Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61831 19 maja 2016, 15:06

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

iza gratuluję jednego synka, ciekawe czy będzie dwóch, czy parka! :)
staraczka a Ty jak obstawiasz, kiedy Basia pojawi się po naszej stronie brzucha?

No ja liczę na drugą córcie,ale gdzies w podświadomości czuję,że to jednak dwa siusiaki ;) ale nie wybredzam biorę co dają ;) ;)

A ja obstawiam,że Basia tski termin wybierze,że nikt nie trafi :-p

Zgłoś nadużycie #61832 19 maja 2016, 15:16

tandem Supermama
gusia to rzeczywiscie mały chciał pogadać, niesamowite :)

iza bardzo możliwe, że nikt nie trafi, choć daty obstawione prawie dzień po dniu! wolne 21-24.5, 3-5.6 i od 7.6. :)
pewnie, trzeba brać co dają :) jakieś pomysły na imiona (lub choć to jedno imię) już macie? :) super, że jeden maluch już się chciał przyznać :)

staraczka nie wiem jakie nagrody Basia przewiduje, może zwyciężczynię uzna swoją forumową matką chrzestną? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61833 19 maja 2016, 15:20

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

gusia to rzeczywiscie mały chciał pogadać, niesamowite :)

iza bardzo możliwe, że nikt nie trafi, choć daty obstawione prawie dzień po dniu! wolne 21-24.5, 3-5.6 i od 7.6. :)
pewnie, trzeba brać co dają :) jakieś pomysły na imiona (lub choć to jedno imię) już macie? :) super, że jeden maluch już się chciał przyznać :)

staraczka nie wiem jakie nagrody Basia przewiduje, może zwyciężczynię uzna swoją forumową matką chrzestną? :)

Basie sa nieprzewidywalne cos o tym wiem wiec pozostaje czekac a Buka probowalas zbalamucic męża albo chodzic po schodach?

Zgłoś nadużycie #61834 19 maja 2016, 16:13

buka87 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Basie sa nieprzewidywalne cos o tym wiem wiec pozostaje czekac a Buka probowalas zbalamucic męża albo chodzic po schodach?

łasnie wrocilam ze spacerku, kupilam brokuły na wykurzenie Basiuli :) Nie balamucilam meza bo mial od wczoraj Holter przyczepiony i sie wkurzal na niego. Dopiero mu go zdjeli. Ja mam taki humor ze nie wiem czy cos bedzie z naszego wykurzania basi dzis.
Ale jak lazil z tym holterem to sie wkurzal, zahaczal o cos,ciezko sie mu bylo schylac i mowie do niego, ze widzisz...ja tak mam od 2 miesiecy i co. Zabral sie chlop do roboty w koncu i ogarnia kuchnie.

Co do Basi do nowe przeczucie do 23maj, 2 czerwiec lub krytycznie 12 czerwiec.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61835 19 maja 2016, 16:13

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

gusia to rzeczywiscie mały chciał po wstydliwa i wie, nie wolno sie pokazywac :-P niesamowite :)

Druga to pewnie corcia

Zgłoś nadużycie #61836 19 maja 2016, 16:19

gusia85 Gotowa na wszystko

izabela23 napisał(a)

Druga to pewnie corcia

Przeciez kreweta juz dawno to przewidzial :)

Zgłoś nadużycie #61837 19 maja 2016, 16:19

buka87 Supermama
Iza super ze już siusiak sie pokazał :D Ciekawe jak tam drugi dzidziorek :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61838 19 maja 2016, 16:20

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny co tam u Was ?
Ja wlasnke wrocilam od dentystki, a wczoraj mialam afere z sasiadke tak mnie franca wkurzyla ze masakra..
ale jeszcze tydzien i mkj skarb bedzie z Nami

Zgłoś nadużycie #61839 19 maja 2016, 16:32

tandem Supermama
motocyklistka a gdzie jest teraz?

buka gratuluję inteligentnego zmobilizowania męża do pomocy :)

iza czyli Twoje przeczucia potwierdzają przepowiednie krewety? :) przyznaj się do imion, na pewno macie już jakieś wersje ulubione :)

mój mąż już też w drodze do domu, wysłałam go na zakupy bo powoli chcę jeść coś poza bułką, kaszką i płatkami ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61840 19 maja 2016, 16:44

W Polsce od 9 kwietnia bo mieli delakacje do pracy , strasznie za Nim tesknie .

Zgłoś nadużycie #61841 19 maja 2016, 16:58

Kowy Fajna mama
Tandem teraz maluch ma 5,5 cm :)
Gusia postaw mu kilka talerzy, to zrobi Ci perkusje!
Marluna wiem że łatwo mówić, ale wcześnie na ruchy u Ciebie.
Monia super ze się odezwalas, będę trzymać kciuki za egzamin.
U mnie chyba nowa koronka ukruszyła stary ząb. Nie wiem czy jestem bardziej zła czy podlamana.

Zgłoś nadużycie #61842 19 maja 2016, 17:15

Zdolowana to ja jestem synek kolegi ma 2 lata od 1.5 roku walczy z siatkowczakiem obuocznym jesli nie uda sie uzbierac do 23 maja 500 tysiecy jeszcze Michas straci wzrok lub nawet zycie :'(

Zgłoś nadużycie #61843 19 maja 2016, 17:26

jadzia Fajna mama
Hej bylam dzis u gina mojego dawnego i jestem pozytywnie zaskoczona bo gosc naprawde konkretny. Tylko odchodzi z naszej przychodni do pazdziernika i moze jeszcze poczekalabym na niego bo ma byc zastepstwo ale nic mi to nie daje bo on nie przyjmuje w szpitalu. I gdzie mialabym ja rodzic? Ja chce rodzic tam gdzie ostatnio bo warunki bardzo dobre i znieczujenie aprzy moich bolach krzyzowych to nie wyobrazam sobie nie miec znieczulenia. I tym to sposobem zostaje u mojego doktora gdzie bede chodzic prywatnie bo on w tym szpitalu przyjmuje. Wiec tak dzis dowiedzialam sie ze dzidzus ma 13 mm. Przyplatala mi sie infekcja dostalam lek plus probiotyki. Dostalam czesc badan ktore tamten mi rowniez zlecil wiec reszte zrobie pprywatnie. A no i mam cyste na drugim jajniku kyora zrobila mi sie z tego drugiego jajeczka ktore nie peklo. To sprawa do monitorowania ale powinna sie wchlonac. Powiem lekarzowi na nast wizycie. A co ciekawe dal mi do zbadania HE4 to marker nowotworowy diagnozujacy raka jajnika. Jejku ten lekarz tak mi przypadl do serca bo to HE4 to pewnie przez ta cyste.

Zgłoś nadużycie #61844 19 maja 2016, 17:27

Laviaa Fajna mama
Motocyklista przestan siac zamęt i panike! Naprawde duzo mamy tu staraczek i ciezarnych z problemami nie widzisz tego? Kazda z nas drży o wlasne dziecko , nie jedna tu przezyla smierc dziecka kilka poronien ,a ty zwracasz uwage tylko na siebie i swoje problemy moze troche empati?
wybaczcie dziewczyny jesli za bardzo mnie ponislo ....

Zgłoś nadużycie #61845 19 maja 2016, 17:29

Laviaa Fajna mama

jadzia napisał(a)

Hej bylam dzis u gina mojego dawnego i jestem pozytywnie zaskoczona bo gosc naprawde konkretny. Tylko odchodzi z naszej przychodni do pazdziernika i moze jeszcze poczekalabym na niego bo ma byc zastepstwo ale nic mi to nie daje bo on nie przyjmuje w szpitalu. I gdzie mialabym ja rodzic? Ja chce rodzic tam gdzie ostatnio bo warunki bardzo dobre i znieczujenie aprzy moich bolach krzyzowych to nie wyobrazam sobie nie miec znieczulenia. I tym to sposobem zostaje u mojego doktora gdzie bede chodzic prywatnie bo on w tym szpitalu przyjmuje. Wiec tak dzis dowiedzialam sie ze dzidzus ma 13 mm. Przyplatala mi sie infekcja dostalam lek plus probiotyki. Dostalam czesc badan ktore tamten mi rowniez zlecil wiec reszte zrobie pprywatnie. A no i mam cyste na drugim jajniku kyora zrobila mi sie z tego drugiego jajeczka ktore nie peklo. To sprawa do monitorowania ale powinna sie wchlonac. Powiem lekarzowi na nast wizycie. A co ciekawe dal mi do zbadania HE4 to marker nowotworowy diagnozujacy raka jajnika. Jejku ten lekarz tak mi przypadl do serca bo to HE4 to pewnie przez ta cyste.

Jadzia super wiadomosci! ale fasol duzy!

Zgłoś nadużycie #61846 19 maja 2016, 17:29

kasia_t Gotowa na wszystko
Dobry..tandem wpisz mi termin następnej @ na 18.06
Iza gratuluję synka i trzymam kciuki za parke☺
Monia trzymam kciuki za najwyższą notę na egzaminie☺
Gusia Twój synek to mały rozrabiaka😉
Motocyklistka..miło Cię poznać☺a z tym chłopcem to masakra mam nadzieje ze uda się zebrać pełna pule

Ja juz po pracy i teraz regeneruje siły😉

Zgłoś nadużycie #61847 19 maja 2016, 17:35

kasia_t Gotowa na wszystko

koko83 napisał(a)

Jestem na IP slabo czuję od wczoraj ruchy i przyjechałam na razie jestem po ktg tętno jest teraz czekam na lekarke i usg trzymajcie kciuki by było wszystko ok

Koko i jak wszystko dobrze?

Zgłoś nadużycie #61848 19 maja 2016, 17:40

Kasia mi rowniez milo poznac tez mam taka nadzieje bo boje sie strasznie o Michasia w koncu jego tata to,moj dobry znajomy

Zgłoś nadużycie #61849 19 maja 2016, 18:16

kasik84 Gotowa na wszystko
Iza. Jest siusiak brawo z całego serca życzę Ci drugiej córci choć coś mi podpowiada że to double trouble czyli drugi siusiak hihi.
Jadzia dobrze ze wizyta udana.
Tandem tabelka mistrz
Kowy współczuję zęba wiem co czujesz.
Laviaa brawo Ty
Kasia przykro z powodu malpy

Zgłoś nadużycie #61850 19 maja 2016, 18:36

angel Fajna mama
Ja juz po dentyscie myslalam ze mi wyrwie tego korzenia z tej jedynki i weznie odcisk na wstawienie czy cos a on mi wyczyscil korzen i wkrecil w niego srobe uformowal cos ala zab polaczyl z druga jedynka nie dosc ze to krzywo zrobil bez znieczulenia no masakra to 80f skasowal i mowi na kilka miesiecy powinno wystarczyc a potem pomyslimy jakby sie cos dzialo to przyjsc. Kurde ale zla jestem tyle czekalam na ta wizyte zeby jeszcze  uformowal ladnie tego ala zeba ale miedzy nim a dwojka jest luka i to poukosie.