Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #62311 24 maja 2016, 10:50

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Dokladnie! Oferjemy ze staraczka rozne formy wysylki, in post, kurier, bociany, wroble, przesylki konduktorskie ;-)

Zapomnialas o golebiach :-)

Zgłoś nadużycie #62312 24 maja 2016, 10:51

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Buka spisz?

A moze Baska juz na tym swiecie?

Zgłoś nadużycie #62313 24 maja 2016, 10:57

Laviaa Fajna mama
staraczka nie sadze, buka by dala znac napewno albo po postach bylo by widac X100 :-D

Zgłoś nadużycie #62314 24 maja 2016, 11:08

Kowy Fajna mama
Laviaa pomysl sobie ze starsze już wszystko rozumie, pomoże, to też ma plusy. U mnie z kolei Stasiek obawiam się będzie zazdrosny bo jeszcze mocno potrzebuje mamy. Za to faktycznie za dwa lata będą się bawić razem.
Trzymam kciuki żeby ból brzucha przeszedł.
Gusia dobry sposób na kierowców :)

Zgłoś nadużycie #62315 24 maja 2016, 11:17

buka87 Supermama
Lavia jak sie Baśka urodzi to spokojnie z postami dobije do 4000 :D Podwozie mnie coraz badziej boli i chodzę jak kaczorex :) No ale juz niedlugo :) Oglądam Geslerową jest w tajskiej knajpie i oczywiscie juz mam ochotę na to :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62316 24 maja 2016, 11:19

Leena Fajna mama
Buka, Tauriel i inne Dziewczyny,
Ja uwazam ze ciaza to mimo wsyzstko piekny czas ktorym trzeba sie cieczys i rozkoszowac, bo to co przezylam i przezywam po porodzie ....
Same wiecie ze czekalam na ciaze 3 lata i ze pierwsza ciaze stracilam. Moja Coreczka to najwieksze szczescie jakie mnie spotkalo. Kocham ja ponad zycie i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niej.
Jednak to co jest po porodzie sprawia ze nie chce juz drugiego dziecka a wczesniej zawsze marzylam o 3.
Po pierwsze- w ciazy moj M dbal bardzo o mnie. Pomagal i otaczal troska. Urodzilam i wszelka taryfa ulgowa sie skonczyla. A tak naprawde to wtedy potrzebowalam najwiecej pomocy i zrozumienia. Bylam obolala i zmeczona. Ale nikogo to nie obchodzi, Trzeba zajmowac sie dzieckiem co akurat jest cudowne nawet jesli meczace, ale do tego trzeba zrobic pranie, poprasowac, zrobic obiad, pozmywac, posrzatac w domu itd...a tu szwy ciagna, krew sie leje, brzuch boli, plecy bola nie dowytrzymania po porodzie, nieprzespane noce i oczy same sie zamykajace, a dziecko tzrbea nosic tulic lulac, brodawki poranione a karmic trzeba, jeszcze dobrze jak jest pokarm....
Ja przeplakalam wiele godzin. Mialam mega sprzeczne uczucia... milosc najwieksza jaka mnie spotkala i zal smutek ze tak to wyglada. Wiele razy myslalam ( nawet wczoraj ostatni raz ), ze gdybym wiedziala ze to tak bedzie wygladac to bym sie na dziecko nie zdecydowala... a potem ogromny dol bo jak moge tak myslec skoro mam takie wielkie szczescie ktore kocham najmocniej na swiecie?
Moj M uwaza ze siedzie w domu to ja mam sie wsyzstkim zajmowac bo on pracuje... o! i takie wsparcie Gorzko sie rozczarowalam, doslownie zlamalo mi to serce... zawsze myslalam ze w takich kwestiach myslimy podobnie ale widac sie pomylilam.

To jest skrawek mojej historii i to ze u mnie tak jest, nie znaczy ze bedzie tak u kazdej z was... zycze zeby wasze macierzynstwo bylo uslane rozami..bez kolcow ;)

Zgłoś nadużycie #62317 24 maja 2016, 11:27

PaulaG Fajna mama
Leena przykro mi z powodu M... no zahchowuje się nienormalnie ... nie wiemm co Ci więcej napisać.. nie mam pomyslu...

Beta zrobiona wyniki o 15 ale odbiore po pracy czyli o 21 ...

Zgłoś nadużycie #62318 24 maja 2016, 11:28

Laviaa Fajna mama
Lena ja wiem co czujesz z pierwszym mezem mialam jeszcze gorzej jak ty... Nie dosc ,ze na glowie dom z ogrodem to wczesniak ktory potrzebuje wiecej czasu na wszystko ,a byly maz po przyjsciu z pracy potrafil mi awantury robic ,ze spie z dzieckiem caly dzien i po czym ja zmeczona jestem...wszystko bylo na mojej glowie ...
Ja mysle ,ze musisz usiasc i pogadac na spokojnie z mezem, zorganizuj sobie sobote na shoping tak zeby to maz zostal z dzieckiem i zobaczyl jak to fajnie . Trzymam mocno kcuki za Ciebie aby wszystko wrocilo do normy. aaa i nie daj sie stłamsić mezowi to ,ze pracuje nie znaczy ,ze nie moze zajac sie dzieckiem wieczorami

Zgłoś nadużycie #62319 24 maja 2016, 11:28

buka87 Supermama
Leena bardzo mi przykro że tak u Ciebie to wygląda :( Masz prawo czuć sie rozczarowana postawą męża. Ogrom obowiązków jest na pewno niewyobrażalny a jak sama mowisz fizycznie człowiek ciągle wykonczony.
Ja mimo to liczę że mąż okaże się odpowiedialny i będzie zajmował sie domem razem ze mną albo nawet za mnie. Teraz duzo mi pomaga i mam nadzieje ze jednak tak zostanie.
Wczoraj byla u mnie kolezanka z niespelna roczniakiem. Dzwonil do niej jej mąż i pytał, co mały jadł, kiedy jadł, jak sie bawi, czy spał itd. A gość przed jej ciażą kompletnie niedzieciowy był.
Leena Ty jeszcze daleko od rodziny to nie ma Ci kto pomóc :( Bardzo to przykre ale jestes twardą babką i dasz sobie radę!! :) ) Wierzę w to! :) Masz dla kogo :) Mam nadzieje ze poczujesz sie szybko lepiej i fizycznie i psychicznie :) ))
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #62320 24 maja 2016, 11:29

Laviaa Fajna mama

buka87 napisał(a)

Lavia jak sie Baśka urodzi to spokojnie z postami dobije do 4000 :D Podwozie mnie coraz badziej boli i chodzę jak kaczorex :) No ale juz niedlugo :) Oglądam Geslerową jest w tajskiej knajpie i oczywiscie juz mam ochotę na to :) )

wez nie gadaj bo i ja bym zjadla :-D

Zgłoś nadużycie #62321 24 maja 2016, 11:42

Laviaa Fajna mama
dzwonilam do lekarza mam przyjechac natychmiast , matko jak sie wystraszylam . trzymajce kciuki prosze

Zgłoś nadużycie #62322 24 maja 2016, 11:48

staraczka33 Supermama
Leena przykro mi że twoj m tak uwaza mój chociaz my nie mamy dzieci tez uwaza ze praca w domu to nie praca bo pranie wstawiasz automat pierze obiad wstawisz gotuje sie a ja jeszcze pracuje ale on uwaza ze praca moja to nie praca i gadaj z takim radze ci pogadac z nim szczerze moze jest wyjatkiem i cos zrozumie albo poprostu zostawic go z małą kilka godzin samego niech zobaczy jak to jest przyjemnie siedziec w domu
Lavia czekamy trzymam kciuki za wizyte

Zgłoś nadużycie #62323 24 maja 2016, 11:53

PaulaG Fajna mama
Lavia daj znać po wizycie

Zgłoś nadużycie #62324 24 maja 2016, 11:56

staraczka33 Supermama
Paula czekamy do wieczora na twoja pozytywna bete :-)

Zgłoś nadużycie #62325 24 maja 2016, 12:14

marluna Gotowa na wszystko
Dzien dobry dziewczyny, Laviaa trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze,co ja mowie napewno jest dobrze ale lepiej wszystko skontrolowac bo ostroznosci nigdy za wiele.

Lena u mnie nie trzeba bylo czekac do porodu, zeby sie przekonac ze maz to taki troche egoisa.Jak zaczelam krwawic plamic i prawie kompletnie nie wstawalam z lozka to sie przestrszyl i jako tako sie mna zajmowal, cos kopnal w domu.
Teraz z plamieniami mam trzy tygodnie spokoju to zaczynaja sie fochy, strzelanie brudnymi garnkami, bo ja krolewna leze i nic nie robie.No kurde kosowka wlazi prawie w szyjke a ja mam mieszkanie na blysk pisprzatac i jeszcze cieply obiadek podstawic pod nos bo jestem przeciez na chorobowym i mam czas.Szczerze boje sie co bedzie dalej bo to moje drugie malzenstwo, do czasu ciazowych problemow bylo ok, ale im dalej w las tym gorzej.

Z pozytywnych rzeczy to chyba dzis poczulam pierwsze ruchy, krociutko, ale takie niby pukniecia bardz krotko, niestety czuje sie jak pierworodka bo z ciazy sprzed szesnastu lat nic nie pamietam kompletnie jak to bylo.

Mi po wczorejszych klotniach i wyrzutach , stresach,z M brzuch sie spina, i juz drugi raz robi sie twardy jak kamien mniejmy nadzieje ze magnez da rade.

Zgłoś nadużycie #62326 24 maja 2016, 12:17

staraczka33 Supermama
Nie no brak slowna tych facetów!!!ciekawe co oni by bez nas zrobili

Zgłoś nadużycie #62327 24 maja 2016, 12:20

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Nie no brak slowna tych facetów!!!ciekawe co oni by bez nas zrobili

Jak to co utonęli by w brudzie i chodzili głodni.

Zgłoś nadużycie #62328 24 maja 2016, 12:27

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Jak to co utonęli by w brudzie i chodzili głodni.

Nie dodalo mojego posta wiec w skrócie umarliby z glodu zarosnieci brudem smiaciami a moj ma zawsze focha jak o cos go poprosze a jak zrobie to sama i przy okazji cos sobie zrobie przy tym to pretensje ze no przeciez moglas mowic bym to zrobil ta jasne mysle chyba za miesiac

Zgłoś nadużycie #62329 24 maja 2016, 12:44

tandem Supermama
Dziewczyny, przepraszam za nieobecność, coś podczas choroby się we mnie złamało i nie potrafiłam tu zajrzeć.
Sytuacja skomplikowała się wczoraj. W 23dc przyszła @, skąpa bo skąpa ale jest. Zupełnie tego nie rozumiem, ostatnio cykle średnio 31dc, z ciążeniem w stronę dłuższych.... Postaram się jeszcze dziś nadrobić Was, Paola pisała do mnie na fb (a tam też nie zaglądałam)...
Dobrego dnia.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #62330 24 maja 2016, 12:51

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Dziewczyny, przepraszam za nieobecność, coś podczas choroby się we mnie złamało i nie potrafiłam tu zajrzeć.
Sytuacja skomplikowała się wczoraj. W 23dc przyszła @, skąpa bo skąpa ale jest. Zupełnie tego nie rozumiem, ostatnio cykle średnio 31dc, z ciążeniem w stronę dłuższych.... Postaram się jeszcze dziś nadrobić Was, Paola pisała do mnie na fb (a tam też nie zaglądałam)...
Dobrego dnia.

A moze to nie @ tylko implantacja he o kurde spadam na pole rzodkiewki rwac :-)