Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58991 25 kwietnia 2016, 10:14

izabela23 Supermama
Ja to dzisiaj sie przestraszylam w nocy,bo wczoraj na imieninach zjadlam taka kielbaskę zapiekana z serem i kaszankę pieczoną. Mimo,że wiedziałam jak bardzo tego pozaluje. W nocy tak mnie kuło nad pepkiem w okolicach żołądka,że nie byłam w stanie się obrócić na bok,a potem obudziło mnie takie same kłucie,ale w boku i podbrzuszu. Na szczęście ustapiło,ale teraz się trochę martwię czy to faktycznie przez niestrawność czy może coś się dzieje niedobrego ??
Dobrze,że dzisiaj wizyta.

Zgłoś nadużycie #58992 25 kwietnia 2016, 10:21

Kowy Fajna mama
A propo promieniowania i lapka na kolanach znalazłam coś takiego:

"Nowością w Polsce jest Koc chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym Belly Armor ze sklepu www.babymama.pl . Za sprawą innowacyjnej technologii RadiaShield materiał gwarantuje pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Ten miękki kocyk z najwyższej jakości bawełny w innowacyjny sposób neutralizuje poprzez odbicia oraz absorpcję fale elektromagnetyczne – wystarczy położyć go na brzuchu podczas pracy na komputerze czy rozmawiania przez telefon. "

Dziś pytanie, dziś rozwiązanie! Brawo ja ;)

Zgłoś nadużycie #58993 25 kwietnia 2016, 10:37

gusia85 Gotowa na wszystko

Kowy napisał(a)

"Nowością w Polsce jest Koc chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym Belly Armor ze sklepu www.babymama.pl . Za sprawą innowacyjnej technologii RadiaShield materiał gwarantuje pełną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Ten miękki kocyk z najwyższej jakości bawełny w innowacyjny sposób neutralizuje poprzez odbicia oraz absorpcję fale elektromagnetyczne – wystarczy położyć go na brzuchu podczas pracy na komputerze czy rozmawiania przez telefon. "

Ty moj mistrzu nad mistrzami! :-)
Juz zamawiam! ;-)

Zgłoś nadużycie #58994 25 kwietnia 2016, 10:41

Kowy napisał(a)

Brawo Ty!
Kreweta jako syn informatyka powinien posiadac taki w swojej szafie :-)
Extra!
Kowy co u Twojego przecudownego synka?

Zgłoś nadużycie #58995 25 kwietnia 2016, 10:50

izabela23 Supermama
Kowy, Brawo Ty :-)
Mi dzisiaj ma przyjść poduszka rogal do spania,bo bardzo niewygodne mi a ze dużo leżę to mam nadzieję,że mi troche wygodniej z Nią będzie :-)

Zgłoś nadużycie #58996 25 kwietnia 2016, 10:53

Mysle, ze w zwiazku z promieniowaniem wifi kreweta powinien posiadac kapelusz,albo czapke od dnia narodzin ;-) a najlepiej jak dziecinstwo spedzi pod kocem, bede mu turlac rzodkiewki ;-)

Zgłoś nadużycie #58997 25 kwietnia 2016, 11:00

Kowy Fajna mama
Gusia, Ty masz rację! Mój też komputerowiec, powinien nam nabyć w trybie natychmiastowym! Właściwie foch, że jeszcze nie nabył ;) Stasiek dziś szaleje z nianią, przynajmniej do popołudnia, ja siedzę w pracy.
Iza na pewno pomoże. My na naszego rogala mówiliśmy dżdżownica i tylko w domu rozlegało się czasem: "Michaaaał, przynieś mi proszę dżdżownicę z sypiaaaalniii" (bo wtedy byłam wygodna i nie latałam za małym szkrabem ciągle :p ).

Zgłoś nadużycie #58998 25 kwietnia 2016, 11:03

Kowy Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Mysle, ze w zwiazku z promieniowaniem wifi kreweta powinien posiadac kapelusz,albo czapke od dnia narodzin ;-) a najlepiej jak dziecinstwo spedzi pod kocem, bede mu turlac rzodkiewki ;-)

Sorry, nie mogłam się powstrzymać, od razu mi się skojarzyło :p
Zrób Krewetowi!

Zgłoś nadużycie #58999 25 kwietnia 2016, 11:19

Kowy napisał(a)

Sorry, nie mogłam się powstrzymać, od razu mi się skojarzyło :p
Zrób Krewetowi!

Hahahahaha

Jestes moim mistrzem! I jeszcze male spodenki co to by klejnoty krewetowe od malego chronic ;-)

Zgłoś nadużycie #59000 25 kwietnia 2016, 11:48

Monia82 Fajna mama
Mój mąż informatyk powinien już kobietą być, bo po tak dużej ilości promieniowania wszystko by mu tam zanikło... plemniki łącznie z przyrodzeniem ;)
Tandem - Ty mnie nie kuś, bo się znowu będę nakręcać obsikiwaniem testów i liczeniem dni, a potem będę Was znowu dołować moimi porażkami i stresami... ;)
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #59001 25 kwietnia 2016, 11:57

Monia82 napisał(a)

Mój mąż informatyk powinien już kobietą być, bo po tak dużej ilości promieniowania wszystko by mu tam zanikło... plemniki łącznie z przyrodzeniem ;)
Tandem - Ty mnie nie kuś, bo się znowu będę nakręcać obsikiwaniem testów i liczeniem dni, a potem będę Was znowu dołować moimi porażkami i stresami... ;)

Kazda z nas pisala tu o swoich dolach i stresach i kazda z nas ja pocieszala, wiec takie zadanie forum parasol ochronny na smuteczki ;-)
Co do promieniowania, to my mamy w pokoju serwerownie ;-) czyli powinnam swiecic w nocy ;-)
Niech zyja mezowie informatycy!

Zgłoś nadużycie #59002 25 kwietnia 2016, 12:02

Kowy Fajna mama
Niech żyją!
My szczęśliwie nie mamy serwerowni, bo zbierałaby kurz.
Monia, nie przejmuj się, jesteśmy do Twojej dyspozycji, dzielimy tu smutki i radości, tak to już jest :) Będzie dobrze, musi być!

Zgłoś nadużycie #59003 25 kwietnia 2016, 12:12

buka87 Supermama
Oj mój mąż też informatyk ale ma komputer stacjonarny na szczęście i mini serwerownie w domu :P Ja mam alergie na te wszystkie jego kable no ale widziały gały co brały...chłop elektrotechnik po studiach wiec nie mogło byc inaczej :P
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #59004 25 kwietnia 2016, 12:44

Laviaa Fajna mama
Dziewczyny wasze suwaczki zapierdzielaja jak szalone! Gusia już 16 tydz. Buka a ry już prawie donosilas Basiulka kiedy to minęło?! Nie do wiary.

Zgłoś nadużycie #59005 25 kwietnia 2016, 12:51

buka87 Supermama

Laviaa napisał(a)

Dziewczyny wasze suwaczki zapierdzielaja jak szalone! Gusia już 16 tydz. Buka a ry już prawie donosilas Basiulka kiedy to minęło?! Nie do wiary.

Ja nie wiem kiedy to minęło :) czuje jakby ktoś pstryknął palcem i ja juz w 36tc sie znalazlam. Jakiś kosmos. A Ty juz genetyczne za tydzien, Izabela juz 12 tc....Niestety tylko pewnie staraczkom sie dłuzy. Pamiętam to oczekiwanie do owulacji, pozniej po owulacji...to wieki trwało!!! Ale wierze, że tabelka staraczek zaraz się zlikwiduje i zostanie sama ciężarówkowa :) )
Mnie najbardziej cieszy jak jakaś "stara" staraczka zaciąża :) Jak jadzia teraz! Ale każde II krechy cieszą! Oby jak najwięcej ich :) )
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #59006 25 kwietnia 2016, 12:51

tandem Supermama
gusia mi też się nie chce wstawać i cieszę się, że dziś nie musiałam :) wygoda wygodą, ale zdrowie trzeba dbać... Skoro kreweta słyszy, to i płyty jakieś mądre możesz jej puścić, albo np. chińskie rozmówki :) jeśli będzie przed 9msc życia słyszeć ten język, to może się go nauczyć jak ojczystego, potem już mózg nie wychwyci subltelnych różnic w akcencie :D

kiwi no dokładnie, mój w pracy ma komputer na kablu i na biurku, ale w domu często tak siadał na kanapie, wczoraj już tak nie zrobił :)

Mika daj znać jak wyniki! ja badałam jeszcze od razu z atg i atpo.

iza jasne, rozumiem, to nawet zdrowiej pospacerować, jeśli nie masz przeciwwskazań :) wiedziałam, że tego gina masz bliżej, ale właśnie nie pamiętałam czy w tej samej miejscowości czy gdzieś dalej. Wygląda na to, że najgorzej znosisz podróże autem? I centra handlowe (nie dziwię się, mi normalnie robi się tam czasami niedobrze: te ostre światła, muzyka, tłumy...)
szersza musisz się nieco zrobić, żeby maluchom było wygodnie i stabilnie przecież :) wrzuć potem fotkę rogala! :)

murron to świetnie, że tak Ci się szczęśliwie małe śpiochy trafiły :) Też jestem zadowolona z tej wit C i D, wykupiłam od razu cały zapas. Mężowi muszę wprawdzie podać do ręki, żeby pamiętał, ale łyka bez szemrania :)
8kg co to jest, raz dwa wybiegasz :) faktycznie, sielanka zamilkła...

ojej koko współczuję sytuacji z mamą, daj znać co się okaże!

Laviaa życzę pokonania lenia! Fajnie, że Polak, bo to jednak zawsze inaczej, żeby się zrozumieć (choć z mężczyźni i tak czesto wielu rzeczy nie rozumieją :) Szkoda, że rodzinka daleko, bo dokładnie jak mówisz, to zawsze co innego niż znajomi. Już raczej tak na stałe tam zostaniecie?
no i gratuluję 12 tc!!

jadzia daj znać co po wizycie!

kiwi, iza, gusia - tym wifi to nie chciałam straszyć, tylko przekazuję, bo przezorny zawsze ubezpieczony czy jakoś tak :)

Monia to nie kuszenie, od tego jest tabelka :) ale nie krępuj się, testuj, śmiej się, płacz z radości - czego tylko będzie Ci trzeba :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #59007 25 kwietnia 2016, 12:53

tandem Supermama

buka87 napisał(a)

Ja nie wiem kiedy to minęło :) czuje jakby ktoś pstryknął palcem i ja juz w 36tc sie znalazlam. Jakiś kosmos. A Ty juz genetyczne za tydzien, Izabela juz 12 tc....Niestety tylko pewnie staraczkom sie dłuzy. Pamiętam to oczekiwanie do owulacji, pozniej po owulacji...to wieki trwało!!! Ale wierze, że tabelka staraczek zaraz się zlikwiduje i zostanie sama ciężarówkowa :) )
Mnie najbardziej cieszy jak jakaś "stara" staraczka zaciąża :) Jak jadzia teraz! Ale każde II krechy cieszą! Oby jak najwięcej ich :) )

Też mam nadzieję, że tabelka staraczek się opróżni no i liczę na to, że kciuki ciężarówek liczą się podwójnie. Wysyłajcie znów wiruski ciążowe, może kolejne się załapią!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #59008 25 kwietnia 2016, 12:58

kamila19880 Fajna mama
dzis tez mam pozytywny owulacujny wiec jeszcze nie mialam a teraz mnie brzuch boli jak na okres
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #59009 25 kwietnia 2016, 13:01

tandem Supermama

kamila19880 napisał(a)

dzis tez mam pozytywny owulacujny wiec jeszcze nie mialam a teraz mnie brzuch boli jak na okres

to działaj, działaj! :D

Zgłoś nadużycie #59010 25 kwietnia 2016, 13:03

Laviaa Fajna mama
Tandem.planowalismy życie w de ale zobaczymy jak się życie potoczy, czasami chciałabym wrócić do domu do pl. Teraz mi się tęskni bardzo za domem