Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #60171 27 kwietnia 2016, 8:58

asaguarela Fajna mama

Lily79 napisał(a)

hej kobietki :-) chciałam tylko dać znać, że ja juz urodziłam. Pospieszył się nam nasz Synek, bo przyszedł na świat w 35 tygodniu, ale już jesteśmy w domu. Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was :-)

Gratulacje 🎆😉

Zgłoś nadużycie #60172 27 kwietnia 2016, 8:59

asaguarela Fajna mama

stencel_ka napisał(a)

Buba Usiasia Asaguarela Kazia Anetaka a co u was z @@? Przyszły, nieprzyszły ?? Jakoś ta tabelka Tandem chyba uszczuplona...moze dziewczyny siedzą na watku starań na 2017 ??

Stencel,ja czekam na owu,powinna teraz być...

Zgłoś nadużycie #60173 27 kwietnia 2016, 9:01

asaguarela Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

Witam kobitki ;) wczoraj nic nie było mą sie zestresował prejsa (chyba)i nie dlaismy rady a wczoraj był spadek tempki ale dzis przed wstaniem do pracy nastawiłam budzik wczesniej i na szybkiego :) jest delikatny wzrost tempki a czytałam ze jak wzrost tzn ze owulacja w toku kom została uwolniona i se czeka na plemniki. Takze w tym cyklu 2 sposoby pewne na zajscie wasze :) bilety sa i na szybkiego :) teraz czekamy 2 tyg czy sie sprawdza

No proszę elegancko 😉
Teraz czekamy na dwie kreseczki 😊

Zgłoś nadużycie #60174 27 kwietnia 2016, 9:05

asaguarela Fajna mama
Dzień dobry .

Ślimaczku,jak super,Zosia już taka panna 😊
Może jeszcze będzie chciała pić,próbujcie 😉,chociaż łatwo nie jest,jak dzidzia poczuje smoczek, 😏

A u mnie pogoda dramat 😐
Pada,zimno,masakra..,a my jedziemy do BB ,,na usg,tarczycy i wizytę z dzieciakami...

Miłego dzionka 😉

Zgłoś nadużycie #60175 27 kwietnia 2016, 9:11

kamila19880 Fajna mama
Ej a mam pytanko z innej beczki ;) komu sie sprawdził chiński kalendarz płci ;) bo mojej Sis potwierdzil
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #60176 27 kwietnia 2016, 9:14

Laviaa Fajna mama
Mnie z synkiem też się potwierdził

Zgłoś nadużycie #60177 27 kwietnia 2016, 9:22

buka87 Supermama
Nam sie nie sprawdzil :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #60178 27 kwietnia 2016, 9:37

koko83 Fajna mama
u mnie też się nie sprawdził

a a dzisiaj znowu mam wizytę zobaczyłam że zwolniło się miejsce do mojej lekarki więc się zapisałam nie płacę za wizyty więc nie szkoda mi kasy a jakoś tak słabiej ruchy czuję
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #60179 27 kwietnia 2016, 10:01

Leena Fajna mama
Paula Gmam nadzieję ze w nastepnym cyklu sie uda. Trzymam kciuki ! Za kamile Tandem Angel Tandem i pozostale staraczki. Pamietajcie trzeba walczyc! Wiem ze czasem watpicie! Ale patrzcie na nasza Leene wszyscy powiedzieli ze nic z tego a ona na przekor swiatu zaszla w ciaze![/QUOTE]

Dokładnie tak było :) 3 lata starań, kiepskie wyniki które nie dawały żadnej szansy i tylko 3 razy serduszka w szczesliwym cyklu i Marysia leży teraz obok mnie i jeszcze śpi ;)

Do boju dziewczyny i nigdy się nie podawajcie!

Lavia Ty mnie pytałaś o poród w DE prawda? Napisze w pierwszej wolnej chwili. Musze mleczko Małej dać bo juz na mnie zera i zaraz podniesie alarm...

Zgłoś nadużycie #60180 27 kwietnia 2016, 10:24

turboslimak Fajna mama
Witam Waskochane dziewczyny postanowilam Was nadrobić ale chyba zejdzie mi się wieki...obiecuje sobie znalezc czas by codziennie skrobnac chociaz jednego posta nie ukrywam ze dziecko i praca mnie strasznie pochlaniają ...nie tyle dziecko co praca.

Widze Lena i pepitka ze sie rozpakowalyscie strasznie gratuluje! rodzilyscie sn?

iza gusia lavia jejku jak czas leci...

czy ktos jeszcze zaciązyl?

jadzia jak firankowanie?szalejesz? kamilka a ty jak tam?
asa i reszta jak sie macie?
pewnie pominelam polowe osob....

paola widze i podziwiam ze mimo 3 dzieci czynnie sie udzielasz- jak ty znajdujesz czas ?? ?? ?? ?? ?? ?

u nas dobrze malutka ma 2 miesiace i dwa dni...karmie cyckiem udalo mi sie rozbujac laktacje ze juz mm pomijam ale nadalkarmie w nakladkach by wyciagnac sutki...na kilka minut udaje mi sie bez nakladki wsadzic jej sutka ale jestem nieprzyzwyczajona ona chwyta gleboko.

laktator elektryczny naprawilam bo myslalam ze mi sie zepsula cos poklikalam i dlatego slabo ssalo...noi od dwoch dni sie chustujemy..

bylam tak w chuscie na spacerze z mała i myslalam ze nie zyje tak gleboko zasnela a ja juz w glowie mialam obraz ze ja chusta udusilam hahahaha!!!

Zgłoś nadużycie #60181 27 kwietnia 2016, 10:25

murron Supermama

Leena napisał(a)

U mnie też problem z laktacją :( a teraz jak po mały się rozkręca to Marysia odrzuca pierś - znasz może jakiś sposób żeby zachęcić dziecko do ssania piersi ?

Kamilka no to musi się tym razem udać :D trzymam kciuki !

Motylek Pepitka no przystojniaki ze aż miło patrzec. Mi zdjęcia Marysi nie chcą się załadować tu :( jak wszystkie inne pewnie dlatego ze z komórki ; (

Tandem nie martw się testem. Następny cykl Twój !!

Iza jak się czujesz ?

Jadzia dopadły Cię już dolegliwości ciążowe ?

Tak bym chciała na bieżąco Was śledzić ale jestem sama z córeczka i na nic nie mam czasu.

Miłego Dnia Wam życzę :)

medela ma taki specjalny zestaw do aktywacji karmienia

https://www.mlekolandia.pl/sns-system-wspomagania-karmienia,medela-sns-produkt-u...

Zgłoś nadużycie #60182 27 kwietnia 2016, 10:30

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

medela ma taki specjalny zestaw do aktywacji karmienia

https://www.mlekolandia.pl/sns-system-wspomagania-karmienia,medela-sns-produkt-umozliwiajacy-dokarmianie-niemowlat-sztucznym-pokarmem,28-k-382-434-p

Fajna sprawa musze się temu przyjrzec. Mam laktator Medela i działa super. Właśnie nim próbuje uruchomić laktację tylko Marysia strasznie krzyczy jak ja do piersi przystawiam i wypływa cycka :(

Ślimaczy - tak, siłami natury 11 godzin :D

Zgłoś nadużycie #60183 27 kwietnia 2016, 10:31

turboslimak Fajna mama
leena u mnie pomogły nakladki....ja wiem ze wszyscy sa przeciwni nakladkom ale dzieki nim mała zaczyna mi chwytac dobrze pierś bo sutki mi sie wyciagnely .,.ja mam bardzo plaskie brodawki i sutki..nawet w szpitalu mi powiedzieli ze bede miec problem z karmieniem...
bede dazyc by odtsawic nakladki ale na razie karmie w nich i rozbujala mi sie laktacja ...przedtem z dwoch piersi mialam 80 ml mleka a teraz odciagam dodatkowa butelkę 120-150 ml po za karmieniami....
przystawiam czesto w nakladkach mała...i ruszyło.
nakladki mam  firmy medela bo avetu sa grube...noi w tych nakladkach jak ona ciagnie to z drugiej piersi mi kapie i czuje jak mrowia mnie piersi a w innych nakladkach tak nie było..

Zgłoś nadużycie #60184 27 kwietnia 2016, 10:33

turboslimak Fajna mama
zacelam tez pic herbate na laktacje i bawarkę i czeste przystawianie i mi ruszylo nawet jak te napoje nic nie daja (tak mi sielanka powiedziala) to moze odblokowaly mi psychike bo laktacja ruszyla.

Zgłoś nadużycie #60185 27 kwietnia 2016, 10:35

werkaa Fajna mama

turboslimak napisał(a)

Witam Waskochane dziewczyny postanowilam Was nadrobić ale chyba zejdzie mi się wieki...obiecuje sobie znalezc czas by codziennie skrobnac chociaz jednego posta nie ukrywam ze dziecko i praca mnie strasznie pochlaniają ...nie tyle dziecko co praca.

Widze Lena i pepitka ze sie rozpakowalyscie strasznie gratuluje! rodzilyscie sn?

iza gusia lavia jejku jak czas leci...

czy ktos jeszcze zaciązyl?

jadzia jak firankowanie?szalejesz? kamilka a ty jak tam?
asa i reszta jak sie macie?
pewnie pominelam polowe osob....

paola widze i podziwiam ze mimo 3 dzieci czynnie sie udzielasz- jak ty znajdujesz czas ?? ?? ?? ?? ?? ?

u nas dobrze malutka ma 2 miesiace i dwa dni...karmie cyckiem udalo mi sie rozbujac laktacje ze juz mm pomijam ale nadalkarmie w nakladkach by wyciagnac sutki...na kilka minut udaje mi sie bez nakladki wsadzic jej sutka ale jestem nieprzyzwyczajona ona chwyta gleboko.

laktator elektryczny naprawilam bo myslalam ze mi sie zepsula cos poklikalam i dlatego slabo ssalo...noi od dwoch dni sie chustujemy..

bylam tak w chuscie na spacerze z mała i myslalam ze nie zyje tak gleboko zasnela a ja juz w glowie mialam obraz ze ja chusta udusilam hahahaha!!!

Ślimaczku Zosia cudowna :)
Jadzia już nie firankuje odpoczywa :D Dba o swoją fasolkę :)

Zgłoś nadużycie #60186 27 kwietnia 2016, 10:36

Laviaa Fajna mama
Koko o której wizyta?
Lena tak pytałam o poród.
Ślimaku mnie czas się wlecze strasznie

Zgłoś nadużycie #60187 27 kwietnia 2016, 10:45

motylek1909 Supermama

mamelka napisał(a)

Cześć dziewczyny, może Wy mi tutaj pomożecie... Jestem po pierwszym cyklu z clostilbegytem (4-7 dc) potem od 18 dc miałam zalecony przez 8 dni progesteron. Ostatnią tabletkę brałam w niedzielę. Nie wiecie ile dni po odstawieniu progesteronu powinnam dostać @ jeśli nie doszło do zapłodnienia?

raczej w ciągu 7 dni od odstawienia :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #60188 27 kwietnia 2016, 10:47

motylek1909 Supermama

Monia82 napisał(a)

Co do podróży to ciąża niczego nie wyklucza ;) .... ja z synkiem w brzuchu objeździłam Francję od północy do Lazurowego i północ Włoch. Poszłam na badanie genetyczne w 12 tyg i jak tylko się okazało, że ma się dobrze to spakowaliśmy namiot, cały ekwipunek i w trasę ;)
ps. Dziś się dowiedziałam, że synek zakwalifikował się do przedszkola państwowego, w co nie wierzyłam, bo trąbili o braku miejsc dla 3-latków :) )) Już się rozglądałam za prywatnym, a u mnie w dzielnicy to wydatek rzędu 750 zł.

gratuluje przedszkola!

ja złożyłam wniosek do żłobka, żeby dostał się od kwietnia przyszłego roku, i nie dość że mamy miejsce 550 (czyli nie ma szans na dostanie się), to żłobek prywatny w miescie kosztuje miesiecznie koło tysiaka :/
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #60189 27 kwietnia 2016, 10:47

werkaa Fajna mama

mamelka napisał(a)

Cześć dziewczyny, może Wy mi tutaj pomożecie... Jestem po pierwszym cyklu z clostilbegytem (4-7 dc) potem od 18 dc miałam zalecony przez 8 dni progesteron. Ostatnią tabletkę brałam w niedzielę. Nie wiecie ile dni po odstawieniu progesteronu powinnam dostać @ jeśli nie doszło do zapłodnienia?

Ja po odstawieniu progesteronu @ dostawałam 3-4 dni po odstawieniu :)

Zgłoś nadużycie #60190 27 kwietnia 2016, 10:48

kamila19880 Fajna mama
Turbo ;) ale śliczna panienka ;) piękniejszej nie widziałam ;) a z cb jaka siexi mama ;) pasuje ci ta kruszynka jak nikomu innemu heheh ;) a u mnie jestem wlasnie po owu dokładnie wczoraj na dzis ;) i za 2 tyg testowanie ;) miałam histeriscopie diagnostyczna macica wszystko ok. Multum badań na krew na wyniki czekam i wymazy tez czekam na wyniki wizyta 9. Maja u ginki. Mówiła ze jak wszystko bedzie ok to bede musiała brać progesteron i cos na krzepliwość krwi . ;) wiec do przodu jest.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...