Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61911 20 maja 2016, 9:49

kasik84 Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

tez wlasnie mysle nad laktatorem ale z tomme tippe bo znajac moje szczescie bede musiala odciagac zeby wiedziec ile dziecko zjada pamietam ,ze synka karmilam tymi butelkami i byly rewelacyjne

Laviaa ja mam ten laktator po Karolu i powiem Ci ze się sprawdził polecam butelki też tej firmy teraz są w pięknych kolorach i jeszcze stosowałam dr. Browna

Buka powodzenia.
Tauriel miło Ci widzieć wirtualnie hihi.
Tandem jak się dzisiaj czujesz lepiej już?
Werka trzymam kciuki
A ja zaczynam pakowanie bo jeszcze parę godzin i lecimy do domku

Zgłoś nadużycie #61912 20 maja 2016, 9:59

Laviaa Fajna mama
kasia wlasnie pamietalam ,ze te butelki byly super.teraz jeszcze wyszla antykolkowa z rurka w srodku.

Zgłoś nadużycie #61913 20 maja 2016, 10:03

Tauriel Fajna mama
Tandem młoda chyba jeszcze nie wie z czy to sie wiąże, mniej uwagi otoczenia.. Trochę sie boje jak to bedzie..
Kasia Ciebie rownież ! Kiedy kolejne usg ? Mi cos sie wydaje, ze u Ciebie bedzie drugi synek 😊
Ja tez polecam butelki tt i dr.browna, sa super 😉

Zgłoś nadużycie #61914 20 maja 2016, 10:05

Tauriel Fajna mama
Iza co trzy głowy to nie jedna 😉 Ciekawe czy u tego samego dzidziusia widzieli siusiaki czy są tam jednak dwa i raz jeden synek sie pokazuje raz drugi 😆

Zgłoś nadużycie #61915 20 maja 2016, 10:09

Laviaa Fajna mama
Tauriel wyprawka juz uszykowana? wszystko pokupione?

Zgłoś nadużycie #61916 20 maja 2016, 10:15

jadzia Fajna mama
Dziewczyny dobijcie mnie. Alez mam lenia!!!!
Werrka pisalas wczoraj ze nie chcialas rodzic na rycerskiej ale podobne opinie chodza i o lwowskiej choc rycerska ma najgorsze opinie chyba w calym rzeszowie. Wczoraj rozmawialam z kolezanka rodzila na lwowskiej i chodzila ta.m do lekarza to co ona mi opowiadala to az mi wlosy deba stanęły. Miala malowodzie od 7 mies nie miala usg szyl ja jakis praktykant co malo na drugi swiat ja nie wyslal. Dziecko nie moglo sie urodzic. W 38 tc trafila do szpitala mieli ja do porodu przygotowywac nagle sie rozmyslili i do domu wypuscili. Miala jakis dodatkowy pecherz i jej wody wczesniej pociekly. Szok ona do cc sie kwalifikowala jak nic.
Lavia u nas nawet tam gdzie chce rodzic czyli wvtej profamili to niebedzie mojego lekarza przy porodzie no chyba ze akurat bedzie miec dyzur. Ale wybor lekarza z tego szpitala gwarantuje mi porod w tym szpitalu a nie tulanie sie z bolami po miescie i mozliwosc porodu w innym gdzie jest duuzo gorzej. Ja bardzo chetnie zostalabym u tego lekarza z mojej przychodni na nfz bo jestem naprawde zadowolona ale co z tego jak on odchodzi wraca w październiku i nie przyjmuje w zadnym szpitalu. Uff serce mnie boli....
Ixa coesze sie mocno ze wszystko u ciebie dobrze!
Buka Basia ma czas a ty musisz byc cierpliwa choć wiem zecto b.b. trudne. No coz mi seksik pomogl ale moze i pora moja byla.

Zgłoś nadużycie #61917 20 maja 2016, 10:19

werkaa Fajna mama

jadzia napisał(a)

Dziewczyny dobijcie mnie. Alez mam lenia!!!!
Werrka pisalas wczoraj ze nie chcialas rodzic na rycerskiej ale podobne opinie chodza i o lwowskiej choc rycerska ma najgorsze opinie chyba w calym rzeszowie. Wczoraj rozmawialam z kolezanka rodzila na lwowskiej i chodzila ta.m do lekarza to co ona mi opowiadala to az mi wlosy deba stanęły. Miala malowodzie od 7 mies nie miala usg szyl ja jakis praktykant co malo na drugi swiat ja nie wyslal. Dziecko nie moglo sie urodzic. W 38 tc trafila do szpitala mieli ja do porodu przygotowywac nagle sie rozmyslili i do domu wypuscili. Miala jakis dodatkowy pecherz i jej wody wczesniej pociekly. Szok ona do cc sie kwalifikowala jak nic.
Lavia u nas nawet tam gdzie chce rodzic czyli wvtej profamili to niebedzie mojego lekarza przy porodzie no chyba ze akurat bedzie miec dyzur. Ale wybor lekarza z tego szpitala gwarantuje mi porod w tym szpitalu a nie tulanie sie z bolami po miescie i mozliwosc porodu w innym gdzie jest duuzo gorzej. Ja bardzo chetnie zostalabym u tego lekarza z mojej przychodni na nfz bo jestem naprawde zadowolona ale co z tego jak on odchodzi wraca w październiku i nie przyjmuje w zadnym szpitalu. Uff serce mnie boli....
Ixa coesze sie mocno ze wszystko u ciebie dobrze!
Buka Basia ma czas a ty musisz byc cierpliwa choć wiem zecto b.b. trudne. No coz mi seksik pomogl ale moze i pora moja byla.

O matko masakra jakaś z tym szpitalem.
Jak zajdę w ciąże to od razu będę szukała lekarza w przychodni profamili.

Zgłoś nadużycie #61918 20 maja 2016, 10:25

Tauriel napisał(a)

Tandem młoda chyba jeszcze nie wie z czy to sie wiąże, mniej uwagi otoczenia.. Trochę sie boje jak to bedzie..
Kasia Ciebie rownież ! Kiedy kolejne usg ? Mi cos sie wydaje, ze u Ciebie bedzie drugi synek 😊
Ja tez polecam butelki tt i dr.browna, sa super 😉

Hehe wiesz ze ja tez tak czuje w podświadomości mimo że ciąża zdecydowanie inna niż pierwsza synkowi
M mój też gada cały czas że on tam syna robił. Oby zdrowy może być drugi syn. Usg pewnie pod koniec przyszłego tygodnia więc może już się dowiem.
Laviaa te butelki antykolkowe z rurka były już 3 lata temu bynajmniej w Uk

Zgłoś nadużycie #61919 20 maja 2016, 10:31

Tauriel Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Tauriel wyprawka juz uszykowana? wszystko pokupione?

No cos Ty, jeszcze kilka rzeczy do skompletowania 😉 W drugiej ciazy w ogóle nie mam do tego zapału..
Kasia ja z młodą miałam te butelki, u nas tez juz były

Zgłoś nadużycie #61920 20 maja 2016, 10:35

Tauriel napisał(a)

No cos Ty, jeszcze kilka rzeczy do skompletowania 😉 W drugiej ciazy w ogóle nie mam do tego zapału..
Kasia ja z młodą miałam te butelki, u nas tez juz były

Laviaa ma z nas najstarszego pierworodnego pewnie wtedy jeszcze nie było ;) ,
Wiesz ze przypomniałam sobie ze jak zaczęłam swoje starania w pierwszym cyklu testowałysmy mniej więcej razem. Kurcze byłabym już na finiszu hihi

Zgłoś nadużycie #61921 20 maja 2016, 10:51

Tauriel Fajna mama

kasik84 napisał(a)

Laviaa ma z nas najstarszego pierworodnego pewnie wtedy jeszcze nie było ;) ,
Wiesz ze przypomniałam sobie ze jak zaczęłam swoje starania w pierwszym cyklu testowałysmy mniej więcej razem. Kurcze byłabym już na finiszu hihi

Pamietam 😜 Najważniejsze, ze bąbelek uwił sobie u Ciebie gniazdko i juz niedługo będziesz tez cieszyć sie ogromnym brzuchem i zadyszką po wejściu na schody 😜

Zgłoś nadużycie #61922 20 maja 2016, 10:52

Laviaa Fajna mama
za moich czasow tylko dr brown byl z rurka z takich znanych ale wiecie to bylo 7 lat temu...teraz powoli wychodze z zacofania :-D
Tauriel podziwiam spokoj ja to doczekac sie nie moge kompletowania wyprawki .wozek lozeczko itd. Na razie boje sie kupowac czegokolwiek

Zgłoś nadużycie #61923 20 maja 2016, 11:06

Ja sporo rzeczy jeszcze mam pi Karolu z tych większych to muszę tylko wózek dokupić narazie czekam na info kto tam daje mi popalić os środka hihi.

Zgłoś nadużycie #61924 20 maja 2016, 11:57

Laviaa Fajna mama
ja mam lozeczko wanienke wyparzacz foteliki i ubranka reszta do kupienia.

Zgłoś nadużycie #61925 20 maja 2016, 12:17

gusia85 Gotowa na wszystko
Dziewczyny me wspaniale! A kiedy nalezaloby miec juz na stanie wozek, lozeczko itd? Bo ja to smigam po promocjach, szmateksach, na allegro to kreweta gola nie bedzie :-) laktator i podgrzewacz tez mamlovi z promocji ;-) bo u mnie juz srodek ciazy i to kosmos jakis! Mimo ze kreweta miziajaca jest to jakos do mnie nie dociera ze za chwile bedzie nas troje!

Zgłoś nadużycie #61926 20 maja 2016, 12:24

Laviaa Fajna mama
Gusia u Ciebie to suwaczek zapierdziela jak mały motorek! masz czas na łóżeczko, ja kupiłam tydzień przed porodem w 1 ciąży. Wózek miałam zamówiony wcześniej tata odebrał jak się młody urodził wiec jak wróciłam ze szpitala to wszystko było.

Zgłoś nadużycie #61927 20 maja 2016, 13:57

koko83 Fajna mama
Ja już wózek mam łóżeczko mam po majce zostało kupić pampersy laktator kupię jak już urodze
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #61928 20 maja 2016, 14:05

Paola_33 Supermama

werkaa napisał(a)

Zaliczyłam farmakologię, technologię powstawania leków i technologię sporządzania leków :D
No i pierwsze zaliczenie z anatomii za dwa tygodnie drugie :D
Jeszcze tylko farmakognozja i analiza leków :D

Werkaaa szacun !!!!!!!! Za zdane egz. !!!

Jadziu maluch rośnie jak na drożdżach, pięknie :) Nic, tylko się chwalić fot. usg :-)

Kasia_t przykro mi... ale trzymam kciuki za kolejną szansę i życzę miłej i owocnej regeneracji po pracy !! Nast. miesiac bedzie Twój !!!!

Tandem, dzięki, ze codz. uzupełniasz tab., kochana jesteś !!!!!!!!!

Koko ważne, że na ktg wszystko ok, odpoczywaj spokojnie, jesteś pod dobrą opieką.

Dacie wiarę, że mój niemowlak bumeluje i jeszcze śpi ?? ? Od 9.. Ciekawe, jaką nockę maił Tata.. Ooo, jednak żyje..

My wozek kupiliśmy 2 tyg. przed datą cc.
Podgrzewacz się raczej nie przydaje. Co in.butelki i laktator, gdy Tatko sam na PL. Boju 😈
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61929 20 maja 2016, 14:38

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Gusia Ty zostaw tą łopatę :D Od czego tam masz Staraczkę33? :D Znowu u Ciebie pracuje że jej nie widać? :)

Hej
No ladnie jeden dzien mnie nie bylo a te znowu każą mi robić w tych Gusinych rzodkiewkach,dziewczyny dajcie odpocząć prosze te rzodkiewki śnią mi sie już po nocach :-)
A tak apropo Weerka dawaj bo juz sa gotowe do zapakowania no co ty czekasz dziewczyno!!!
Koko dobrze ze z małą wszystko dobrze jesteś pod opieka to najwazniejsze
Buka no racja że Baski są uparte no krzyczysz na nią i sie może dziewczyna wystraszyla i boi się wyjsc moze spróbuj ja jakoś udobruchac :-)

Zgłoś nadużycie #61930 20 maja 2016, 15:00

Laviaa Fajna mama
Paola jak zdrowko dziewczynek?ochrzaniłaś lekarke?
Staraczka ja tam nie chce sie wtracac i mieszac ale troszke slabo Ci idzie z tymi rzodkiewkami bo tabelka sie nie chce oproznic