Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58551 22 kwietnia 2016, 13:15

kamila19880 Fajna mama
Asa super ze sie odezwałas brakowało tu cb i innych dziewczyn które dalej bez odzewu ;) zaglądaj do nas czasem ;)
Iza a marudź, tak jakoś pusto na forum wiec marudzeniem nadgonisz ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #58552 22 kwietnia 2016, 13:19

staraczka33 Supermama
Asa jak fajnie ze sie odezwalas :-) gdzies ty sie kobieto podziewala?masz w tej chwili sie "odwiesic"i wrocic natychmiast do nas :-)
Iza dobrze ze moglas wyjsc do kosciola ale oszczedzaj sie jesli to nie jest konieczne to nie przemeczaj sie
PaulaG trzymam kciuki zeby twoje przeczucie okazalo sie dobre dawno nie bylo u nas dwoch kresek :-)
Jadzia jak twoje samopoczucie?lepiej?

Zgłoś nadużycie #58553 22 kwietnia 2016, 13:50

jadzia Fajna mama
Staraczka dzieki ze pytasz dzis juz lepiej po takiej dawce czosnku musialo sie poprawic. A Ty jak tam firankowalas wczoraj?
Iza za niedlugo twoje samopoczucie powinno sie poprawic!
Tandem to dobrze ze wyniki dobre. Zobaczysz dzidzius pojawi sie tylko w odpowiednim czasie.
Kamila to Ty dzis przymusowy urlop? Wiec firankuj! Szkoda dnia.
PaulaG czekam na pozytywa..
Mnie jajniki kuja raz jeden raz drugi. Hmmm
Asaguarela co tam u Ciebie?

Zgłoś nadużycie #58554 22 kwietnia 2016, 13:53

Laviaa Fajna mama
Doczekałam się rozmowy na panią ginekolog i wystawi mi to skierowanie jupii. Z synem musiałam brać zastrzyki na poprawę morfologii, teraz pewnie to samo będzie.

Zgłoś nadużycie #58555 22 kwietnia 2016, 13:59

tandem Supermama
Laviaa grunt, że skierowanie będzie, zawsze to do przodu. Współczuję zastrzyków, ale z drugiej strony dobrze,ze się zaopiekują.

Jadzia moja mama tak samo mówi, że w "odpowiednim czasie". No tak, na pewno. Nie wszystko może się układać tak jakby się chciało, nie wszystko da się zaplanować. dobrze, ze kuracja czosnkowa poskutkowała :)

iza popieram kamilę, odzywaj się, nawet gdybyś miała narzekać :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58556 22 kwietnia 2016, 14:07

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Staraczka dzieki ze pytasz dzis juz lepiej po takiej dawce czosnku musialo sie poprawic. A Ty jak tam firankowalas wczoraj?
Iza za niedlugo twoje samopoczucie powinno sie poprawic!
Tandem to dobrze ze wyniki dobre. Zobaczysz dzidzius pojawi sie tylko w odpowiednim czasie.
Kamila to Ty dzis przymusowy urlop? Wiec firankuj! Szkoda dnia.
PaulaG czekam na pozytywa..
Mnie jajniki kuja raz jeden raz drugi. Hmmm
Asaguarela co tam u Ciebie?

Jadzia wczoraj nie mialam juz sily na firankowanie i teraz zaluje bo sobie mysle ze moze akurat by sie udalo gdyby wczoraj cos bylo a tak nic z tego nie bedzie
Zgadzam sie z dziewczynami Iza narzekaj marudz tam to nie przeszkadza
Jadzia dobrze ze juz czujesz sie lepiej a ja mysle ze cos z tego bedzie jakis fasol
Tandem mieszkanie juz macie lozko tez :-) :-) ,ogrodzenie na dzialce gdzie bedzie domek zaraz bedzie wiec juz najwazsza pora na dzidzie ja to wszystko mam juz za soba tzn.dom mamy prace mamy a dzidzi jak nie bylo tak nie ma :-(

Zgłoś nadużycie #58557 22 kwietnia 2016, 14:09

Laviaa Fajna mama
Tandem na szczęście one są podskórne i nie bolą tak bardzo, w sumie mogą mnie kłuć byle dzidziuś zdrowy był.
O której jutro masz wizytę?
Jadzia to super ze juz lepsze samopoczucie. Dziś też zaaplikuj dawkę czosnku coby przeziębienie na dobre opuściło.

Zgłoś nadużycie #58558 22 kwietnia 2016, 14:20

staraczka33 Supermama

Laviaa napisał(a)

Tandem na szczęście one są podskórne i nie bolą tak bardzo, w sumie mogą mnie kłuć byle dzidziuś zdrowy był.
O której jutro masz wizytę?
Jadzia to super ze juz lepsze samopoczucie. Dziś też zaaplikuj dawkę czosnku coby przeziębienie na dobre opuściło.

Lavia bedzie wszystko w porządku ,po.kolejnej wizycie czekamy na suwaczek,a powiedzieliscie juz o ciazy rodzince ?synkowi czy jeszcze czekacie?

Zgłoś nadużycie #58559 22 kwietnia 2016, 14:28

murron Supermama

Laviaa napisał(a)

U mnie zaczynają się schody cały czas spada mi hemoglobina teraz mam tylko9 byłam.u rodzinnego po skierowanie do nefrologa to mi nie wpisała, mówiąc że nie ma podstaw. Odesłał mnie do ginekologa bo on ma moje wyniki. Zadzwoniłam do gina babeczka w recepcji powiedziała, że ona skonsultuje to z lekarzem i oddzoni czy mi da czy nie... Porażka

staraj się przyjmować preparaty żelaza z witaminą c, bo się lepiej wchłania.

Zgłoś nadużycie #58560 22 kwietnia 2016, 14:40

murron Supermama
Marluna, mega się cieszę.
Iza marudź, współczuję wrażeń dnia dzisiejszego.
Asa, bywaj częściej. a czego to zawieszenie konkretnie dotyczy?
Ja znowu mam chwilę wolną, ale w nocy Młody na dłużej poszedł spać dopiero koło 2, ale potem tylko koło 5 go nakarmiłam, M. go przebrał i do 8.30 ja spałam, a Franek do jakiejś 9 więc jeszcze śniadanie zjadłam cywilizowanie i puściłam pranie.

Zgłoś nadużycie #58561 22 kwietnia 2016, 14:42

tandem Supermama
Laviaa to jasne, wiem, że jestes dzielna :) no właśnie, synek wie?
jutro wizyta 9:30. mąż deklaruje, że pojedzie ze mną :)

staraczka bo Twoja fasolka też czeka aż ogrodzimy tą działkę, by mieć potem gdzie bezpiecznie biegać :) nie martw się, na pewno doczekasz się pozytywu!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58562 22 kwietnia 2016, 14:44

jadzia Fajna mama
Lavia dobrze ze dalo sie zalatwic sprawe zawsze bedziesz spokojniejsza.
Tandem no niestety dziecka nie da sie zaplanowac w 100%. Ja tez mialam wielkie plany dziecko potem drugie i do pracy, wykonczenie domu w jakim stopniu spelnienie zawodowe. Zycie zweryfikowalo moj plan i o tyle ze pierwsze dziecko udalo sie szybko to reszta mojego planu jakos kiepsko sie klaruje. Czasem pocieszam sie ze tak moze ma byc. Ze ktos wobec mnie ma inne plany niz zakladam. Nic nie pozostaje tylko czekac na ten moment kiedy dziecko zechce znow do mnie zawitac.
Staraczka nie obwiniaj sie jesli ma sie bobo pojawic to sie pojawi( w co mocno wierze)! Mysmy przy naszej Liliance raz serduszkowalismy w dni plodne i wystarczlo. Ale wiem o czym mowisz tez nie raz mysle a moglismy jeszcze jeden dzien sprobowac toby sie udalo. A tu co. Co ma byc to bedzie!

Zgłoś nadużycie #58563 22 kwietnia 2016, 14:47

Laviaa Fajna mama
Tandem kciuki od rana będę zaciskac!
O.ciazy wie mąż, moi rodzice, męża mama, 1 ciocia i 2 koleżanki bo synka do szkoły zaprowadzaja i odbierają. Synek nic nie wie powiem mu w sierpniu jak wróci z wakacji od dziadków. bo 2 tyg ma.byc u moich rodziców,a 2 tyg u dziadków od ojca biologicznego i nie chce aby tamta strona coś.wiedziala.
Suwaczek ustawie po usg 2 maja jak wszystko będzie ok.

Zgłoś nadużycie #58564 22 kwietnia 2016, 14:50

Laviaa Fajna mama

murron napisał(a)

staraj się przyjmować preparaty żelaza z witaminą c, bo się lepiej wchłania.

Muron kochana mnie żelazo już nie pomaga bo mam z nerkami problem i ona nie są w stanie produkować aż tyle erytropoetyny ile potrzebuje organizm... W 1 ciąży moja morfologia wynosiła 8... I to przy zastrzykach

Zgłoś nadużycie #58565 22 kwietnia 2016, 14:59

tandem Supermama
jadzia dokładnie tak jak piszesz, również próbuję wierzyć, że tak ma być, że jest na to jakiś większy plan. Wydawało mi się, że wszystko ładnie, pięknie, ślub, praca, mieszkanie i otwarcie na dzieci wystarczy, by mieć rozbrykaną gromadkę. Ale okazało się inaczej. Jeśli długo miałoby się jeszcze nie udawać, to najgorszy będzie sierpień, wtedy minie termin hipotetycznej ciąży gdyby się udało od razu i nasza 2. rocznica ślubu. Jeszcze wierzę, choć ufność, że po prostu się uda jest bardzo trudna. Już tyle rzeczy poodkrywałam... a co by było, gdybym czekała rok, nic nie badając i nie lecząc (chociażby tarczycy!). Zupełnie nie myśleć też się nie da...

Zgłoś nadużycie #58566 22 kwietnia 2016, 15:10

nati123 Fajna mama
U mnie cisza.... Pewnie nic nie będzie w najbliższym czasie a ja mam jeszcze dwa tygodnie do terminu więc luzik ;-) . Tandem myślę że wszystko ok z wami tylko to napięcie i czekanie samo staranie może przeszkadzać... Niestety... Iza to dobrze że masz objawy :-* narzekaj jak trzeba. Asa dobrze że jesteś! Kurcze ciężko mi wam wszystkim odpisać... Trzymam jednak za was kciuki! :-* Staraczka Jadzia Kamilka :-*

Zgłoś nadużycie #58567 22 kwietnia 2016, 15:12

tandem Supermama
Laviaa ojej to nieciekawie z tymi nerkami :(
a synek tak bez przerwy będzie miesiąc bez Ciebie? :) ja pamiętam, że miałam cztery latka jak pierwszy raz byłam na "wakacjach u babci" ;) Alex odważny chłopak?

Zgłoś nadużycie #58568 22 kwietnia 2016, 15:14

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Laviaa to jasne, wiem, że jestes dzielna :) no właśnie, synek wie?
jutro wizyta 9:30. mąż deklaruje, że pojedzie ze mną :)

staraczka bo Twoja fasolka też czeka aż ogrodzimy tą działkę, by mieć potem gdzie bezpiecznie biegać :) nie martw się, na pewno doczekasz się pozytywu!

Tez że ja na to nie wpadlam!!!moja fasolka czeka az zrobicie ten domek(dlugo bedziecie go robic?)bo wiesz za dlugo nie chce czekac chcialabym teraz i juz!!!ja to strasznie niecierpliwa jestem :-)

Zgłoś nadużycie #58569 22 kwietnia 2016, 15:15

staraczka33 Supermama
A slyszalyscie o rekordzie na rodzine 500+?ile jedna rodzina dostanie

Zgłoś nadużycie #58570 22 kwietnia 2016, 15:17

staraczka33 Supermama
Tandem ja tez nie czuje ze weekend jutro ide do pracy w niedziele tez :-( jedyne pocieszenie ze 1 i 3 maj bede leniuchowac :-)