Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58971 25 kwietnia 2016, 7:00

izabela23 Supermama
Cd. Bo inaczej jakbym potem miała leżeć już tak na serio calymi dniami to nie będę w stanie. Dlatego mam zamiar codziennie wychodzić na mały spacer zeby dotlenic maluchy i siebie. Dzisiaj jeszcze omówię z ginem ta kwestię z lezeniem,bo ten w warszawie powiedział,ze mam się oszczędzać ale lezec nie muszę,jednak ja i tak leżę. Z podróżami nie szaleje,bo ieczorna podroz na imieniny to była aż do sąsiada za płot :-) jakieś 50metrów :-P
Do gina nie mam daleko,bo okolo 25km takze ujdzie

Zgłoś nadużycie #58972 25 kwietnia 2016, 7:37

murron Supermama
Iza trzymam kciuki za wizytę.
ja już po kawce, a Franek jeszcze drzemie.
ogólnie mam obydwoje dzieci, które za małego noce w miarę ok przesypiają.
mam wrażenie, że jak Ninka skończyła 2 lata to gorzej spała niż jak miała kilka miesięcy,
ale tu się potwierdza prawda z brzucha, byli spokojni w nocy, to i na zewnątrz tak jest.
Pepitka gratuluję synka i super porodu, a laktacja - postaraj się koniecznie trafić do poradni laktacyjnej, może dużo pomóc.
Już nie pamiętam co miałam Wam pisać.
Tandem dzięki za info o wi-fi, ale ja już coś gdzieś o tym słyszałam, moja mama zawsze mówi, żeby komórki w spodniach nie nosić.
a i jestem pełna podziwu, że Ci każą suplementować i witaminę C i D, ja tylko po tym mam do Twojego lekarza zaufanie.
dziewczyny apeluję raz jeszcze, zbadajcie poziom witaminy D w organizmie.
http://www.jestemplodna.pl/witamina-d-szanse-ciaze/

Zgłoś nadużycie #58973 25 kwietnia 2016, 7:39

murron Supermama
Paola dobrze, że się podleczyliście, a że dziewczyny nie załapały to taki mały cud.
Monia trzymam kciuki za egzamin, myślę, że jak na spokojnie się do kwestii bobasa podejdzie to będzie lepiej.
ja już teraz wiem, jak się Franek urodził, że my dokładnie serduszkowaliśmy jak M. pokazałam mocny test owulacyjny więc wtedy doszło do zapłodnienia i mamy pięknego synka :)

Zgłoś nadużycie #58974 25 kwietnia 2016, 7:41

koko83 Fajna mama
Jadzia KMSU gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!
wczoraj nie zaglądałam na forum moja mama trafiła do szpitala zaraz do niej jadę ona oczywiście się broniła ale upór mój i siostry dał rezultat szwagier zadzwonił na pogotowie jak przyjechali z łóżka wstać nie mogła ale uparcie że ona się dobrze czuje EKG jej złe wyszło i ją zabrali dzisiaj jedziemy może dowiemy się czegoś więcej
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #58975 25 kwietnia 2016, 7:47

Laviaa Fajna mama
Witajcie dziewczyny u mnie nastała szara rzeczywistość muszę się zbierać i synka do szkoły zawiez. O 16 odebrać. Lenia mam jak nie wiem co,

Tandem mąż polak na szczęście, nie mamy tu żadnej rodziny, sami znajomi ale wiesz,na takich ludzi nigdy liczyć nie można...

Zgłoś nadużycie #58976 25 kwietnia 2016, 7:48

Mika29 Fajna mama
Koko zdrowia dla mamy.

Zgłoś nadużycie #58977 25 kwietnia 2016, 7:51

jadzia Fajna mama
Koko napisz potem co u mamy.
Ja o 14 mam gina bo umowilam sie w tamtym tygodniu pokazac mu wyniki tej bakterii. I co on na to. Jakos spac nie moge z rana. Milego dnia!

Zgłoś nadużycie #58978 25 kwietnia 2016, 7:58

werkaa Fajna mama
Jadzia daj znać jak po wizycie :) Trzymam kciuki :)
Koko zdrowia dla mamy.

Zgłoś nadużycie #58979 25 kwietnia 2016, 8:04

izabela23 Supermama
Koko,zdrówka dla mamy.

Jadzia kciuki za wizytę zaciśnięte :-)

Zgłoś nadużycie #58980 25 kwietnia 2016, 8:16

murron Supermama
Koko zdrowia dla mamy.
Jadzia czekamy na dobre wieści po wizycie.
Laviaa odpoczywaj.
Leena rozumiem Cie w pełni że złymi wspomnieniami co do partych

Zgłoś nadużycie #58981 25 kwietnia 2016, 8:43

Laviaa Fajna mama
Koko zdrowka dla mamy, Daj znac po odwiedzinach , miejmy nadzieje ,ze juz dzis juz lepiej .

Iza i Jadzia wy dziewczyny tez meldowac sie szybko po wizytach.
izka ty mowilas ,ze cos tam juz widac z brzuszek troszke ,a ja mam wrazenie ,ze moj brzuch to mega wielki i w poprzedniej ciazy taki mialam jak bylam w 20 tyg ciazy... ale w sumie wczesniej bylam chudzinka,a teraz cialka nabralam i jest co jest... mam tylko nadzieje ,ze nie przytyje za duzo

Zgłoś nadużycie #58982 25 kwietnia 2016, 8:49

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Koko zdrowka dla mamy, Daj znac po odwiedzinach , miejmy nadzieje ,ze juz dzis juz lepiej .

Iza i Jadzia wy dziewczyny tez meldowac sie szybko po wizytach.
izka ty mowilas ,ze cos tam juz widac z brzuszek troszke ,a ja mam wrazenie ,ze moj brzuch to mega wielki i w poprzedniej ciazy taki mialam jak bylam w 20 tyg ciazy... ale w sumie wczesniej bylam chudzinka,a teraz cialka nabralam i jest co jest... mam tylko nadzieje ,ze nie przytyje za duzo

Dam znać,ale wizyta dopiero 19 45

Rano to taki nieduży mam brzuszek,ale skoro wczoraj kuzynka męża mówiła,że już widać to on pewnie wiekszy niz mi się wydaje. ;) ogolnie w dopasowanej bluzce widać tylko myślę ze to raczej jelita trochę wypchalo do góry ?? bo ja brzuszka to ogolnie też troche mam.
Ja na wadze niby nie przybralam,ale widzę ze dostalam bloczków i ta część ledzwiowo krzyżowa taka mocniejsza się zrobiła ogolnie taka w pasie szersza się robię ;) ;)

Zgłoś nadużycie #58983 25 kwietnia 2016, 9:08

Laviaa Fajna mama
to dobra wiadomość niech dzieciaczki rosną :-) , mój maż powtarza ,ze mam sie nie martwic figura bo on mnie kocha za to jaka jestem ,a nie za to ,ze jestem szczupła ;-) . Choć nie powiem mam nadzieje ,ze uda sie mi ukryc ciąże jak najdłużej w tajemnicy bo za dużo dookoła "dobrych ludzi" którzy życzą "dobrze"
Tak w ogole to chcialam sie wam pochwalic ,ze dzis zaczynam 12 tydz wedlug om,a wedlug usg12+2.

Zgłoś nadużycie #58984 25 kwietnia 2016, 9:16

murron Supermama
Ja jestem ciekawa co u Sielanki.
Mi zostało 8 kg do zrzucenia aby wrócić do wagi sprzed ciąży.
Dziewczyny, kilogramy się zrzuci ;)

Zgłoś nadużycie #58985 25 kwietnia 2016, 9:22

Laviaa Fajna mama
Muron racja najwazniejsze zeby ciaza przebiegala zdrowo i bez stresu. Reszta nie ma znaczenia. jak tam Franio? Rodzinka juz powitala malenstwo? czy dalej przyjmujesz gosci?

Zgłoś nadużycie #58986 25 kwietnia 2016, 9:26

murron Supermama

Laviaa napisał(a)

Muron racja najwazniejsze zeby ciaza przebiegala zdrowo i bez stresu. Reszta nie ma znaczenia. jak tam Franio? Rodzinka juz powitala malenstwo? czy dalej przyjmujesz gosci?

Póki co Franek widział wszystkich swoich dziadków, mojej siostry długo nie zobaczy bo ona w Nicei mieszka i pewno dopiero w sierpniu będzie w Polsce. A reszta rodziny męża zobaczy Franka pewno w długi weekend majowy.
a on się twardo trzyma, ja po katarze mam problem z mówieniem - zeszło mi na struny głosowe, ale walczę i z tym, dobrze płukać gardło wodą z wodą utlenioną.

Zgłoś nadużycie #58987 25 kwietnia 2016, 9:27

gusia85 Gotowa na wszystko
A moj brzuchol jest taki " spiczasty" pamietacie? Byl taki film z ludzmi o spiczastych glowach ;-) ja posiadam taki brzuch! :-) z tego co wyczytalam kreweta powinna zaczynac slyszec i nalezaloby zaczac jej spiewac! Ha! Byleby tylko przeklnstw mamusi nie slyszala to juz bedzie spory sukces :-)

Laviaa super to juz koncowka I trymestru :-) juz sie nie moge doczekac Twojego poniedzialku ;-)

Zgłoś nadużycie #58988 25 kwietnia 2016, 9:42

Laviaa Fajna mama
Gusia uwierz mi ją tak samo siedzę jak na szpilkach już,a co dopiero za tydzień. Wizytę mam na 17:30 więc cały dzień jeszcze będę się męczyć. Jak maluch słyszy to możesz mu puszczać pozytywke do brzucha i później Będę się uspakajal przy niej, lub jakąś ulubiona piosenkę.
Muron to weekend majowy masz Zaplanowany. Ninka już lepiej się ma? Chce pomagać przy braciszku?

Zgłoś nadużycie #58989 25 kwietnia 2016, 10:00

kiwi Fajna mama
Iza o wifi dowiedzialam sie dopiero od Tandem wcześniej czytalam żeby nie trzymać ale chodziłow tym artykule o przegrzanie. Teraz zwracam na to uwage i sama tez juz nie bede trzymać.
Pocieszylas mnie mam nadzieje ze moj maz tez ma jeszcze jakieś zywe ;)
Gusia ja bym zrezygnowała z trzymania laptopa na kolanach ale to Twoja decyzja. Balabym sie ze cos moze zaszkodzic dziecku.

Zgłoś nadużycie #58990 25 kwietnia 2016, 10:08

izabela23 Supermama

kiwi napisał(a)

Iza o wifi dowiedzialam sie dopiero od Tandem wcześniej czytalam żeby nie trzymać ale chodziłow tym artykule o przegrzanie. Teraz zwracam na to uwage i sama tez juz nie bede trzymać.
Pocieszylas mnie mam nadzieje ze moj maz tez ma jeszcze jakieś zywe ;)
Gusia ja bym zrezygnowała z trzymania laptopa na kolanach ale to Twoja decyzja. Balabym sie ze cos moze zaszkodzic dziecku.

O tym wifi to nie miałam pojęcia,ale na pewno nie zabiło wszystkich żołnierzy glowa do góry :-)