Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60991 5 maja 2016, 10:38

Laviaa Fajna mama
Angel wiem jak czekasz na 2 kreseczki , najlepiej poczekac do 9 maja i testowac, moja kuzynka tez kiedys testowala wczesniej chyba na bobo tescie i wyszly 2 kreski ,za 2 dni na innym nawet cienia nie bylo

Zgłoś nadużycie #60992 5 maja 2016, 10:49

buka87 Supermama
Angel a krecha wyszła w dobrym czasie? Mysle że jest jeszcze szansa, trzeba poczekać do @. Trzymam mocno kciukasy! :) ) Ja kreche widziałam i widzę więc to nie może być pomyłka!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #60993 5 maja 2016, 11:00

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Angel a krecha wyszła w dobrym czasie? Mysle że jest jeszcze szansa, trzeba poczekać do @. Trzymam mocno kciukasy! :) ) Ja kreche widziałam i widzę więc to nie może być pomyłka!

Tak wyszla odrazu taka fioletowa dlatego wam pokazalam bo nie moglam uwierzyc ze moze jednak. Moze ten test jakis do dup.. byl ale robilam go juz wczesniej i nigdy mi nic sie takiego nie pokazalo. teraz musze poczekac nic innego nie pozostaje

Zgłoś nadużycie #60994 5 maja 2016, 11:09

Laviaa Fajna mama
Angel ja proponuje poczekac do poniedzialku i testowac raz jeszcze

Zgłoś nadużycie #60995 5 maja 2016, 11:15

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
hej dziewczyny mi wlasnie leci 10 tydzien ciazy , 23 maja mam Usg z biciem serduszka  to moja pierwsza ciaza i troszke sie boje :/

a to Nasz Skarbus w brzusiu :)

Zgłoś nadużycie #60996 5 maja 2016, 11:27

angel Fajna mama

Motocyklistka napisał(a)

hej dziewczyny mi wlasnie leci 10 tydzien ciazy , 23 maja mam Usg z biciem serduszka  to moja pierwsza ciaza i troszke sie boje :/

a to Nasz Skarbus w brzusiu :)

Slodkie ☺ gratuluje 10 tyg ☺

Zgłoś nadużycie #60997 5 maja 2016, 11:43

Laviaa Fajna mama
motocyklista gratulacje!

Zgłoś nadużycie #60998 5 maja 2016, 12:26

Mika29 Fajna mama
Buka bardzo się cieszę z pozytywne ktg.
Motocyklistka gratuluję ciąży.
U nas dziś pięknie i cieplutko :-)

Zgłoś nadużycie #60999 5 maja 2016, 13:41

izabela23 Supermama
Hej kobietki :-) nie mam siły nadrabiać, bo wiecie jaka to jest energia w szpitalu, nie wypisali mnie dzisiaj,bo nadal brzuch twardnial. Pozdrowienia

Zgłoś nadużycie #61000 5 maja 2016, 13:49

Kowy Fajna mama
Iza a mocno Ci się stawia, że Cie trzymają? Tak pytam bo ja na to dostałam dupka i tyle, zalecenie odpoczywać.

Zgłoś nadużycie #61001 5 maja 2016, 14:04

izabela23 Supermama

Kowy napisał(a)

Iza a mocno Ci się stawia, że Cie trzymają? Tak pytam bo ja na to dostałam dupka i tyle, zalecenie odpoczywać.

Po zastrzykach odpuszcza mam nadzieję,że się uspokoi dzisiaj rano sie stawiał,ale się uspokoił to mam nadzieję,że nie wroci wieczorem

Zgłoś nadużycie #61002 5 maja 2016, 14:32

tandem Supermama
Angel może ten jest za mało czuły? Może powtórz zwykly?

werkaa a mój zwykle nie może w domu wysiedzieć, lubi spontaniczność, podróże (nawet stopem :) ) a tu nagle tak się wkręcił w urządzenie mieszkania,że szok ;) i weekend majowy zaplanował pracowicie, nie miałam nic do gadania. Wczoraj pracowałam z nim, dziś ostatnie szlify robi sam,z zawiasami ma pomóc mu brat. A ja w Ikei z mamą :)
no a w kazdy weekend maja mamy już jakaś imprezę, śluby, koncerty i wyjazd się nie uda :( chyba,że tak na silę pt wieczór) - sobota, jeszcze będę kombinować.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61003 5 maja 2016, 14:34

tandem Supermama
Iza trzymam kciuki, by po zastrzykach odpuściło i byś mogla wrócić do domu!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #61004 5 maja 2016, 14:54

jadzia Fajna mama
Tandem ile jeszcze siedzisz w domku? Kiedy l4 sie konczy?
Angel bardzo mi przykro ale moze jeszcze jest jakas szansa? Przeciez jest wczesnie. Powtorz jeszcze. A moze u Ciebie po owu dupek by zaradzil. Kiedys mialas podobna sytuacje prawda? Wiem ze zadne slowa Cię nie pociesza ale mam nadzieje ze i u Ciebie zaswieci sloneczko nadziei. Trzymaj sie i walcz dalej!
Iza trzymam kciuki zeby wszystko sie u Ciebie uregulowalo.
Staraczka jak tam twoja @ rozgoscila na dobre?
Lavia mam nadzieje ze uspokoilas sie po badaniach?
Za to ja wariuje12 czyli za tydz mam wizyte i jak tu dotrwac? Jutro rok od kiedy fasolka odeszla i ja boje sie czy wszystko dobrze. Dzis przeszlam sama siebie i skoczylam po test i zrobilam. Oczywiscie wyszedl pozytywny. Tylko druga kreska jasniejsza ale to nie byl poranny mocz poza tym test nie rossmanowy tylko apteczny. Mam nadzieję ze tydzien minie szybko

Zgłoś nadużycie #61005 5 maja 2016, 15:06

Kowy Fajna mama
Jadzia trzymam kciuki, ja też na początku robiłam jeszcze testy, długo nie mogłam się powstrzymać od mierzenia temperatury. Myślę że jak zobaczysz serduszko będziesz spokojniejsza :)
Iza trzymam kciuki za szybko powrót do domu. A jakie zastrzyki dostajesz?

Zgłoś nadużycie #61006 5 maja 2016, 15:07

angel Fajna mama

jadzia napisał(a)

Angel bardzo mi przykro ale moze jeszcze jest jakas szansa? Przeciez jest wczesnie. Powtorz jeszcze. A moze u Ciebie po owu dupek by zaradzil. Kiedys mialas podobna sytuacje prawda? Wiem ze zadne slowa Cię nie pociesza ale mam nadzieje ze i u Ciebie zaswieci sloneczko nadziei. Trzymaj sie i walcz dalej!
Za to ja wariuje12 czyli za tydz mam wizyte i jak tu dotrwac? Jutro rok od kiedy fasolka odeszla i ja boje sie czy wszystko dobrze. Dzis przeszlam sama siebie i skoczylam po test i zrobilam. Oczywiscie wyszedl pozytywny. Tylko druga kreska jasniejsza ale to nie byl poranny mocz poza tym test nie rossmanowy tylko apteczny. Mam nadzieję ze tydzien minie szybko

Tak mialam podobna sytulacje z tym ze tam mi 3 testy pokazaly ze cos moze byc i @ przylazl w terminie i bylo po wszystkim tylko wtedy mialam duuuzo stresu teraz tez mam bo dzis za godzine zapadnie decyzja ostateczna czy zoperuja mi mame jeden szpital stwierdzil ze nie mozna tego zoperowac ze lepiej podtrzymywac ja chemia bo nowotwor jest zabardzo rozsiany i odeslali do specjalnej kliniki i albo ja tam zoperuja albo beda ja podtrzymywac chemia. Sorrki ze wam marudze ale nie mam z kim tu pogadac.

Zgłoś nadużycie #61007 5 maja 2016, 15:14

jadzia Fajna mama
Angel to zrozumiale ze sie martwisz mamą tylko wlasnie może ten stres przypieczetowuje zycie fasolek. Zycze ci aby pozytywnie sie wszystko zakończyło. Marudzic nam mozesz smialo. Daj znac co z mama

Zgłoś nadużycie #61008 5 maja 2016, 16:29

staraczka33 Supermama
Hej
Iza trzymam.kciuki ze ci pomoga w szpitalu i jak najszybciej wrocisz do domku
Angel przykro mi z powodu mamy :-(

Zgłoś nadużycie #61009 5 maja 2016, 16:31

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Jadzia niedowierzasz jeszcze?to uwierz dziewczyno w twoim brzuszku jest fasolka i napewno ma sie swietnie :-)
Pytasz o moja @ otóż wogole jej nie widac na jutro termin wiec pewnie mnie zaleje

Zgłoś nadużycie #61010 5 maja 2016, 16:52

Laviaa Fajna mama
Jadzia uspokoiłam sie troszkę w poniedziałek wizyta więc troszkę łapie stresa... Ty się nie martw musi być dobrze