Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60791 1 maja 2016, 20:25

angel Fajna mama
Ale tu dzisiaj cisza ☺ martwi mnie brak gusi kurcze gdzie ona sie podziewa

Zgłoś nadużycie #60792 1 maja 2016, 20:33

nati123 Fajna mama
Dzięki dziewczyny! Nie mogę się ogarnąć mała z cyca nie schodzi! Proszę zdjęcie bo więcej nie ogarnę!

Zgłoś nadużycie #60793 1 maja 2016, 20:52

angel Fajna mama

nati123 napisał(a)

Dzięki dziewczyny! Nie mogę się ogarnąć mała z cyca nie schodzi! Proszę zdjęcie bo więcej nie ogarnę!

Piekna jest ☺ gratulacje ☺

Zgłoś nadużycie #60794 1 maja 2016, 21:00

buka87 Supermama
Śliczna, jaka delikatniutka! Cieszcie się sobą:* Jak ochloniesz i mała pozwoli to napisz jak tam poród ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #60795 1 maja 2016, 21:07

asaguarela Fajna mama

nati123 napisał(a)

Piękna 😍

Zgłoś nadużycie #60796 1 maja 2016, 21:18

mala2 Supermama
Elo :)

Żyje... i oczywiście was po łebkach nadrobiłam ale przyznaje sie bez bicia ;) ale czasu brak ogólnie mężuś stanął wręcz na rzęsach i mam długi weekend a miał cały prócz wtorku pracować wiec spędzamy razem czas :) :) :) Nadrabiamy ostatnie wariackie czasy ;) Wczoraj miał urodziny to wlecieli znajomi i zrobiliśmy grilla z tej okazji i opijaliśmy nowe auto co by sie dobrze sprawowało i tak miały byc tylko 2 pary i my plus mój brat a nagle sie 10 osób dodatkowo zrobiło ;) Był cynk opijawa u ....i reszta od razu czas znalazła ;) I tak do 3 siedzieliśmy na tarasie przy elektrycznym grzejniku i ognisku z patyczków od starej jabłonki :P A męża mi tak spili ze dziś rano był jeszcze pijany ale tak to jest jak się z abstynentem pije :P Faceci też mieli tak wymieszane w tyłkach ,ze już nawet rzodkiewki na ognisku robili ;) I cała nasza zielenine zjedli nawet grilowane warzywa co wg nich to żarcie dla królików orypali ;) Hulajnoga mojego dziecka po flaszki na stacje paliw lecieli bo im było mało jeszcze ;) Ale co tam ważne ,ze było wesoło :)

Nati Gratuluje :) Jaka kruszynka :)

Asa to miałaś niezłe przeboje nie zazdroszczę.....

Zgłoś nadużycie #60797 1 maja 2016, 21:49

Laviaa Fajna mama
Nati śliczna Kruszynka.
Tauriel podsumowanie pierwsza klasa.
Paola co to za chorobsko was dopadlo, że nie może was opuścić?
Asa współczuję, niestety facet nigdy nie zrozumie kobiety....
Mała fajnie, że imprezka udana, auto opite, przepite więc będzie służyło latami.

Ja powoli łapie stresa przed jutrzejszymi badaniami

Zgłoś nadużycie #60798 1 maja 2016, 21:49

asaguarela Fajna mama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Żyje... i oczywiście was po łebkach nadrobiłam ale przyznaje sie bez bicia ;) ale czasu brak ogólnie mężuś stanął wręcz na rzęsach i mam długi weekend a miał cały prócz wtorku pracować wiec spędzamy razem czas :) :) :) Nadrabiamy ostatnie wariackie czasy ;) Wczoraj miał urodziny to wlecieli znajomi i zrobiliśmy grilla z tej okazji i opijaliśmy nowe auto co by sie dobrze sprawowało i tak miały byc tylko 2 pary i my plus mój brat a nagle sie 10 osób dodatkowo zrobiło ;) Był cynk opijawa u ....i reszta od razu czas znalazła ;) I tak do 3 siedzieliśmy na tarasie przy elektrycznym grzejniku i ognisku z patyczków od starej jabłonki :P A męża mi tak spili ze dziś rano był jeszcze pijany ale tak to jest jak się z abstynentem pije :P Faceci też mieli tak wymieszane w tyłkach ,ze już nawet rzodkiewki na ognisku robili ;) I cała nasza zielenine zjedli nawet grilowane warzywa co wg nich to żarcie dla królików orypali ;) Hulajnoga mojego dziecka po flaszki na stacje paliw lecieli bo im było mało jeszcze ;) Ale co tam ważne ,ze było wesoło :)

Nati Gratuluje :) Jaka kruszynka :)

Asa to miałaś niezłe przeboje nie zazdroszczę.....

He,he😃. ,,hulajnogą na stację paliw 😅,dobre 😊

A ja,no cóż ..wczoraj nie potrzebnie wymiana zdań,mąż mnie poganiał,zmęczenie wzięło górę ...smutno mi,że nie poszliśmy,bo tak czekałam na te sobotę 😞

A odnośnie wypadku,😞,no chłopaki się spisali,dobiegli do miejsca,to jakaś dziewczyna próbowała udzielać pomocy,reszta stała i k....zdjęcia i filmiki robili..😞.nasze społeczeństwo to jest dramat 🙎

Mąż w jednym aucie pomagał,mąż szwagierki w drugim,mąż pomagał starszemu małżeństwu...później wyciągali ze strażakami,bo samochody skasowane...,mam nadzieję,że z tym panem wszystko będzie dobrze.
Tak minął pierwszy dzień majowy 😞

Zgłoś nadużycie #60799 1 maja 2016, 21:52

asaguarela Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Nati śliczna Kruszynka.
Tauriel podsumowanie pierwsza klasa.
Paola co to za chorobsko was dopadlo, że nie może was opuścić?
Asa współczuję, niestety facet nigdy nie zrozumie kobiety....
Mała fajnie, że imprezka udana, auto opite, przepite więc będzie służyło latami.

Ja powoli łapie stresa przed jutrzejszymi badaniami

Laviaa,spokojnie,wszystko będzie dobrze 😊,
No dokladnie,facet ma do założenia ciuch na siebie i fajrant...

Zgłoś nadużycie #60800 1 maja 2016, 21:55

Laviaa Fajna mama
Asa taka mam nadzieję,ale to wszystko silniejsze ode mnie...
Kurcze nie fajnie z tym wypadkiem, ludzie szukają sensacji ale.do pomocy żaden się nie garnie,...

Zgłoś nadużycie #60801 1 maja 2016, 22:04

asaguarela Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Asa taka mam nadzieję,ale to wszystko silniejsze ode mnie...
Kurcze nie fajnie z tym wypadkiem, ludzie szukają sensacji ale.do pomocy żaden się nie garnie,...

Wiem,że się stresujesz,ja też zawsze przed wizytą miałam mega stresa,..

To jest silniejsze od nas 😊,ale głowa do góry 😊

No ,a z ludźmi tak właśnie jest 😞 ale ważne,że będzie ok...

Zgłoś nadużycie #60802 1 maja 2016, 22:08

asaguarela Fajna mama
Tandem,cieszę się,że udało się zapisać do szpitala 😊
Przebadają Cię porządnie,😊,super 😊

Jednak masz super tą p doktor,mnie ten mój lekarz,zaczyna drażnić,niby taki dobry,a tak naprawdę to nic nie robi...

Zgłoś nadużycie #60803 1 maja 2016, 22:51

tandem Supermama
nati jaka słodziutka Zuzia, taka filigranowa i delikatna się wydaje, jak Calineczka! karm malutką, niech zdrowo rośnie! :)

buka może kiedyś będą mieli dostawy, kfc jedno u nas już ma ;) na grilla dopiero wczoraj się załapaliśmy, u moich rodziców, ale już jesteśmy znów w domu. Wiruski przyjmuję z otwartymi ramionami! :)

Laviaa to super, że się zmotywował i zachcianki spełnił :) Mam właśnie taką nadzieję, że zbadają tak, że już sama nie będę musiała biegać :) O której badania? Będzie dobrze!

asaguarela szkoda, że z tańcami się nie udało... no i ten wypadek, nic miłego... Mój też lubi się denerwować, jak dłużej się szykuję, ale nawet jak szybko, to np. wyjdzie wcześniej, a okna otwarte, światła włączone i ja jeszcze tracę czas by to zrobić (a niby, że się długo szykuję) :) Nie ma szans by potańczyć np. jutro?
Też się cieszę, że u nas wszystko tak do przodu idzie (w końcu!), bo widzę wreszcie światełko w tunelu :) i naprawdę liczę na to,że majowe staranka będą owocne. Najgorsze było to czekanie na opóźnioną @, grunt, że już wiem na czym stoję.

Paola dziękuję :) i zdrówka dla dziewczyn :)

Tauriel dokładnie, mnie czekają teraz dwa tygodnie: relaks + badania, potem kolejne dwa tygodnie: firanki i czekanie na test :) Emocji w maju nie brakuje :)

angel jak na długi weekend i przeterminowany wątek to sądzę, że wcale nie jest tu źle z ruchem :D
co u Ciebie, jak przeczucia?

mala to po takiej imprezie, auto będzie śmigać bezusterkowo długie lata :) rzeczywiście musieli być zdesperowani, skoro grillową zieleninkę wcinali :)

Dziewczyny, na takie badania w szpitalu, to jaką piżamę wziąć najlepiej?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60804 1 maja 2016, 23:06

angel Fajna mama
Tandem u mnie hmm juz po owu jakis 5 dzien dzieki ze pytasz przytulanki byly dzis nad ranem i co mnie zaskoczylo po przy kozystaniu z toalety wylecialo ze mnie zabarwione na dosc intensywny rozowy sluz (sorry za szczegolowy opis ) i tak sie zastanawiam bo do @ jeszcze 9 dni czy nie bedzie jej wczesniej.

Zgłoś nadużycie #60805 1 maja 2016, 23:10

tandem Supermama
angel może to implantacja, może jakieś naczynko Ci pękło i troszkę krwi się pojawiło - możliwości są różne, ale na pewno się nie stresuj :) to co, w weekend testujesz? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60806 1 maja 2016, 23:15

angel Fajna mama
Oj bardzo bym chciala zeby to byla implantacja teraz pozostaje czekac i wszystko bedzie jasne. Co do testowania to znajac siebie mozliwe ze i wczesniej zaczne zapas testowy zrobiony ☺
Trzymam kciuki za twoje badania i oczywiscie dawaj nam tu znac co i jak

Zgłoś nadużycie #60807 1 maja 2016, 23:37

tandem Supermama
Dziękuję :) będę trzymać kciuki, żebyś przyniosła tu dobre wieści przed moją wyprawą do szpitala! :) Chyba laptopa nie będę brała, bo gdzie go tam można schować podczas badań, ale będę dawać sprawozdania w telefonie :) Dobrej nocy!

Zgłoś nadużycie #60808 2 maja 2016, 0:13

ewcia.zola Świeżo upieczona
Super, gratulację, że się staracie o dziecko! Zawsze trzymam kciuki za przyszłe mamusie! Może zacznij od tego, żeby zdrowo jeść. Wejdź na stronę cosdlazdrowia.pl i tam poszukaj nie tylko zdrowych produktów ale i sprawdzonych przepisów! Myślę, że będziesz zadowolona!

Zgłoś nadużycie #60809 2 maja 2016, 8:48

Laviaa Fajna mama
Ale cisza każdy się cieszy długim weekendem, tylko u nas normalny dzień, za to mamy wolny 5,6 maj czyli też Będziemy mieć długi weekend. Jestem przerażona tymi badaniami jeszcze w nocy śnił mi się czarny kot. Boziu cały dzień w stresie

Zgłoś nadużycie #60810 2 maja 2016, 9:08

buka87 Supermama

Laviaa napisał(a)

Ale cisza każdy się cieszy długim weekendem, tylko u nas normalny dzień, za to mamy wolny 5,6 maj czyli też Będziemy mieć długi weekend. Jestem przerażona tymi badaniami jeszcze w nocy śnił mi się czarny kot. Boziu cały dzień w stresie

Lavia spokoj! Bedzie dobrze! Czemu denerwujesz dzidziorka ?? ! Nie ładnie! Ja dzis ide prywatnie na ktg i jedziemy pozniej odpoczywac do rodzicow ;) Czeka tam na nas jakas paczka od przyszłej chrzestnej Basi :) Pogoda paskudna wiec gryla nie bedzie, ale zawsze pooddychamy swiezym powietrzem.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...