Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58811 24 kwietnia 2016, 11:11

Laviaa Fajna mama
trzymamy kcuki za blizniaki Jadzi. Ale super!
Ciekawe co u Tandem pewnie odpoczywa i firankuje :D

Zgłoś nadużycie #58812 24 kwietnia 2016, 11:20

gusia85 Gotowa na wszystko
Tandem pewnie pelny relaksik na nowym lozku :-)
Moze wreszcie doczekamy sie zdjecia tego dziela mezowego!
Moj od rana mowi dziwne rzeczy, powtarza port, interfejs i cos jeszcze a ja mu mowie tak taaak naprawde?
Dziewczeta a co z majowka, plany jakies sa?

Zgłoś nadużycie #58813 24 kwietnia 2016, 11:20

staraczka33 Supermama
Ale sie ciesze z tego pozytywa Jadzi :-) bo dziewczyna juz zaczynala sie załamywać tymi bakteriami a tu prosze niespodzianka :-)

Zgłoś nadużycie #58814 24 kwietnia 2016, 11:24

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Tandem pewnie pelny relaksik na nowym lozku :-)
Moze wreszcie doczekamy sie zdjecia tego dziela mezowego!
Moj od rana mowi dziwne rzeczy, powtarza port, interfejs i cos jeszcze a ja mu mowie tak taaak naprawde?
Dziewczeta a co z majowka, plany jakies sa?

Hm Tandem łóżkuje serduszkuje firankuje :-) :-) :-) a zdjecia mowila ze zrobi jak zagoni swojego męża do zawieszenia firanki zeby efekt byl wiekszy a plany majowkowe?ja zbytnio nie mam bo pracuje ale napewno prace przed domek w drzewkach tujach i kwiatkach :-) troche sie odpreze zrelaksuje :-)

Zgłoś nadużycie #58815 24 kwietnia 2016, 11:28

Kaari Fajna mama
Może właśnie to pomogło? Zamiast skupiać się na ciąży, Jadzia skupiła myśli na bakteriach i dzidzior do brzuszka wskoczył :) a może 2? :)
Tandem mogłaby faktyczne poscielic to łóżko i fote nam przysłać :)
No Gusia ciesze się, że Ci przypomniałam, że my 30 jesteśmy wspaniałe ;)
Paula przykro mi z powodu negatywu.
Ja planów na majówkę nie mam ale u nas zawsze się coś może jeszcze na biegu urodzić :)

Zgłoś nadużycie #58816 24 kwietnia 2016, 11:29

staraczka33 Supermama
No 30 miec lat chcialabym a mi juz leci 34 :-(

Zgłoś nadużycie #58817 24 kwietnia 2016, 11:30

Tandem bedzie wisiala nad lozkiem w firance! Ale czad, juz sie doczekac nie moge hehee
My chyba odpalimy wedzarke, bo ostatnio jak chcialam byc lepsza od biedronki i zrobic wedzonego lososia to mi wszystko pospadalo! :-) i od tamtej pory fooch a teraz kreweta wielbiciel miesa ma ochote na cos dobrego :-)
I marzy mi sie ognisko, i taka kielbaska spalona! :-)

Zgłoś nadużycie #58818 24 kwietnia 2016, 11:30

Laviaa Fajna mama
ja planow majowkowych nie mam :( u nas w de 5 i 6 maj jest wolny wiec szykuje sie dlugi weekend , maz pewnie w pracy bedzie ,a ja z synkiem w domu... 7 maja mamy chrzciny ale chyba tylko wieczorem podskoczymy do znajomych z prezentem. Wiec zero rewelacji, choc dla mnie najwiekszym prezentem bedzie dobry wynik usg genetycznego, wtedy zadnych dlugich weekendow nie potrzebuje

Zgłoś nadużycie #58819 24 kwietnia 2016, 11:31

Kaari Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

No 30 miec lat chcialabym a mi juz leci 34 :-(

Czyli jesteś w wieku Chrystusowym-najlepszym ponoć w życiu człowieka. Także to będzie Twój rok :)

Zgłoś nadużycie #58820 24 kwietnia 2016, 11:33

Kaari, Staraczka przeciez jestesmy wspaniale ;-) i takie cudowne och och ;-)
Dziekuje za przypomnienie w chwilach watpliwosci! :-)

Staraczko Ty to dopiero wymiatasz swoja wspanialoscia!

Zgłoś nadużycie #58821 24 kwietnia 2016, 11:33

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Tandem bedzie wisiala nad lozkiem w firance! Ale czad, juz sie doczekac nie moge hehee
My chyba odpalimy wedzarke, bo ostatnio jak chcialam byc lepsza od biedronki i zrobic wedzonego lososia to mi wszystko pospadalo! :-) i od tamtej pory fooch a teraz kreweta wielbiciel miesa ma ochote na cos dobrego :-)
I marzy mi sie ognisko, i taka kielbaska spalona! :-)

No a to dobre :-) wisząca Tandem nad łóżkiem :-) juz to sobie wyobrazam co dobrego macie na obiad może podpatrze cos dobrego :-)

Zgłoś nadużycie #58822 24 kwietnia 2016, 11:35

staraczka33 Supermama

gusia85 napisał(a)

Kaari, Staraczka przeciez jestesmy wspaniale ;-) i takie cudowne och och ;-)
Dziekuje za przypomnienie w chwilach watpliwosci! :-)

Staraczko Ty to dopiero wymiatasz swoja wspanialoscia!

No pewnie ze jesteśmy wspaniałe,cudowne i wogole ach ach ! :-)

Zgłoś nadużycie #58823 24 kwietnia 2016, 11:35

jadzia Fajna mama
Dzieki dziewczyny ale boje siwe cieszyć. Mnie wasze pozytywy cieszyly i pytalam siebie kiedy ja? To pierwszy cykl z clo i tak do konca nie wierzylam ze sie uda. Temu mojemu doktorkowi to tak na 100 nie wierzyłam jakos. Jakis dystans miwdzy nami byl. Wtedy kiedy dzialac kazal to jakos nam sie nie skladalo z moim i tak na szybcika bylo. Potem powtorka przez trzy dni. Teraz chcialam przerwe zrobic aby zobaczyc czy bakteria sie wyplenila.Zakwaszam organizm kefitami kapusta kiszona zurawina itp. Ostatnio slabeusz straszny byl ze mnie, sapalam jak babka, jajniki kuly, spac mi sie chcialo. Ale mysle nie bede sobie nic wkrecac!

Zgłoś nadużycie #58824 24 kwietnia 2016, 11:35

Laviaa napisał(a)

ja planow majowkowych nie mam :( u nas w de 5 i 6 maj jest wolny wiec szykuje sie dlugi weekend , maz pewnie w pracy bedzie ,a ja z synkiem w domu... 7 maja mamy chrzciny ale chyba tylko wieczorem podskoczymy do znajomych z prezentem. Wiec zero rewelacji, choc dla mnie najwiekszym prezentem bedzie dobry wynik usg genetycznego, wtedy zadnych dlugich weekendow nie potrzebuje

Laviaa po kontakcie z kreweta utwierdzam sie w dziewczynkowym, bardzo zdrowym przekonaniu ze bedzie wszystko dobrze :-) czyli badanie masz w nie w ta ale przyszla srode?

Zgłoś nadużycie #58825 24 kwietnia 2016, 11:36

staraczka33 Supermama

Kaari napisał(a)

Czyli jesteś w wieku Chrystusowym-najlepszym ponoć w życiu człowieka. Także to będzie Twój rok :)

No 33 już skonczone :-) a naprawde chcialabym bardzo zobaczyc dwie kreski na tescie ciążowym bo poki co zobaczylam dwie na owulacyjnym :-)

Zgłoś nadużycie #58826 24 kwietnia 2016, 11:39

jadzia napisał(a)

Dzieki dziewczyny ale boje siwe cieszyć. Mnie wasze pozytywy cieszyly i pytalam siebie kiedy ja? To pierwszy cykl z clo i tak do konca nie wierzylam ze sie uda. Temu mojemu doktorkowi to tak na 100 nie wierzyłam jakos. Jakis dystans miwdzy nami byl. Wtedy kiedy dzialac kazal to jakos nam sie nie skladalo z moim i tak na szybcika bylo. Potem powtorka przez trzy dni. Teraz chcialam przerwe zrobic aby zobaczyc czy bakteria sie wyplenila.Zakwaszam organizm kefitami kapusta kiszona zurawina itp. Ostatnio slabeusz straszny byl ze mnie, sapalam jak babka, jajniki kuly, spac mi sie chcialo. Ale mysle nie bede sobie nic wkrecac!

Jadzia brawo za pozytywne mysli :-) widzisz nabralas dystansu do lekarza, oderwalas mysli, zajelas sie soba, swoim zdrowiem i oto jest fasolinka :-)

Zgłoś nadużycie #58827 24 kwietnia 2016, 11:39

Laviaa Fajna mama

gusia85 napisał(a)

Laviaa po kontakcie z kreweta utwierdzam sie w dziewczynkowym, bardzo zdrowym przekonaniu ze bedzie wszystko dobrze :-) czyli badanie masz w nie w ta ale przyszla srode?

Gusia w poniedzialek nie ten , nastepny 2 maj

Zgłoś nadużycie #58828 24 kwietnia 2016, 11:39

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

No widzisz nie nastawilas sie i bach!!!jeden strzal i fasolka(fasolki)juz sie zagniezdza ciesze sie strasznie że sie udalo :-)

Zgłoś nadużycie #58829 24 kwietnia 2016, 11:40

staraczka33 napisał(a)

No 33 już skonczone :-) a naprawde chcialabym bardzo zobaczyc dwie kreski na tescie ciążowym bo poki co zobaczylam dwie na owulacyjnym :-)

No to do dziela! Do boju! Kolejna rzodkiewka musi byc Twoja!

Zgłoś nadużycie #58830 24 kwietnia 2016, 11:40

Laviaa Fajna mama

staraczka33 napisał(a)

To juz polowa sukcesu