Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60571 28 kwietnia 2016, 21:27

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

tandem ja Ci opisze zdjęcie więc wyobraź sobie Bukę w wersji zielone i czerwonej :) Buka jest bardzo ladna, a wlosy ma jak z okladki czasopism lsnia i blyszcza :) Mozesz tez wyobrazic sobie bukowego meza w granacie i ma paluszki jak serdelki :) no i calosc wraz z Basiulką tworzą szczesliwa bukowa rodzine :)

Swietnie to ujelas :-)

Zgłoś nadużycie #60572 28 kwietnia 2016, 21:30

tandem Supermama
asaguarela dopisane :) jeśli podasz jeszcze iludniowe masz zwykle cykle to dopiszę przypuszczalną datę porodu :) no i urodziny dzieci też możesz :)
to trzymam kciuki za remoncik, a jaka farba do zdzierania? ja ostatnio pozbywałam się olejnej :) jaki kolor planujesz?

a mnie pobolewało coś od niedzieli, a jak @ przyszła, to przestało

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60573 28 kwietnia 2016, 21:34

Laviaa Fajna mama
Asa w Poniedziałek mam lekarza więc może wytrzymam... podejrzewam,że za dużo dziś się nachodzilam, bo w samym urzędzie 2 godziny a ja przyzwyczajona do zerowego wysiłku, jestem kanapowiec-lozkowiec 23 h spędzam na leżąco

Zgłoś nadużycie #60574 28 kwietnia 2016, 21:39

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Tak się dopytywałaś, to zwolniłam miejsce na podium i wysunęłaś się na prowadzenie!
Przyszły weekend trzy testy (Ty, asa, angel), potem kamila i patrycja, kolejny tydzień Dżasta i kasia_t,
za trzy tygodnie werkaa i Mika, a potem to już tylko buba, PaulaG i znów ja :D

dzwoniłam do szpitala. oczywiście nie ma miejsca dla mnie.
cóż... muszę się z tym pogodzić i zaufać, że te wszystkie leki, które teraz łykam, plus wolne, które mam teraz zdziała maleńki cud...

Kurcze ja nie chce byc pierwsza w tabelce zle sie czuje tak jakby kazdy na mnie liczyl ze sie uda a ja wiem ze.nic z tego nie bedzie to nie byl moj cykl

Zgłoś nadużycie #60575 28 kwietnia 2016, 21:39

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Asa w Poniedziałek mam lekarza więc może wytrzymam... podejrzewam,że za dużo dziś się nachodzilam, bo w samym urzędzie 2 godziny a ja przyzwyczajona do zerowego wysiłku, jestem kanapowiec-lozkowiec 23 h spędzam na leżąco

I właśnie taki wysiłek to duży dla organizmu,bo lezysz a potem troszkę się ruszysz i zaraz coś pobolewa. A też tak masz,że po dłuższym lezeniu jak pochodzisz to w pachwinach itd czujesz jakby zakwasy?

Ja też się ograniczam do minimum miałam zamiar wychodzić na pół godz na ławkę ale chyba się boję,bo wole ograniczać swoja ruchliwość do minimum aby szyjka była w jak najlepszym stanie gdy beda zakladali mi szew

Zgłoś nadużycie #60576 28 kwietnia 2016, 21:40

staraczka33 Supermama
Kaari dobrze ze jestes pod opieka :-) lada dzien wypuszcza cie do domku

Zgłoś nadużycie #60577 28 kwietnia 2016, 21:41

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Kurcze ja nie chce byc pierwsza w tabelce zle sie czuje tak jakby kazdy na mnie liczyl ze sie uda a ja wiem ze.nic z tego nie bedzie to nie byl moj cykl

A kiedy do lekarza idziesz czy coś? Wiem jak to jest. Ja nie raz na.sama myśl,że dziewczyny licza na moj test dostawalam szału,bo wiedziałam,że nic z tego. Mam nadzieję,że miło się zaskoczysz

Zgłoś nadużycie #60578 28 kwietnia 2016, 21:43

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

A kiedy do lekarza idziesz czy coś? Wiem jak to jest. Ja nie raz na.sama myśl,że dziewczyny licza na moj test dostawalam szału,bo wiedziałam,że nic z tego. Mam nadzieję,że miło się zaskoczysz

Wiem ze nic z tego tak poprostu czuje i wiem,nawet nie kupuje juz testow bo szkoda kasyn :-) a do lekarza musimy sie jakos zgrac z mezem :-)

Zgłoś nadużycie #60579 28 kwietnia 2016, 21:46

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Chwilami to juz nie mam w sobie takiej sily zeby znowu zaczynac od nowa nowy lekarz itd.czasami.mysle ze widocznie tak musi byc nie kazde malzenstwo ma dzieci a my tyle lat juz razem ze czasami mysle ze po co placzace mi dziecko skoro teraz jest ok tyle czasu sami jestesmy ze sa chwile zwatpienia

Zgłoś nadużycie #60580 28 kwietnia 2016, 21:47

staraczka33 Supermama
Ale dobrze ze nasza pani psycholog Gusia juz spi bo by mi sie dostalo za tego posta :-)

Zgłoś nadużycie #60581 28 kwietnia 2016, 21:48

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

asaguarela dopisane :) jeśli podasz jeszcze iludniowe masz zwykle cykle to dopiszę przypuszczalną datę porodu :) no i urodziny dzieci też możesz :)
to trzymam kciuki za remoncik, a jaka farba do zdzierania? ja ostatnio pozbywałam się olejnej :) jaki kolor planujesz?

a mnie pobolewało coś od niedzieli, a jak @ przyszła, to przestało

Bardzo dziękuję 😊

Wiec cykle zazwyczaj 26,27 dn.
Ur,dzieciaków,,,
Klaudia 05.01
Mateusz 04.03

Jeżeli chodzi o meble,to do ściągania byly fronty,m je odklejał,w kolorze jak by jabłoń,a teraz zastanawiam się nad białym,ale chyba się zdecyduje sól morska ,bawełna lub wanilia 😏,zobaczymy ,czy będzie fajny efekt 😌

Zgłoś nadużycie #60582 28 kwietnia 2016, 21:52

asaguarela Fajna mama

Laviaa napisał(a)

No pewnie tak,troszkę pochodzisz i później dokucza,,,
Wszystko będzie dobrze 😊,zobaczysz 😉

Ja tak się zastanawiam,jeżeli uda się mi jeszcze zajść,to ja chyba oszaleje ze strachu 😞
Każda wizyta w toalecie...to chyba masakra będzie....

O ile będzie....😞

Zgłoś nadużycie #60583 28 kwietnia 2016, 21:54

Laviaa Fajna mama

izabela23 napisał(a)

I właśnie taki wysiłek to duży dla organizmu,bo lezysz a potem troszkę się ruszysz i zaraz coś pobolewa. A też tak masz,że po dłuższym lezeniu jak pochodzisz to w pachwinach itd czujesz jakby zakwasy?

Ja też się ograniczam do minimum miałam zamiar wychodzić na pół godz na ławkę ale chyba się boję,bo wole ograniczać swoja ruchliwość do minimum aby szyjka była w jak najlepszym stanie gdy beda zakladali mi szew

Właśnie takie coś czuję. I nie wiem czy się martwić czy nie. Ale ty masz to samo więc widocznie to normalny objaw

Zgłoś nadużycie #60584 28 kwietnia 2016, 21:54

asaguarela Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Chwilami to juz nie mam w sobie takiej sily zeby znowu zaczynac od nowa nowy lekarz itd.czasami.mysle ze widocznie tak musi byc nie kazde malzenstwo ma dzieci a my tyle lat juz razem ze czasami mysle ze po co placzace mi dziecko skoro teraz jest ok tyle czasu sami jestesmy ze sa chwile zwatpienia

Kochana,....doskonale Ciebie rozumiem....😞😞

Ja też sobie czasem myślę,że pewnie nie jest nam dane mieć wspólne dzieciątko....
Ale później znowu wstępuje nadzieja....

Nie trać wiary,,,.bardzo Cię proszę 🙇

Zgłoś nadużycie #60585 28 kwietnia 2016, 21:55

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Ale dobrze ze nasza pani psycholog Gusia juz spi bo by mi sie dostalo za tego posta :-)

Mozer za karę będzie kazała na rekach wchodzić po schodach,choć pewnie wymyśli coś bardziej angazujacego mózg by wygonic źle myśli. Nie będę dawać tych zlotych rad,bo wiem jak to jest z ta rezygnacją,gdy się ma dość i w pewnym momencie jakby odechciewa sie dzieci

Zgłoś nadużycie #60586 28 kwietnia 2016, 21:56

tandem Supermama
staraczka no niestety, każda musi być kiedyś na froncie. miałaś się z mężem nie mijać, firanki były, to i szansa jest! głowa do góry.

asa już dopisałam, to gdyby teraz się udało trzeci szkrab miałby urodziny między dwoma starszymi :) niezła zabawa z tymi frontami w takim razie...! efekt na pewno będzie fajny :) zmieniacie też uchwyty? one bardzo dużo dają :) to zadanie na weekend? będę czekać na zdjęcia

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60587 28 kwietnia 2016, 21:57

Laviaa Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Ja tak się zastanawiam,jeżeli uda się mi jeszcze zajść,to ja chyba oszaleje ze strachu 😞

O ile będzie....😞

Ja przechodzę to teraz każda wizyta w WC to dla mnie katorga. Zwariować idzie

Zgłoś nadużycie #60588 28 kwietnia 2016, 21:58

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Właśnie takie coś czuję. I nie wiem czy się martwić czy nie. Ale ty masz to samo więc widocznie to normalny objaw

Ja wczoraj musiałam jechać po receptę i trochę pochodzilam w szpitalu i potem właśnie w pachwinach czułam jakby ciagniecie,napięcie jakbym maraton przebiegła,ale dzisiaj już przechodzi mało to czuję :-) mięśnie sa zastale.

Zgłoś nadużycie #60589 28 kwietnia 2016, 22:01

izabela23 Supermama

asaguarela napisał(a)

O ile będzie....😞

Dokładnie tak będzie,ale z każdym dniem będzie coraz większa radość,że już tyle czasu nic się nie wydarzylo i tak kolejne dni aż odetchniesz z ulgą.

Będzie Wam dane mieć wspólne ,wierzę w to

Zgłoś nadużycie #60590 28 kwietnia 2016, 22:48

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

staraczka no niestety, każda musi być kiedyś na froncie. miałaś się z mężem nie mijać, firanki były, to i szansa jest! głowa do góry.

asa już dopisałam, to gdyby teraz się udało trzeci szkrab miałby urodziny między dwoma starszymi :) niezła zabawa z tymi frontami w takim razie...! efekt na pewno będzie fajny :) zmieniacie też uchwyty? one bardzo dużo dają :) to zadanie na weekend? będę czekać na zdjęcia

Dzięki 😊

Noo..😉 dokladnie 😉,miedzy młodymi 😄,byly by urodziny 😄

Oki,jak będzie gotowe,to wstawię fotki 😊,,,no chyba,że nie wyjdzie fajnie 😌,to dopiero będzie 😂 i co wtedy,hi,hi..

Noooo,uchwyty też 😃,dokladnie 😊,robią super efekt 😃