Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58731 23 kwietnia 2016, 15:25

gusia85 Gotowa na wszystko

staraczka33 napisał(a)

Super Tandem trafilas na konkretną lekarke i jeszcze dwa tygodnie zwolnienia kurcze zazdroszcze :-)
Gusia te twoje rzodkiewki niech szybciej rosna bo nie nadarzysz z wysylaniem

Spokojnie mamy jeszcze 50 hektarow pod miastem! Mowcie tylko kiedy orac!

Zgłoś nadużycie #58732 23 kwietnia 2016, 17:07

tandem Supermama
kasia_t trzymam kciuki za firanki! byłam nie u gin, tylko u internistki + naprotechnolog :D poleconej przez konsultantkę z kliniki napro. Czuję, że potrafi się zaopiekować.
Oficjalnie zwolnienie mam wpisane jako diagnostyka w reumatoidalnym zapaleniu stawów :) (sprawdzanie czy stres w pracy nie wpływa na bóle stawów), a chodzi o to, że praca,
stres jak wiecie może blokować co nieco, więc mam odpocząć i się nie stresować. Jeszcze w to nie wierzę :D

koko śliczna Anastazja :) będzie mała księżniczka! Też tak słyszałam, że głównie mężczyźni przepuszczają kobiety w ciąży :) A kiedy komunia Mai?

werkaa dziękuję za kciuki :) jak zakupy w rosmanie? i jak ten krem wygrałaś, co musiałaś zrobić?

Laviaa dziękuję za kciuki :) tak, lekarka konkretna, dużo i sensownie mówiła. Mam jej przesłać mailem wyniki z tych nowych badań i napisać, jak @ przyjdzie, by zmienić dawkę.
Generalnie pochwaliła,że może sobie od razu tyle wyników pooglądać i od razu wie co mi jest, jak pomóc, a nie, że zero wyników, albo wszystkie dobre a fasolki nie ma...

PaulaG trzymam kciuki za poniedziałek!! no i za potencjalny test jutro, jeśli się zdecydujesz ;)

gusia gratuluję pierwszych zakupów bez kolejki! :D brzuszek ładny, kreweta się powoli zaczyna rozpychać! :)
hektary hektarami ale będziesz musiała jeszcze krasnoludki zatrudnić do plewienia i świstaki do pakowania w sreberka :D
a ja wczoraj u rodziców sadziłam... czosnek :) też zdrowo :D

staraczka no wiem, że pomysł z lodami podpowiedziany i niezrealizowany, no ale może jeszcze wykorzystasz, chociaż żeby poznać reakcję? :D
ja też chciałam zajść w ciążę i nie chodzić już do pracy, to pani doktor mówi, że to dobry pomysł, ona może mi dać zwolnienie i pyta męża czy popiera pomysł :D
Faktycznie wydaje mi się konkretna. I nawet mąż się udobruchał (przed wizytą narzekał, że kolejne 200zł bez sensu... ale ja widziałam sens i wyszło na moje :D )

buka dziękuję, mam taką nadzieję. Bardzo się cieszę z tego zwolnienia i z wszystkich leków, bo jakoś nie wiadomo dlaczego wcześniej nikt nie chciał mi przepisać...

jadzia dziękuję :) antybiotyk bo coś tam jakieś zapalenie może mamy, trzeba sprawdzić wcześniej i chyba dostaniemy. Miałam młodzieńcze zapalenie stawów (12-13 lat),
a teraz to generalnie bolą mnie stawy (głównie kolana i kostki), najgorzej gdy deszczowo i wietrznie. Żyję i nic na to nie łykam, ale w zeszłym roku próbowałam zbadać
co nieco z krwi i stąd pani w wynikach zauważyła, że coś jednak jest nie tak.

gusia skoro Ty i kreweta macie takie przeczucia, to nie może być inaczej! też czuję, że wreszcie będzie dobrze :D
ten cykl uważam za potencjalnie stracony, ale na kolejny to się już nastawiam! :D więc liczę na mocno zaciśnięte kciuki!!

kamila daj znać jak poród koleżanki :)

kaari dobrze powiedziane, zwolnienie-bajer :D byłam w takim szoku, że męża wysłałam na rozmowę z moim kierownikiem, bo rano byłam w pracy godzinę i wszystko tam pozostawiałam,
bałam się, więc on poszedł z L4 :)

wróciłam do mieszkania i szykuję się na panieński, jutro odsypiam, o 13 msza (mąż będzie śpiewał po warsztatach, które ma od wczoraj), a na obiad zapraszamy teściową (bo przyjeżdża na tą mszę).
więc pewnie odezwę się później. Dobrego wieczoru i niedzieli!! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58733 23 kwietnia 2016, 17:34

werkaa Fajna mama

tandem napisał(a)

werkaa dziękuję za kciuki :) jak zakupy w rosmanie? i jak ten krem wygrałaś, co musiałaś zrobić?

Zakupy jak najbardziej udane :) Zaopatrzyłam się w podkłady i pudry bo są 49% tańsze :D
Po remoncie rossmana i ponownym otwarciu był konkurs :) Trzeba było ułożyć słowo z liter rossman :D

Zgłoś nadużycie #58734 23 kwietnia 2016, 17:39

jadzia Fajna mama
Tandem pytalam bo o Rzs uczylam sie w szkole co nieco. Rzeczywiście jesli bola Cię kolana i kostki to tez bym to badala bo niestety o ch. Reumatycznej moze to swiadczyc. Wiesz ze reumatycy to najczesciej skarza sie na dolegliwości wiisna i jesienia kiedy najwieksza wilgotność powietrza. Tak wiec teraz coraz blizej lata powinno byc coraz lepiej! Dzieki tobie dowiedzialam sie o tej autoimmunologi przez ktora fasolka szans nie maja. Eh no nic najważniejsze ze masz leki. Teraz fasol to kwestia czasu. Jak dlugo bromergon masz brac?

Zgłoś nadużycie #58735 23 kwietnia 2016, 18:06

kamila19880 Fajna mama
Tak wiec poród ok 9 h rodziła od odejścia wód, troche musieli naciąć :) mały zdrowy o 15.30 urodzila :) :) bardzo sie ciesze ale wiecie co po tej pierwszej radości dół przyszedł :(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #58736 23 kwietnia 2016, 18:38

tandem napisał(a)

kasia_t trzymam kciuki za firanki! byłam nie u gin, tylko u internistki + naprotechnolog :D poleconej przez konsultantkę z kliniki napro. Czuję, że potrafi się zaopiekować.
Oficjalnie zwolnienie mam wpisane jako diagnostyka w reumatoidalnym zapaleniu stawów :) (sprawdzanie czy stres w pracy nie wpływa na bóle stawów), a chodzi o to, że praca,
stres jak wiecie może blokować co nieco, więc mam odpocząć i się nie stresować. Jeszcze w to nie wierzę :D

koko śliczna Anastazja :) będzie mała księżniczka! Też tak słyszałam, że głównie mężczyźni przepuszczają kobiety w ciąży :) A kiedy komunia Mai?

Laviaa dziękuję za kciuki :) tak, lekarka konkretna, dużo i sensownie mówiła. Mam jej przesłać mailem wyniki z tych nowych badań i napisać, jak @ przyjdzie, by zmienić dawkę.
Generalnie pochwaliła,że może sobie od razu tyle wyników pooglądać i od razu wie co mi jest, jak pomóc, a nie, że zero wyników, albo wszystkie dobre a fasolki nie ma...

PaulaG trzymam kciuki za poniedziałek!! no i za potencjalny test jutro, jeśli się zdecydujesz ;)

gusia gratuluję pierwszych zakupów bez kolejki! :D brzuszek ładny, kreweta się powoli zaczyna rozpychać! :)
hektary hektarami ale będziesz musiała jeszcze krasnoludki zatrudnić do plewienia i świstaki do pakowania w sreberka :D
a ja wczoraj u rodziców sadziłam... czosnek :) też zdrowo :D

staraczka no wiem, że pomysł z lodami podpowiedziany i niezrealizowany, no ale może jeszcze wykorzystasz, chociaż żeby poznać reakcję? :D
ja też chciałam zajść w ciążę i nie chodzić już do pracy, to pani doktor mówi, że to dobry pomysł, ona może mi dać zwolnienie i pyta męża czy popiera pomysł :D
Faktycznie wydaje mi się konkretna. I nawet mąż się udobruchał (przed wizytą narzekał, że kolejne 200zł bez sensu... ale ja widziałam sens i wyszło na moje :D )

buka dziękuję, mam taką nadzieję. Bardzo się cieszę z tego zwolnienia i z wszystkich leków, bo jakoś nie wiadomo dlaczego wcześniej nikt nie chciał mi przepisać...

jadzia dziękuję :) antybiotyk bo coś tam jakieś zapalenie może mamy, trzeba sprawdzić wcześniej i chyba dostaniemy. Miałam młodzieńcze zapalenie stawów (12-13 lat),
a teraz to generalnie bolą mnie stawy (głównie kolana i kostki), najgorzej gdy deszczowo i wietrznie. Żyję i nic na to nie łykam, ale w zeszłym roku próbowałam zbadać
co nieco z krwi i stąd pani w wynikach zauważyła, że coś jednak jest nie tak.

gusia skoro Ty i kreweta macie takie przeczucia, to nie może być inaczej! też czuję, że wreszcie będzie dobrze :D
ten cykl uważam za potencjalnie stracony, ale na kolejny to się już nastawiam! :D więc liczę na mocno zaciśnięte kciuki!!

kamila daj znać jak poród koleżanki :)

kaari dobrze powiedziane, zwolnienie-bajer :D byłam w takim szoku, że męża wysłałam na rozmowę z moim kierownikiem, bo rano byłam w pracy godzinę i wszystko tam pozostawiałam,
bałam się, więc on poszedł z L4 :)

wróciłam do mieszkania i szykuję się na panieński, jutro odsypiam, o 13 msza (mąż będzie śpiewał po warsztatach, które ma od wczoraj), a na obiad zapraszamy teściową (bo przyjeżdża na tą mszę).
więc pewnie odezwę się później. Dobrego wieczoru i niedzieli!! :)

Uda sie uda tandem! Kreweta przybyla w odmety me tluszczowe wlasnie w chwii gdy poczulam sie "zaopiekowana" przez lekarza :-) chociaz jeszcze niewiele zrobil, ale sam fakt, spokoju ze od tej chwili wiem, ze jestem " w dobrych" rekach byl bardzo wazny! :-)
Poscielilas juz to lozko zeby zdjecie zrobic?

Zgłoś nadużycie #58737 23 kwietnia 2016, 19:54

kasia_t Gotowa na wszystko
Wysprzatalam cały dom, wszystko błyszczy...a teraz padam..mąż robi kolacje☺i stluklam sobie palca u nogi i chodzić nie mogę ehhh właśnie sobie lód przykładam😉
tandem lekarz pierwsza klasa☺

Zgłoś nadużycie #58738 23 kwietnia 2016, 19:54

Wysprzatalam cały dom, wszystko błyszczy...a teraz padam..mąż robi kolacje☺i stluklam sobie palca u nogi i chodzić nie mogę ehhh właśnie sobie lód przykładam😉

Zgłoś nadużycie #58739 23 kwietnia 2016, 19:54

Zgłoś nadużycie #58740 23 kwietnia 2016, 19:54

Zgłoś nadużycie #58741 23 kwietnia 2016, 19:54

Zgłoś nadużycie #58742 23 kwietnia 2016, 19:54

Zgłoś nadużycie #58743 23 kwietnia 2016, 19:58

Tel mi się zawiesił..przepraszam za dubelki😆

Zgłoś nadużycie #58744 23 kwietnia 2016, 20:09

jadzia Fajna mama
Kasia brawo Ty!

Zgłoś nadużycie #58745 23 kwietnia 2016, 20:15

Ehe zdolniacha ze mnie

Zgłoś nadużycie #58746 23 kwietnia 2016, 20:22

PaulaG Fajna mama
Negatywy dwa rossmanowskie. Nie ma co liczyc. Czekamy na nastepny miesiac.

Zgłoś nadużycie #58747 23 kwietnia 2016, 20:43

kamila19880 Fajna mama
Mały ma 2850 i 51 cm
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #58748 23 kwietnia 2016, 21:24

staraczka33 Supermama
Tandem matko boska jaki post!!!przebilas nasz Monie :-)
Kasia brawo!!!przez chwile pomyslalam ze to Buka pisze :-) :-) :-) pamietam jak kiedys kilka stron jeden post :-) :-) :-)

Zgłoś nadużycie #58749 23 kwietnia 2016, 21:25

staraczka33 Supermama

PaulaG napisał(a)

Ale robilas nie z porannego wiec proponuje jutro z rana zrobic

Zgłoś nadużycie #58750 23 kwietnia 2016, 21:45

PaulaG napisał(a)

Rob rano bo rzodkiewy nie bedzie! :-)