Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61111 9 maja 2016, 6:41

koko83 Fajna mama
Witam
my już po imprezce
było super ale dobrze że już po bo za dużo stresów mnie to kosztowało
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #61112 9 maja 2016, 6:58

angel Fajna mama
Witam z rana u mnie dzis w 31dc negatyw. Milego dnia

Zgłoś nadużycie #61113 9 maja 2016, 7:06

angel Fajna mama
Koko suer wygladasz 30 tydz ciazy a brzuszka nie widac praktycznie. Fajna z was rodzinka :-)

Zgłoś nadużycie #61114 9 maja 2016, 7:38

buka87 Supermama
Koko wyglądasz super ;) Śliczna rodzinka!
Angel przykro mi. Te cholerne testy robią w konia i dają nadzieje a pozniej jeszcze bardziej to boli :( Mam nadzieje, że to już ostatnie takie rozczarowanie u Ciebie.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61115 9 maja 2016, 7:38

buka87 Supermama
Angel przykro mi. Te cholerne testy robią w konia i dają nadzieje a pozniej jeszcze bardziej to boli :( Mam nadzieje, że to już ostatnie takie rozczarowanie u Ciebie.
Dziś Emilka ma mieć preindukcje porodu.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61116 9 maja 2016, 7:49

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny jak tam ?
Ja jeszcze leniuchuje ale na 15 do pracy :)
Mi juz brzuszek widac :*

Zgłoś nadużycie #61117 9 maja 2016, 7:56

jadzia Fajna mama
Koko pieknie wygladacie!o
Angel bardzo mi przykro. Mam nadzieje ze w koncu sie uda.
Tandem minely twoje problemy zoladkowe?
Paola zdrowia oby te wasze problemy zdrowotne w koncu minely bo lato idzie. Dobrze ze z mama lepiej.
Lavia ty masz dzis wizyte? Na pewno wszystko bedzie dobrze. Nie martw sie.
Buka czekamy na Basię! Piatek 13 juz nie dlugo. Moze wez mala troszkę zmotywuj do opuszczenia brzuszka.
Mala milego urzadzania domku. No i 2 tys droga nie chodzi. Fajna oszczędność.
A mnie weekend szybko minal bo mialam zajety. Następny pewnie tez bo imieniny mamy i tesciowej. Prezenty pokupilam. W czw mam wizyte. A tak to wyczuwam zapachy na kilometr niestety działają drazniaco na moje zmysly. Wiec obstawiam ze wszystko jest ok. Np. Jestem w kichni stoje dwa metry od lodowki a czuje wczorajsze mieso ktore jest w zamknietej lodowce. Kiedyś jak moja sis byla w ciazy i smierdziala jej kapusta pekinska przez zamkniete drzwi lodowkito ja wyrzuciła a ja pytalam jak to mozliwe. Teraz to wiem. Tyle co u mnie a ni i nie pijam mojej ukochanej kawy.
Kamila dobrze ze humor wrocil oby chcial zostac!

Zgłoś nadużycie #61118 9 maja 2016, 8:27

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dziś Emilka ma mieć preindukcje porodu.

No właśnie ten test który przez chwile dał nadzieje.. normalnie bylo mi smutno ale raczej nie płakałam starałam sie ogarnac i myśleć ze natepnym razem sie uda. Dziś nie dałam rady łzy same poleciały bo miałam nadzieje chyba zadużo tego wszystkiego.

Zgłoś nadużycie #61119 9 maja 2016, 8:34

buka87 Supermama

angel napisał(a)

No właśnie ten test który przez chwile dał nadzieje.. normalnie bylo mi smutno ale raczej nie płakałam starałam sie ogarnac i myśleć ze natepnym razem sie uda. Dziś nie dałam rady łzy same poleciały bo miałam nadzieje chyba zadużo tego wszystkiego.

WIem Angel :( Strasznie mi przykro. Ja miałam fałszywie pozytywny tylko raz test-z allegro. Dokladnie rok temu bo pamiętam, ze chciałam juz do mamy dzwonić że następny dzień mamy jest mój no ale beta 0,1 i dupa;/ Mam nadzieje, ze u Ciebie tez to będzie znak że dzidzior urodzi się w maju :) )

Zgłoś nadużycie #61120 9 maja 2016, 8:42

Angel uda sie nastepnym razem :)
Ja zrobilam 4 testy wszystkie wyszly pozytywne wiec poszlam do ginekologa i faktycznie jestem w ciazy :*
A to Nasze Maleńkie Serduszko

Zgłoś nadużycie #61121 9 maja 2016, 9:06

angel Fajna mama
Motocyklistka 
Ja nawet nie wiem ile zrobilam juz testow odkad sie staramy wczesniej poltora roku teraz od 3 lat nic bo w kwietniu minelo 3 lata odkad po poronieniu wrocilismy do staran.
Moje gratulacje niech zdrowo wam rosnie.

Zgłoś nadużycie #61122 9 maja 2016, 9:16

Kowy Fajna mama
Angel przykro mi bardzo, rozumiem jakie to rozczarowanie, zwłaszcza, że wszystkie widziałyśmy. To się tak wydaje, że trzeba się powstrzymać od robienia tych testów szybciej, zaoszczędzić sobie tej nadziei, ale sam wiem jakie to trudne. Niby mówisz sobie nie, a potem i tak się robi te testy. Ja nawet nie chcę liczyć ile a nie wydałam, już nie mówiąc o tym, jak namiętnie je oglądałam pod każdym kątem i światłem, zamiast wywalić. W pewnym momencie człowiek się fiksuje... Ale wierzę, że u Ciebie będzie dobrze i już niedługo dwie kreseczki, tak czuję.
Koko wyglądaliście super, bardzo mi się też podoba toga córki! Skromna, ale bardzo ładna, taka elegancka. I w ogóle nie widać brzuszka, szok!

Zgłoś nadużycie #61123 9 maja 2016, 9:23

kamila19880 Fajna mama
koko sliczna rodzinka, 30 tydz a brzuszka nie widac praktycznie :)
angel przykro mi
kowy juz 10 tydzien jak mineło :) dopiero test robiłas
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #61124 9 maja 2016, 9:24

Lidzia28 Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny...dawno mnie nie było.Angel przykro mi ze test pokazał negatywa.Następnym razem się uda! A może to za wcześnie na test? Moja córa idzie 15 do komunii i tak wszystko na kupę i remonty kończymy.Troszeczkę znowu posprzatalam i znowu plamienie ale zaraz przeszło :( Wiem że mam leżeć Ale kurde tyle roboty jeszcze ,może mi ciocia przyjedzie pomoc ogarnąć.

Zgłoś nadużycie #61125 9 maja 2016, 9:50

tandem Supermama
jadzia to niezłe masz doświadczenia z zapachami i motywację, by trzymać jak najbardziej pustą lodówkę :)
dziękuję, że pytasz, ja osłabiona, ale już od wczoraj rana nie wymiotowałam ani nic, gorączkę miałam jeszcze wieczorem, ale sobie zbiłam. Wczoraj kręciło mi się ciągle w głowie, dziś o wiele lepiej, ale cudownie nie jest. Czarna herbata i suchy chleb na 12h w pracy.

Koko super, że wszystko się ładnie udało :) rzeczywiście nie widać po Tobie, że to już ten tc :) fajna bluzka :)

angel przykro mi... i też życzę Ci, byś już nie miała więcej takich rozczarowań... :( czas leci, a powiedz jak z lekarzami, co mówią?

buka o ja dobrze, że piszesz o emilii, to takie niesamowite, że właściwie nieustannie jest czyjaś akcja porodowa :D już niedługo Ty :)

Motocyklistka fasolka wygląda już nawet nie na taką małą :) ile ma mm? Życzę zdrowia.

kowy faktycznie, Ty już lada moment 2 trymestr a pamiętam jak przed chwilą czekałaś na testowanie :) super, to nastraja pozytywnie :)

Lidzia pewnie, poproś kogoś o pomoc, nie możesz się przemęczać! To ale Ty i koko prezent komunijny dla córeczek załatwiłyście :D jak się czujesz, jak maluchy?

Ja wczoraj wieczorem zaczęłam kurację antybiotyki, globulki. Mąż od wczoraj rana też na antybiotykach. Za 6 dni, po wyposzczeniu, start z firankowaniem :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61126 9 maja 2016, 10:13

angel Fajna mama
Tandem ja mieszkam w UK i prawde mowiac jedyny lekarz do ktorego chodze tu to dentysta bo nie znam jezyka na tyle dobrze a w polskich przychodniach maja takie cenniki ze masakra w polsce po poronieniu jak bylam u gin to powiedzial ze wszystko jest ok bawet wtchwycil ze za dzien dwa bedzie owulacja. Z puerwsza corka udalo sie za pierwszym razem nie wiem co moze byc nie tak juz nie mam do tego sily tymbardziej tu gdzie nie mam takiego dostepu do lekarzy badan siedze i przewracam ten internet co moze pomoc i probujemy juz chyba wszystkiego i nic.

Zgłoś nadużycie #61127 9 maja 2016, 10:35

angel napisał(a)

Motocyklistka 
Ja nawet nie wiem ile zrobilam juz testow odkad sie staramy wczesniej poltora roku teraz od 3 lat nic bo w kwietniu minelo 3 lata odkad po poronieniu wrocilismy do staran.
Moje gratulacje niech zdrowo wam rosnie.

Ja z bylym sie staralam pol roku nie wyszlo rozstalismy sie teraz z obecnym narzeczonym sama dzidzia wyszla :*
Ja 23 maja kolejne usg z misiem

Zgłoś nadużycie #61128 9 maja 2016, 10:51

mala2 Supermama

angel napisał(a)

Tandem ja mieszkam w UK i prawde mowiac jedyny lekarz do ktorego chodze tu to dentysta bo nie znam jezyka na tyle dobrze a w polskich przychodniach maja takie cenniki ze masakra w polsce po poronieniu jak bylam u gin to powiedzial ze wszystko jest ok bawet wtchwycil ze za dzien dwa bedzie owulacja. Z puerwsza corka udalo sie za pierwszym razem nie wiem co moze byc nie tak juz nie mam do tego sily tymbardziej tu gdzie nie mam takiego dostepu do lekarzy badan siedze i przewracam ten internet co moze pomoc i probujemy juz chyba wszystkiego i nic.

Angel to mamy to samo bo mój synek był "złotym strzałem" było raz i były 2 kreseczki a teraz też cuda wianki diety,wspomagacze i inne a ciąży ani widu ani słychu :/A jak sie udało to niestety nie utrzymało...I wg wszystkich niby wszystko ok ,ze sa czynnkiki które moga przeszkadzać np moja waga albo troche wolniejsze plemniki(ale i tak w normie) ale z gorzymi wynikami i cyferkami na wadze babeczki zachodza wiec hm...

Zgłoś nadużycie #61129 9 maja 2016, 11:05

buka87 Supermama
A jak rodziłyście pierwsze dzieci? Słyszałam, ze po cc mogą się tworzyć zrosty i one przeszadzają w zajściu w ciąże. Może Was źle wyczyścili? Kurcze no coś musi byc przyczyną że złote strzały wcześniej a tu tyle starań i nic.

Zgłoś nadużycie #61130 9 maja 2016, 11:07

marluna Gotowa na wszystko

Lidzia28 napisał(a)

Hej dziewczyny...dawno mnie nie było.Angel przykro mi ze test pokazał negatywa.Następnym razem się uda! A może to za wcześnie na test? Moja córa idzie 15 do komunii i tak wszystko na kupę i remonty kończymy.Troszeczkę znowu posprzatalam i znowu plamienie ale zaraz przeszło :( Wiem że mam leżeć Ale kurde tyle roboty jeszcze ,może mi ciocia przyjedzie pomoc ogarnąć.

Witam

Lidzia jezeli moge zapytac, to znalezli przyczyne twoich plamien?
Ja tez jestem w ciazy blizniaczej okolo 12 tygodnia dosc mocno zaczelam krwawic, teraz od czau do czasu podplamiam a jestem 16 tygodniu i przyczyna jest przodujace lozysko.Lekarze mowia ze ma czas sie podniesc wraz z wzrostem macicy, no ale zobaczymy.Narazie mam plackiem lezec, i przy kazdym plamieniu pedzic do szpitala.Nareszcie od tygodnia w szpitalu nie robia problemow i nie slysze glupich gadek w stylu nic i tak narazie nie mozna zrobic.Nawet zaczyna mi sie na tym etapie podobac szwajcarska sluzba zdrowia bo zaczybaja nademna skakac jak nad jajkiem co jeszcze dwa tygodnie temu bylo nie do pomyslenia tutaj.
Lidzia mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie, pamietasz moze od kiedy zaczelas czuc pierwsze ruchy?
W piatek na wizycie lekarka zapytala czy cos juz czuje, niestety nie, wiec stwierdzila ze poczuje juz niebawem bo maluchy sa bardzo aktywne.
Pozdrawiam serdecznie i nie przemaczaj sie, wiem ze latwo sie mowi ale maluchy traz najwazniejsze.

Pozdrawiam serdecznie pozostale dziewczyny, jadzia gratulacje wkoncu Ci sie udalo.
Angel szkoda ze dzis negatyw bo na tescie z przed kilku dnie mozna bylo dopatrzec sie drugiej kreseczki.
Buka ty juz masz ciaze donoszona, gratuluje ale Ci fajnie.
Tandem szybkiego powrotu do zdrowia, mysle ze z konkretnymi dzialaniami twojej lekarki teraz musi sie udac.
Iza, Gusia gdzie wy sie dziewczyny podziewacie?