Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #56691 6 kwietnia 2016, 14:01

tandem Supermama

Paola_33 napisał(a)

Ja prywatnie zrobiłam bad. Przypadkiem się dowiedziałam o tym, ze kamienie mi calkiem woreczek żółciowy zatkaly. Do resekcji..

ojoj, nic przyjemnego...
no nic, skupię się najpierw na wszystkich możliwych endo i ginach, potem się będę martwić o resztę ;)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56692 6 kwietnia 2016, 14:13

murron Supermama

izabela23 napisał(a)

Murron chodziło mi że ja wygladalam jak szkielet przy takiej wadze :-) hihi ty szczuplutka jestes

Wiesz to chyba kwestia jak się ten tłuszcz rozkłada :)
Ale ja mam jedno zboczenie co do kobiecego ciała, nie mogę zdzierzyc braku kostek, po konic ciąży z Ninka tak nabralam wody, że nie było mi nawet kostek widać i mówiłam, że mam hobbitowe stopy.
Nic mi tak nie przeszkadza, ani zmarszki, ani obwisly brzuch, ani opadające cycki, podbródek etc tylko na to nie mogę patrzeć i nie wiem jak się tego na starość ustrzec, bo to przypadłość starszych pań.

Zgłoś nadużycie #56693 6 kwietnia 2016, 14:39

Paola_33 Supermama
Ja też mam teraz opuchnięte kostki. Doskonale Cię rozumiem. I bol jest. I buty za male.. Skutek braku snu i odpoczynku 😐
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56694 6 kwietnia 2016, 14:40

murron Supermama
a ja to chyba dziś muszę przeczyć teorii, że nabiał zabija, bo mi się mocno poprawiło i bół głowy i fakt, że mi było niedobrze, jak wypiłam szklankę mleka :)
chyba na tyle ożyłam, że wyskoczę na kawkę do Costy :)

Zgłoś nadużycie #56695 6 kwietnia 2016, 14:40

buka87 Supermama
Ja to swoich butów prawie nie widze :D :D :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #56696 6 kwietnia 2016, 14:43

murron Supermama
ale wiecie po ciąży z Ninką musiałam wymienić większość butów, bo z numeru 40 przeskoczyłam na 41, a powiem, że to dodatkowo trudne, bo wcale łatwo nie jest znaleźć takie większe buty i często mam teraz problem.
ale na szczęście z Frankiem już mi stopa nie rośnie.

Zgłoś nadużycie #56697 6 kwietnia 2016, 14:44

Paola_33 Supermama
Wkrótce je zobaczysz 😁
I stopy odzyskają św. rozmiary. Chyba ze będziesz ciągle na nogach i bez snu, ja ja, to szybko Hobbity nie znikną 😒
kURNA mialysmy wyjsc a leje od 3 g.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56698 6 kwietnia 2016, 15:00

angel Fajna mama

jadzia napisał(a)

Tandem Angel to wy bardzo pracowite w serduszkowaniu jestescie.. He he. Ja troche mniej przyznaje choc cykle bywaly bardzo intensywne były i wydawalo sie ze nie ma opcji zebym nie zaszla a jednak nie udalo sie.

haha wiesz zawsze aby do owulacji potem gdzies ten zapal mija przynajmniej mi bo moj to zawsze w pelnej gotowosci jemu to sie nie nudzi...

Zgłoś nadużycie #56699 6 kwietnia 2016, 15:15

tandem Supermama

Paola_33 napisał(a)

Wkrótce je zobaczysz 😁
I stopy odzyskają św. rozmiary. Chyba ze będziesz ciągle na nogach i bez snu, ja ja, to szybko Hobbity nie znikną 😒
kURNA mialysmy wyjsc a leje od 3 g.

o co to za pogoda ?? u mnie lało w nocy, aż do 6, a od 7 coraz ładniej, słoneczko jest, ale wieje, nieco chłodniej (bo udało mi się na chwilę wyjść z biura, to wiem! :D )

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56700 6 kwietnia 2016, 15:31

jadzia Fajna mama
U mnie pieknie tylko wiatr mocniejszy niz wczoraj. Jedziemy z moim dogadac dzis sprawy ogrodzenia choc wydaje mii sie ze nie dlugo z torbami pojdziemy przez to. Popracowalam chwile w ogrodzie i sie zgrzalam chcialam posprzatac a tu nawet w połowie nie jestem.Rozłoże sobie na pare dni.Hm co do zapalu ja przed owu tez mam wiekszy. W owu to morduje mojego nie ma litosci.. Ja dzis sobie winko na ladniejsze endometrium zapodam bo skonczylam wczoraj clo. Jutro gin 15 z hakiem i zobacze co tam gra i buczy... Tandem Ty o ktorej idziesz do gina endo?

Zgłoś nadużycie #56701 6 kwietnia 2016, 15:46

marluna Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny, musze sie wam wyzalic bo oszaleje chyba zaraz.Dzis sie wlasnie dowiedzialam od lekarza rodzinnego ze moje wyniki krwi co do nadczynnosci tarczycy sa tragiczne, i prawdooodobnie ma to zwiazek z tymi guzkami wykrytymi podczas usg.Najlepsze jest to ze mi powiedzial ze to jest cud ze jeszcze do tej pory nie poronilam przy takiej nadczynnosci.
Co ciekawe na nieplodnisc lecze sie w klinice endokrynologii i medycyny reprodukcyjnej.Juz kilka dwa tygodnie temu zglaszalam ze czuje sie fatalnie, nie tylko przez wymioty ale i serce koloacze mi jak szalone nie moge zrobic paru krokow bo brak mi tchu.Wiecie co mi wtedy lekarka powiedziala ze nam sie zglosic na pogotowie bo oni tu na serce nie lecza.Kurde specjalistka od endokrynologi i ginekologii.
Dziewczyny mam ich zamiar tam zlinczowac jutro, ale ja jestem z natury osoba grzeczna i poukladana,cicha.Mam dosc podwijania ogona pod siebie, prosze poradzcie mi jak to rozegrac?

Zgłoś nadużycie #56702 6 kwietnia 2016, 15:50

Laviaa Fajna mama
Jadzia daj znać po wizycie, czuje ze ten cykl będzie pozytywny!

Zgłoś nadużycie #56703 6 kwietnia 2016, 15:53

Laviaa Fajna mama

marluna napisał(a)

Czesc dziewczyny, musze sie wam wyzalic bo oszaleje chyba zaraz.Dzis sie wlasnie dowiedzialam od lekarza rodzinnego ze moje wyniki krwi co do nadczynnosci tarczycy sa tragiczne, i prawdooodobnie ma to zwiazek z tymi guzkami wykrytymi podczas usg.Najlepsze jest to ze mi powiedzial ze to jest cud ze jeszcze do tej pory nie poronilam przy takiej nadczynnosci.
Co ciekawe na nieplodnisc lecze sie w klinice endokrynologii i medycyny reprodukcyjnej.Juz kilka dwa tygodnie temu zglaszalam ze czuje sie fatalnie, nie tylko przez wymioty ale i serce koloacze mi jak szalone nie moge zrobic paru krokow bo brak mi tchu.Wiecie co mi wtedy lekarka powiedziala ze nam sie zglosic na pogotowie bo oni tu na serce nie lecza.Kurde specjalistka od endokrynologi i ginekologii.
Dziewczyny mam ich zamiar tam zlinczowac jutro, ale ja jestem z natury osoba grzeczna i poukladana,cicha.Mam dosc podwijania ogona pod siebie, prosze poradzcie mi jak to rozegrac?

Ja bym grzecznie zapytała jak.to możliwe że taka klinika pozwala sobie na takie niedopatrzenie....
Dostałaś leki?kiedy kontrola?

Zgłoś nadużycie #56704 6 kwietnia 2016, 16:01

Livia nic jeszcze nie mam, zadnych lekow bo lekarz ogolny postawil tylko diagnoze, dale wysyla mnie do tej slawnej klinikLekarz ogolny sam wyrobil mi termi w tej klinice endokrynologi na jutro bo powiedzial ze ryzyko poronienia przy takiej naddczynnosci jest ogromne.Tylko se wleb strzelic, tym bardziej ze na endokrynologie i ginekologie w jednym latam co tydzien juz od wrzesnia.
Zastanawia mnie fakt jak oni zakwalifikowali mnie do in vitro przy czyms takim?
Liviaa ja nie moge byc grzeczna bo takich ludzi jak widzisz odsyla sie z niczym tutaj do do domu jak sama widzisz.
Jak to inteligentnie rozegrac moze nie robiac wielkiej rozruby jutro ale zeby cos z tym zrobili?

Zgłoś nadużycie #56705 6 kwietnia 2016, 16:01

Livia nic jeszcze nie mam, zadnych lekow bo lekarz ogolny postawil tylko diagnoze, dale wysyla mnie do tej slawnej klinikLekarz ogolny sam wyrobil mi termi w tej klinice endokrynologi na jutro bo powiedzial ze ryzyko poronienia przy takiej naddczynnosci jest ogromne.Tylko se wleb strzelic, tym bardziej ze na endokrynologie i ginekologie w jednym latam co tydzien juz od wrzesnia.
Zastanawia mnie fakt jak oni zakwalifikowali mnie do in vitro przy czyms takim?
Liviaa ja nie moge byc grzeczna bo takich ludzi jak widzisz odsyla sie z niczym tutaj do do domu jak sama widzisz.
Jak to inteligentnie rozegrac moze nie robiac wielkiej rozruby jutro ale zeby cos z tym zrobili?

Zgłoś nadużycie #56706 6 kwietnia 2016, 16:06

Paola_33 Supermama
To moze lepiej dla bliźniaków, ze nie wykryli ?? ?? ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56707 6 kwietnia 2016, 16:07

motylek1909 Supermama
Hej!!!

Przepraszam za moją nieobecność, ale mój syn pochlania cały mój "wplny" czas :P ogólnie żyjemy, moje dziecko to aniołek, je i śpi i tak na zmianę. Powiem wam, że po cc wcale tak strasznie nie jest, po tygodniu śmigałam jak nówka funkiel :) aczkolwiek karmienie piersią - masakra. Co chwilę muszę goić cyce, mam aż do krwi pocharatane, bo Fifi ma taki odruch ssania... może i jest to piękne, ale cholernie bolesne :(

Mam tylko nadzieję, że u was wszystkich jest świetnie! Postaram się znow tu więcej bywać, ale wiecie... najlepiej mi siedzieć i gapić się na mojego syncia :)

Kocham was wszystkie cały czas i myślę o was! NIE ZAPOMNIAŁAM!

p.s. Izunia - słyszałam o bliźniakach - moje gratulacje ogromne!
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #56708 6 kwietnia 2016, 16:09

tandem Supermama
marluna muszę pomyśleć co ci doradzić, ale sytuacja okropna, przecież to ich praca! no i szarżują ludzkim życiem! :/ a podasz nam te wyniki?

jadzia zazdroszczę tej pracy w ogrodzie :) jakie ogrodzenie planujecie?
my się nastawiamy na pomoc fizyczną i finansową w realizację marzenia mojej rodzinki - mamy dużą działkę niedaleko morza, więc wolne weekendy to będzie kopanie dołków pod słupki ogrodzenia itp :D
wizytę u endo-gina mam jutro (wreszcie!) o 20:45, a w poniedziałek mam jeszcze u endo (kontrola po dwóch miesiącach euthoryxu - od niego mam skierowanie na badania tsh znów, więc niezależnie od jutra pewnie będę się w weekend kłuć).
denerwuje mnie, ze ta gin nie zrobiła mi tych wymazów itp na bakterie, no ale liczę, że to zaliczę jutro - płacić i tak muszę.

Zgłoś nadużycie #56709 6 kwietnia 2016, 16:11

tandem Supermama
motylek super, że się odezwałaś i że Filipek to taki aniołek :D
przejęłam funkcję tabelkowej, możesz zajrzeć, tam są różne ciekawostki co się dzieje :)

Zgłoś nadużycie #56710 6 kwietnia 2016, 16:11

Paola_33 Supermama
HEEEEEJ
Chyba cie wywołałysmy :-D :-D
Melissa    
Idalia