Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #59891 25 kwietnia 2016, 17:45

gusia85 Gotowa na wszystko
No i dziewczyny Iza zaoferowała dwa konie :)
Muszę jeszcze nauczyć się obsługi pługa i do dzieła czeka mnie pracowita wiosna!

Zgłoś nadużycie #59892 25 kwietnia 2016, 17:48

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Staraczka, rozumiem, ze kostka nie jest skutkiem tanca radości ? :)

No masz szczescie ze nie jest skutkiem tanca radosci bo marny twoj los :-) :-) :-) rano taniec radosci byl a kostka poszla popoludniu wiec przepraszam ale dzisiaj z rana tanca nie bylo no chybaze dam rade na jednej nodze ale wole nie ryzykowac polamaniem obydwu nog :-)

Zgłoś nadużycie #59893 25 kwietnia 2016, 17:51

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

No i dziewczyny Iza zaoferowała dwa konie :)
Muszę jeszcze nauczyć się obsługi pługa i do dzieła czeka mnie pracowita wiosna!

No a moze lepiej zebys kogos zatrudnila do tego orania a jesli mamy dwa konie to pójdzie raz dwa :-) i nim sie obejrzymy bedziesz wysylac rzodkiewki :-)

Zgłoś nadużycie #59894 25 kwietnia 2016, 17:51

kasik84 Gotowa na wszystko
Hahaha Buka padłam mistrzu!!!Jadzia super wieści .Iza teraz kolej na Twoje super wieści trzymam kciuki.Koko zdrowia dla mamy . Tandem trzymam kciuki za jutrzejszy test. Więcej nie pamietam duzoooo postów do nadrobienia miałam hehe.A może macie jakiś sposób na krwawiące dziąsła. W pierwszej ciąży tez krwawiły ale dużo pózniej. Dziś jeszcze nos mi krwawił masakra jakas

Zgłoś nadużycie #59895 25 kwietnia 2016, 18:16

mala2 Supermama
Elo :)

Zaraz was nadrobię bo ostatnio znowu czasu brak.

Byłam dziś u tej nowej gin ogólnie babeczka wzbudziła moje zaufanie ale w sumie co do mojej osoby to hm..nic nowego sie nie dowiedziałam.Babeczka zrobiła mi usg ....endometr.mam 8 (mam dziś 8dc)macica czysta widac lekkie zrosty po cc żadnych torbieli,cyst itp paskudztw.Jajniki normalnej wielkości wiec wykluczyła policystyczne i inne tego typu schorzenia.Wiec od jej strony to raczej wszystko ok cytologia w normie,miesiączki regularne.Jajniki raczej mam drożne skoro udało mi sie 2x zajść w ciąże.Zaleciła brać symfolic w sumie to to samo co inofem/inofolic wiec mój wybór które i sie starac gdyby przez pół roku nic nadal sie nie udało to zleca wizyte w klinice leczenia niepłodności bo oni mają większy wachlarz możliwości niż ona.I według niej moje tsh jest za niskie bo robiłam jakiś czas temu i mam 0,720i kazała iść do endo tym bardziej ze moja waga jest wysoka i ciężko mi ja zbić.A co do poronienia stwierdziła ,ze po prostu tak wyszło najwyraźniej coś było nie tak mówiąc po prostu mieliśmy pecha a ten test w grudniu jeden dodatni 2 ujemny to jak dla niej to był jakiś wadliwy.I według niej jedynie do czego by sie mogła na chwile obecna przyczepić to tylko to tsh i moja waga ale babeczki z gorszymi wynikami i cyferkami na wadze zachodza wiec nie ma tragedii aż takiej i tyle...Do endo umowiłam sie już prywatnie na 10 maja zobaczymy co ona powie.

Zgłoś nadużycie #59896 25 kwietnia 2016, 18:18

jadzia Fajna mama
Buka brawo Ty! Ciezko przeiczyc Twoj post. Ty to celowo zrobilas zeby nikt go nie pominal.
Dziewczyny ciesze sie ze sie cieszycie ale no na razie to tam nic nie widac. Ale najwazniejsze ze to nie jakas torbiel ani nic innego strasznego. Dobrze ze poszlam dzis a nie w ubiegla srode bo pewnie znow dalby mi lek na bakterie bo chcial sie jej pozbyc przez zabiegiem droznosci jajowodow. No ale naszczescie podejrzewam ze drozne jesli zolnierze dotarły i wrocily. Bo gdybym wiedziala ze fasolce nie zagraza to bym pozniej poszla a le z drugiej strony mam witaminki i dupka. Takze git! Sam powiedzial ze jesli jest ciaza to bakterie zostawiamy w spokoju. No to zapytalam czy nie zagraza ciazy a on na to ze nie bo w pochwie bakterie sa a ja moge byc nosicielem i zyje z nimi.
Koko pisz co tam u mamy bo rozumiem ze niewiele wiadomo na razie.
He. Przypomnialo mi sie koko pisala ze w szczesliwym cyklu serduszkowali na szybko w lazience otoz u nas podobnie bylo w sama owu to pojechalismy do tesciow z mala i zostawilismy ja a my pod pretekstem sklepu skoczylismy do domu na male co nie co. I tez bylo to na predce. Bez ceregieli. Na drugi dzien dziecko bajke ogladalo wiec tez szybcik. A poprzednie cykle nogi do gory, tylek na poduszkach i inne udogodnienia ktore nie zdaly rezultatu! Wniosek jest taki ze i na predce zolnierze dotra jak maja taka misje do spelnienia!
Staraczka zdrowia!

Zgłoś nadużycie #59897 25 kwietnia 2016, 18:20

staraczka33 Supermama

mala2 napisał(a)

Elo :)

Zaraz was nadrobię bo ostatnio znowu czasu brak.

Byłam dziś u tej nowej gin ogólnie babeczka wzbudziła moje zaufanie ale w sumie co do mojej osoby to hm..nic nowego sie nie dowiedziałam.Babeczka zrobiła mi usg ....endometr.mam 8 (mam dziś 8dc)macica czysta widac lekkie zrosty po cc żadnych torbieli,cyst itp paskudztw.Jajniki normalnej wielkości wiec wykluczyła policystyczne i inne tego typu schorzenia.Wiec od jej strony to raczej wszystko ok cytologia w normie,miesiączki regularne.Jajniki raczej mam drożne skoro udało mi sie 2x zajść w ciąże.Zaleciła brać symfolic w sumie to to samo co inofem/inofolic wiec mój wybór które i sie starac gdyby przez pół roku nic nadal sie nie udało to zleca wizyte w klinice leczenia niepłodności bo oni mają większy wachlarz możliwości niż ona.I według niej moje tsh jest za niskie bo robiłam jakiś czas temu i mam 0,720i kazała iść do endo tym bardziej ze moja waga jest wysoka i ciężko mi ja zbić.A co do poronienia stwierdziła ,ze po prostu tak wyszło najwyraźniej coś było nie tak mówiąc po prostu mieliśmy pecha a ten test w grudniu jeden dodatni 2 ujemny to jak dla niej to był jakiś wadliwy.I według niej jedynie do czego by sie mogła na chwile obecna przyczepić to tylko to tsh i moja waga ale babeczki z gorszymi wynikami i cyferkami na wadze zachodza wiec nie ma tragedii aż takiej i tyle...Do endo umowiłam sie już prywatnie na 10 maja zobaczymy co ona powie.

Czyli w miare ok?wiec teraz pozostaje duzo serduszkowac trzymam kciuki za starania,a jak posuwa sie budowa?

Zgłoś nadużycie #59898 25 kwietnia 2016, 18:24

mala2 Supermama

staraczka33 napisał(a)

Czyli w miare ok?wiec teraz pozostaje duzo serduszkowac trzymam kciuki za starania,a jak posuwa sie budowa?

Hm...czy ok chyba tak sam już nie wiem ...zobaczymy co jeszcze ta endo powie.
Co do budowy to teraz na dniach maja wchodzić i ściągać stęple i robić ścianki działowe i tynki.Prądy już mamy doprowadzone towar na remont w sumie chyba juz mamy w całości zgromadzony teraz czekamy az robota sie posunie dalej bo musiało wszystko wyschnąć.

Zgłoś nadużycie #59899 25 kwietnia 2016, 18:26

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Buka brawo Ty! Ciezko przeiczyc Twoj post. Ty to celowo zrobilas zeby nikt go nie pominal.
Dziewczyny ciesze sie ze sie cieszycie ale no na razie to tam nic nie widac. Ale najwazniejsze ze to nie jakas torbiel ani nic innego strasznego. Dobrze ze poszlam dzis a nie w ubiegla srode bo pewnie znow dalby mi lek na bakterie bo chcial sie jej pozbyc przez zabiegiem droznosci jajowodow. No ale naszczescie podejrzewam ze drozne jesli zolnierze dotarły i wrocily. Bo gdybym wiedziala ze fasolce nie zagraza to bym pozniej poszla a le z drugiej strony mam witaminki i dupka. Takze git! Sam powiedzial ze jesli jest ciaza to bakterie zostawiamy w spokoju. No to zapytalam czy nie zagraza ciazy a on na to ze nie bo w pochwie bakterie sa a ja moge byc nosicielem i zyje z nimi.
Koko pisz co tam u mamy bo rozumiem ze niewiele wiadomo na razie.
He. Przypomnialo mi sie koko pisala ze w szczesliwym cyklu serduszkowali na szybko w lazience otoz u nas podobnie bylo w sama owu to pojechalismy do tesciow z mala i zostawilismy ja a my pod pretekstem sklepu skoczylismy do domu na male co nie co. I tez bylo to na predce. Bez ceregieli. Na drugi dzien dziecko bajke ogladalo wiec tez szybcik. A poprzednie cykle nogi do gory, tylek na poduszkach i inne udogodnienia ktore nie zdaly rezultatu! Wniosek jest taki ze i na predce zolnierze dotra jak maja taka misje do spelnienia!
Staraczka zdrowia!

Pamietam jak pisalas o tym ze mala zostawilas u tesciow i zmyliscie sie na szybko poserduszkowac kurcze a moze to jest metoda :-) ja tez non stop poduszka pod tylek nogi do gory a mąż sie ze mnie smieje :-) od przyszlego cyklu ide za radą metoda Jadzi moze sie uda :-)

Zgłoś nadużycie #59900 25 kwietnia 2016, 18:28

staraczka33 Supermama

mala2 napisał(a)

Hm...czy ok chyba tak sam już nie wiem ...zobaczymy co jeszcze ta endo powie.
Co do budowy to teraz na dniach maja wchodzić i ściągać stęple i robić ścianki działowe i tynki.Prądy już mamy doprowadzone towar na remont w sumie chyba juz mamy w całości zgromadzony teraz czekamy az robota sie posunie dalej bo musiało wszystko wyschnąć.

A to ladnie sie posunela budowa jak juz skonczycie to czekamy na zdjecia wiec w tym roku pewnie sie juz przeprowadzicie

Zgłoś nadużycie #59901 25 kwietnia 2016, 18:37

buka87 Supermama
Ło jezu ale dałam popalić hahahaha, ale zawiesiło mi sie FM i wiedziałam, że będzie rzeź ale że 41 stron?! No to zostało juz niedużo do 3000 :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #59902 25 kwietnia 2016, 18:57

mala2 Supermama

staraczka33 napisał(a)

A to ladnie sie posunela budowa jak juz skonczycie to czekamy na zdjecia wiec w tym roku pewnie sie juz przeprowadzicie

Mamy plan ,ze Gwiadka w nowym salonie :) Ale zobaczymy jak to sie wszystko poukłada :) Co do zdjęć to jasne jak bedzie na błysk to pokaże :)

Buka poszłaś jak dzik w żołędzie :P Brawo ty !Przynajmniej bede miał mniej do nadrobienia ;)

Właśnie Jadzi gratulacje jedyne co zauważyłam dzieki Buce ;)

Zgłoś nadużycie #59903 25 kwietnia 2016, 18:59

tandem Supermama
buka brawo Ty 41-krotne! :D

kamila ojej, biedny chłopiec, daj znać jak to się rozwinie

mala2 ścianki działowe to już super :)

jadzia dobrze, że piszesz wskazówki, może się przydadzą w kolejnym cyklu! ;)

a mnie sen zmógł, jak mąż zjadł obiad to się położyłam, ledwo wstałam teraz... czy to mogą być te leki? ;/

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #59904 25 kwietnia 2016, 19:28

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

buka brawo Ty 41-krotne! :D

kamila ojej, biedny chłopiec, daj znać jak to się rozwinie

mala2 ścianki działowe to już super :)

jadzia dobrze, że piszesz wskazówki, może się przydadzą w kolejnym cyklu! ;)

a mnie sen zmógł, jak mąż zjadł obiad to się położyłam, ledwo wstałam teraz... czy to mogą być te leki? ;/

Fajnie tak nie chodzic do pracy i móc poleżeć :-)

Zgłoś nadużycie #59905 25 kwietnia 2016, 19:30

jadzia Fajna mama
Tandem a moze test?

Zgłoś nadużycie #59906 25 kwietnia 2016, 19:33

Laviaa Fajna mama
Buka jesteś wielka zablyslas bez kitu 😂.

Jadzia dobre wieści,niech dzidzia rośnie zdrowo.

Staraczka życzę mało bólu oby szybko przeszło.
Ja leżę coś mnie brzuch pobolewa. Pewnie za dużo dziś ruchu. Jutro nie latam nigdzie, zostaje w domu, leżę i pachne

Zgłoś nadużycie #59907 25 kwietnia 2016, 19:34

mala2 Supermama
Kurcze dziewczyny tak sie zastanawiam czy coś dodatkowo pić/brać jak radziła ginka czy tylko sam folik ?!Co mówicie?Bo ja juz mam taki bajzel w głowie ze sam nie wiem co robić chyba kopa w tyłek potrzebuje jakiegos aby sie ogarnąć bo w sumie od 2 lat z przerwami walka o maluszka w sumie pewnie rok i troche by sie uzbierało i już chyba świruje ;) W domu mam tez duphaston nawet 2 paczki brac od przypuszczalnej owu czy podarowac sobie i "iść na żywioł"co ma byc to będzie?!

Zgłoś nadużycie #59908 25 kwietnia 2016, 19:39

Laviaa Fajna mama
Mała wiesolek, duphaston nie zaszkodzi. Dziewczyny mają też jakieś żele czy coś takiego.

Zgłoś nadużycie #59909 25 kwietnia 2016, 19:51

kamila19880 Fajna mama
moje dzisiejsze dzieło :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #59910 25 kwietnia 2016, 19:53

stencel_ka Fajna mama
Cześć dziewczyny.

Buka dała czadu naprawdę :)

Jadzia, potwierdzam Twoją tezę i polecam staraczkom :) ...Na spontana jest najłatwiej zajść w ciążę...moje obie to wynik szybkiego numerku na dywanie....bez poduszek pod tyłkiem,świeczek, romantycznych afrodyzjaków..Hoop i już :) Ja Ci mówiłam..wywal ten termometr, no i proszę...dwie kreseczki. GRATULACJE!!!!! :)

To z naszej poczekalni widzę że do gry wraca za chwilkę Monia i Mała. Tylko Sielanka dawno nic nie napisała...Coś czuję, że to przez ten najazd na nią za promowanie i zachęcania do walki o laktację...troszkę dziewczyny chyba na niej siadły jakieś...200stron ?? ? temu...Ale ja jestem ciekawa co tam u Ciebie? Jak córcia w żłobku a Ty w pracy ??