Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #57351 11 kwietnia 2016, 12:51

staraczka33 Supermama

nati123 napisał(a)

Staraczka ja cały czas zaciskam kciuki za Ciebie! Że może uda się w końcu naturalnie zajść! Właśnie może dlatego nie wychodzi bo jego często nie ma... A jakiś urlop? Kurcze tak bym chciala żeby już się udało! Pepitka super wieści więc czekamy na was! Murron hmm zobaczysz bąbel jeszcze Cie zaskoczy! Tandem kciuki za wizytę! Kończę temat KP bo was i tak nie przekonam... :-/

Dzieki Nati :-) najgorsze jest to ze sie mijemy :-( poki co mąż nie ma co liczyc na urlop wierze w to ze sie wkoncu uda ze wpadniemy na siebie w owulacje :-)

Zgłoś nadużycie #57352 11 kwietnia 2016, 13:17

izabela23 Supermama
Staraczka, ja mam nadzieję,że owulacja się do was dostosuje. I bedzie celny strzał...
Jadzi nie ma chyba tak się wzięła za starania żeby 2 strzelić,że czasu dla nas nie ma ;)

Ja leżę,bo boli mnie brzuch...musiałam wziąć nospe. A jeszcze się umyć i ogarnąć ;)

Wiecie, wczoraj poszlam do

Zgłoś nadużycie #57353 11 kwietnia 2016, 13:20

izabela23 Supermama
Wiecie,że wczoraj poszłam do Kościoła i musiałam wyjść po 10max15 minutach ?? Dłużej nie ryzykowalam bo czułam,że upadne. W ogóle mam ostatnio tak,że jak ide to mecze sie ale jest okej nic sie nie dzieje,ale w sytuacji kiedy robie stop to robi mi sie słabo. Ciezko stać w kolejce w sklepie

Zgłoś nadużycie #57354 11 kwietnia 2016, 13:21

tandem Supermama

staraczka33 napisał(a)

Dzieki Nati :-) najgorsze jest to ze sie mijemy :-( poki co mąż nie ma co liczyc na urlop wierze w to ze sie wkoncu uda ze wpadniemy na siebie w owulacje :-)

staraczka, skoro on nie może to może Ty możesz pojechać do niego? :D nie wiem jak dokładnie ta sytuacja wygląda z Waszym mijaniem się, ale może tak spróbować? :D

nati dziękuję :) ja w sprawie kp i mm się nie wypowiadam tylko czytam wszystko co piszecie i koduję :) nie wypowiadam się, bo dla mnie za wcześnie, doświadczenia nie mam, więc bez sensu coś mówić ;)

iza oby przeszło! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #57355 11 kwietnia 2016, 13:24

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

staraczka, skoro on nie może to może Ty możesz pojechać do niego? :D nie wiem jak dokładnie ta sytuacja wygląda z Waszym mijaniem się, ale może tak spróbować? :D

nati dziękuję :) ja w sprawie kp i mm się nie wypowiadam tylko czytam wszystko co piszecie i koduję :) nie wypowiadam się, bo dla mnie za wcześnie, doświadczenia nie mam, więc bez sensu coś mówić ;)

iza oby przeszło! :)

Wiesz to nie jest takie proste zeby do m dojechac on jest z ponad 300 km ode mnie a dodatkowo pracuje do pozna a zreszta ja codziennie do pracy chodze wiec ten pomysl odpada

Zgłoś nadużycie #57356 11 kwietnia 2016, 13:27

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

Staraczka, ja mam nadzieję,że owulacja się do was dostosuje. I bedzie celny strzał...
Jadzi nie ma chyba tak się wzięła za starania żeby 2 strzelić,że czasu dla nas nie ma ;)

Ja leżę,bo boli mnie brzuch...musiałam wziąć nospe. A jeszcze się umyć i ogarnąć ;)

Wiecie, wczoraj poszlam do

No ja mysle ze kiedys uda sie trafic w owulacje a Jadzia ostro firankuje a co!!!nie chce byc gorsza i chce zaszalec z blizniakami ktore ostatnio sa w modzie :-) ja pamietam jak kiedys bylam duuuuzo mlodsza wrozka wywrozyla mi trzech synow kurcze a tu ani jednego nie ma :-)

Zgłoś nadużycie #57357 11 kwietnia 2016, 13:27

tandem Supermama

staraczka33 napisał(a)

Wiesz to nie jest takie proste zeby do m dojechac on jest z ponad 300 km ode mnie a dodatkowo pracuje do pozna a zreszta ja codziennie do pracy chodze wiec ten pomysl odpada

no tak... to niefajnie. Chyba, że Ty weźmiesz urlop: staraczka-desperatka, jak w amerykańskich filmach :D

to ja często taka zła, że rzadko się widujemy, a w sumie nie mam tak źle...
w takim razie trzymam kciuki, byście tym razem pięknie trafili i śmigamy na styczeń! :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #57358 11 kwietnia 2016, 13:29

tandem Supermama

staraczka33 napisał(a)

No ja mysle ze kiedys uda sie trafic w owulacje a Jadzia ostro firankuje a co!!!nie chce byc gorsza i chce zaszalec z blizniakami ktore ostatnio sa w modzie :-) ja pamietam jak kiedys bylam duuuuzo mlodsza wrozka wywrozyla mi trzech synow kurcze a tu ani jednego nie ma :-)

to mi dziewczyny na panieńskim wywróżyły bliźniaczki :D

w sumie, jak już mamy przeskakiwać do tabelki mamuś, to z rozmachem :D

Zgłoś nadużycie #57359 11 kwietnia 2016, 13:35

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

to mi dziewczyny na panieńskim wywróżyły bliźniaczki :D

w sumie, jak już mamy przeskakiwać do tabelki mamuś, to z rozmachem :D

A co!!!bedziemy sie rozdrabniac jak zachodzic w ciaze to raz a porzadnie :-) blizniaki,trojaczki,czworaczki a co tam

Zgłoś nadużycie #57360 11 kwietnia 2016, 13:36

izabela23 Supermama

staraczka33 napisał(a)

A może będzie trzech synow za jednym strzałem

Zgłoś nadużycie #57361 11 kwietnia 2016, 13:39

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

no tak... to niefajnie. Chyba, że Ty weźmiesz urlop: staraczka-desperatka, jak w amerykańskich filmach :D

to ja często taka zła, że rzadko się widujemy, a w sumie nie mam tak źle...
w takim razie trzymam kciuki, byście tym razem pięknie trafili i śmigamy na styczeń! :D

Ja o urlopie poki co moge pomarzyc :-( mam nadzieje ze niedlugo te wyjazdy męża sie skończą i bedziemy dzialac :-) ale staraczka~desperatka dobre :-) :-) :-) przyjezdzam do meza puk puk,kto tam?zona do m szybko wypypuszczajcie go z pracy bo jest owulacja :-) :-) :-)

Zgłoś nadużycie #57362 11 kwietnia 2016, 13:40

staraczka33 Supermama

izabela23 napisał(a)

A może będzie trzech synow za jednym strzałem

Wiesz ze tez tak pomyslalam :-) albo stymulowana iui i bach trojaczki lub z invitro ale bylyby jaja he he potrojne :-) :-) :-)

Zgłoś nadużycie #57363 11 kwietnia 2016, 13:49

jadzia Fajna mama
Kurcze napisalam epopeje i co skasowalam. Siet!! Lavia i Iza powodzenia na wizytach czekamy na relacje.
Tandem mam nadzieje ze jak Cię nie bylo to spedzalas aktywnie czas! Czekamy na relacje z wizyty. Ja nie boje sie o Twoje tsh a prl badalas powtornie. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.
Staraczka nie mozesz Ty odwiedzic chlopa?
Nati i. Buka wasze suwaki to zapalają ze hej.
Murron maly droczy sie z Tobą. Widocznie jeszcze nie jego czas.
Paola zdrowia dla was! Kurujcie sie.
A u mnie firankowanie bylo oczywiscie ale balam ze z tym moim chlopem nie spotkam sie w ten weekend. W sb podrzucilismy mala do babci i pod pretekstem zakupow wpadlismy do domu. Normalnie jak nastolatki co ukrywaja sie przed rodzicami.
Wczoraj od rana cos tam bylodo zrobienia. No ale rano udalo sie!!! Potem moj maz(czyt. Czasem moje drugie dziecko) obrazil sie na mnie i w zawoeszeniu trwal do wieczora. Chcial pokazac j a tu rzadze i koniec. A ja stwierdzilam ze przeczekam obraze majestatu idam mu czas. Choc mnie wkurzyl nie powiem bo powodu do az takiej obrazy nie mial. No ale skoro tego potrzebowal to ja nie bede przeszkadzac. Czasem tak ma ze pewna sytuacja go nie denerwuje a innym razem juz tak.
No a na dprzpppprzpprppprppprppprppprppprdprppprppprppprppprppprppprppprppprppprppprpddzdzipprprzprzyprzygprzygoprzygotprzygotuprzygotujprzygotujęprzygotujeprzygotujprzygotut

Zgłoś nadużycie #57364 11 kwietnia 2016, 13:50

Paola_33 Supermama
Was zostawić na chwile 😃
Wracam a tu dyskusja o wieloraczkach 😄 Dowcipne Wy..!!

Oczywiście Staraczka 33 to powinna zacząć od bliźniaków ale skoro miałam jedno po drugim, i czułam się jak mama bliźniaczek, to jednak troszkę odradzam 😄

Jadzia, Staraczka, Tandem - firanki w ruch a na pewno będziecie chlubnie kontynuować tabelkę 😃 z dzidziorami 😃 Ani się obejrzymy a nasze dzieci pójdą di przedszkoli i szkół 😁

Zaraz budzę Ssaka i brykamy na gofry. Ona tylko popatrzy 😃
Nie da się tu wytrzymać , bo sk**** z góry pali na balkonie i ciągle śmierdzi dymem. Nosz bym mu przyp**** za tą codzienną feerię zapachów !!

Jadzia, grunt ze dopadlas męża, kiedy czas!! 😄😅😅 Teraz czekany na pozyt. test 😃
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57365 11 kwietnia 2016, 13:52

jadzia Fajna mama
Tel mi zeswirowal😝No a na dzis przygotuję cos dobrego do jedzenia i jesli moje dziecię(rodzone) pozwoli podzialamy z firankami.

Zgłoś nadużycie #57366 11 kwietnia 2016, 14:04

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Tel mi zeswirowal😝No a na dzis przygotuję cos dobrego do jedzenia i jesli moje dziecię(rodzone) pozwoli podzialamy z firankami.

No zeswirowal a ja czytam i mysle jezu napisala cos szyfrem :-)
Jak juz pisalam wczesnie nie dam rady do chlopa dojechac ale dobrze ze ty sie nie obijasz i dzielnie walczysz o blizniaki :-) ja zaczynam od przyszlego weekenku tak tylko z czystej checi zaspokojenia naszych pragnien a co bedzie to bedzie zobaczymy teraz bedziemy czekac na twoj test :-)

Zgłoś nadużycie #57367 11 kwietnia 2016, 14:17

tandem Supermama
my też się nie obijamy, jakby co! :D

wyniki mam, tsh 2,27... ech
co to ma być, z 4,42 na 1,13 i teraz znów w górę? :/

Zgłoś nadużycie #57368 11 kwietnia 2016, 14:19

jadzia Fajna mama
Mnie owu ostatnio na weekendy wychodzi. No i testowania tez.
Staraczka a nie myslalas wlasnie o stymulacj clo? Tobie jajeczka rosna pekaja? Mialas monitoringina stwierdzenie takich spraw? A moze hormony? Progesteron niski?itp.
Paola napisz cos o tym implancie anty? To jakis na dluzszy czas? Miesiaczki normalnie wystepuja? Bo owu pisalas ze ostatnie? Jakies skutki uboczne?
He my z Tandem pomyslalysmy o tym samym zeby Staraczke do meza wyslac.

Zgłoś nadużycie #57369 11 kwietnia 2016, 14:21

izabela23 Supermama

tandem napisał(a)

my też się nie obijamy, jakby co! :D

wyniki mam, tsh 2,27... ech
co to ma być, z 4,42 na 1,13 i teraz znów w górę? :/

Mi tak skakało i dopiero za 3 razem ustawiła sie dawka leku. Zobaczymy co u mnie w piatek bedzie bo mam do enso

Zgłoś nadużycie #57370 11 kwietnia 2016, 14:26

staraczka33 Supermama

jadzia napisał(a)

Mnie owu ostatnio na weekendy wychodzi. No i testowania tez.
Staraczka a nie myslalas wlasnie o stymulacj clo? Tobie jajeczka rosna pekaja? Mialas monitoringina stwierdzenie takich spraw? A moze hormony? Progesteron niski?itp.
Paola napisz cos o tym implancie anty? To jakis na dluzszy czas? Miesiaczki normalnie wystepuja? Bo owu pisalas ze ostatnie? Jakies skutki uboczne?
He my z Tandem pomyslalysmy o tym samym zeby Staraczke do meza wyslac.

Ta zapakujcie mnie w paczke i wyslijcie :-) :-) :-)
A co do owulacji to pol roku cykl w cykl jezdzilam na monitoring pecherzyk rośnie i pęka zawsze mam jeden na lewym jajniku bo na prawym mam torbiel moze po clo byloby urosloby wiecej pecherzykow