Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60691 29 kwietnia 2016, 22:25

stencel_ka Fajna mama
Hej, hej 😄 My tez jeszcze miesiac do terminu...ale nie czuję że to nastąpi przed końcem maja. Obstawiam jakiś 5-6 czerwca.

6czerwcaCo do auta to tez podobnie jak Ty Mała mamy problem już z dwoma fotelikami z tyłu. Raz że wąsko i trzecia osoba a nawet dziecko się nie zmieści z tyłu to i jest mało miejsca na nóżki. My z przodu na maksa praktycznie wsunięci...I czeka nas w najbliższym czasie wymiana auta. Kredytu na ten cel nie weźmiemy bo za roktrzeba będzie hipotekę wziąć na budowę domu...i tu wymiana auta pójdzie z oszczędności. Polskie realia...nie wiadomo od czego zacząć wspólne życie w małżeństwie...czy od dzieci czy od własnego domu, auta, pracy...My postawiliśmy na dzieci i teraz ciężko ruszyć z innymi marzeniami....

Zgłoś nadużycie #60692 29 kwietnia 2016, 22:29

mala2 Supermama

tandem napisał(a)

mala a jak je odkładasz, w formie gotówkowej czy masz jakieś osobne konto?

Ja mam konto w Ing i tam prócz konta właściwego mam jeszcze tzw Oko (oszczędnościówka)i tam przelewam zawsze zaraz w dniu wypłaty kase.A na poczatku do kopery wkładałam.

Zgłoś nadużycie #60693 29 kwietnia 2016, 22:41

asaguarela Fajna mama

buka87 napisał(a)

Asa 9 kg!! Super!! :) Laska na wakacje będziesz że hej :D
Paola co robicie w majówkę?Exmitujesz gdzieś dzieciaki?
Kamilka mi dziś zrobiła smaka na frytki belgijskie i chodzą za mną i chyba pojedziemy na foodtraka w niedziele na te fryty ;) )
Mała gratuluje nowej furki :D Mam nadzieje, ze w przyszlym roku przypniecie już drugi fotelik :) A może od razu trzeci? :D
Murron wszystkiego najlepszego! Spełnienia wszystkich marzeń!! :) Moja bomba tyka ale jakoś nic sie nie dzieje więc sobie potyka jeszcze :P

Dziękuję,dziękuję 😄

Ojj ja też mam ochotę na te frytki 🍟,mnammm 😋

Zgłoś nadużycie #60694 29 kwietnia 2016, 22:43

asaguarela Fajna mama

mala2 napisał(a)

Asa przykro mi z powodu twoje "rocznicy" z zeszta ja sama ostatnio to przeżywałam bo ok 20 marca miał mieć date porodu gdybym nie poroniła ,a żeby było dziwniej tego 20 miała dostac @ i żyłam cały czas ta nadzieją ,ze tego dnia mój aniołek do mnie wróci ale stało sie inaczej wiec już w ogóle miał doła giganta.
Oj tam miałam przeboje w tej klinice ;)

Staraczka no my to ciułacze wiecznie coś na coś ;) Tak samo na wakacje zawsze odkładam te co mamy zwrotu z podatku i od grudnia po 100zł (czasami wiecej)odkładam na oszczędnościówkę na "kieszonkowe" wakacyjne aby wypłaty az tak nie nadszarpnąć i wtedy możemy sobie pozwolić na szaleństwa ;)

Mnie moja mam od dziecka uczyła ,ze ile bym nie miał pieniędzy musze żyć tak aby zawsze ciś zostalo bo nigdy nic nie wiadomo dzisiaj masz miliony jutro możesz być bankrutem.A tym bardziej mając dziecko trzeba mieć troche uciułane bo nigdy nic nie wiadomo a tym bardziej w tych czasach ,ze wszędzie trzeba płącić.

Ojj tak 😞 przykre ,te nasze"rocznice"😞
Ehh

Zgłoś nadużycie #60695 29 kwietnia 2016, 22:43

werkaa Fajna mama
Ja tylko na chwilkę :)
Lavia cieszę się że wszystko w porządku :)
Ja już spakowana :D Wyjazd jutro o 4:00 :D
Ciężaróweczki odpoczywajcie przez długi weekend :)
A staraczki oczywiście firankujcie jak najwięcej :D
Udanego weekendu majowego :)

Zgłoś nadużycie #60696 29 kwietnia 2016, 22:45

KiedysMusiSieUdac Supermama
Tandem ale normy są od 9-47 ja mam 18,5 ale dopiero 4,2 tydzień ciąży hmmm sama nie wiem wizytę mam dopieto 18 maja
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #60697 29 kwietnia 2016, 22:50

asaguarela Fajna mama

mala2 napisał(a)

No powiem ci ,ze niby nic wielkiego bo w sumie 100zł to czasami zostawi sie w spożywczaku/pepco czy tam innym mini markecie na głupoty a tak co miecha 100zł( a jak lepszy miesiac to wiecej )i tak grosz do grosza i na wakacyjne szaleństwo jest a tej kwoty to aż tak nie odczujesz jak byś miał z wypłaty chodź by te 700zł wziąć to boli a tak już one sa :)

Asa powiem ci moje wielkie gratki 9kg super !!!!!
Miałaś jakąś specjalna dietę?Czy po prostu zdrowo sie odżywiałaś i do tego Chodaka?A co ćwiczyłaś ,jaki zestaw bo ja sie już do niej zabieram od 2 lat ale jakoś nie moge :/ jej głos działa na mnie usypiająco zamiast motywująco ,ale jak widze te wszystkie mega przemiany na fb badź insta to zaczynam sie nad nią znowu zastanawiać .

Dziękuję kochana 😊
Powiem Ci,że ja się zawzięłam,..od lutego zdrowa dieta,no i Chodakowska,,,😏

Powiem Ci,że wciąga,nie raz ćwiczyłam codziennie ,w sumie tylko skalpel,później zaczęłam brazylijskie pośladki i też jakieś pojedyncze ćwiczenia na brzuch,co ma w tych 6min.

Spróbuj,naprawdę,robi robotę 😄
Nie powiem,dużo wyrzeczeń,ale satysfakcja jest 😊

Tylko szkoda mi .....buuu,mojego biustu 😅

Zgłoś nadużycie #60698 29 kwietnia 2016, 22:53

turboslimak Fajna mama
lidzia dobrze ze podali sterydy....nic sie nie martw bedzie dobrze :*

Zgłoś nadużycie #60699 29 kwietnia 2016, 22:54

asaguarela Fajna mama
Murron,kochana,wszystkiego co najlepsze,marzeń spełnienia 😘

Tandem,kurczę ,co tam zaś z tym cyklem,,może się rozkręci....
Fajnie by było jak byś szybko się załapała na te badania..

Lidzia,trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze,maluszki na pewno ,będą sobie siedziały pod serduszkiem.

Kamila. Pytałaś w jakim czasie. Od lutego,tylko szybko zleciało 5 kg,później juz wolniej 😄

Zgłoś nadużycie #60700 29 kwietnia 2016, 22:58

Kaari Fajna mama
Murron wszystkiego najlepszego!

Lidzia, trzymaj się i ma być dobrze!

Laviaa super, że byłaś u lekarza i Cie uspokoił. Zawsze warto iść bo jeśli chodzi o zdrowie to absolutnie nie ma głupich pytan.

Werkaa a Ty gdzie na majoweczke ruszasz?

Paola umiesz wróżyć z kart? W sensie, że masz takie specjalne do tarota?

Nati 3mam kciuki i czekam na wieści :)

KMSU - tu znalazłam normy dla progestetonu.....no i powinen być link ale coś nie umiem w telefonie. Wpisz w google normy progesteronu w poszczególnych tyg ciąży i powinno Ci wyskoczyć. Generalnie to czytałam gdzieś ze tez nie ma się co nakrecać bo jeden organizm potrzebuje go więcej a inny mniej. W razie wątpliwości udaj się do lekarza-powinien je rozwiać :)

Zgłoś nadużycie #60701 30 kwietnia 2016, 6:59

koko83 Fajna mama
Lidzia trzymaj się będzie dobrze
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #60702 30 kwietnia 2016, 7:45

kamila19880 Fajna mama
poszam wczoraj do sasiadki bo zadzwoniła, i wypiłam u niej 1,5 piwa i teraz mam wzyty sumienia ze moze jestem a nie powinnam, kurcze musiałam se ubzurać juz, nakrecanie ciezka sprawa:/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60703 30 kwietnia 2016, 8:31

buka87 Supermama
Lidzia powiedz dzieciaczką żeby poczekały jeszcze, że tu kolejka obowiązuje i że mają jeszcze czas :) Trzymamy za Was kciuki!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #60704 30 kwietnia 2016, 8:47

kamila19880 Fajna mama
Patrząc na nasze tabelki 2016,2017 to teraz mamy spokój ale jak to mówią cisza przed burza wiec za tydzien dopiero zaczną sie pozytywy ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60705 30 kwietnia 2016, 9:06

murron Supermama
Lidzia, niech maluchy siedzą w ciepłym brzuszkowym domku.
u nas urodziny: Franek 18 kwietni, Ninka 21 kwietnia i ja 29 kwietnia :)
a teraz długi weekend :)

Zgłoś nadużycie #60706 30 kwietnia 2016, 10:00

Laviaa Fajna mama
Lidzia sterdydy podane ona naprawde duzo pomagaja wiec juz sie nie martw bo my tu wszystkie trzymamy kcuki na was . jestes pod dobra opieka i sytuacja napewno jest opanowana.
Wytlumacz dzieciaczkom ,ze nie ma co sie spieszyc na nasz swiat ,zeby jeszcze poczekaly.
Kari jak samopoczucie? dlugo jeszcze zostaniesz w szpitalu?
Jadzia jak ty sie masz? mam nadzieje ,ze wszystkie bole przeszly i juz nie powroca.

Zgłoś nadużycie #60707 30 kwietnia 2016, 10:41

Kaari Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Lidzia sterdydy podane ona naprawde duzo pomagaja wiec juz sie nie martw bo my tu wszystkie trzymamy kcuki na was . jestes pod dobra opieka i sytuacja napewno jest opanowana.
Wytlumacz dzieciaczkom ,ze nie ma co sie spieszyc na nasz swiat ,zeby jeszcze poczekaly.
Kari jak samopoczucie? dlugo jeszcze zostaniesz w szpitalu?
Jadzia jak ty sie masz? mam nadzieje ,ze wszystkie bole przeszly i juz nie powroca.

Samopoczucie ok, choć żałuję że już dziś nie ma mojej gin bo wczoraj jak badała brzuch to się wczuwała a dziś lekarz szybko i ok. No ale czy takie ok-ze w miarę, czy ze dobrze to nie wiem. Planowo do pn chcą mnie trzymać.

Zgłoś nadużycie #60708 30 kwietnia 2016, 11:28

Laviaa Fajna mama
Lepiej posiedziec dluzej i miec pewnosc ,ze wszystko dobrze!
Ja juz siedze jak na szpilkach i doczekac sie nie moge poniedzialku

Zgłoś nadużycie #60709 30 kwietnia 2016, 11:29

izabela23 Supermama
Hej. Lidzia trzymam kciuki za maleństwa na pewno jeszcze posiedza tylko musisz leżeć wstawaj tylko do wc. Trzymajcie się

Kari mysle ze okej tzn ze dobrze,bo pewnie po tych rozkurczowych kroplowkach przeszło :-)

Kamila,spokojnie nawet jeśli byłaby ciąża to właśnie te pierwsze tygodnie fasolka jest chroniona od takich sytuacji :-)

Zgłoś nadużycie #60710 30 kwietnia 2016, 11:34

Laviaa Fajna mama
Iza ty bierzesz no spe? ile razy dzienie?