył worek Szczęścia dla Tandem, Staraczki, Jadzi, Aseq, Kazi, Kasi, Dzasty, Angel, Patrycji, Buby, Werki, Mali i wszystkich, które jeszcze dołączą :-) :-) :-)
A poniżej mój mały alkoholik, śmiejuch do potęgi...

Ps. CZEEEŚC, Tandem, tęskniłam !!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62332 24 maja 2016, 12:56

kamila19880 Fajna mama
ja tez jakis czas temu sie pokłóciłam o to bo potym zabiegu co caly czas plamiłamm i krwawiłam mowie do mego ze nie moge sie przemęczać bo gorzej mimo ze do pracy chodziłam a on ze ok mam isc lerzec było poki nie trzeba bylo w domu posprzatac juz naburmuszony ze ja leze a ja do niego mowie a co by bylo gdybym miala ciaze zagrozona i bym musiala lezec to nie jest jednorazowe tylko 9 miesiscy by sie musial zajmowac a on ( kolezanka 3 tyg temu urodziła) mówi a ona była na zwolnieniu i gotowała obiady :D myslałam ze mnie cos strzeli ale ona byla bo pracowac jej ciezko bylo a nie ze lezec musiała
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #62333 24 maja 2016, 12:58

Kowy Fajna mama
Leena przykro mi ze Twój tak uważa. Ja w tej poprzedniej, krótkiej ciąży bardzo źle się czułam i też musiałam leżeć i trudno było mojemu wytłumaczyć że nie mogę się ruszyć, zrobić. Ale w końcu się udało, zaczął pomagać. Teraz jak Stasiek jest starszy i michal z nim też zostaje to rozumie że to jest wysiłek, praca a czasami straszna nuda. Niestety jeśli Twój mąż tego nie zazna, trudno mu będzie zrozumieć, skoro jakoś teraz sam nie potrafi się wczuć. Pogadaj z nim szczerze, może przerasta go ta sytuacja? Dla niego to też nowy stan, Ty skupiona na dziecku, które pożera czas i energię, do tego on jako ojciec pewnie nie umie się z nim skomunikowac. Wierz mi ze początki zawsze są trudne i niejedna matka pomyślała, że po co jej to było... ale pociesze Cie, że z czasem naprawdę jest lepiej i łatwiej i u Was też będzie. Po prostu układacie swoje życie jako rodzina na nowo.
Laviaa daj znać jak poszło, choć wierzę że jest ok.
Marluna trzymam kciuki żeby twój małż też zrozumiał sytuację, nie fochał się i wyjrzal poza czubek swojego nosa. Wiem sama ze z facetami bywa ciężko, nie każdy nadaje się na ojca, ale mam nadzieję że skoro to Twój drugi partner i zdecydowaliście się na dziecko ostatecznie wyjdzie Wam wszystko dobrze. Trzymam za Was kciuki i gratuluję ruchów! Na początku u mnie też takie były i tylko z raz dziennie.

Zgłoś nadużycie #62334 24 maja 2016, 13:01

Paola_33 Supermama
Lavia, nie strasz, pisz od razu po wizycie !!

Witaj, Kamila, może teraz fm. się nieco naprawiło... Mi też czasem wywala albo dodaje kilka postów, beznadziejnych mają informatyków.. pewnie amatorzy..

Kowy, db. gadasz, facetów trzeba zwykle oświecić, nie czytają w myślach i wielu, baaradzo wieelu rzeczy nie ogarniają.. Chyba, że są tacy zdolni jak moi :-) I wychowują się w babińcu, wiec więcej kumają..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62335 24 maja 2016, 13:10

Laviaa Fajna mama
Ja w kolejce do lekarza, mąż jedzie z pracy ale chyba nie zdąży dojechać na czas... Szkoda.
Tandem powitać w końcu jesteś

Zgłoś nadużycie #62336 24 maja 2016, 13:23

Paola_33 Supermama
No, Tandem, do roboty, powykreślaj nieaktualne wizyty, wróżby i in.
:-) A jak mieszkanko ?? W weekend jakieś kolejne zmiany ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62337 24 maja 2016, 13:59

werkaa Fajna mama
Lavia trzymam kciuki

Zgłoś nadużycie #62338 24 maja 2016, 14:23

jadzia Fajna mama
Hejo!
Lavia trzymam kciuki za wizyte.
Weerka czekam na twoje testowanie z niecierpliwoscia.
PaulaG miloby bylo gdybys nas zaskoczyla piekna beta. Tego ci zycze!
Paola twoja Rozyczka to taki smieszek. No i chyle czola mezowi ze tak towarzystwo ogarnia. Jak tam twoja @ skonczyla sie.? Wiesz moze troche hormony zesfirowaly i sie ustabilizuja w koncu.
Tandem rozumiem Cię. Co z twoja @ sie podzialo. Tez pomyslalam o implantacji. Zycze poprawy nastroju.
Gusia Ty sie kobieto marnujesz. Ty talent masz jak nic. Pisz wiersze!
Staraczka szkoda mi cie ze tak charujesz w polu rzodkiewkowym. No i ciesze sie ze zapisalas sie do kliniki. A do ktorej sie wybierasz?
Asa pisz! Moke posty tez nie raz nie sa komentowane. Jak wrzucisz pozytywny test to nikt go nie przeoczy!
Iza spoznione sto lat! Pieknie wygladasz!
Jeśli kogos pominela to sorki...
U mnie raz mdlosci raz nie . czasem prowadze rozmowy z kibelkiem.
Leena moim zdaniem moze zostaw meza z dzieckiem na jakis czas sam na sam. Powinno podzialac. Zeby waszewaswasz rrroroelro
rorol
w
w
wwiwiesiesieosieodsiodwsieodwrodwroodwroodwroodwrocodwrociodwrocilodwrocilyodwrocilodwrociodwrocodwroodwrodwodo

Zgłoś nadużycie #62339 24 maja 2016, 14:25

Leena Fajna mama
Dziekuje Wam :*
Ja zawsze bylam dumna z mojego M bo on duzo w domu ogarnial. I poodkurzal i cos ugotowal i lazienke umyl - generalnie jakos sie dzielilismy. Ja wiecej w domu, on z innymi "meskimi" sprawami. Po portsu teraz wraca ten podzial, ale mi zostaje dodane dziecko i ja juz czasem padam na pysk..doslownie...ledwo sie trzymam a tu przewinac, zrobic obiad, potem pozmywac po obiedzie itd... Moj M mala nakarmi i czasem ponosi. a ja potrzebuje zeby mnie ktos "zmienil" bo jestem zmeczona...probowalam rozmawiac to uslyszalam ze to przeciez ja chcialam siedzec w domu.... totalna zalamka i na 2 dziecko sie nie zdecyduje bo przy 2 dzieci plus to jak to tteraz wyglada zwyczajnie nie dam rady...
do tego hahsi mi sie uaktywnia bo znowu tycie, zatrzymanie wody, migreny non stop, depresyjne mysli :(

Lavia- co sie dzieje? daj znac, trzymam kciuki!!

Zgłoś nadużycie #62340 24 maja 2016, 14:29

jadzia Fajna mama
Telefon mi zeswirowal
Lena zostaw mala z chopem nawt na chwile sam na sam aby wasze role sie odwrocily ty wychodzisz on zostaje. Zobaczysz ze skupi uwage na dziecku reszta bedzie nie do ogarniecia. Czasem trzeba zrobic cos zeby zobaczyl jak to jest w praktyce bo w teorii to moze sobie wyobrazac. W domu przeciez nie ma roboty! W domu wszystko samo sie robi! Emocje poteguje tez niewyspanie. Zobaczysz bedzie lepiej ! Zaczniesz sie wysypiac bedzie wszystko prostsze.
Kowy moja mala tez jest zazdrosna o mnie. Podejrzewam zebedzie walka o matke!

Zgłoś nadużycie #62341 24 maja 2016, 14:37

Paola_33 Supermama
Leena, Jadzia db. radzi, niech się wczuje w Tw. sytuacje zostając w domu...
Cos na temat...

Jadzia - tylko 13 dni + 1... Chyba styknie ;-0
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #62342 24 maja 2016, 15:24

buka87 Supermama
Lavia czekam na wiesci :) )
Namówiłam chłopa i zamówimy chinczyka :D Kurczak curry doprawie ostro, moze podziała :) )
Ale to ewidentna zachcianka bo ja chinczyka niecierpie :D Cos mi sie popieprzylo w glowce chyba od upalow :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62343 24 maja 2016, 15:33

Tauriel Fajna mama
Leena bardzo Ci współczuje, wiem jak jest potrzebne wsparcie w pierwszych miesiącach życia dziecka.. Przecież Ty tez mozesz czuć sie zagubiona.. Moze nie rób nic, to jednak doceni ten obiad i czyste gary 😐
Ja miałam w mężu bardzo dużo wsparcia choć bal sie z młodą zostawać sam dopóki sie nie zaczęli dogadywać. Zostawiałam go w domu na 2-3 godz i to było jak rzucenie na głęboką wodę. Teraz jest córunia tatunia i wiem, ze przy kolejnym dziecku jak nie posprzątać czy nie ugotuje to on to zrobi 😉

Zgłoś nadużycie #62344 24 maja 2016, 15:38

Laviaa Fajna mama
melduje sie wiec macica moja zaczęła ogarniać ,że dzidzior rośnie i ona tez musi zacząć dlatego takie bóle. Dzidzia ma sie dobrze szyjka w miare dluga zamknieta. Lekarka mowila ,ze jak sie bole nie uspokoja do 2 tyg to da mi skierowanie do ortopedy bo byc moze to od kregoslupa. Badania z krwi za 2 tyg na kolejnej wizycie.

Zgłoś nadużycie #62345 24 maja 2016, 15:44

gusia85 Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

melduje sie wiec macica moja zaczęła ogarniać ,że dzidzior rośnie i ona tez musi zacząć dlatego takie bóle. Dzidzia ma sie dobrze szyjka w miare dluga zamknieta. Lekarka mowila ,ze jak sie bole nie uspokoja do 2 tyg to da mi skierowanie do ortopedy bo byc moze to od kregoslupa. Badania z krwi za 2 tyg na kolejnej wizycie.

Kumata ta Twoja macica!
:) Ciesze sie, ze wszystko dobrze :)

Zgłoś nadużycie #62346 24 maja 2016, 15:52

Kowy Fajna mama
No Laviaa, zuch macica! Ja swoją generalnie olewam i ona mnie też i w tej ciąży jest względny spokój. Taki układ.

Zgłoś nadużycie #62347 24 maja 2016, 15:59

marluna Gotowa na wszystko
Laviaa to super, ze to nic powaznego teraz bedziesz spokojniejsza.

Zgłoś nadużycie #62348 24 maja 2016, 16:00

Laviaa Fajna mama
Kowy zazdroszcze :-)
musze sie wam pochwalic bo zakupiłam coś dla kruszynki i zrobilam okladke na moja karte ciazy bo te niemieckie sa beznadziejne.

Zgłoś nadużycie #62349 24 maja 2016, 16:03

Laviaa Fajna mama
Tak uspokoilam sie jeszcze lekarka dodala ,ze juz teraz nie powinno nic złego sie podziac .

Zgłoś nadużycie #62350 24 maja 2016, 16:04

marluna Gotowa na wszystko
Ja mam problem z twardniejacym brzuchem, dzis to jakas masakra, tez zadzwonilam do kliniki do ktorej laze na kontrole.Kazali brac magnez jak sie nie polepsze to przyjechac.Ogolnie tyle pozytywnego tego telefonu wyniklo, ze dostalam termin na normalna kontrole juz w czwartek.