Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60591 28 kwietnia 2016, 22:50

asaguarela Fajna mama

izabela23 napisał(a)

Dokładnie tak będzie,ale z każdym dniem będzie coraz większa radość,że już tyle czasu nic się nie wydarzylo i tak kolejne dni aż odetchniesz z ulgą.

Będzie Wam dane mieć wspólne ,wierzę w to

No dokładnie Izus,..

Ja też bardzo chcę w to wierzyć ...

Tak bardzo czekałam na Twoje dwie kreseczki 😊,wiec,naprawdę warto mieć nadzieję 😊

Zgłoś nadużycie #60592 28 kwietnia 2016, 22:53

asaguarela Fajna mama

Laviaa napisał(a)

Ja przechodzę to teraz każda wizyta w WC to dla mnie katorga. Zwariować idzie

No ,dokładnie..
Ale..😃 ja wiem ,że będzie dobrze 😊😊
Jeszcze troszkę i troszkę odetchniesz

Zgłoś nadużycie #60593 28 kwietnia 2016, 22:54

asaguarela Fajna mama
Dobranoc dziewczyny 😊
Rano do pracy,buuuu,a potem...stressssss.,,😌

Dobrej nocki i kolorowych snów 😊

Zgłoś nadużycie #60594 29 kwietnia 2016, 1:02

gusia85 Gotowa na wszystko
Cieszcie Wy się wszystkie ze zasnełam ;-)
I chwala mi za to ze spiaca jestem :)
Ale jak sie wyspie to wroce! Staraczka szykuj sie, jedziesz na pierwszy ogien! :-)

Zgłoś nadużycie #60595 29 kwietnia 2016, 4:44

Paola_33 Supermama

asaguarela napisał(a)

Dziękuję Paola....,oby tak właśnie było..

Bo zwykle przyjmuje się, ze taka najgłębsza forma żałoby trwa rok, max. 2.. Czarna przepaść bez nadziei, słońca, ciepła, przepełniona żalem do świata, otoczenia, siebie.. niedowierzaniem, potem gniewem, gniewem, wściekłością do sześcianu.. licytacja, targowanie.. i w końcu.. powolne godzenie się z faktami.. z nimi nie da się mediować :-( Przeżyłam to 2 razy w życiu, bbrrrr, okropieństwo.. ;-(

Asaq, uwierz, jeszcze wiele db. przed Tobą, patrz do przodu, pielęgnuj db. uczucia i wspomnienia..
Asaq masz rację - Tandem i Jadzia trafiły do konkretnych lekarza, Jadzia juz 'stracona'.. (zafasolkowała ;-) )
a Tandem tez być moze, tylko się ukrywa ;-) ;-) ZNACZY - NAPIĘCIE i klimat - robi ;-)

Werkaaa, a Ty czarownica Jesteś, znaczy, tfu, dawna Czarownica, w poprz. wcieleniach wiedźma i zielarka, obecnie Pani Mgr ?? ?? ?? :-D :-D :-D Tu są cenne znajomości, hah, jeszcze lekarki gin., i specjalizacji pokrewnych nam trzeba i komplet będzie kapituły doradczej :-) :-) ;-) !!!!!!!!!!!!!!!

Cyt.
"Dzięki dziewczyny ale ja mam z Basią układ, że wychodzi 13 maja w piątek najwcześniej. Jeszcze przeciez czekamy na dzidziorka Nati i Stencelki bo jest przede mną. Aż z wrazenia mnie brzuch boli na @".

Buka, z Ciebie też niezła cwaniara, jeszcze Basia schowana, ukryta a Ty już mediujesz w najlepsze :-D :-D
Życzę, by Coreczka okazała się db. 'ułożona' w pod2jnym słowa znaczeniu ;-) ;-)

Z moimi Starszakami - straciłam złudzenia - negocjacji NIE MA... Chyba, ze ktoś lubi wrzaski, płacze, hollywoodzkie sceny i popisy. Obydwie aktorki godne Oscara :-/

Oj, nie załapałam się na sesję Buki ?? ?? ?? ?? ? NIEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja też chcęęęę !!!!

Cyt.
"No tak szczerze to mój tez za zupami nie jest woli konkretne dania :-) ale zureczek z podsmazonymi ziemniakami z cebulka i kielbaska to lubi a jeszcze kapusniak grochówka"

Staraczka, ja chyba ani jednego faceta nie znam, który by się samą zupą zadowolił, nawet tłustą, konkretną, 'pełnokrwistą', gęstą, jak krem..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #60596 29 kwietnia 2016, 5:57

Kaari Fajna mama
Gusia ja się poodsuwać mogę ale Wy wpadajcie z wizyta a nie tu leżeć ;)
Laviaa wiem, że się denerwujesz ale na poczatku wszystko się rozciąga i pewnie dlatego coś tam Cie kłuje.
Powiem Wam, że ja zmarźluch jestem ale tutaj jest takie ogrzewanie, że nawet ja wymiekam. No i czekam na śniadanie na ten slynny plaster szynkopodobny ;) mój prowiant juz niestety się skończył, zostały już tylko słodkie rogale.

Zgłoś nadużycie #60597 29 kwietnia 2016, 6:25

izabela23 Supermama
Hejka :-) Karii,pociesze Ciebie. Ja nie tak dawno też jadłam ten slynny plaster szynki ;) mnie najbardziej zawsze rozwalało masło,bo zawsze kostka masła miala 2cmx2 i to mialo wystarczyć na 3 kromki chleba ;)

Zgłoś nadużycie #60598 29 kwietnia 2016, 6:29

izabela23 Supermama
Paola,śliczne te Twoje gwiazdy :-) takie "Anioleczki" :-) :-) :-) a propo zupy to mój je chętnie i nawet nie narzeka kiedy jest sama zupa na obiad ;)

Zgłoś nadużycie #60599 29 kwietnia 2016, 6:35

buba131 Fajna mama
witam w piątek piąteczek piątunio - jeszcze dziś i upragniony WEEKEND :) . Wczoraj byłam u innej gin bo mój na zwolnieniu i mi troszkę namieszała w głowie... a więc powiedziała, że nie ma co tak często chodzić na monitoring w zupełności wystarczy 12-14dc i, że jakby po clo udało się za pierwszym razem to znaczyłoby, że te clo wcale nie było potrzebne bo bez niego byśmy dali sobie radę. Zamiast luttagenu przepisała mi luteiną tę pod język ( o której pisałyście, że ponoć okropna ) i to 3razy dziennie.

Zgłoś nadużycie #60600 29 kwietnia 2016, 6:44

Mika29 Fajna mama
Buba dasz radę kobieta zniesie bardzo dużo żeby przytulić swój skarb :-)

Zgłoś nadużycie #60601 29 kwietnia 2016, 6:48

kamila19880 Fajna mama
tandem czekam :)
ale miałam sen dziewczyny masakra jakaś :) śniło mi sie że 6rczki urodziłam :P ) :) to dopiero był hardcore hahah ale dałam se rade hurtowe przewijanie :) całą non sie budziłam za bardzo nie wyspałam no ale przy 6 raczkach tak jest heheh
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60602 29 kwietnia 2016, 7:10

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

tandem czekam :)
ale miałam sen dziewczyny masakra jakaś :) śniło mi sie że 6rczki urodziłam :P ) :) to dopiero był hardcore hahah ale dałam se rade hurtowe przewijanie :) całą non sie budziłam za bardzo nie wyspałam no ale przy 6 raczkach tak jest heheh

No raczej przy 6raczkach to.nie ma mowy o spaniu ;)

Zgłoś nadużycie #60603 29 kwietnia 2016, 8:21

jadzia Fajna mama
Dziewczyny moj krzyz mi sie odezwal. Promieniuje do posladkow a javsie boje bo boli troche jak na okres . Nie bardzo ale go czuje i plakac mi sie chce bo sie boje. Przepraszam ze smece. Ale nie chce przezywac tego co rok temu.Co prawda teraz powinnam miec@ ale czemu mnie to niepokoi.
Tandem przykro mi z powodu@.

Zgłoś nadużycie #60604 29 kwietnia 2016, 8:24

Laviaa Fajna mama
Jadzia weź sobie magnez, masz dupka?

Zgłoś nadużycie #60605 29 kwietnia 2016, 8:26

werkaa Fajna mama

buba131 napisał(a)

witam w piątek piąteczek piątunio - jeszcze dziś i upragniony WEEKEND :) . Wczoraj byłam u innej gin bo mój na zwolnieniu i mi troszkę namieszała w głowie... a więc powiedziała, że nie ma co tak często chodzić na monitoring w zupełności wystarczy 12-14dc i, że jakby po clo udało się za pierwszym razem to znaczyłoby, że te clo wcale nie było potrzebne bo bez niego byśmy dali sobie radę. Zamiast luttagenu przepisała mi luteiną tę pod język ( o której pisałyście, że ponoć okropna ) i to 3razy dziennie.

Buba dasz radę :)
Najgorsze są pierwsze dwa dni później się przyzwyczaisz do smaku :)
Mnie najbardziej denerwowało że tak wolno się rozpuszcza :D

Zgłoś nadużycie #60606 29 kwietnia 2016, 8:28

jadzia Fajna mama
Mam dupka dwa razy dziennie

Zgłoś nadużycie #60607 29 kwietnia 2016, 8:43

kamila19880 Fajna mama
Kurczę tandem dopiero przeczytałam zaległe posty a jednak ta małpa sie pojawiła;/ No cóż mowy cykl nowe możliwości ;)
Asa w ile czasu ty schudłaś 9 kg ?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60608 29 kwietnia 2016, 8:45

kamila19880 Fajna mama
A mnie brzuch troche pobolewa jak na @ ale to dużo zawezwanie bo owu była 3 dni temu normalnie okres powinnam mieć dzis pewnie dlatego ;)

Zgłoś nadużycie #60609 29 kwietnia 2016, 8:53

angel Fajna mama
Witam sie z rana i milego dnia wam zycze ☺ ja wstalam dzisiaj z bolem dolu brzucha ale takim dziwnym teraz przeszlo tylko jak kucam to czuje. Malej chyba dzisiaj szkole odpuszcze bo znowu wylazl jej ten cholerny zylak na odbycie i to ja strasznie boli jak siada czy chodzi...

Zgłoś nadużycie #60610 29 kwietnia 2016, 8:54

mala2 Supermama
Elo :)

Ja to do was chyba nie pasuje drukujecie tyle ze nie sposób was nadrobić ;) Wiec po 5 stronach odpuściłam bo i tak już nic nie pamiętam ;)

My wczoraj byliśmy na badaniu nasienia i w sumie wyniki ok niby lepkość i ph mogły byc lepsze ale ogólnie wszystko w normie i wg opinii mąż ma bardzo dużo plemników tylko troche leniwych wiec ma kupić sobie jakieś "ziołowe" tabsy i brać aby troche je "rozruszać" ;) nie zaszkodzi a może pomóc.
I jeszcze jak byliśmy w tym szpitalu to musiał być gdzieś przeciąg bo szyja boli ze nie moge sie obrócić masakra całą noc stękałam :/ Musiało mnie zawiać :(
Kupiłam sobie tez olej z wiesiołka do picia masakra jakie to niedobre myślałam ,ze hafta puszcze chyba jednak kupie sobie tabsy .

Wczoraj ogólnie mieliśmy dzień szalony bo jechaliśmy po nowe autko i to aż do Piły ponad 260km pyknęliśmy myślałam ,ze tyłek mi przyrośnie do siedzenia ale jest nasz cacko tylko tam był taki bo braliśmy z salonu z wyprzedaży rocznika wszędzie już poszły tylko tam został jeden chyba czekał na nas oczywiście kolejny zakup z myśla o 2 maluszku bo w naszym byśmy sie nie pomieścili z 2 fotelikami ;) Wiec niech fasolina wraca do nas bo pokój już wybudowany samochód tez kupiony wiec my sie dwoimy i troimy aby "miała start "a ona z nami w ciuciubabke gra ;)

W ogóle jak czekaliśmy na wynik to przyszło małżeństwo Boże koleś straszny taki typowy" bamber" ze wsi(oczywiście nikogo nie obrażając nie chodzi mi o wieś i pochodzenie) nie za czysty paznokcie brudne ble z reszta ta laska tez nie grzeszyła "zadbanym" wyglądem a stęchlizną od nich tak szło ze wszyscy sie odsuwali.A wiecie to była prywatna klinika wiec sami "zrobieni" ludzi.Ale nic przyszło co do czego to babka tłumaczy mu co ma zrobic a ten z tekstem poproszę żone bo nie rozumiem myślałam ze rykne śmiechem ona musiała iść z nim bo nie wiedział jak sie ma za to zabrać wiara lała na tej poczekalni ;) Jak on tak podchodzi do robienia dziecka to nie dziwota ze im nie wychodzi ;) I żeby było śmieszniej przyjechali z teściową wiara mimo swoich problemów nie mogła powstrzymać sie od śmiechu ;) A po badaniu powyciągali jedzenie picie w termosie i "robili ucztę" .Poczułam sie jak na dworu a babka z rejestracji musiała wyjść bo widział ze nie mogła ze śmiechu.