Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #61051 6 maja 2016, 15:35

jadzia Fajna mama
Staraczka jak to rozgoscila po co? Przyro mi bardzo.
Paola skad u was te ciagle choroby. Zycze zdrowia! Bo domyslam sie ze to bardzo uciążliwe. Moja odpukac w tym roku nie chorowala no oprocz kataru czy kaszlu ale u lekarza to nie wymagalo wizyty. Tandem rzeczywiście wzieliscie sie ostro do pracy ale to dobrze macie jakis cel do realizacji!
A mnie ten krzyz znow pobolewal juz mam dosc bo moglby dac sobie spokoj. Yo nie jest bol okresowy tylko jakby miesnie mam zbite i mnie boli. Rozmasowalam dzis troche i przeszlo. Bo na rozcjodzenie sie więzadeł to chyba jeszcze nie czas. Albo jakis nerw kilszowy mi uciska albo juz nie wiem co!

Zgłoś nadużycie #61052 6 maja 2016, 15:49

tandem Supermama
staraczka przykro mi...

jadzia to zatrudnij męża do masowania!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61053 6 maja 2016, 16:44

izabela23 Supermama
Wszystkiego nie dam radę nadrobić 😃

Angel mam nadzieje, że jednak pojawia sie te 2 kreski 9 mająi baaardzo mi pprzykroz była ciąża chyba u Emilii? du mamy :(
Koko
Komunia na pewno pięknabbędziea Anastazja pewnie odpoczywa i szykuje dsięna iimprezęsiostry dlatego mniej ssięrusza, bo zbiera ssiły ☺

stara czka heh ta cholerne franc, a taka nadzieję miałam

Kamila piękne zdjęcia

Pola kurde ale was dopadło to cholerę trzymajcie się

bubel u jednej z dziewczyn tez niby nie było pęcherzyka dominującego i lekarz spisał cykl na straty, a tu niespodzianka i był a ciążachyba u eEmilii

Buka bardzo proszę przekaz Basi, żeciotki cczekają

Jadzia, tez mam problem z kręgosłupemttakżeznam ten bból

Zgłoś nadużycie #61054 6 maja 2016, 18:37

buba131 Fajna mama
iza chciałabym by i u mnie tak było... ale doktorka kazała mi od 16dc brać luteine i tak sie zastanawiam po co? Skoro nie będzie owulacji to niech organizm sam zadecyduje kiedy pora na @ dlatego chociażby, że u mnie nie ma problemu z @, nie trzeba wywoływać. Następny cykl od 5 dnia clo 2 razy dziennie przez 5 dni bez monitoringu a kolejny 3 razy dziennie przez 5dni ale od 3dc i tu kazała się pokazać w połowie cyklu

Zgłoś nadużycie #61055 6 maja 2016, 19:40

Paola_33 Supermama

Laviaa napisał(a)

O matko Paola ale was wzięło! Ty jesteś alergiczka? Róża się trzyma?
Angel tak mi przykro.
Baba chciałabym pomoc ale ja się zupełnie na tym nie znam...
Koko dobrze ze mama już w domu, może przez ten stres takie masz odczucia? Też bym chciała już lipiec

Lavia, Własnie tylko Róża się trzyma, i odpukać, przestaje ulewać. Kupiłam ostatnio specjalne mleko Bebilon dla ulewających :-)
Idzie temperatura spadła, tylko Miśka ciągle 39, 38, i nie odpuszcza :-( :-( Są teraz u Babci, jutro ocenię ich stan faktyczny..
Tak, ja na kurz, pyłki traw i in. / Ciężko na spacerach..

Angel, nadzieja nie umiera szybko, oby Twoja Mama była jednym z cudów..!!! I by w miarę lekko przechodziła kolejne chemie... :-/

Tandem, coś wymyślicie na te 40 tyg., może nawet zmianę koncepcji :-D :-D

Murron, suwak z Franiem Ci się zatrzymał :-/

Buka, 13.tego - super data :-) :-) Oby Basia się posłuchała ;-)

Iza - świetne nowiny, to teraz odpoczywaj w domu i odbieraj hołdy ;-)

Motocyklistka - śliczna Dzidzia :-D :-D Słodkie maleństwo :-) :-)

Koko - zdrowia dla Mamy !!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #61056 6 maja 2016, 20:18

Laviaa Fajna mama
My wróciliśmy z parku było super, ja oczywiście leżałam na kocu, a mąż z synem szalał.
Motocyklista skąd Ci się wzięła taka cena? ja w De placilam 150 euro za usg genetyczne, a gdybym robiła razem z testem paapa to 50 euro więcej...
Paola chwała Bogu, że mała się trzyma. Zdrówka dla dziewczynek!

Zgłoś nadużycie #61057 6 maja 2016, 20:46

mala2 Supermama
Elo :)

Paola biedne te twoje dziewuszki :( Trzymaj sie !!!

Buba moze jeszcze nie wszystko stracone nie takie cuda sie tu odprawiały ;) Wiec głowa do góry cycki do przodu i do dzieła ;)

Staraczka hm....co za franca chyba sie za bardzo zadomowiła weź ja wypędź!

A ja tak sobie dałam dzisiaj czadu ( cycki zjarałam , fejsa o rękach nie wspomnę) aż mam dreszcze nie sadziłam ze tak mnie chwyci ?!Siedziałam sobie na huśtawce wiec mi powiewało i nie czułam tego słońca a ,ze szybko sie opalam to teraz mam :/ Mądra ja ;) ! Jaka stara taka głupia :P

Zgłoś nadużycie #61058 6 maja 2016, 20:53

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Buba glowa do gory bedzie dobrze , a mnie kolezanka wkurzyla bo ciagle mi sugeruje ze mam zrobic badania prenetalne bo potem bede zalowac wkurza mnie ta franca :/

Zgłoś nadużycie #61059 6 maja 2016, 21:51

Laviaa Fajna mama
Motocyklista nie ma się co denerwować bo koleżanka nie chce dla ciebie źle, gdzie ty mieszkasz?

Zgłoś nadużycie #61060 6 maja 2016, 22:01

tandem Supermama
Paola zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! raczej boję się, że wymyśliłabym zbyt wiele zmian na ten czas oczekiwania :)

mala2 współczuję opalenizny ;)

Laviaa super, że udało Wam się spędzić trochę czasu razem :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61061 6 maja 2016, 22:04

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

mala2 współczuję opalenizny ;)

Oj tak ja sama sobie dzisiaj współczuje jutro zapewne będzie mi sie ona podobać ale dziś masakra ;)

Zgłoś nadużycie #61062 6 maja 2016, 22:06

tandem Supermama

mala2 napisał(a)

Oj tak ja sama sobie dzisiaj współczuje jutro zapewne będzie mi sie ona podobać ale dziś masakra ;)

wiem coś o tym :) tylko niestety ja się opalam na czerwono i potem mi tak zostaje, a potem blednę... :)

Zgłoś nadużycie #61063 6 maja 2016, 22:06

Kowy Fajna mama
Motocyklistka a tak z ciekawości, Ty nie robisz żadnych prenatalnych? Bo ja zrozumiałam, że usg genetyczne robisz? Co do pappa to chyba nie ma dużego sensu, od wielu osób słyszałam że zdarzają się spore błędy...

Zgłoś nadużycie #61064 6 maja 2016, 22:09

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

wiem coś o tym :) tylko niestety ja się opalam na czerwono i potem mi tak zostaje, a potem blednę... :)

Ja opalam sie na brązowo a później robie sie taka złota/brzoskwiniowa wiec zazdroszcze tym co z czerwieni na brąz przechodzą ;)

Zgłoś nadużycie #61065 6 maja 2016, 22:17

Laviaa Fajna mama

Kowy napisał(a)

Motocyklistka a tak z ciekawości, Ty nie robisz żadnych prenatalnych? Bo ja zrozumiałam, że usg genetyczne robisz? Co do pappa to chyba nie ma dużego sensu, od wielu osób słyszałam że zdarzają się spore błędy...

Ja zrozumiałam, że nie robi żadnych bo lekarka powiedziała, iż nie ma sensu

Zgłoś nadużycie #61066 7 maja 2016, 6:35

koko83 Fajna mama
Witam
nie śpię juz godzinę coś spać ostatnio nie mogę na szczęście dzisiaj Anastazja już się odzywała

nie jestem z Wami na bierząco przepraszam po komunii będę miała więcej czasu
wczoraj fryzjer później musiałam ciasto odebrać i mamę z szpitala
popołudniu msza szkolna
a dzisiaj pierwsza spowiedź na salę zawieść ciasto i napoje
jutro o tej godzinie już u fryzjera będziemy
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #61067 7 maja 2016, 6:58

izabela23 Supermama

buba131 napisał(a)

iza chciałabym by i u mnie tak było... ale doktorka kazała mi od 16dc brać luteine i tak sie zastanawiam po co? Skoro nie będzie owulacji to niech organizm sam zadecyduje kiedy pora na @ dlatego chociażby, że u mnie nie ma problemu z @, nie trzeba wywoływać. Następny cykl od 5 dnia clo 2 razy dziennie przez 5 dni bez monitoringu a kolejny 3 razy dziennie przez 5dni ale od 3dc i tu kazała się pokazać w połowie cyklu

Hej. Nie chciałabym cię straszyć, ale clo bez monitoring u to nie jest dobry pomysł tym bardziej 2 cykle pod rząd.  Ja kiedys nie wiedziałam i gin mi  tak dal właśnie bez monitoring to mialam po tym torbiel 9cm. Jesli nie monitoring to przynajmniej trzeba sprawdzić czy torbieli nie ma przede kolejnym cyklem stosowania

Zgłoś nadużycie #61068 7 maja 2016, 7:22

buba131 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Hej. Nie chciałabym cię straszyć, ale clo bez monitoring u to nie jest dobry pomysł tym bardziej 2 cykle pod rząd.  Ja kiedys nie wiedziałam i gin mi  tak dal właśnie bez monitoring to mialam po tym torbiel 9cm. Jesli nie monitoring to przynajmniej trzeba sprawdzić czy torbieli nie ma przede kolejnym cyklem stosowania

tak w ogóle to mój drugi cykl z clo, ale p.doktor nie zmierzyła tych pęcherzyków nawet bo niby nie ma dominującego - byłam na usg w 12 dc... - myślałam że do owulacji to one mogą jeszcze podrosnąć trochę - ale z tego co ona powiedziała to nie będzie owulacji bo "nie za bardzo zareagowałam na clo. W pierwszym cyklu prowadził mnie inny lekarz i miałam w 9dc pęcherzyki 10mm 11mm 11mm... na następnym monitoringu miał 16mm.... a teraz nic z tego... przykro mi bo chciałabym zajść w ciąże, w koło widzę jak dziewczyny chodzą z brzuszkami i im zazdrostkę że się udało ... ale tak pozytywnie zazdroszczę , nie jestem zła

Zgłoś nadużycie #61069 7 maja 2016, 7:22

Kowy Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Ja zrozumiałam, że nie robi żadnych bo lekarka powiedziała, iż nie ma sensu

Hmmm no to dziwna lekarka. Bo o ile rozumiem, że nie proponuje testów z krwi, to nie wiem czemu usg miałoby nie mieć sensu. Przecież usg tylko sprawdza czy wszystko wygląda dobrze z dzieckiem i czy jest jakieś ryzyko związane z przeziernością. To już sporo informacji.

Zgłoś nadużycie #61070 7 maja 2016, 7:38

nati123 Fajna mama
Masakra dziewczyny nie nadrobie wszystkich! My walczymy z cycem żeby karmić mała non stop ze mną! Ale idzie nieźle ;-) jestem zmęczona bardzo i osłabiona. Zawroty głowy brak siły itd. Ta ciąża mnie nie oszczędzila niestety... Dziewczyny śpią i mam chwile by do was napisać!
Buka ja też swoją Zuzie prosiłam o wyjście po 38 tc a ona wyszła w 40 i wychodzi ze termin z miesiączki był tym dobrym czyli 28 kwiecień ;-) mam nadzieję że Twój bąbel Ciebie posłucha :-P
Pola dziękuje :-* i zdrowia dla was! Wiem co to znaczy jak dziecko non stop choruje :-/
Angel tak mi przykro! Brak słów by opisać to co czujesz... Szkoda że nie mogę Cię w żaden sposób pocieszyć... :-( :-(
Kamilka piękne zdjęcia :-D
Staraczka co za wredna malpa niech już spada od Ciebie no!
Tandem załapałam że wzięłas się ostro do pracy nie znalazłam z czym ale życzę wytrwałości w dążeniu do celu!
Izabela super kochane dwa serducha