Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58831 24 kwietnia 2016, 11:43

gusia85 Gotowa na wszystko

Laviaa napisał(a)

Gusia w poniedzialek nie ten , nastepny 2 maj

Jakos zle wyliczylam z Twojego suwaczka. Wierze, ze zobaczysz swoja zdrowiutka fasolke :-) bedziemy tu wszystkie trzymac kciuki za wizyte, chociaz wiem ze i tak wszystko bedzie dobze, to pamietaj, ze w poniedzialek jeesmy z Toba!

Zgłoś nadużycie #58832 24 kwietnia 2016, 11:45

Mika29 Fajna mama
Witam dziewczyny. Czytam Was już bardzo długo i mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Mamy już 4 letnia córeczkę i pora na rodzeństwo. W pierwsza ciążę zaszłam odrazu lecz przebieg był dość ciężki. Tarczyca, cukrzyca ciążowa, plamienia i ciężki poród zakończony cesarką. Aktualnie jestem w trzecim cyklu po odstawieniu plastrów. 4 mają wizyta u endokrynolog i zaczynamy działania.
Mam nadzieję, że z takim wsparciem będzie raźniej. :-)

Zgłoś nadużycie #58833 24 kwietnia 2016, 11:52

Laviaa Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Jakos zle wyliczylam z Twojego suwaczka. Wierze, ze zobaczysz swoja zdrowiutka fasolke :-) bedziemy tu wszystkie trzymac kciuki za wizyte, chociaz wiem ze i tak wszystko bedzie dobze, to pamietaj, ze w poniedzialek jeesmy z Toba!

Dzieki kochana , wlasnie tak mysle ,ze bedzie dobrze nie ma innej opcji musi byc. mam wziac pendriva z soba bo lekarz mi nagra film z badania , mam nadzieje ze dowiemy sie ,co za lokatora mam w sobie

Zgłoś nadużycie #58834 24 kwietnia 2016, 11:54

murron Supermama
Jadzia bardzo się cieszę piękna krecha

Zgłoś nadużycie #58835 24 kwietnia 2016, 12:03

buka87 Supermama
Lavia a jakie masz przeczucia? :) Ja miałam na chłopaka a tu bedzie dziewczynka hahaha :D Także taki mam instynkt :D
Ja dziś wkraczam w 36tc!! Jeszcze 2 tyg do donoszonej ciąży ;) Ciekawe jak tam nati, czy juz coś się dzieje ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #58836 24 kwietnia 2016, 12:07

asaguarela Fajna mama
Aaaaa 😊😊😊,Jadzia 😉😉 ,wspaniale 😘,tak bardzo się cieszę 😊

KMSU,Tobie również gratuluję 😊

Cudownie dziewczyny 😘

Zgłoś nadużycie #58837 24 kwietnia 2016, 12:08

tandem Supermama
werkaa to niezła jesteś, że tak trudne zadanie konkursowe udało Ci się rozwiązać :D ale lista do tej apteczki... a kiedy się tam wybieracie?

jadzia wiem, że niestety prawdopodobnie mam to, tylko bardzo wczesne stadium. Perspektywa niemiła, ech... Póki co mam wszystko brać i po konsultacji mailowej w sprawie nowych wyników będzie decydować co dalej, kiedy przestać itp.

kamila to zrozumiałe, że troszkę Ci też smutno. Ja też urodziłam się o 15:30 :D I nie tylko Ty chcesz dzidzia :D i co winko poprawiło humor?

gusia dziękuję za słowa wsparcia, mam nadzieję, że i moje odmęty będą odpowiednim lokum :) powolutku się oswajam, najważniejszy będzie poniedziałek, gdy mąż pojedzie do pracy a ja nie :)
Normalnie robię mu śniadanie, drugie śniadanie i obiad do pracy. Bo za późno wracamy. W tym tygodniu ja w domu, on przed 17 wraca. I będziemy się obiadkować w domu (tak już zamówił :) Dziś pierwszy obiad (i to z teściową!).
i co, koń znaleziony ??
Zdjęcie łóżka szykuję :) a plany na majówkę dopiero zacznę robić, bo miałam jej w ogóle nie mieć! Ognisko dobra rzecz. A z tym moim wiszeniem nie przesadzaj, bo się jeszcze połamię i co wtedy? :)

kasia_t też tak myślę :) jak błyszczy, to wstaw jakąś fotkę :) o co uderzyłaś palec? już lepiej? Ja dziś pierwszy raz zahaczyłam o łóżko... pośladkiem au...
Co było na kolację? :D

PaulaG i co z testem porannym? To nie jest egoizm, że o sobie piszesz i myślisz, musisz się skupić na sobie, by lokum dla fasolki było pierwsza klasa :)

staraczka tak wyszło jakoś, chciałam każdej odpisać :) na pewno szybko fasolka będzie, teraz już wie, że ma plany na przyszłe wakacje, więc no do tego czasu musi być po naszej stronie brzucha!
na pewno zobaczysz dwie kreski, "bo jak nie my to kto?" :D

Kaari w pracy się zdziwili, ale obojętnie co sobie myślą świat się tam beze mnie nie zawali, a jednak zdrowie przyszłej fasolki jest dla mnie ważniejsze niż ich dobry humor (!). Ja po panieńskim wróciłam też po drugiej, mąż po mnie przyjechał :)

kmsu widać kreskę, widać :)

buba dzwonisz dopiero jutro się umówić?

jadzia ale super!! gratulacje styczniówko nasza, przecieraj szlaki!!! wybierasz się na jakąś betę? popieram bukę, opisz jak najwięcej!

kiwi powodzenia w badaniach, najgorzej jest gdy nie wiadomo co leczyć więc życzę Ci szybkiej diagnozy!

Laviaa miło, że pytasz :) nie powiem, łóżko całkiem wygodne mamy :D odpoczywałam ile się da ale szykuję obiad i musiałam trochę ogarnąć, na 13 do kościoła i potem obiad :)
i nie martw się, wyniki na pewno będą świetne!! i dowiemy się kto to jest :)

Mika29 witaj :) jeśli chesz być w tabelce, do której link jest w moim podpisie, podaj dane :)

gusia, staraczka, kaari wstawiam i bez zasłony :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58838 24 kwietnia 2016, 12:09

Laviaa Fajna mama
Buka czuje dokladnie to co ty ,ze chlopiec bedzie , ale jeszcze tydzien i sie dowiemy . Twoja ciaza zasuwa jak nie wiem dopiero co byl 30 tydzien ,a lada chwila rodzic bedziesz normalnie nie do wiary!

Zgłoś nadużycie #58839 24 kwietnia 2016, 12:15

KiedysMusiSieUdac Supermama

gusia85 napisał(a)

No pewnie, ze fajnie, bo my fajne dziewczyny jestesmy :-)
U mnie kreska przed @ byla bardzo podobna, dziewczyny polecily mi wowczas bete wiec pognalam do laboratorium, a pozniej jeszcze powtorzylam za dwa dni :-)

Teraz Hania bedzie miala rodzenstwo :-) myslisz bardziej o chlopcu czy dziewczynce? :-)

Szczerze to obojetnie byle by zdrowe ale mam corcie wiec fajnie tez miec parke :) no a dziadek tez by sie cieszyl z wnuka bo ma 4 wnuczki ;)
Wszystko jest możliwe gdy tylko w to wierzysz

Zgłoś nadużycie #58840 24 kwietnia 2016, 12:17

buka87 Supermama

Laviaa napisał(a)

Buka czuje dokladnie to co ty ,ze chlopiec bedzie , ale jeszcze tydzien i sie dowiemy . Twoja ciaza zasuwa jak nie wiem dopiero co byl 30 tydzien ,a lada chwila rodzic bedziesz normalnie nie do wiary!

Lavia no ciekawe czy się sprawdzą Twoje przeczucia :) Już niedługu sie dowiesz chociaż tydzień się pewnie ciągnął jak flaki z olejem :)
Ja teraz ciągle bym spała, nic nie robie męczącego a spanie mnie bierze mega. Chyba juz ładuje baterie na nieprzespane nocki :)
Mąż się przejął bardzo po ostatnim USG bo termin ze wzgledu na gabaryty Basi przesunal sie z 28 maja na 17 maja;D A to juz za 3 tyg! Na każde moje stęknięcie patrzy czy wszystko ok :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #58841 24 kwietnia 2016, 12:23

Mika29 Fajna mama
Dziękuję. Pewnie, że chcę. A więc tak: wiek 29, córka Julia, data @ 25.04.2016 (jestem po odstawieniu plastrów więc jeszcze nie mam tak regularnych) Wielkopolska, ilość starań 0.

Zgłoś nadużycie #58842 24 kwietnia 2016, 12:25

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

werkaa to niezła jesteś, że tak trudne zadanie konkursowe udało Ci się rozwiązać :D ale lista do tej apteczki... a kiedy się tam wybieracie?

jadzia wiem, że niestety prawdopodobnie mam to, tylko bardzo wczesne stadium. Perspektywa niemiła, ech... Póki co mam wszystko brać i po konsultacji mailowej w sprawie nowych wyników będzie decydować co dalej, kiedy przestać itp.

kamila to zrozumiałe, że troszkę Ci też smutno. Ja też urodziłam się o 15:30 :D I nie tylko Ty chcesz dzidzia :D i co winko poprawiło humor?

gusia dziękuję za słowa wsparcia, mam nadzieję, że i moje odmęty będą odpowiednim lokum :) powolutku się oswajam, najważniejszy będzie poniedziałek, gdy mąż pojedzie do pracy a ja nie :)
Normalnie robię mu śniadanie, drugie śniadanie i obiad do pracy. Bo za późno wracamy. W tym tygodniu ja w domu, on przed 17 wraca. I będziemy się obiadkować w domu (tak już zamówił :) Dziś pierwszy obiad (i to z teściową!).
i co, koń znaleziony ??
Zdjęcie łóżka szykuję :) a plany na majówkę dopiero zacznę robić, bo miałam jej w ogóle nie mieć! Ognisko dobra rzecz. A z tym moim wiszeniem nie przesadzaj, bo się jeszcze połamię i co wtedy? :)

kasia_t też tak myślę :) jak błyszczy, to wstaw jakąś fotkę :) o co uderzyłaś palec? już lepiej? Ja dziś pierwszy raz zahaczyłam o łóżko... pośladkiem au...
Co było na kolację? :D

PaulaG i co z testem porannym? To nie jest egoizm, że o sobie piszesz i myślisz, musisz się skupić na sobie, by lokum dla fasolki było pierwsza klasa :)

staraczka tak wyszło jakoś, chciałam każdej odpisać :) na pewno szybko fasolka będzie, teraz już wie, że ma plany na przyszłe wakacje, więc no do tego czasu musi być po naszej stronie brzucha!
na pewno zobaczysz dwie kreski, "bo jak nie my to kto?" :D

Kaari w pracy się zdziwili, ale obojętnie co sobie myślą świat się tam beze mnie nie zawali, a jednak zdrowie przyszłej fasolki jest dla mnie ważniejsze niż ich dobry humor (!). Ja po panieńskim wróciłam też po drugiej, mąż po mnie przyjechał :)

kmsu widać kreskę, widać :)

buba dzwonisz dopiero jutro się umówić?

jadzia ale super!! gratulacje styczniówko nasza, przecieraj szlaki!!! wybierasz się na jakąś betę? popieram bukę, opisz jak najwięcej!

kiwi powodzenia w badaniach, najgorzej jest gdy nie wiadomo co leczyć więc życzę Ci szybkiej diagnozy!

Laviaa miło, że pytasz :) nie powiem, łóżko całkiem wygodne mamy :D odpoczywałam ile się da ale szykuję obiad i musiałam trochę ogarnąć, na 13 do kościoła i potem obiad :)
i nie martw się, wyniki na pewno będą świetne!! i dowiemy się kto to jest :)

Mika29 witaj :) jeśli chesz być w tabelce, do której link jest w moim podpisie, podaj dane :)

gusia, staraczka, kaari wstawiam i bez zasłony :)

Nie no!!!Tandem przesadzasz z tymi postami!!! Wow łóżko pierwsza klasa.nic tylko robic fasolki :-) :-) :-)
Witam rowniez nową kolezanke :-)
Tandem szukamy konia dla Gusi zeby pole zaorac nie masz stadniny jakiejs w poblizu?

Zgłoś nadużycie #58843 24 kwietnia 2016, 12:26

Laviaa Fajna mama

buka87 napisał(a)

Lavia no ciekawe czy się sprawdzą Twoje przeczucia :) Już niedługu sie dowiesz chociaż tydzień się pewnie ciągnął jak flaki z olejem :)
Ja teraz ciągle bym spała, nic nie robie męczącego a spanie mnie bierze mega. Chyba juz ładuje baterie na nieprzespane nocki :)
Mąż się przejął bardzo po ostatnim USG bo termin ze wzgledu na gabaryty Basi przesunal sie z 28 maja na 17 maja;D A to juz za 3 tyg! Na każde moje stęknięcie patrzy czy wszystko ok :)

hihi no maż przejęty rola nie ma sie co dziwić , Buka spij ile wlezie, laduj akumlatory póki możesz :D
Pokoik gotowy lozeczko zlozone wiec za 3 tyg mozesz rodzic spokojnie
tez tak mysle ,ze tydzien bedzie sie ciagnal ,a pozniej mam usg tydzien po tygodniu to czas bedzie zapierniczal.

Zgłoś nadużycie #58844 24 kwietnia 2016, 12:28

staraczka33 Supermama
Tandem priv

Zgłoś nadużycie #58845 24 kwietnia 2016, 12:31

asaguarela Fajna mama
Tandem,bardzo się cieszę,że trafiłaś na porządną panią doktor 😊
Teraz już na pewno się uda,podleczysz się i będzie fasolinka 😉
A teraz korzystaj z wolnego czasu i odpoczywaj 😉
Lóżko świetne 😊

Zgłoś nadużycie #58846 24 kwietnia 2016, 12:32

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

Planujemy na weekend majowy :)
Witam nową koleżankę :)

Zgłoś nadużycie #58847 24 kwietnia 2016, 12:37

tandem Supermama
staraczka kilka stadnin jest tylko co z transportem tego konia? :D

werkaa super, podziel się jaką trasę planujecie :)

asaguarela dziękuję, mam nadzieję, że życzenia się spełnią!

Laviaa na pewno tak będzie, czas będzie śmigał :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58848 24 kwietnia 2016, 12:43

tandem Supermama
Paola gdzie jesteś ??

Zgłoś nadużycie #58849 24 kwietnia 2016, 12:45

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

staraczka kilka stadnin jest tylko co z transportem tego konia? :D

werkaa super, podziel się jaką trasę planujecie :)

asaguarela dziękuję, mam nadzieję, że życzenia się spełnią!

Laviaa na pewno tak będzie, czas będzie śmigał :)

Nie pochwalę się bo sama nie wiem :D
Mąż postanowił zrobić mi niespodziankę :D

Zgłoś nadużycie #58850 24 kwietnia 2016, 12:48

gusia85 Gotowa na wszystko
Laviaa te filmiki to cudna pamiatka ! :-) my mamy na plycie dvd i jak wrocilam podekscytowana z plyta to sie okazalo ze nie mamy napedu na plyty! :-) u Was na zachodzie to juz pendrivy maja!
Ja tez czulam, ze kreweta jest chlopcem ale probowalam sobie wmowic, ze to dziewcze jest! I sobie raczej marnie z tym poradzilam ;-)

Tandem normalnie szacun dla meza! Lozeczko dla tandemiątka pewnie tez zrobi? Z takimi zdolnosciami? :-) gdzie Ty go dorwalas?

Mika witamy Cie w gronie Naszym :-) zasady mamy proste, pokazujesz tescik z dwiema kreskami i dostajesz rzodkiewke, a konia nie masz moze? Bo aktualnie poszukujemy?

Buka jak to mozliwe ze to juz za chwile Basia bedzie? Jakos jakby nie wiem co Tu sie stalo, ze tak szybko?

KMSU a przeczucie co mowi ? :-) chlopiec czy dziewczynka?