Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61411 15 maja 2016, 21:14

buka87 Supermama
Będzie dobrze Iza! Nie nakręcaj sie!!! 3mam kciuki.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61412 15 maja 2016, 22:42

tandem Supermama
Stencel_ka tak bywa z tymi terminami, a maluchy jak widać i tak mają swoje plany co do terminów :) i wspaniale, że się dobrze czujesz, bo częściej tu dziewczyny piszą jak jest cos nie tak, więc to dobry znak, że może być dobrze :) trzymam kciuki za możliwie lekki poród :)

buka to ciekawe, dlaczego tak tego murzynka reklamują, siła autosugestii, placebo? :) jeszcze może zadziałać, czas do rana ;) a herbatę z malin pijesz?

iza tak jak dziewczyny piszą, nie bój się na zapas! Trzymam kciuki za wizytę, zdrowie Twoje i maluszków! :)

dobrej nocy!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61413 16 maja 2016, 0:14

Paola_33 Supermama
Iza - trzymam kciuki, ale na pewno będzie super ok. !!! Tfu, tfu, złe przeczucia !!!

Tandem - noo, prace się posuwają w db. kierunku :-) Teraz drzwiczki a potem co dalej ? ?

Buka, Ty szalona jesteś !! Na końcówce ciąży 5 km. spacerek nad zalewem zaliczyłaś ?? Jaką Ty masz kondycję, Dziewczyno !! Ja to ledwo się toczyłam, zwykle :-D :-D
Trzymam kciuki za Cb. i Basieńkę !!! Do rychłego spotkania !!

Róża jeszcze pokasłuje czasem ale gorączka już od sob. zniknęła... Czekamy na rozwój (zdrowia lub nie...)
Idalka szczęśliwa po urodzinach (ja zostałam z niemowlakiem, by nie ryzykować, pojechali we troje, imprezka była u Dziadków :-) ). Najfajniejsze hulajnogi i książeczki z naklejkami ;-)
Ja przedwczoraj przejechałam na rowerku trening. 14 km, dzisiaj 16. Oj, ciężko zacząć, kondycja marna.. Ale czas wrócić do formy i zredukować wagę !!
Fot. m. in. tort, hulajnogi..  I już... 4 rok rozpoczęty !!!
(i próba generalna zdmuchiwania świeczek w domu ;-) )
Plus  'Przyjaciółka Kubusia Puchatka'.

Stencelka, i za Was trzymam kciuki, mocno, byście expressowo i łagodnie urodziły (i Ty, Buka też !!)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61414 16 maja 2016, 6:12

buba131 Fajna mama
Paola super że dziecko szczęśliwie... Torcik też z sowy? jaki koszt takie torcika? Ja wczoraj byłam na Komunii i też było przepyszne ciasto z tej cukierni :)

Zgłoś nadużycie #61415 16 maja 2016, 6:57

koko83 Fajna mama
Witam
Iza powodzenia dzisiaj

Buka jak tam sytuacja z Basią?

Paola super zdjęcia

my wczoraj na komunii byliśmy wymęczyła mnie jak przyjechałam do domu brzuch twardy jak skała za to Anastazja całą noc nie dała spać tak kopała
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #61416 16 maja 2016, 7:59

buka87 Supermama
Tandem herbatki nie piję bo nie można przy nadcisnieniu a poza tym czytalam ze u niektorych dziewczyn spowodowaly krwotok przy porodzie. Łykam wiesiołka poki co bo lekarka zalecila.
Paola jak szalec to szalec, myslalam ze ja wykurzę ale chyba jej sie nie spieszy :P
No nic, tak czy siak zostaly 2 tyg :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61417 16 maja 2016, 8:04

Laviaa Fajna mama
Buka tyle już zlecialo, że te 2 tyg minie szybciutko. Ja to myślę,że Basia nas zaskoczy

Zgłoś nadużycie #61418 16 maja 2016, 8:24

jadzia Fajna mama
Hejo ja po dwoch dniach imienin zofii( tesciowej i mamy) ojadlam sie jak bąk.
Iza trzymam kciuki za was zeby wszystko pomyslnie poszlo. Napisz koniecznie po wizycie.
Paola fajne zdjecia. Mam nadzieje ze jestescie na finiszu chorob.
Stencel_ka o jacie ty tez jestes ba koncowce ciazy.
Buka ja czekam na efekty twoich poczynan a Basia ani mysli sie wyprowadzac. Ja swoja wygonilam w 40 tyg ciazy balamucac meza.
Tandem ja jestem pod wrazeniem waszych zdolności. Chyle czola. Jak tam firanki. Czuje ze beda efektywne.
Gdzie jest staraczka?
Dziewczyny dumam co to robic czy isc na nfz do babki ktorej nie znam i od ktorej w przyszlosci musialabym odejsc i wrocic do mojego lekarza do ktorego sie troche przyzwyczailam i przekonalam bo jednak fasolin sie pojawil. Czy isc od razu prywatnie do niego tylko oczywiscie tu kwestia kasy. No ale dziecko prrzecirz najważniejsze! Sama mam problem z podjeciem decyzji.

Zgłoś nadużycie #61419 16 maja 2016, 8:30

angel Fajna mama
Paola super sa te twoje dziewczyny musisz miec strasznie wesolo w domu ja mialam w ten weekend 3 dzieciakow w domu kurde fajnie tak taki pelny ten dom wesoly zycie az dudnilo z niego realnie i w przenosni.
Buka teraz to juz lada dzien :-)
Iza trzymam mocno kciuki za dzisiejsza wizyte.
Motocyklistka mysle ze to iz twoj chlopak z byla dziewczyna mieli problem z ciaza nie ma nic wspolnego z wasza i nie masz sie oco martwic tylko mysl pozytywnie.
U mnie 6dc od 2 dni strasznie boli mnie prawy jajnik i to jest dziny bol bo niby juz jakby @ sie skonczyla tylko lekkie plamienia zaczyna rwac jajnik poleci wieksza ilosc i przechodzi i tak od soboty mnie meczy dwa trzy razy dziennie az noga cala boli i plecy. Noi cycki mnie bola gdzie zawsze puszczaly jak @ przychodzila. Dziwny ten moj cykl w tym miesiacu. 
A to cala elita rozlozylismy im trampoline wczoraj wiec byl szal

Zgłoś nadużycie #61420 16 maja 2016, 8:37

angel Fajna mama
Jadzia moze poczytaj opinie o tej gin na nfz popytaj znajome moze ktoras do niej chodzila i moze warto wybrac sie na jedna wizyte bo jesli z malenstwem jest wszystko dobrze to moze zeczywiscie szkoda kasy ja wiem ze na dzieciach sie nie oszczedza i wierze ze napewno bys tego nie zrobila ale to co mogla bys zaoszczedzic z pewnoscia mogla bys wykozystac na cos dla malenstwa. No nie wiem tak ja mysle

Zgłoś nadużycie #61421 16 maja 2016, 8:42

mala2 Supermama
Elo :)

Jadzia to mamy ten sam dylemat bo jak sie w końcu uda zaciążyć to iść prywatnie do genialnego lekarza ale u niego wizyta to kwestia czasami ponad 300zł plus badania na własny rachunek czy u tej babki co byłam ostatnio na nfz co niby wzbudziła moje zaufanie ale w sumie też poniekąd olała i nastraszyła tym niskim tsh a wg wszystkich jest ono dobre.Z tym ,ze wg opinii ciąże prowadzi dobrze i ma rewelacyjny sprzęt.Po głowie chodzi mi nawet opcja 2w1 tu i tam w razie W.

Buka ja tez mojego smrodka wyganiałam bo pod koniec miałam już dość jak wiecie duuużo przytyłam było mi z tym strasznie źle co ja nie próbowałam ale i tak mój uparciuch wyszedł dzień przed terminem.I jeszcze skończyło sie to cc i nawet swego czasu zarzucałam sobie ,ze to moze przez moje próby tak wyszło ,ze jak by sam zdecydował to by sie poród rozwijał tak jak powinien.Wiec co by nie było dzieciaczki mają chyba swój czas ;)

Paola świetne te twoje dziewczyny takie  szczęśliwe dziciaczki az miło sie na nie patrzy :)

Zgłoś nadużycie #61422 16 maja 2016, 8:47

werkaa Fajna mama
Dzień dobry :)
Iza będzie dobrze trzymam kciuki.
Buka a Ty jeszcze się nie rozpakowałaś? :P
Jadzia a do jakiej lekarki chcesz iść?
Mnie trochę nie było bo miałam w domu ciężką atmosferę. Mąż strzelił focha. I miałam dużo nauki anatomia mi ciężko do głowy wchodzi.
Od wczoraj bolą mnie jajniki i brzuch dziwne bo nigdy przed @ tak nie miałam a do niej jeszcze 3 dni.

Zgłoś nadużycie #61423 16 maja 2016, 8:55

koko83 Fajna mama
Jadzia idź i do tej babki na nfz i do swojego będziesz miała dwie karty ciąży a przynajmniej badania za darmo no chyba że pracują w tym samym szpitalu a jak nie to przecież wcale nie muszą o sobie wiedzieć
przynajmniej ten początek szkoda kasy na badania te pierwsze to koszt prawie 300zł
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #61424 16 maja 2016, 9:07

Laviaa Fajna mama
Iza głowa do góry będzie dobrze.
Paola podeślij kawałek tortu, wygląda pysznie.
Jadzia przemysl na spokojnie Wszystko

Zgłoś nadużycie #61425 16 maja 2016, 9:25

mala2 Supermama
No cóż słodka rzeczywistość ;)   http://www.supermamy.pl/styl-zycia/7158/Rzeczywistosc-weryfikuje-nasze-wyobrazen...

Zgłoś nadużycie #61426 16 maja 2016, 10:34

Laviaa Fajna mama
Mała dobre to zgadzam się w 80%

Zgłoś nadużycie #61427 16 maja 2016, 11:18

murron Supermama
Iza będzie dobrze!
Buka to czekamy :)
Paola widać, że impreza udana, super :)
my po ważeniu wczoraj i Młody dobił do 5300 a dziś ma równo 4 tygodnie :)

Zgłoś nadużycie #61428 16 maja 2016, 11:30

buka87 Supermama
Murron widać że Franiowi dobrze po drugiej stronie brzuszka ;) Ale chyba generalnie grzeczny chłopczyk jest nie? :)
Iza daj znać jak po wizycie! :)
Ja już z Baśką nie gadam :P Foch! :P

Zgłoś nadużycie #61429 16 maja 2016, 12:36

tandem Supermama
Paola to super, że udało się zorganizować urodzinki tak, by dziewczynki były zadowolone, a Ty mogłaś z Różą odpocząć chwilę. Życzę zdrowia i sił oraz motywacji do pedałowania!
Jak dorobimy drzwiczki, to chyba zrobimy szuflady pod łóżko, potem drzwi do szafy w sypialni (zrobiliśmy półki we wnęce ale nie mamy drzwi ciągle :) ), szafka do łazienki, szafka-pomocnik do kuchni, szafka pod wzmacniacz no i na koniec popisowe dzieło (gdy już się wprawimy :) ) - stół. Byłabym szczęśliwa, jeśli zdążymy ze wszystkim do Wigilii :D

koko smakołyki zjadłaś, to jak Anastazja miała spać? :)

buka o widzisz, to tego nie słyszałam, ale jeszcze się nie wdrażam w tematy porodowe, póki co skupiam się na staraniach :) fakt, Basia ma czas, chociaż nie dziwię się chęci utulenia jej tu i teraz :)

jadzia dziękuję :) firanki w ruchu, no zobaczymy :) Też się zastanawiałam co bym zrobiła, chyba jednak zostałabym u pani doktor, do której chodzę prywatnie. Żeby nie mieć co sobie zarzucić, tak dla spokoju. Chyba. :) Ale się wam trafiło z imionami mam! :)
no i fakt, staraczka zaginęła....

angel fajnie, że były u was dzieci i że się wyskakały :) to jest dobry sposób na spożytkowanie nadmiarów energii :) dziwny cykl rzeczywiście... pozostaje czekać jak się sytuacja wyklaruje

werkaa trzymam kciuki za naukę! już po fochu? a może @ nie przyjdzie?

mala2 w linku wyobrażenia inne niż rzeczywistość, ale rodzice i tak uśmiechnięci :)

murron gratulacje, pierwszy miesiąc za Wami :)

buka pogadaj z nią, pogadaj, może ją przekonasz? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61430 16 maja 2016, 13:12

jadzia Fajna mama
Maz nawet nie chce slyszec o nfz. Ja sie bije z myslami bo mam tych badan na 3 stowy. No i wizyty. Ale potem nie bedzie juz drogich badan bo krew i mocz co miesiac. A chcialam poczytac opinie tylko opini brak bo to gin mloda(!) i co z moja bakteria coli i co z moja tarczyca. Bo ten mi dobral dawke lepiej nawet niz endo ktora twierdzila ze pitu pitu dobra dobra a tu eee no nie bardzo. Kurde a jeszcze wczoraj dowiedzialam sie ze znajoma poronila drugi raz. I moj jak to uslyszal to mowi zebym sie nie wyglupiala. A ta wizyte mam na nfz w ten czw. A i ta nowa gin i moj prywatny pracuja oboje w profamili tylko w innych placowkach. Tylko ja widze tez ze tenmoj gin prywatny troche na mnie chucha dmucha bo dal mi ten duphaston i badan duzoo. A ten w poprzedniej ciazy mimo opini dobrych dal tylko podstawowe za stowke.