Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #56631 6 kwietnia 2016, 9:06

izabela23 Supermama
Cześć. Mi ciężko was czytać bo piszę i czytam z telefonu. Ja dzisiaj nie funkcjonuje zjadlam sniadanie i leżę. Jakakolwiek czynność mnie strasznie męczy sapie jak nie wiem co. Do tego mam dzisiaj zawroty glowy to wolę leżeć,bo jeszcze upadne gdzieś

Zgłoś nadużycie #56632 6 kwietnia 2016, 9:07

tandem Supermama
ja chętnie przejmę miejsce ciężarówki od którejkolwiek z Was :D może być nawet podwójne ;)
wczoraj był u nas znajomy kleryk, mąż przekazał mu intencję: codziennie całe seminarium będzie się modlić o potomstwo dla nas :D

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56633 6 kwietnia 2016, 9:10

Laviaa Fajna mama
tandem podobno wlasnie one w ogole nie placza wlosow i sa rewelacyjne , moja kumpela je uzywa i wychwala.

Zgłoś nadużycie #56634 6 kwietnia 2016, 9:11

Laviaa Fajna mama
tandem podobno wlasnie one w ogole nie placza wlosow i sa rewelacyjne , moja kumpela je uzywa i wychwala.

Zgłoś nadużycie #56635 6 kwietnia 2016, 9:11

angel Fajna mama
Tak jest caly wykres. Kurde ja to stara a glupia nie wiem co mnie podkusilo zeby ten tes wczoraj zrobic i teraz bede myslec ze moze jednak owu mam przed samym okresem i dlatego nie wychodzi zwariuje kiedys

Zgłoś nadużycie #56636 6 kwietnia 2016, 9:11

Paola_33 Supermama
No to teraz zaciążysz, nawet, jeŚLi się rozmyślisz, Tandem :-D :-D

Od kilku tyg. mam za ścianą zamiast przedszkola.. żłobek. A myślałam, ze gorzej nie będzie.. Codziennie przez kilka g. ryk, ryk, ryk. Już ja wybije małżowi z głowy pomysł oddania Róży za rok do żłoba.. Sadyzm.
W czw. mieliśmy szczepić dzieci. Znowu przekladamy, bo znowu kaszlą.. I tak od miesięcy.. Skaraanie... Moze  w intencji  szczepień też się pomódlcie ;-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56637 6 kwietnia 2016, 9:13

murron Supermama

tandem napisał(a)

buka ja mam taką szczotkę z naturalnego włosia, nigdy nie dotykam nawet tych takich z kuleczkami na końcach! :) a o tangle słyszałam, może sobie kupię "do torebki" :)

murron pozostaje czekać :) fakt, w sumie mamy w rodzinie maluchy, roczki się szykują - promocja jest też przez internet czy tylko stacjonarnie?

Laviaa ja się boję tych gumek, one są takie sprężynkowe jak sobie wyobrażę jak mi się w to włosy wplączą...

Kaari może to fasolka się rozmościła i dlatego Ci ciężej? nie wiem, nie znam się, nigdy w ciąży nie byłam ;)

angel czyli wcześniej, pod kreską były niższe? wygląda jakby owu była, ale w takim razie dziwnie z tymi testami wychodzi, hm...

Oni chyba nie mają nic online nie wiem czy nawet była kiedyś u nich strona z prawdziwego zdarzenia ale to musisz sprawdzić.
A w prasie tłumaczyli, że oni są z jednej strony za drodzy a z drugiej jest duża konkurencja na rynku ubranek dla dzieci.

Zgłoś nadużycie #56638 6 kwietnia 2016, 9:30

tandem Supermama
Laviaa to może kupię siostrze, ona ma proste włosy i wypróbuję :D

Paola masakra z takim sąsiedztwem, współczuję :) generalnie wiem, że czasami nie ma wyjścia ale współczuję dzieciom, które chodzą do żłobka...

angel wg temp wygląda, że owu była, no ale to tylko jeden wskaźnik, więc nie można orzec ze 100% pewnością

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56639 6 kwietnia 2016, 9:36

jadzia Fajna mama
Angel myślę ze owu byla. Z drugiej strony nawet gdyby jakims cudem byla teraz znowu jak ci testy pokazuja to przy takiej liczbie serduch nie ma opcji zebys nie trafila w dzien. Jesli w w kazdym cyklu tyle serduchujecie to moze problem w utrzymaniu ciazy a nie w zajsciu?

Zgłoś nadużycie #56640 6 kwietnia 2016, 9:38

tandem Supermama

jadzia napisał(a)

Angel myślę ze owu byla. Z drugiej strony nawet gdyby jakims cudem byla teraz znowu jak ci testy pokazuja to przy takiej liczbie serduch nie ma opcji zebys nie trafila w dzien. Jesli w w kazdym cyklu tyle serduchujecie to moze problem w utrzymaniu ciazy a nie w zajsciu?

jadzia niekoniecznie, my podobnie działamy a po ciąży ani widu, ani słychu, ech...
jak ja liczę na tą czwartkową wizytę!

Zgłoś nadużycie #56641 6 kwietnia 2016, 9:40

buka87 Supermama
Ja mam te gumki invisibobble i szczerze mowiąc wole podróby z rossmana :D Oryginal jest bardzo elastyczny, nie ciagnie (chociaz i tak znajduje na niej moje kłaczki) ale szybko sie rozciagają a te z rossmana są sztywniejsze i sie tak nie rozcigają :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #56642 6 kwietnia 2016, 9:48

buka87 Supermama
Dziewczyny poradzcie cos, bo w moim mieszkaniu jest mnustwo kurzu. Sprzątam regularnie ten kurz, specyfiki antystatyczne itd i ciagle jest i na panelach tez. Myslalam o zakupie "mopa" z viledy który zbierałby ten kurz ale czy np nawilżacz powietrza tez by mogł coś dać? Nie mam siły juz do tego;/ Moi rodzice tyle tego nie mają a hate mają 3 razy większą do sprzątania i nie robią tego tak regularnie jak ja. Mam jeden malutki dywan pod kanapą a tak to podlogi są gołe.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #56643 6 kwietnia 2016, 9:57

angel Fajna mama

jadzia napisał(a)

Probowalismy juz ruznie z tymi serduszkami i co drugi dzien i przed przypuszczalna owu dwa dni postu i po owu bardzo sporadycznie i nic nie dziala sluzu teraz nie mam zadnego jest sucho. Zobaczymy moze to na @ sie zaczerwienil test owulacyjny haha bo ja juz nie ogarniam

Zgłoś nadużycie #56644 6 kwietnia 2016, 10:00

angel Fajna mama

buka87 napisał(a)

Dziewczyny poradzcie cos, bo w moim mieszkaniu jest mnustwo kurzu. Sprzątam regularnie ten kurz, specyfiki antystatyczne itd i ciagle jest i na panelach tez. Myslalam o zakupie "mopa" z viledy który zbierałby ten kurz ale czy np nawilżacz powietrza tez by mogł coś dać? Nie mam siły juz do tego;/ Moi rodzice tyle tego nie mają a hate mają 3 razy większą do sprzątania i nie robią tego tak regularnie jak ja. Mam jeden malutki dywan pod kanapą a tak to podlogi są gołe.

Ja tez mam duzo i nie wiem od czego to zalezy mi sie wydaje ze moze dlatego ze sie mieszka przy ulicy albo w miescie bo na wsi nie mialam az tak tak mi sie przynajmniej wydaje

Zgłoś nadużycie #56645 6 kwietnia 2016, 10:04

buka87 Supermama

angel napisał(a)

Ja tez mam duzo i nie wiem od czego to zalezy mi sie wydaje ze moze dlatego ze sie mieszka przy ulicy albo w miescie bo na wsi nie mialam az tak tak mi sie przynajmniej wydaje

Ja mieszkam na 8 pietrze w bloku, ale to Kraków wiec można sie domyslec co powietrze nosi ze sobą. Ale juz nie mam sił. Mam nadzieje, ze ten mop viledy pomoze chociaz we wstępnym odkurzaniu.

Zgłoś nadużycie #56646 6 kwietnia 2016, 10:08

kamila19880 Fajna mama

angel napisał(a)

Probowalismy juz ruznie z tymi serduszkami i co drugi dzien i przed przypuszczalna owu dwa dni postu i po owu bardzo sporadycznie i nic nie dziala sluzu teraz nie mam zadnego jest sucho. Zobaczymy moze to na @ sie zaczerwienil test owulacyjny haha bo ja juz nie ogarniam

Wiesz ze czasami testy wykrywają wczesna ciąże. Monia nam udowodniła siknela wczasie poronienia i 2 krechy były
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #56647 6 kwietnia 2016, 10:13

tandem Supermama
buka pierwsze co pomyślałam, to właśnie by doradzić Ci nawilżacz powietrza. Może spróbuj? Chociażby słoik z wodą w każdym pokoju, blisko kaloryfera. A jakiego koloru masz podłogi i meble? Dużo zależy od materiału. No i po remoncie pył zostaje na długo.
Wynajmowałam kiedyś pokój z czarnymi meblami i ciemną podłogą - można było odkurzać trzy razy dziennie a i tak był zawsze syf... Teraz mamy jasne drewniane podłogi i jest o wiele lepiej :)

Zgłoś nadużycie #56648 6 kwietnia 2016, 10:15

buka87 Supermama
Mi tez przeciez przy pierwszej ciazy to wlasnie test owu pokazal ciaze. W naszym szczesliwym cyklu udalo sie jak serduszkowalismy tez po pozytywnym tescie owu bo u mnie chyba jest tak ze jak mam pozytywny test owu to na drugi dzien dopiero ona jest :)

Zgłoś nadużycie #56649 6 kwietnia 2016, 10:18

angel Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

Wiesz ze czasami testy wykrywają wczesna ciąże. Monia nam udowodniła siknela wczasie poronienia i 2 krechy były

No wlasnie slyszalam o tym i tak sobie pomyslalam pokaze wam co i jak to mnie sprowadzicie na ziemie zeby nie robic sobie nadzieji

Zgłoś nadużycie #56650 6 kwietnia 2016, 10:19

buka87 Supermama

tandem napisał(a)

buka pierwsze co pomyślałam, to właśnie by doradzić Ci nawilżacz powietrza. Może spróbuj? Chociażby słoik z wodą w każdym pokoju, blisko kaloryfera. A jakiego koloru masz podłogi i meble? Dużo zależy od materiału. No i po remoncie pył zostaje na długo.
Wynajmowałam kiedyś pokój z czarnymi meblami i ciemną podłogą - można było odkurzać trzy razy dziennie a i tak był zawsze syf... Teraz mamy jasne drewniane podłogi i jest o wiele lepiej :)

Meble mam jasne i panele też. Moze tego kurzu tak nie widać, ale jak przejadę ręką 3 dni po ścieraniu to cała zakurzona jakbym miesiąc nie sprzątała;/ Czemu nie ma spreya który sie psika i kurz nie siada :P Ktoś by z tego grube dolce miał :D