Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60491 28 kwietnia 2016, 15:51

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Pociesze Cie Izka ja musiałam zrezygnować z 4 wesel

Już mi lepiej ;) wlasnie u siostry byla koleżanka i skubana zobaczyła,że jestem w ciąży,czyli to już nie do ukrycia hihi

Zgłoś nadużycie #60492 28 kwietnia 2016, 16:06

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Już mi lepiej ;) wlasnie u siostry byla koleżanka i skubana zobaczyła,że jestem w ciąży,czyli to już nie do ukrycia hihi

He he czyli juz nie da sie ukryc brzuszka :-)

Zgłoś nadużycie #60493 28 kwietnia 2016, 16:14

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

He he czyli juz nie da sie ukryc brzuszka :-)

Wczoraj z mężem się smielismy,że ja do to będę miała jak wieloryb :) :) haha bo byl zaskoczony brzuszkiem he

Zgłoś nadużycie #60494 28 kwietnia 2016, 16:14

PaulaG Fajna mama
Przyszla przyszla wczesniej i mocniej.. Od wczoraj 22 do teraz zuzylam 18 podpasek.. Ta luteina dziwnie dziala..
Kamila nie wiem czy nie za wczesnie ale musze odstawic luteine wiec musze wiedziec czy ja odstawic czy nie.. Ale tym razem nie dam sie nabrac na zadne sygnaly i nie bede sobie robic nadziei bo potem placze w laboratorium ... Po za tym za tydzien dostane adoptowana kotke !! Jest sliczna !!

Zgłoś nadużycie #60495 28 kwietnia 2016, 16:21

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Wczoraj z mężem się smielismy,że ja do to będę miała jak wieloryb :) :) haha bo byl zaskoczony brzuszkiem he

Mąż jak przyjedzie to jeszcze wiekszy bedzie do tego czasu :-) no w koncu dwa maluszki tam mieszkaja :-)

Zgłoś nadużycie #60496 28 kwietnia 2016, 16:44

tandem Supermama
iza nic dziwnego, że rośnie, tak jak staraczka pisze, w środku potrzeba więcej miejsca :)

PaulaG to trzymam kciuki, by było lżej i fajnie, że będziesz miała kotka, wstaw zdjecie! ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60497 28 kwietnia 2016, 16:54

kasik84 Gotowa na wszystko
Iza u mnie też już ciężko ukryć zwłaszcza wieczorem hihi a mam tylko jednego lokatora.
Ależ mnie naszlo na zupę ogórkowy dziś masakra jakaś już tam pyrka  zaraz zjem sobie cały garnek.
Najdziwniejsze jest to że ja zupy ogórkowej wcale nie lubię

Zgłoś nadużycie #60498 28 kwietnia 2016, 17:05

staraczka33 Supermama

kasik84 napisał(a)

Iza u mnie też już ciężko ukryć zwłaszcza wieczorem hihi a mam tylko jednego lokatora.
Ależ mnie naszlo na zupę ogórkowy dziś masakra jakaś już tam pyrka  zaraz zjem sobie cały garnek.
Najdziwniejsze jest to że ja zupy ogórkowej wcale nie lubię

Mmmm ogorkawa mniam w ciąży nie jestem ale bym zjadla :-)
Cos tu dzisiaj u nas cicho nawet pani psycholog nie ma pewnie lata po sklepach :-) ciekawe co dzis kupila,albo rzodkiewki zrywa :-)

Zgłoś nadużycie #60499 28 kwietnia 2016, 17:33

asaguarela Fajna mama
Hejka dziewczyny 😉

Ja po pracy i tak mi się już nic nie chce 😌

Staraczka,super,że już noga sprawna 😉,odpoczywaj póki możesz,bo w sobotę zapewne czeka nas dużo pracy 😌

Kasik,smacznej zupki 😉,ja tam lubię ogórkową 😃

Iza,fajnie,że już brzusio widoczny😊

Kamila,ja też często słyszałam,czy się staramy,a to ,a tamto....😞

Tandem,pamiętam ten Twój mega długi cykl,wtedy jeszcze chyba chora byłaś do tego...

A może tym razem będzie inaczej,,,,😁,czego Ci bardzo życzę 😘

Zapomniałam już polowe postów 😌

U mnie mężuś dzisiaj zaczął zmagania z meblami w kuchni,chcemy je odmówić...,zmolestowalam Go 😁,,,

Jednak pokusiłam się na testy owu,wczoraj byla druga kreska słabsza niż przedwczoraj,dzisiaj juz nie ma,wczoraj jajnik pobolewał..😉❤❤❤ były,dzisiaj poprawimy...i czekamy 😌

Jutro będzie rok ,jak miałam mieć termin porodu..😓😓,wczoraj zażartowałam do m ,że ma się postarać,żeby tam w brzuszku ktoś zaistniał...,to wiecie co?😞,popłakał się 😞.....że nawet nie wiem,jak On bardzo tego chce i,,,.,że pamięta o naszym Aniołku....ehhhh....

Jutro będę miała założony o 15 holter...już widzę,jak będę się nakręcać 😐

Zgłoś nadużycie #60500 28 kwietnia 2016, 17:55

staraczka33 Supermama

asaguarela napisał(a)

Hejka dziewczyny 😉

Ja po pracy i tak mi się już nic nie chce 😌

Staraczka,super,że już noga sprawna 😉,odpoczywaj póki możesz,bo w sobotę zapewne czeka nas dużo pracy 😌

Kasik,smacznej zupki 😉,ja tam lubię ogórkową 😃

Iza,fajnie,że już brzusio widoczny😊

Kamila,ja też często słyszałam,czy się staramy,a to ,a tamto....😞

Tandem,pamiętam ten Twój mega długi cykl,wtedy jeszcze chyba chora byłaś do tego...

A może tym razem będzie inaczej,,,,😁,czego Ci bardzo życzę 😘

Zapomniałam już polowe postów 😌

U mnie mężuś dzisiaj zaczął zmagania z meblami w kuchni,chcemy je odmówić...,zmolestowalam Go 😁,,,

Jednak pokusiłam się na testy owu,wczoraj byla druga kreska słabsza niż przedwczoraj,dzisiaj juz nie ma,wczoraj jajnik pobolewał..😉❤❤❤ były,dzisiaj poprawimy...i czekamy 😌

Jutro będzie rok ,jak miałam mieć termin porodu..😓😓,wczoraj zażartowałam do m ,że ma się postarać,żeby tam w brzuszku ktoś zaistniał...,to wiecie co?😞,popłakał się 😞.....że nawet nie wiem,jak On bardzo tego chce i,,,.,że pamięta o naszym Aniołku....ehhhh....

Jutro będę miała założony o 15 holter...już widzę,jak będę się nakręcać 😐

Asa a ty z tym holterem mozesz pracowac?moze zwolnienie sobie weź no w sobote pewnie czeka mnie pracowity dzien ale dam rade mam ranna zmiane wiec te 8 godzin przezyje :-)

Zgłoś nadużycie #60501 28 kwietnia 2016, 18:04

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

stencel_ka niestety tam też ich nie ma
jadzia nie martw się już, plany planami ale fasoleczka (albo i fasoleczki!) już z Tobą i będzie dobrze! :)
koko trzymam kciuki by z mamą było coraz lepiej. I jak, wyćwiczyłaś wszystko ładnie?
my idziemy na komunię kuzynki 8.maja, 28. maja na poprawiny, 25. czerwca na ślub - więc choć jedną sukienkę planuję kupić :)
werkaa na weekend masz zadania od nas, to dlatego teraz po nocach siedzisz nad innymi - kiedy masz jakiś egzamin?

Miałam mieć dzisiaj ale został przełożony :D
Jeszcze czeka mnie anatomia i technika sporządzania leków :D
O farmakologii już nie wspomnę :D

Zgłoś nadużycie #60502 28 kwietnia 2016, 18:05

Mika29 Fajna mama
Mój mąż przez miesiąc będzie pracował po 15 godz na  dobę mam nadzieję, że jeszcze zostawi troche sił na starania wkońcu w tym cyklu mamy zacząć.

Zgłoś nadużycie #60503 28 kwietnia 2016, 18:08

asaguarela Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

Asa a ty z tym holterem mozesz pracowac?moze zwolnienie sobie weź no w sobote pewnie czeka mnie pracowity dzien ale dam rade mam ranna zmiane wiec te 8 godzin przezyje :-)

Wiesz co,pytałam,to powiedzieli że tak,tylko na czas pomiaru,rękę trzeba wyprostować 😐,,wiec lepiej,jak bym sobie działała na sklepie,nie na kasie,...bo trochę głupio by to wyglądało 😂

Zgłoś nadużycie #60504 28 kwietnia 2016, 18:15

tandem Supermama
asaguarela dokładnie tak było, miło, że pamiętasz. co do holtera, to z tego co kojarzę trzeba mieć normalny dzień, nawet jakieś wysiłkowe rzeczy porobić, tylko dokładnie odnotować co i kiedy się robiło, dzięki temu widzą, jak serce reaguje w różnych sytuacjach.

mika po 15h to bardzo ciężko, będziesz musiała go dobrze karmić itp, żeby miał siły na coś jeszcze :)

werkaa przełożony na kiedy? kurczę, a tu nocka zarwana... pisz kiedy coś masz, to będziemy trzymać kciuki :)

kasik84 tez bym chętnie zjadła ogórkowej, nawet mam ogórki, tylko po resztę warzyw musiałabym się do sklepu wybrać, a dopiero od rodziców wróciłam a tu co chwilę pada...

pani doktor odpisała, że mam jeszcze zrobić posiew moczu, pojutrze powtórzyć test i zacząć łykać encorton.
wyników ana1 (autoimmunologiczne) wciąż nie ma! :/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #60505 28 kwietnia 2016, 18:20

staraczka33 Supermama
Tandem,a dlaczego ja zaraz za toba w tabelce do testowanie.jestem?hm

Zgłoś nadużycie #60506 28 kwietnia 2016, 18:23

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

asaguarela dokładnie tak było, miło, że pamiętasz. co do holtera, to z tego co kojarzę trzeba mieć normalny dzień, nawet jakieś wysiłkowe rzeczy porobić, tylko dokładnie odnotować co i kiedy się robiło, dzięki temu widzą, jak serce reaguje w różnych sytuacjach.

mika po 15h to bardzo ciężko, będziesz musiała go dobrze karmić itp, żeby miał siły na coś jeszcze :)

werkaa przełożony na kiedy? kurczę, a tu nocka zarwana... pisz kiedy coś masz, to będziemy trzymać kciuki :)

kasik84 tez bym chętnie zjadła ogórkowej, nawet mam ogórki, tylko po resztę warzyw musiałabym się do sklepu wybrać, a dopiero od rodziców wróciłam a tu co chwilę pada...

pani doktor odpisała, że mam jeszcze zrobić posiew moczu, pojutrze powtórzyć test i zacząć łykać encorton.

Na 4 maja trochę mi to nie na rękę ale trudno :D
Później 16 i 19 maja a reszta jeszcze nie ustalona :)
Ale narobiłyście mi smaka na tą ogórkową :D

Zgłoś nadużycie #60507 28 kwietnia 2016, 18:25

staraczka33 Supermama

werkaa napisał(a)

Na 4 maja trochę mi to nie na rękę ale trudno :D
Później 16 i 19 maja a reszta jeszcze nie ustalona :)
Ale narobiłyście mi smaka na tą ogórkową :D

No ja tez chce ogorkowej ale jutro musze zrobic zurek mąż sobie zazyczyl

Zgłoś nadużycie #60508 28 kwietnia 2016, 18:28

werkaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

No ja tez chce ogorkowej ale jutro musze zrobic zurek mąż sobie zazyczyl

Mój to w ogóle zup nie lubi no chyba oprócz rosołu :D

Zgłoś nadużycie #60509 28 kwietnia 2016, 18:33

kamila19880 Fajna mama
A moj to lubi zupy za rosołem nie przepada tylko ale ja bardzo lubie wiec jak zrobię to tez zje
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60510 28 kwietnia 2016, 18:37

asaguarela Fajna mama

tandem napisał(a)

Tandem,dokladnie 😊,tylko nie wiem czy sex też wchodzi w grę 😆,hi.,hi😄

Fajnie,że masz taką p.doktor,konkretnie podchodzi do sprawy...,tak samo jak doktor Jadzi