Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #57091 9 kwietnia 2016, 15:43

Paola_33 Supermama
Kiwi, masz sporo racji 😊
No i mnie tez tu nie powinno juz być ale bez przesady. Nie zrezygnuje ze wsparcia bo juz nie jestem w ciąży.
Trudno mi jest tez się znaleźć w Twojej skórze ale mam wrażenie ze nie wszystkie są zazdrośnicami i zawistnicami. Bo i co Co dadzą takie niskie uczucia ?? Czasem trudno czegos nie zazdrościć ale karmic się nią i nużąc się w tym ?? ?? 😡
Więcej dystansu..
Forum jest również od narzekania. Bo jaki sens byloby oszukiwać siebie i ludzi wokół ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #57092 9 kwietnia 2016, 15:50

Kowy Fajna mama

kiwi napisał(a)

Marlun prosze nie bierz tego do siebie i pisz ile potrzebujesz ponieważ ja i tak sie nie udzielem probuje zakończyć przygodę z forum ale troche mi trudno jednak jak Was czytam to stwierdzam ze czas sie ewakuowac!! Bo poprostu Was nie rozumiem... pierwsze narzekanie ze w ciaze zajsc nie możecie .... jak sie w końcu udalo to nowe problemy bo mdlosci i inne ciazowe dolegliwości. .. i mysli o usunięciu ciazy to mnie w ogóle powalilo na kolana! Dziewczyny zastanowcie sie czego chcecie... rozumiem zeby to jeszcze narzekala taka co za 1 razem zaszla ale jak długo czeka sie na dziecko jest planowane itp to wszystko powinno sie znieść godnie! ! Po za tym temat byl staraczek a teraz pisza tu głównie ciężarne mi osobiscie to przeszkadza bo zwyczajnie jest mi przykro i to Wasze narzekanie!! oczywiście nie ma to juz zadnego znaczenia co i tak za kilka dni temat staraczek 2016 idzie do lamusa!

nie wiem czego wam zyczyc chyba więcej zadowolenia z zycia!!!

Kiwi życzę Ci wszystkiego dobrego, przede wszystkim wymarzonego malucha, pomimo to trochę zrozumienia. To nie jest tak ze Marluna czy jakakolwiek kobieta od kiedy zachodzi w ciążę czy zostaje matka przestaje być człowiekiem. Ma prawo źle się czuć, mieć gorszy dzień, a jest ciężko, kiedy organizm nagle działa jakby przeciwko Tobie. Kobieta to nie robot. Rozumiem że jest Ci przykro, bo Ci zależy i pewnie wszystko byś dała za te wymioty, ja to kumam. Ale szanujmy się, wspierajmy. Nie oceniaj gdy nie jesteś w cudzych butach :) Pozdrawiam, mam nadzieję, że nie weźmiesz mi tego za złe, po prostu ja z kolei mam tak ze rozumiem i bronie kobiet które mówią "jak jest", a nie udają że ciąża i macierzyństwo to pasmo miłości, radości, cukru i pudru. Wiadomo że kocham dziecko i wszystko bym za nie oddała, ale to nie znaczy że w ciszy i godności będę znosić wszystko, stąd rozumiem Marlune! Od tego jesteśmy by się wspierać.

Zgłoś nadużycie #57093 9 kwietnia 2016, 16:03

izabela23 Supermama
Kiwi ja w poprzedniej ciąży nie wiedzialam co to jest zle s amopoczucie w ciąży (mowie o mdlosciach) a w tej jak dopadaja mdłości ze nie jest sie w stanie ruszyc glowa to przestaje być wesoło. Mimo nawet bardzo wyczekanej ciąży uwierz,że można miec dość nie dzieci i ciąży a samopoczucia. Takze szczerze nie rozumiem Twojego oburzenia. Ja też niejednokrotnie byłam zła jak widzialam

Zgłoś nadużycie #57094 9 kwietnia 2016, 16:04

izabela23 Supermama
Ze pisza prawie same ciężarówki. ednak mi to przeszkadzalo to wyjscia mialam 2 albo zaakceptowac to albo przestać czytac.

Sorki urwalo mi post :-)

Zgłoś nadużycie #57095 9 kwietnia 2016, 16:18

buka87 Supermama
Ja kiwi rozumiem w pewnym sensie, że to forum staraczek a tu wiekszosc ciezarowek. Ale to swiadczy o tym, ze udaje sie nam zachodzic w ciaze i jestesmy do siebie przywiązane, dobrze sobie życzymy i kibicujemy sobie. Chociaz widok suwaczków i pytan ciazowych moze draznic staraczki.
Moja ciąża przebiega ok, zadnych mdłości, rzyganka, bóli, nie mam na co narzekać, ale potrafie sobie wyobrazic jak sie czuje Marula czy inna staraczka wymęczona tymi dolegliwosciami. Pewnie sie czuja jakby mialy grype żołądkową kilka(naście) tyg. Czy to łatwo wytrzymać? Człowiek po 3 dniach ma dość grypy.
Jestesmy tu po to zeby doradzic, wesprzeć i pocieszyć jak trzeba.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #57096 9 kwietnia 2016, 16:25

kiwi Fajna mama
Kazdy ocenia z miejsca siedzenia uwazam ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie wiem Iza ze mam dwa wyjścia napisalam ze czas odejść bo zwyczajnie tego nie rozumiem może wynika to tez z mojego charakteru mało kobiecego. .. dla mnie swiat jest bialo czarny nie ma miejsca na niepotrzebne komplikowanie.

Zgłoś nadużycie #57097 9 kwietnia 2016, 16:27

izabela23 Supermama
Ja tez rozuniem,ale każda z nas była staraczka w gronie ciężarówek. I tez nie rozumiałam jak to narzekać na ciazowe dolegliwości,a jednak wiem ze można.

Zgłoś nadużycie #57098 9 kwietnia 2016, 16:31

marluna Gotowa na wszystko
Przepraszam jezeli urazilam dziewczyny w dalszym ciagu starajace sie o ciaze, nie bylo to moim zamiarem.To nie jest tez tak, ze dopielam celu i teraz moge sobie narzekac jak potluczona.Jestem zwyczajnie wycieczona dokladnie jak napisala buka, tak jak po grypie zoladkowej, ktora niestety juz trwa wiele tygodni i konca nie widac.
Kiwi zycze Ci z calego serca szybkiego zaciazenia i bezobjawowej tudziez bezproblemoeej ciazy.

Zgłoś nadużycie #57099 9 kwietnia 2016, 17:31

Monia82 Fajna mama
przeczytałam trochę... i napiszę tak. Rozumiem, jak nikt jak się czuje Marluna mając silną nadczynność i jednocześnie będąc w ciąży, bo wiele z Was nie zdaje sobie sprawy, że z zaburzeniami czynności tarczycy wiąże się depresja, stany lękowe, nerwice, a tego nie da się logicznie opanować, bo tak działają hormony!. Pisałam Wam nawet, że do tego stopnia źle się czułam fizycznie i psychicznie, że miałam myśli samobójcze, co było okropne. Niestety kto takiego czegoś nie przeszedł to czasem może wydawać się irracjonalne i dziwne, że zamiast radości jest ból fizyczny i psychiczny.
Rozumiem też Kiwi, bo sama z tego samego powodu odeszłam z forum po moich niepowodzeniach, stratach, żeby nie żyć tym ciągle... ale zmiana forum na wątek dotyczący ciąży pozamacicznej i poronień również obfituje w testy ciążowe, wypowiedzi świeżych mamuś i nie drażni mnie to już tylko uświadamia, że przecież te kobiety też kiedyś przeszły takie tragedie jak ja i mają prawo do szczęścia! jak każda z Nas! Kiwi wierzę, że i Ty niebawem będziesz tutaj pisała o zgadze, 1 ruchach, wyprawce!!! :)
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #57100 9 kwietnia 2016, 17:33

gusia85 Gotowa na wszystko
Dziewczeta to nie jest miejsce na wyrzuty i na przepraszanie! Marluna ma prawo sie tak czuc i tak myslec, a z kolei Kiwi Twoje odczucia sa rownie wazne. Jednoczesnie Kiwi nikt nie dal Ci prawa mowic ktorejkolwiek z nas tym bardziej Marlunie jak ma sie zachowywac i co czuc! Kazdy ma swoje buty i w nich chodzi! Bo zadna z Nas nie Powie Ci jak masz kierowac swoim zyciem i swoimi myslami! To jest forum ogolnodostepne, kazdy ma prawo tu byc i kazdy na miare naszych mozliwosci otrzyma od nas wszystkich wsparcie! Po to tu jestesmy! I bardzo Cie prosze szanuj to.

Zgłoś nadużycie #57101 9 kwietnia 2016, 17:47

kiwi Fajna mama
Gusia ale gdzie przeczytalas ze ja mowie Marlumie jak ma sie zachowywać i co czuc ?? ? Wyrazilam swoje zdanie do ktorego mam prawo!! Zaznaczyłam ze nie pisze tego bezpośrednio do Marluny bo nie tylko ona narzeka ale co druga z Was. NAPISLAM ZE WAS NIE ROZUMIEM I NIE MA TU DLA MNIS MIEJSCA! czytaj Gusia ze zrozumieniem!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #57102 9 kwietnia 2016, 17:51

kiwi napisał(a)

Gusia ale gdzie przeczytalas ze ja mowie Marlumie jak ma sie zachowywać i co czuc ?? ? Wyrazilam swoje zdanie do ktorego mam prawo!! Zaznaczyłam ze nie pisze tego bezpośrednio do Marluny bo nie tylko ona narzeka ale co druga z Was. NAPISLAM ZE WAS NIE ROZUMIEM I NIE MA TU DLA MNIS MIEJSCA! czytaj Gusia ze zrozumieniem!!!!!!!

Ja rowniez Cie prosze zebys przeczytala swoja wypowiedz jeszcze raz :-)
Skoro nie ma tu dla Ciebie miejsca, to pozegnaj sie, uscisnij wirtualna dlon, kazda z nas Ci tu podziekuje ze bylas z nami i tyle, po co Ci ten szum?

Zgłoś nadużycie #57103 9 kwietnia 2016, 17:59

kiwi Fajna mama
Marluna nie musi byc bez objawowa moge miec mdlosci i wymiotowac 24 h byle w ogóle mogłabym byc w ciazy!

Zgłoś nadużycie #57104 9 kwietnia 2016, 17:59

Laviaa Fajna mama
Kiwi ja 2 razy poronilam i za kazdym razem nie zagladalam tu poki nie nabralam dystansu.... Wiec jesli czujesz ,ze Cie to dalej boli to zrob wieksza przerwe ,bo mnie to pomoglo...i nie ma co zazdroscic bo to dziala w dwie strony...Watek lada dzien bedzie nie aktualny ,ale kto zabroni nam tu pisac? Moze chcemy tu byc i dzielic z soba nasze radosci i smutki?

Zgłoś nadużycie #57105 9 kwietnia 2016, 18:03

kiwi Fajna mama
Gusia a po co Tobie twoj sarkazm ??

To nie jest zaden szum tylko irrytacja waszymi wypowiedziam ani jeszcze jedno skoro ja nie mam wg ciebie prawa wyrazac swoich mysli na publicznym formu to ty nie masz takiego samego prawa mnie stad wyrzucać i rozkazywac co mam robic!!!!!

Zgłoś nadużycie #57106 9 kwietnia 2016, 18:05

Przeciez to nie o tytul watka chodzi! Tu chodzi o Roze, o jej zakaszlowane siostry, o super malego Fifiego, o turbo Zosie, Tomeczka, o mroweczki Marluny, o coreczke ;-) Kowy i Stasia chorujacego w zlobku, o to, ze Iza ma siostre blizniaczke chociaz wcale jej nie ma... O strach i o troske o Monie i jej sukcesy w zyciu zawodowym itd!

Zgłoś nadużycie #57107 9 kwietnia 2016, 18:06

kiwi napisał(a)

Gusia a po co Tobie twoj sarkazm ??

To nie jest zaden szum tylko irrytacja waszymi wypowiedziam ani jeszcze jedno skoro ja nie mam wg ciebie prawa wyrazac swoich mysli na publicznym formu to ty nie masz takiego samego prawa mnie stad wyrzucać i rozkazywac co mam robic!!!!!

To nie sarkazm, i nikt Cie stad nie wyrzuca ;-) zostan ale szanuj uczucia innych. I postaraj sie zmierzyc ze swoimi.

Zgłoś nadużycie #57108 9 kwietnia 2016, 18:08

kiwi Fajna mama
Lavia watek jest staraczek a ciężarówki maja swoje. Malo juz mnie to obchodzi możecie pisac i robic co chcecie ale mysle ze jest więcej dziewczyn ktorym sprawia to przykrosc chociaz o tym nie pisza zeby was nie urazić. To oczywocie moje zdanie i nie pisze za nikogo zeby zaraz ktoś mi nie zarzucil ze sie za kogos wypowiadam. Ok biore kredki i sobie ide juz wam nie przeszkadzam1!!

Zgłoś nadużycie #57109 9 kwietnia 2016, 18:10

Dziewczyny wiecie co? :-) szklarnie zmontowalam!
To znaczy nie ja, ale maz a ja posialam rzodkiewki i salate! Jak uruchomie produkcje, to bede Wam wysylac prawdziwe mazurskie rzodkiewki szklarniowe!

Zgłoś nadużycie #57110 9 kwietnia 2016, 18:12

kiwi Fajna mama
Gusia jak widzisz w moim profilu jestem tu od 2014r i kiedys watek staraczek był dla staraczek a oczekujących na dziecko dla tych ktore zaszly w ciaze zeby tym pierwszym nie było przykro i rozne wypowiedzi nikomu nie przeszkadzały logiczne kobiety w ciazy maja inne problemy niz te ktore sie staraja. Jezeli chcecie miec temat wspólny to zmiencie jego tytuł nikomu wtedy przeszkadzać nie będzie mi napewno nie! Nooo a teraz juz kończę.