Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #58391 20 kwietnia 2016, 8:09

nati123 Fajna mama
Murron piękny opis! Zazdroszczę porodu :-D

Zgłoś nadużycie #58392 20 kwietnia 2016, 8:23

Kowy Fajna mama
Murron dzięki, brzmi super :) A szyli Cie czy nie było nacięcia?

Zgłoś nadużycie #58393 20 kwietnia 2016, 9:07

Laviaa Fajna mama
Muron dałaś radę i teraz masz synka przy sobie. Superowo

Zgłoś nadużycie #58394 20 kwietnia 2016, 9:11

buka87 Supermama
To czekamy jeszcze na opis ekspresowego porodu Pepitki :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #58395 20 kwietnia 2016, 9:11

PaulaG Fajna mama
Murron jeszcze raz gratulacje. Zazdroszcze szybkiego porodu!

Nati bol taki rano byl ciagnacy... I kulo wczoraj.. Nie wiem.
A sluz no mam taki przed okresem od kiedy pamietam co najmniej ze dwa trzy lata.. Jak pierwszy raz bylam u gina to powiedziala ze tak po prostu mam.. Kolor zoltawy ale taki blady no zapach cos tam ma ale to nie ten zapach jak mialam grzybice... O wiele lzejszy jest teraz. Grudki nie. Sprobuje sie zapisac do gina i zapytam o to..

Zgłoś nadużycie #58396 20 kwietnia 2016, 9:40

Laviaa Fajna mama
Nati teraz twoja kolej na rozpakowanie :-D , a później Emila. Założę się że zleci szybciutko,choć mi czas się strasznie ciągnie.

Zgłoś nadużycie #58397 20 kwietnia 2016, 9:41

Monia82 Fajna mama
Murron, Pepitka! gratulacje!!!! :) już macie za sobą i możecie tulić dzidziuchy! :) Koko - strasznie mi przykro z powodu Lili :( ((((((
Iza - wzruszające takie machające bąbelki, jeszcze dwa!!!! a jak z tą córcią znajomych ?? ?? ?? ??
Ps. Ja się wykończę psychicznie - czekają mnie odwiedziny w szpitalu na onkologii tej koleżanki, co leży z 2,5-letnim  synkiem z podejrzeniem nowotworu, a ja nie mogę nawet oglądać chorych dzieci po chemii na fotkach, jak szukałam KRS do przekazania 1% podatku... a muszę się z tym zmierzyć oko w oko. To mnie przerasta!!!
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #58398 20 kwietnia 2016, 9:44

Laviaa Fajna mama
Monia nie zazdroszczę sytuacji,ale musisz być dzielna i wesprzeć koleżankę

Zgłoś nadużycie #58399 20 kwietnia 2016, 9:47

PaulaG Fajna mama
Ten bol na pewno jest przed okresem.. Przyjdzie malpa wczesniej przez ta luteine ...

Zgłoś nadużycie #58400 20 kwietnia 2016, 10:43

Monia82 Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Murron jeszcze raz gratulacje. Zazdroszcze szybkiego porodu!
Nati bol taki rano byl ciagnacy... I kulo wczoraj.. Nie wiem.
A sluz no mam taki przed okresem od kiedy pamietam co najmniej ze dwa trzy lata.. Jak pierwszy raz bylam u gina to powiedziala ze tak po prostu mam.. Kolor zoltawy ale taki blady no zapach cos tam ma ale to nie ten zapach jak mialam grzybice... O wiele lzejszy jest teraz. Grudki nie. Sprobuje sie zapisac do gina i zapytam o to..

Paula, miałam to samo.. myślałam, że mam bakterię, bo śluz żółtawy był, ale nie było żadnej infekcji, w posiewie też nie.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #58401 20 kwietnia 2016, 10:58

buka87 Supermama
A Paola gdzie zniknęła?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #58402 20 kwietnia 2016, 11:09

kamila19880 Fajna mama
Wiecie co od wczoraj myśle i myśle .... I podjęłam chyba decyzje ze to ostatni cykl starań ewentualnie jak ginekolog bedzie kazała jakieś tabletki brać to miesiac dłużej pociągnę. Nie mowię tak ze wzg na okres bo nawet owulacji nie miałam jeszcze ale jestem zmęczona tym wszystkim, zatracam sie i to porządnie moje chceci do życia i posiadania dziecka maleją i to porządnie. Jeżeli to ma tal wyglądać to nie chce, serduszkowanie zbrzydło mi doszczętnie i szybko chęci noe wrócą, wczoraj maz wrocil to było ale nie dlatego ze chcieliśmy ( przynajmniej nie znojnej strony) ale dlatego ze pomyslałam ze juz 1,5 tyg nie było i trzeba sie pozbyć starych plemników bo owu sie zbliża. Masakra, musze sie zając sobą bo 11 miesięcy prawie starań wykresów testów to juz za dużo jak na mnie jeżeli mam mieć dziecko to i tak bede miała a jak nie to żadne miezenia temperatury tego nie zmieni. Nie chodzi o to ze opuszczam was czy cos nie bede na forum cały czas odzywam sie bo tu nie chodzi tylko o staranie o dziecko ale także o przyjaźnie zawarte ;) wiec ten cykl dociągnę z ze wszystkimi testami i mierzeniem a pózniej ewentualnie koniec.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #58403 20 kwietnia 2016, 11:22

buka87 Supermama

kamila19880 napisał(a)

Wiecie co od wczoraj myśle i myśle .... I podjęłam chyba decyzje ze to ostatni cykl starań ewentualnie jak ginekolog bedzie kazała jakieś tabletki brać to miesiac dłużej pociągnę. Nie mowię tak ze wzg na okres bo nawet owulacji nie miałam jeszcze ale jestem zmęczona tym wszystkim, zatracam sie i to porządnie moje chceci do życia i posiadania dziecka maleją i to porządnie. Jeżeli to ma tal wyglądać to nie chce, serduszkowanie zbrzydło mi doszczętnie i szybko chęci noe wrócą, wczoraj maz wrocil to było ale nie dlatego ze chcieliśmy ( przynajmniej nie znojnej strony) ale dlatego ze pomyslałam ze juz 1,5 tyg nie było i trzeba sie pozbyć starych plemników bo owu sie zbliża. Masakra, musze sie zając sobą bo 11 miesięcy prawie starań wykresów testów to juz za dużo jak na mnie jeżeli mam mieć dziecko to i tak bede miała a jak nie to żadne miezenia temperatury tego nie zmieni. Nie chodzi o to ze opuszczam was czy cos nie bede na forum cały czas odzywam sie bo tu nie chodzi tylko o staranie o dziecko ale także o przyjaźnie zawarte ;) wiec ten cykl dociągnę z ze wszystkimi testami i mierzeniem a pózniej ewentualnie koniec.

Kamilka rozumiem Cie doskonale. Mysle ze dobra decyzją będzie odpocząć od tematu, odetchnąć, tylko czy tak się da? Ja tez tak chciałam, ale nie potrafiłam, a oderwać się od forum to już w ogóle :P Mam nadzieje, ze oczyścisz umys a przytulanki znowu staną się przyjemnością :)

Zgłoś nadużycie #58404 20 kwietnia 2016, 11:35

nati123 Fajna mama
Paula G myślę że nie ma po co lecieć do lekarza bierzesz leki które mogą powodować takie dolegliwości a śluz masz pewnie taki fizjologicznie więc się nie przejmuj ;-) . Laviaa o tak czas się ciągnie ale ciąża to taki stan niestety i nic nie zrobisz :-*. Monia współczuję ale bądź silna ważne że tam pójdziesz! Wspieraj koleżanke myślę że bardzo jej tym pomożesz :-) .
Kamilka mam nadzieję że ten ostatni cykl będzie szczęśliwy 😊! Powiem Ci że taki odpoczynek czasami pomaga. I faktycznie te starania potrafią być męczące i zniechęcić sex... Ja to pewnie jeszcze równe dwa tygodnie poczekam na poród ehh no cóż... Jak ta to już pisałam takie uroki ciąży że trzeba czekać! Cieszę się już na spotkanie z małą :-)

Zgłoś nadużycie #58405 20 kwietnia 2016, 12:28

PaulaG Fajna mama
Nati i tak musze isc bo mialam badania i nie mialam kiedy isc obgadac wynikim jutro o 8.30 mam wizyte ...
Nati? A sluz koloru kawa z mlekiem tez moze byc tylko i wylacznie przez luteine ?? Zmieniam wkladki co godzine i sluz kawa z mlekiem. Chyba okres idzir szybciej..

Zgłoś nadużycie #58406 20 kwietnia 2016, 12:42

Kowy Fajna mama
Kamila rozumiem Cię. To w sumie tak jest, że nawet seks może zbrzydnac jak się to robi na zawołanie, a nie ze względu na jakąś namiętność chwili. Poza tym to jest ciężkie cały miesiąc dzielić na marzenie temperatury, serduszkowanie i potem jeszcze to długie oczekiwanie, udało się, nie udało... Fajnie ze zostaniesz z nami, myślę że takie odpuszczenie dobrze zrobi.
Monia współczuję sytuacji, z drugiej strony może jak zobaczysz koleżankę to doda Ci to siły żeby tam być. Ona na pewno kogoś potrzebuje teraz, a przy dziecku nie może okazać że się boi.
Paola jesteś tam? Normalnie forum wyszczuplało bez ciebie ;) (bo zawsze każdemu odpisujesz). Mam nadzieję że z mamą lepiej i dajesz jakoś radę ze swoją trójka.

Zgłoś nadużycie #58407 20 kwietnia 2016, 13:10

Laviaa Fajna mama
Motylek też zajęty Filipkiem, dziewczyny się rozpakowaly i nie mają czasu na forum

Zgłoś nadużycie #58408 20 kwietnia 2016, 13:12

nati123 Fajna mama
Paula G to pierwszy cykl z luteina? Jeśli tak to Twój organizm może różnie reagować może być szybciej @ a mogą występować plamienia może brzuch boleć i piersi. Potrzeba trochę czasu więc się nie stresuj powiedz wszystko lekarzowi. Może też być tak że jesteś w ciąży też występuje plamienie. Czekaj cierpliwie 😊

Zgłoś nadużycie #58409 20 kwietnia 2016, 13:33

tandem Supermama
stencel_ka wiesz, że my bardzo chętnie pozapełniamy, prawda staraczka, jadzia, buba, PaulaG, kamila, patrycja, werkaa, kasia_t, angel...? :)

natalia93 miło, że piszesz i to w tak radosnej sprawie :) dużo zdrowia i odezwij się jeszcze!

murron jeszcze raz szczere gratulacje, opis brzmi pięknie, prawie jak poród domowy :) w sumie, gdyby to położna przyjechała do Ciebie, to co, urodziłabyś też w domu? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #58410 20 kwietnia 2016, 13:39

mjakmama Gotowa na wszystko

PaulaG napisał(a)

Nati i tak musze isc bo mialam badania i nie mialam kiedy isc obgadac wynikim jutro o 8.30 mam wizyte ...
Nati? A sluz koloru kawa z mlekiem tez moze byc tylko i wylacznie przez luteine ?? Zmieniam wkladki co godzine i sluz kawa z mlekiem. Chyba okres idzir szybciej..

Ja taki śluz miałam z 4/5 dni jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży :) bylam wtedy nad morzem wiec myślałam ze to przez zmianę klimatu, po powrocie do domku zorientowałam sie ze okresu nie było, zrobiłam test a tu niespodzianka :D ile dni po obu jesteś?