Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61091 8 maja 2016, 12:32

Laviaa Fajna mama
Tandem ta lekarka porostu jest niezła, działa wielotorowo, teraz musi się udać nie ma innej opcji!
Kamila wyplavz się i będzie lepiej, po burzy zawsze wychodzi słońce.
Mój mąż w pracy a my mamy śliczna.pogode w cieniu już 25 stopni.

Zgłoś nadużycie #61092 8 maja 2016, 13:07

Paola_33 Supermama
Murron, ładnie Ci przyrasta Synek :-) ;-) Masz kogo nosić :-)

Tandem - trzymam kciuki za dwa najbliższe cykle !!! Brzmi, tak, że teraz zwycięstwo jest pewne !!!!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61093 8 maja 2016, 15:48

staraczka33 Supermama
Hej
Jejku jaka tu cisza pewnie korzystacie z pieknej pogody
Wpadlam zajrzec czy Basiutek Buki juz z nami jest ale widze ze cisza moze to dobry znac :-)
Buka odezwij sie :-)

Zgłoś nadużycie #61094 8 maja 2016, 16:40

buka87 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Hej
Jejku jaka tu cisza pewnie korzystacie z pieknej pogody
Wpadlam zajrzec czy Basiutek Buki juz z nami jest ale widze ze cisza moze to dobry znac :-)
Buka odezwij sie :-)

Nieee Basia sobie siedzi i nic sie nie zanosi na poród :P Chyba jednak nici będa z tego 13 maja...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61095 8 maja 2016, 16:44

staraczka33 Supermama

buka87 napisał(a)

Nieee Basia sobie siedzi i nic sie nie zanosi na poród :P Chyba jednak nici będa z tego 13 maja...

A juz myslalam ze poza brzszkiem jest Basiutek :-) no nic trzeba czekac :-)

Zgłoś nadużycie #61096 8 maja 2016, 16:56

kamila19880 Fajna mama
witam kobitki :) po wczorajszej depresji nie ma juz śladu :) :) rano wstałam poszłam po świeże bułki do sklepu ;) pozniej pojechalismy na basen (ma część tez z leżakami na słoneczku dzis 28 st bez chmur) spedzilismy 2 h popalama sie tez wrocilismy do domu wzielismy koc i na piknik do parku kupiliśmy sushi i zajadaliśmy :) własnie do domu wróciliśmy jestem czarwona jak burak od tego opalania ale jutro zbrązowieje :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #61097 8 maja 2016, 17:20

tandem Supermama
Laviaa dziękuję, mam nadzieję, że tak będzie, szczególnie, że dziś w rodzinie poszła plotka, że już jestem w ciąży, bo nie poszłam na komunię i mąż powiedział, że się źle poczułam - a każdy dopisuje sobie co chce. ;)

Paola dziękuję :) liczymy na zwycięstwo i mały, cieplutki i płaczący medal :) (mąż wreszcie oprzytomniał, że może się udać i modli się, by potencjalni potomkowie byli śpiochami jak on, nie przyciągali komarów jak on i nie spalali się jak on, ale "byli piękni jak mamusia" :D )

Buka do 13. jest jeszcze czas, także spokojnie :) trzymam kciuki za możliwie najlżejszy i najszybszy poród, to naprawdę już blisko :D

kamila super, że humor dopisuje, czasami po prostu trzeba z siebie co nieco wyrzucić.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61098 8 maja 2016, 17:30

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

witam kobitki :) po wczorajszej depresji nie ma juz śladu :) :) rano wstałam poszłam po świeże bułki do sklepu ;) pozniej pojechalismy na basen (ma część tez z leżakami na słoneczku dzis 28 st bez chmur) spedzilismy 2 h popalama sie tez wrocilismy do domu wzielismy koc i na piknik do parku kupiliśmy sushi i zajadaliśmy :) własnie do domu wróciliśmy jestem czarwona jak burak od tego opalania ale jutro zbrązowieje :)

Kamila ciesze sie ze ci przeszlo :-)

Zgłoś nadużycie #61099 8 maja 2016, 20:00

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Hejka dziewczyny jak tam u Was ja dzis kiepsko sie czuje nie mam sily na nic a Wy ?

Zgłoś nadużycie #61100 8 maja 2016, 20:32

mala2 Supermama
Elo :)

Kamila czasami warto sie wyryczeć robi się lżej na duszy ;)

Tandem to super wieści coś mi sie wydaje ,ze zaraz wszystkie uciekną do ciężarówek i zostane sama na palcu boju ;) Jak tak dalej pójdzie ;)

My dzisiaj byliśmy zamówić meble do  pokoju młodego , jadalni i salonu 😃Po drodze zaliczyliśmy KFC a co tam matka ma wolne od garów😜.I później była nasiadówa na ogródku ja oczywiście na huśtawce pod parasol bo wszystko nadal piecze a mąż na leżak opalać bladziochy bo się wkurzył jak facet w sklepie zapytał gdzie taka piękna opalenizne zdobyłam ,że na pewno nie w kraju😜 .

Zgłoś nadużycie #61101 8 maja 2016, 21:07

buba131 Fajna mama

tandem napisał(a)

nati dziękuję :) zabrałam się mocno do działania na różnych polach, więc kciuki przydadzą się na pewno :) a ja trzymam kciuki za wasze kp :)
buba rozumiem twój smutek.. nie masz szans na innego gina?
angel trzymam kciuki z tym testem, żeby się coś wyjaśniło! no i za zdrowie mamy!
kamila to znaczy, że będziesz się już udzielać na tym wątku?
Laviaa fajnie, że mąż pomoże :) żaden wstyd, odpoczywaj!
murron miłego wyjazdu!

Tandem nie chce zmieniać poraz kolejny... zobaczymy co wyjdzie ...

Zgłoś nadużycie #61102 8 maja 2016, 21:32

Paola_33 Supermama
Kamila - cieszę się, ze radosny nastrój Ci wrócił :-) :-) Niestety najbliższe dni w PL raczej deszczowe, ale i słoneczne. Więc niech super humor trwa jak najdłużej u Ciebie i reszty Dziewczyn !!!!!!!

U mojej Mamy już też coraz lepiej, niedługo wyjdzie ze szpitala (z wielką paką leków na stałą poprawę nastroju ;-) ). Tylko Melissa jeszcze chora... Trzymajcie kciuki, by wyzdrowiała do weekendu (robimy ur. Idasi).. Nasze gardła (moje i Małża) oookropnie bolą ale jakoś przeżyjemy :-(

Buba131 - oby gin. się sprawdził !!!

Mala2 - niedługo pokoik, jadalnia i salon będą jeszcze ładniejsze ??

Tandem - fajnie się plotka roznosi w Rodzinie :-D :-D
Ty db. wiesz, jak mocno zaciskam kciuki za Twoje przyszłe, fantastyczne potomstwo !!! MUSI SIĘ UDAĆ !!!!

Motocyklistka - to chyba cisnienie, deszcz, ja też beznadziejnie. Ale będziesz sie lepiej czuła jutro :-)

Poproszę jeszcze o kciuki 13-tego, a jakże, w piątek dla Siostrzenicy na ustny polski. Jedyny egz., o który się martwi :-) Między 9:30 a 10, wyślijcie db. fluidy !!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61103 8 maja 2016, 21:51

mala2 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Mala2 - niedługo pokoik, jadalnia i salon będą jeszcze ładniejsze ??

No jeszcze to troche potrwa ale nasze meble akurat były w promo bo bez wat i tym sposobem ponad 2 tysie zaoszczędziliśmy wiec kupa siana( a 2 do 3 tygodni czas oczekiwania ) i tak w klapkach wiec moga leżeć w garażu bądz w pralni.A znając nasze szczęście to jak beda potrzebne to nie bedzie żadnej promo ;) .
W tym tygodniu maja okna wprawiać, dach właściwy też zaczną robić wiec pewnie w ciągu 2 tygodni tynki w środku i będziemy powoli działać z malowaniem i panelami.A od czerwca mamy plan na płytki, na korytarzach i ogólnie łazienki robić całe,kuchnie (tak mamy fachowca umówionego).O ile naszych planów nic nie popsuje to jesienią powinien być finish :) ,bo ja chce robić Wigilię w nowym salonie wiec niech nikt nie raczy mi tych planów popsuć bo przegryzę tętnice :P

Zgłoś nadużycie #61104 8 maja 2016, 22:05

buka87 Supermama
Paola bede trzymac kciuki! Na pewno sobie dobrze poradzi, ustny polski to pikus :) ) Fluidy ~~~~
Mala juz niedlugo na swoim :) Lubisz tak urządzać i wybierać wszystko do domu? :) Mnie to mega stresuje :D Czy dobrze wybiore i nie będzie wyglądać wiejsko :D Co to bedzie za wigilia w tym roku :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #61105 8 maja 2016, 22:17

Paola_33 Supermama
Buka dzięki !!

Ja trzymam codziennie kciuki za Twój mega lekki poród !!! Byś się wraz z Basią nie zdążyły zestresować !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61106 8 maja 2016, 22:18

mala2 Supermama

buka87 napisał(a)

Mala juz niedlugo na swoim :) Lubisz tak urządzać i wybierać wszystko do domu? :) Mnie to mega stresuje :D Czy dobrze wybiore i nie będzie wyglądać wiejsko :D Co to bedzie za wigilia w tym roku :) )

Tak lubie wręcz uwielbiam zawsze chciał iść na architekturę wnętrz(ale mam zboczony pogląd na miary nie umiem sobie wyobrazić odpowiedniej wielkości/długości) i koniec końców poszłam na arch,krajobrazu i pedagogikę przedszkolna/wczesnoszkolną bo nie mogłam sie zdecydować ;) .Ale zamiłowanie zostało wiecznie przeglądam strony z projektami a te co mi sie mega podobaja zapisuje na kompie i czerpie z nich pomysły na swoje M :)

Zgłoś nadużycie #61107 8 maja 2016, 22:20

tandem Supermama
Mala trzymam kciuki za wigilię :) fajnie, że znaleźliście promocję i zakupy zrobiliście tak hurtowo (my nie potrafilibyśmy się tak od razu zdecydować na wszystko, hihi) No i przecież Ty też zaraz zeskoczysz do ciężarówek, nie ma innej opcji!

buba rozumiem, fakt, ze zmianami są ciągle zamieszania. To trzymam kciuki, by się udało wszystko z tym, który jest :)

Paola bardzo Ci dziękuję :D i liczę, że kciuki matki_trójki_księżniczek sprawią ten cud u nas, hihi :)
postaram się pamiętać o polskim 13. ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61108 8 maja 2016, 22:27

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

Mala trzymam kciuki za wigilię :) fajnie, że znaleźliście promocję i zakupy zrobiliście tak hurtowo (my nie potrafilibyśmy się tak od razu zdecydować na wszystko, hihi) No i przecież Ty też zaraz zeskoczysz do ciężarówek, nie ma innej opcji!

Wiesz ja te meble to już od pół roku jak nie wiecej studiuje i jak już coś upatrzę i wpadnie mi w oko to nie ma zmiłuj musi być i tyle ;) A wszystko z jednej firmy wiec łatwiej.
Co do ciężarówek....to sie jeszcze okaże?! Bo mam przeczucie ,ze tak szybko to nie pójdzie pewnie troche sie "pobawimy" za nim coś zmajstrujemy, jeżeli w ogóle nam to dane po raz kolejny zostać rodzicami... bo jak wracam myślami wstecz to już 4 podejście i nadal nic...

Zgłoś nadużycie #61109 8 maja 2016, 22:28

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Ja sie boje tego 23 maja :(

Zgłoś nadużycie #61110 8 maja 2016, 23:14

tandem Supermama
mala2 musisz myśleć bardziej pozytywnie :) skoro meble sobie upatrzyłaś i się uparłaś = masz, to tak samo potraktuj kolejne dziecko :D uprzyj się i miej ;) trzymam kciuki!

motocyklistka, to zrozumiałe, ale nie stresuj się za dużo, bo to szkodzi fasolce!