Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #57131 9 kwietnia 2016, 19:03

kamila19880 Fajna mama
gusia nikt nie powiedzial ze przeszkadzacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec bez fochow mi tutaj...... ia tez mam nadzieje niedlugo zaciaze i tez bede czasami pisala tu na forum to normalnie wiec niekt nie odchodzi a jedynie dochodza dziewczyny.....
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #57132 9 kwietnia 2016, 19:07

izabela23 Supermama

kamila19880 napisał(a)

no iza nie przesadzaj, nie ma co odbierac tego osobiscie, tak juz jest ze wszedzie sa kłótnie zdarzaja sie :) a co do cb to ja jestem szczegolnie zainteresowana co u twoich blizniakow jak ciaza, innej nie sledze tak jak cb :) hihih
a inna droga jestem w szoku wczaoraj moj maz po kłótniach ile to on nie wydaje na obstawianie kuponow przyniosł wygrana 1000 e :)

Kamila sama pisałaś,że ci przykro nie raz było. A ja nikomu nie chce sprawiać przykrości nie jestem osobą,którą rajcuje przykrość innych. Jeśli nawet zostanę to i tak nie beder tu rozmawiać z nikim o mojej ciąży. Bo jedna może chcieć wiedzieć co z moimi dziecmi a druga osoba jak widac nie chce.wiedziec

Zgłoś nadużycie #57133 9 kwietnia 2016, 19:07

buka87 Supermama
Gusia my poszlismy na latwizne :D Kupilismy ziola w doniczce i je po prostu przesadzimy do wiekszych doniczek i na balkon rzucimy :) W zeszlym roku tak zrobilismy i w miare sie trzymały te zioła :D Bazylia rosła jak szalona :D

Kamila a to mąż farciarz :P Tez bym tyle przytulila eurosów :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #57134 9 kwietnia 2016, 19:09

gusia85 Gotowa na wszystko
To teraz Kamila masz jakis pomysl zeby Iza wrocila?
Ja zalozylam watek pazdziernikowy sa tam tez listopadowki, ale jest nas garstka inie taka zgrana jak tutaj...

Zgłoś nadużycie #57135 9 kwietnia 2016, 19:11

izabela23 napisał(a)

Kamila sama pisałaś,że ci przykro nie raz było. A ja nikomu nie chce sprawiać przykrości nie jestem osobą,którą rajcuje przykrość innych. Jeśli nawet zostanę to i tak nie beder tu rozmawiać z nikim o mojej ciąży. Bo jedna może chcieć wiedzieć co z moimi dziecmi a druga osoba jak widac nie chce.wiedziec

Ty Iza wez nie denerwuj mnie i krewety bo kreweta juz Ci wiecej nie powie kto u Ciebie zamieszkuje... ;-)
Kamili nie przeszkadza, poczekamy na wypowiedzi innych

Zgłoś nadużycie #57136 9 kwietnia 2016, 19:12

Laviaa Fajna mama
ehh nie rozumiem o co tyle krzyku...ja mam w nosie i zostaje tutaj bo mi dobrze i juz :) a jak komus sie nie podobaja moje wypowiedzi to prosze nie czytac...
w ogole prawda jest taka ,ze na zadnym watku nie ma tak zgranej paczki jak my....

Zgłoś nadużycie #57137 9 kwietnia 2016, 19:12

buka87 napisał(a)

Gusia my poszlismy na latwizne :D Kupilismy ziola w doniczce i je po prostu przesadzimy do wiekszych doniczek i na balkon rzucimy :) W zeszlym roku tak zrobilismy i w miare sie trzymały te zioła :D Bazylia rosła jak szalona :D

Kamila a to mąż farciarz :P Tez bym tyle przytulila eurosów :D

Buka Ty geniuszu!

Zgłoś nadużycie #57138 9 kwietnia 2016, 19:13

Laviaa napisał(a)

ehh nie rozumiem o co tyle krzyku...ja mam w nosie i zostaje tutaj bo mi dobrze i juz :) a jak komus sie nie podobaja moje wypowiedzi to prosze nie czytac...

Brawo Ty!

Zgłoś nadużycie #57139 9 kwietnia 2016, 19:15

marluna Gotowa na wszystko
Iza dokladnie zostan z nami, ja tu zostaje mimo ze bylam w sumie powodem awantury, za co was dziewczyny przepraszam.Polubilam cieszyc sie waszymi radosciami, smucic porazkami jezeli mozna to napisac w sensie lubienia, polubilam sie dzielic swoimi radosciami, oraz porazkami nie chce z tego zrezygnowac.Dobrze byc wspieranym i dawac wsparciem pogodzmy sie dziewczyny.
Moze zmienimy tytul watku na jakis bardziej sensowny by zadnej z nas wiecej nie urazic?

Zgłoś nadużycie #57140 9 kwietnia 2016, 19:18

izabela23 Supermama

gusia85 napisał(a)

To teraz Kamila masz jakis pomysl zeby Iza wrocila?
Ja zalozylam watek pazdziernikowy sa tam tez listopadowki, ale jest nas garstka inie taka zgrana jak tutaj...

Jak inne staraczki uznają,że ciężarówki nie przeszkadzaja to zostane może a jak chociaż jedna napisze,zee no no przeszkadzamy to uciekne...

Zgłoś nadużycie #57141 9 kwietnia 2016, 19:18

kamila19880 Fajna mama

izabela23 napisał(a)

iza sama mowilas ze ci tez bylo przykro jak dziewczyny zaciazały!!!!!!! , to jest normalne odczucie i zawsze bedzie mi przykro poki nie zajde ale nic z tym nie zrobie. jedynie moge to tollerowac i liczyc ze sama wkoncu zajde,i czy ty masz blizniaki czy ktos inny ma dla staraczki zawsze bedzie przykro mimo ze z testow waszych ciesze sie jak z wlasnych ale jak emocje opadaja zawsze dlaczego u mnie tez nie ma ?? ? sama wiesz najlepiej jestes najlepszym przykladem tyle sie staralisci, tez musialas brac oddech i nie pokazywalas sie na forum. Ale wkoncu sie udalo i szczeze nikomu nie kibicowalam tak jak tobie i teraz bardzo sie cieszcze dlatego nie chcem zebys odchodzila ani jakas inna dziewczyna, same bylyscie w takich sytuacjach jak widzialyscie kolejne testy pozytywne, kazdego nachodzi taki moment ale coz takie jest zycie mozemy sie jedynie cieszyc innymi az wkoncu mam nadzieje ktos bedzie sie cieszyl ze mnie...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #57142 9 kwietnia 2016, 19:22

Dobra, kto potrafi zmienic tytul watku, moze na np. 'zajebiaszcze dziołchy?' :-) '

Zgłoś nadużycie #57143 9 kwietnia 2016, 19:53

Monia82 Fajna mama
Dziewczyny Kochane... stop - po co się sprzeczać :/ potem tak przykro to się czyta... a mi każdej z Was szkoda. Lepiej mi napiszcie, co za badania nasienia robili Wasi faceci? ;) bo mój mąż teraz sam się zainteresował tematem, chce, żebyśmy jeszcze podjęli próbę i umówił siębz tym swoim sisiorem na wtorek, ale tam jest cała lista badań. Na pewno na jakąś bakterię musi zrobić i budowę plemników, czy mają prawidłową morfologię. Jak dostanie wyniki to skonsultuję z Wami ;) ja też mam w czwartek wyniki wymazu bakteryjnego dostać. Ciągle mi lata po głowie jakaś bakteria.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #57144 9 kwietnia 2016, 19:57

Paola_33 Supermama
Bez sensu iść na wątek, gdzie garstka. Już chyba lepiej zmienić tytuł 😁 Tylko wątpię czy się da 😆
Wracam z przygodami bo mi tak dawno nie byłam w centrum, że nie potrafiłam trafić na odpowiedni peron 😁 jak jakaś miągwa pomniejsza ze wsi głębokiej 😁
Bez urazy 😉
Mam nadzieję, ze szybko ten wątek nie zniknie mimo, ze zaciąży kazda po kolei 😁

Nocka szykuje się spokojna, bo malz się zle czuje 😐
Tylko ost. odc. "Drugiej szansy' i ja. Pełna intymność 😆 O dziwo, po 4.odc.serial się rozkręcil 😊
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57145 9 kwietnia 2016, 19:59

kamila19880 Fajna mama

Monia82 napisał(a)

Dziewczyny Kochane... stop - po co się sprzeczać :/ potem tak przykro to się czyta... a mi każdej z Was szkoda. Lepiej mi napiszcie, co za badania nasienia robili Wasi faceci? ;) bo mój mąż teraz sam się zainteresował tematem, chce, żebyśmy jeszcze podjęli próbę i umówił siębz tym swoim sisiorem na wtorek, ale tam jest cała lista badań. Na pewno na jakąś bakterię musi zrobić i budowę plemników, czy mają prawidłową morfologię. Jak dostanie wyniki to skonsultuję z Wami ;) ja też mam w czwartek wyniki wymazu bakteryjnego dostać. Ciągle mi lata po głowie jakaś bakteria.

moj miał tylko jakosc badana w klinice na zadne bakterie ani nic

Zgłoś nadużycie #57146 9 kwietnia 2016, 20:08

buka87 Supermama
Monia wy koniecznie badania na bakterie. Mysle ze Twoj mąż nie ma problemu z jakością nasienia bo zachodzicie w ciąże tylko coś ją kończy, przypuszczalnie jakiś właśnie mikrob:/

Paola ja tez ogladam Drugą Szansę i nawet nawet się wciągnęłam :) Tylko nie mogę patrzec jak Kożuchowska całuje-jak glonojad :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #57147 9 kwietnia 2016, 20:12

Moj maz tez mial takie badanie, wyszlo raczej sredniej jakosci, ale za miesiac pojawila sie kreweta :-) na bakterie nie mielismy. Ale buka moze miec racje.

Zgłoś nadużycie #57148 9 kwietnia 2016, 20:32

Paola_33 Supermama
Buka ja mam alergię na Kożucha i Chodaka. Bo wszędzie są !! Ta 2. wariatka jakies wariactwa odwala na palmie w czasie niby wakacji. Totalnie ma przewalone !! Kożuch jest tak beznadziejna w Rodzince ze mimo uwielbienia dla serialu, odpuściłam. Ten śmiech hieny. Ona w KAŻDEJ SCENIE KRZYCZY. Co za idiotka.

Teraz musze namówić Małża na wakacje bo stwierdził ze nas nie stać we trójkę 😡
Ale mam 4 mies. Nie tracę wiary
..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57149 9 kwietnia 2016, 20:46

Tauriel Fajna mama
Chyba mozna napisać do administratora o zmianę wątku. Dziewczyny starające sie, wam tez sie uda prędzej czy pózniej ! Te zaciazone na tym wątku sa tego najlepszym przykładem, mogą wam służyć radą przez swoje doświadczenia, wiec korzystajcie 😊

Zgłoś nadużycie #57150 9 kwietnia 2016, 20:47

A wlasnie skoro mowa o wakacjach? To przy niedoczynnosci tarczycy lepsze gory niz morze?