Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #57291 11 kwietnia 2016, 7:57

stencel_ka Fajna mama
Tandem u Ślimaka mozesz wpisać 3100g i 54cm bo tak Zosia miała. Spr w tabelce motylkowej ☺
A u Nati123 bedzie dziewczynka i wiek 26l ☺

Zgłoś nadużycie #57292 11 kwietnia 2016, 7:58

Paola_33 Supermama
Lavia, ja to bym na skrzydłach leciała.. Ile się można toczyć ;-D :-D
I zaraz, zaraz, 14. IV Marluna idzie do gin. :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57293 11 kwietnia 2016, 8:14

nati123 Fajna mama
Hej wam! Ja ciągle tu jestem! Leena moje gratulacje! Izabela tak się cieszę z Twojej dwójki! Staraczkom zistancie tutaj nawet jak już przypada wam 2017... Tak bardzo wam kibicuje... Nie chciałam się wciskać w kłótnie ten kto chce niech zostanie każdy ma prawo do kryzysu tyle w temacie... Jeśli chodzi o karmienie piersią hmm... Każdy robi co chce oczywiście i nikogo nie krytykuje ale mm to tak jakbyśmy codziennie jadły zupki chińskie a nasze mleko to mleko naturalne zawsze będzie lepsze... A Sielanka po prostu broni swoich racji nie naskakuje na nikogo to moje odczucia! Pola słodka ta Twoja mała! Murron teraz Ty! Pepitka Ty dalej w szpitalu biedna ale jak mówisz już niedługo! Lavia kciuki za babla i za wizytę! Koko już 25 tydzień! Jak ten czas leci! Gusia ja też nie wiem czy chce znieczulenie bo czasami lubi poród zatrzymać a czasami przyspiesza czyli ryzyk fizyk... Buka Ty też szybko gnasz z tygodniami! Monia mam nadzieję że u Ciebie samopoczucie dobre i że wszystko ok! Tandem za Ciebie też trzymam kciuki! Ślimak szybko do pracy wróciłaś ja bym tak nie mogła małej zostawić wcześnie ale Ty jesteś kobietą biznesu hihi... Wszystkiego dobrego dla was :-D

Zgłoś nadużycie #57294 11 kwietnia 2016, 8:15

nati123 Fajna mama
Stancel_ka jaka pamięć! Tu też tuż tuż! Powiem wam że jeszcze tydzień do donoszenia a ciągnie się jak flaki z olejem!

Zgłoś nadużycie #57295 11 kwietnia 2016, 8:16

Paola_33 Supermama
Nati, to porównanie jest NAPRAWDĘ NIE NA MIEJSCU. Zupka chińska , serio ?? !
Pomyśl..
Poza tym ta 'zupka chińska' zawiera składniki, którego mleko kobiece nie ma, jak kwasy omega 3 i 6, probiotyki, wit. K :-p
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57296 11 kwietnia 2016, 8:33

murron Supermama

koko83 napisał(a)

Witam
zaczynamy nowy tydzień

co do znieczulenia to ja też rodziłam bez moją Majkę
teraz właśnie się boję ze jak będę miała cc to będę musiała to znieczulenie do kręgosłupa mieć

no ja też się z tego względu cc boję.

Zgłoś nadużycie #57297 11 kwietnia 2016, 8:38

murron Supermama
Ja już myślałam, że się coś o 5.30 zaczyna, bo i krzyż bolał i brzuch i spać nie mogłam przez to, ale rozeszło się po kościach.
na 9.30 moja niania idzie ze swoją córką do lekarza, bo ona znowu kaszle, po prostu jakaś masakra, to chyba jakiś 3 raz w ciągu ostatniego 1, 5 miesiąca, a teraz to dodatkowo ważne czy można na nią liczyć jak zacznę rodzić...

Zgłoś nadużycie #57298 11 kwietnia 2016, 8:38

Paola_33 Supermama
Dziewczyny, to trwa kilka sekund...!!! I nie boli !!! Wolałybyście na żywca krojenie ?? :-p

Murron, moje dzieciaki tez kaszlą.. I to od kilku tg. ;-(
Taki czas...
Ty chyba chcesz pobić mój rekord - 41 tyg. i 1 dzień :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57299 11 kwietnia 2016, 8:48

murron Supermama

Paola_33 napisał(a)

Dziewczyny, to trwa kilka sekund...!!! I nie boli !!! Wolałybyście na żywca krojenie ?? :-p

Murron, moje dzieciaki tez kaszlą.. I to od kilku tg. ;-(
Taki czas...
Ty chyba chcesz pobić mój rekord - 41 tyg. i 1 dzień :-D

wolałabym jednak bliżej terminu :)

Zgłoś nadużycie #57300 11 kwietnia 2016, 8:52

Paola_33 Supermama
:-) Już zaraz, zaraz. Teoretycznie niecałe 40 g., wg. terminu. Fajnie by było, gdyby dzieci się trzymały dat ale nie ma tak db. :-D :-D
Ninka za tydzień ma ur., to moze się doczeka.. :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57301 11 kwietnia 2016, 8:55

tandem Supermama
murron zdrówka dla Ninki i oby się szybko Franek wydostał!

nati dziękuję :) dobrze, że jesteś, liczymy na relację z porodu już niedługo! :)

stencel_ka dziękuję, dane już uzupełnione :)

koko z tym znieczuleniem to mam tak samo!

dziewczyny z dziećmi ponad rocznymi: w jakim wieku wasze maluchy siadały, pełzały, chodziły? bo martwię się o córeczkę kuzynki, czy ona nie ma za mało wit D, taka wiotka jest

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #57302 11 kwietnia 2016, 8:55

izabela23 Supermama

Laviaa napisał(a)

Iza ty taka chudzinla to może dlatego tak.ciagnie i boli w końcu masz.tam 2 dzieci...
Ja dziś wizyta o 15 ale mam stresa

Już nie jesten chudzina przy stymulacji dobilam 71kg ;) mnie troche niepokoi ze podczas siadania to mnie boli

Zgłoś nadużycie #57303 11 kwietnia 2016, 8:56

murron Supermama

tandem napisał(a)

nati dziękuję :) dobrze, że jesteś, liczymy na relację z porodu już niedługo! :)

dziewczyny z dziećmi ponad rocznymi: w jakim wieku wasze maluchy siadały, pełzały, chodziły? bo martwię się o córeczkę kuzynki, czy ona nie ma za mało wit D, taka wiotka jest

Tandem, Ninka zdrowa, a to córka niani znowu ma kaszel

Zgłoś nadużycie #57304 11 kwietnia 2016, 8:57

Paola_33 Supermama
Tandem, to jest b. zróżnicowane.. Moje zaczęły siadać przed 6 mies. ale chodzić ;
Melissa chodzić dopiero w 18 mies. !!! I szybko nadrobiła,
Ida : 11 mies.
Pełzać nie pamiętam..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57305 11 kwietnia 2016, 9:12

murron Supermama

tandem napisał(a)

U nas Ninka zaczęła chodzić jak miała 14 miesięcy, co porównując z innymi dziećmi w jej wieku było dość późno, ale to był najwidoczniej jej czas i uważam, że nie ma się co tym przejmować, w szczególności jak lekarz na kontroli nic nie mówi.

Zgłoś nadużycie #57306 11 kwietnia 2016, 9:18

PaulaG Fajna mama
Bez przesady Nati to nie zupka chinska ...

Dziewczyny mam problem.. Mam brac ta luteine od czwartku ale nie wiem ile dni. A jakby sie okazala ciaza to mam brac dalej czy przestac ? Bo ona jest tez na wywolanie malpy nie? I jak wezme powiedzmy 10 dni to przyjdzie malpa a jak bede w ciazy to nie poronie przez to? Mam milion mysli i nie wiem co robic. Lekarz kazal brac od 15 dc i nie powiedzial do kiedy a ja bylam chyba jakas nie ten teges i nie zaputalam ..

Zgłoś nadużycie #57307 11 kwietnia 2016, 9:25

izabela23 Supermama

PaulaG napisał(a)

Dziewczyny mam problem.. Mam brac ta luteine od czwartku ale nie wiem ile dni. A jakby sie okazala ciaza to mam brac dalej czy przestac ? Bo ona jest tez na wywolanie malpy nie? I jak wezme powiedzmy 10 dni to przyjdzie malpa a jak bede w ciazy to nie poronie przez to? Mam milion mysli i nie wiem co robic. Lekarz kazal brac od 15 dc i nie powiedzial do kiedy a ja bylam chyba jakas nie ten teges i nie zaputalam ..

Ja to zawsze jak brałam to miałam brać przez 10 dni . Teoretycznie po odstawieniu powinna być @ na mnie luteina działała tak,że juz w trakcie dostawalam okresu. Jeśli byłaby ciąża to lepiej nie odstawiac chyba

Zgłoś nadużycie #57308 11 kwietnia 2016, 9:30

buka87 Supermama

PaulaG napisał(a)

Bierz luteine 10 dni i zrób test jak wyjdzie + to bierz dalej, luteina podtrzymuje ciąże wiec na pewno przez nia nie poronisz. Jak test wyjdzie - to odstaw i za 3-5dni przyjdzie @ tak bylo u mnie.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #57309 11 kwietnia 2016, 9:34

werkaa Fajna mama

PaulaG napisał(a)

Tak jak Buka mówi zrób test bo jak byś była w ciąży to taki nagły spadek progesteronu mógłby fasolce zaszkodzić.

Zgłoś nadużycie #57310 11 kwietnia 2016, 9:45

Laviaa Fajna mama
Iza faktycznie lepiej skonsultować to z lekarzem. Do mnie mąż dzwonił,że chyba nie da rady ze mną jechać do lekarza,bo szef wziął mu przepustkę do wyrobienia drugiej na auto... I dupa muszę sama jechać