Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #56511 5 kwietnia 2016, 13:07

staraczka33 Supermama

emilia92 napisał(a)

paola ty mnie nie strasz z ta torba hihi.. jak popiore wszystko to tak myslalam w polowie kwietnia sie spakowac, jescze maz mi marudzi ze to za wczesnie..
marluna wspolczuje...
moj brzuchol :)

Ale super brzuchol :-) :-) :-) ale chyba duzo nie przytylas co?

Zgłoś nadużycie #56512 5 kwietnia 2016, 13:07

Paola_33 Supermama
Emi, to na pewno nie wzdęcie ?? Bez urazy, masz taki zgrabniutki, jak nieciążowy :-D :-D
Nie straszę, ale różnie jest.. :-p :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56513 5 kwietnia 2016, 13:09

Paola_33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

widzialyscie dziewczyny https://www.facebook.com/BeataSzydlo/?fref=nf tak sie usmiałam,

A z czego się śmiałaś ?? Nie lubię ludzi o wzroku wyrażającym tęsknotę za rozumem, jak ta pani...
MI to się płakać chce..
Polsat wymiata..  Mistrzowie..
Wszyscy zapewne pamiętacie, jak w zeszłym roku Polsat postanowił pozbawić widzów puenty filmuŻycie Pi. W ostatniej scenie, w której bohater wyjaśnia sens całej historii, zamiast jego wypowiedzi widzowie usłyszeli... zapowiedź kolejnego filmu, z Jean-Claude Van Dammem. Wczoraj stacja jeszcze okrutniej obeszła się z kasowym hitem i jednym z najczęściej komentowanych filmów ostatnich lat.
Widzowie, którzy już widzieli Wilka z Wall Street, zapewne byli bardzo zaskoczeni. Z obrazu z udziałem Leonardo DiCaprio usunięto niemal wszystkie sceny seksu. Zniknęła głośna scena gwiazdora z Margot Robbie. Nie ma scen seksu w firmie, na imprezach i brakuje homoseksualnej orgii. Wycięto także nagą Robbie.
Polsat postanowił zadbać też o uszy widzów. Przekleństwa, których sporo w filmie, przetłumaczono na jak najbardziej łagodną wersję po polsku, zaś wypowiedzi po angielsku zostały wyciszone... Wiele kontrowersyjnych dialogów zostało zmienionych.
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56514 5 kwietnia 2016, 13:13

staraczka33 Supermama

kamila19880 napisał(a)

widzialyscie dziewczyny https://www.facebook.com/BeataSzydlo/?fref=nf tak sie usmiałam,

Jejku jak ja nie cierpie tej baby!!!jak ja widze czy slyszebto szlag mnie trafia

Zgłoś nadużycie #56515 5 kwietnia 2016, 13:15

kamila19880 Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

A z czego się śmiałaś ?? Nie lubię ludzi o wzroku wyrażającym tęsknotę za rozumem, jak ta pani...
MI to się płakać chce..

ja popieram, ja sie smialam z ich glupoty i popieram aborcje w takich przypadkach, nikt nie ma prawa decydowac o naszym zdrowiu ani zyciu z wyjatkiem nas samych nie tak jak tu http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Martwe-nie-bedziemy-rodzic,wid,18250958,wia...   to co sie dzieje w Pl to czysta parodia, ja juz powinnam siedziec przeciez za swoje poronienia
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #56516 5 kwietnia 2016, 13:21

emilia92 Gotowa na wszystko
staraczka 4kg tylko przytylam, dieta cukrzycowa robi swoje..
paola hihi ciaza ciaza, no malutki mam ale to chyba tez geny.. bo moja mama miala male brzuszki..tez sie czasem zastaawiam czy nosze tam dziecko i gdzie sie miesci hihih

Zgłoś nadużycie #56517 5 kwietnia 2016, 13:24

Paola_33 Supermama
Fajnie macie, jak te Steczkowskie, które tydzień po ciąży chude jak szczapy :-) Ale mojego rekordu z ost. ciąży nie pobiłaś, ja 'nabrałam' aż kg :-) A w cukrzycy to się własnie dużo tyję, ja w 1. ciąży.. 16 kg, omg...
A jak samopoczucie ??
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56518 5 kwietnia 2016, 13:28

staraczka33 Supermama

emilia92 napisał(a)

staraczka 4kg tylko przytylam, dieta cukrzycowa robi swoje..
paola hihi ciaza ciaza, no malutki mam ale to chyba tez geny.. bo moja mama miala male brzuszki..tez sie czasem zastaawiam czy nosze tam dziecko i gdzie sie miesci hihih

Ojej tylko 4 kilo!!! :-) to malutko a zreszta najwazniejsze ze Nadia tam jest cala i zdrowa :-)

Zgłoś nadużycie #56519 5 kwietnia 2016, 13:30

Paola_33 napisał(a)

Fajnie macie, jak te Steczkowskie, które tydzień po ciąży chude jak szczapy :-) Ale mojego rekordu z ost. ciąży nie pobiłaś, ja 'nabrałam' aż kg :-) A w cukrzycy to się własnie dużo tyję, ja w 1. ciąży.. 16 kg, omg...
A jak samopoczucie ??

no własie w cukrzycy sie duzo nie tyje, rozne dziewczyny poznalam z cukrzyca ciazowa i tez malo przytyly..
dobre, ale denerwuje mnie ta dieta ehhh juz wytrzymac na niej nie moge///

Zgłoś nadużycie #56520 5 kwietnia 2016, 13:33

Paola_33 Supermama
Jeszcze troszkę musisz wytrzymać, bo w czasie kp też dieta, chyba, ze od razu zabutelkujesz Nadię ;-)
A 2. imię też wybraliście ? Mi najb. brakowało.. wina :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56521 5 kwietnia 2016, 13:43

Laviaa Fajna mama
ja dzis co chwile chodze glodna...glowa boli jak diabli i ogolnie jakas slaba jestem

Zgłoś nadużycie #56522 5 kwietnia 2016, 14:09

tandem Supermama
hej, w pracy nie miałam jak tu zajrzeć, dopiero teraz mam chwilkę :)

buba ale dobrze, że plan już jest :)

Paola o tych brokułach i ich wpływie na tarczycę słyszałam niestety, a bardzo lubię :)

Leena jej choroba, szpital... a jak dziś się czujesz?

pepitka powodzenia w czekaniu do 38. tygodnia :)

staraczka, kasik84, Paola co Wy mi tak maślicie? :) mam nadzieję, że będziemy mieli ładne bobaski ale też, że w ogóle będziemy je mieli!

emilia gratuluję Nadii :) kiedy poród? kiedy następna wizyta? ile masz lat? dopiszę Cię :)

marluna jej, wciąż Ci słabo... dobrze, że już 12 tc i dobrze, że masz jednak zwolnienie, trzymam kciuki, by zelżało!

kamila dobrze, że tyle badań, niech gin działa! a co do poronień, zdecydowanie nie siedziałabyś za nie, wyraźnie rozróżniają w tym projekcie ustawy aborcję od poronienia, więc nie myśl o tym tylko wybadaj się, wylecz i firankuj! :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56523 5 kwietnia 2016, 14:12

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Paola o tych brokułach i ich wpływie na tarczycę słyszałam niestety, a bardzo lubię :)

staraczka, kasik84, Paola co Wy mi tak maślicie? :) mam nadzieję, że będziemy mieli ładne bobaski ale też, że w ogóle będziemy je mieli!

emilia gratuluję Nadii :) kiedy poród? kiedy następna wizyta? ile masz lat? dopiszę Cię :)

marluna jej, wciąż Ci słabo... dobrze, że już 12 tc i dobrze, że masz jednak zwolnienie, trzymam kciuki, by zelżało!

kamila dobrze, że tyle badań, niech gin działa! a co do poronień, zdecydowanie nie siedziałabyś za nie, wyraźnie rozróżniają w tym projekcie ustawy aborcję od poronienia, więc nie myśl o tym tylko wybadaj się, wylecz i firankuj! :)

My tobie maslimy?nigdy w zyciu !!! :-) poprostu piekna z was para ty laska mąż ciasteczko piekne dzieciaczki beda :-)

Zgłoś nadużycie #56524 5 kwietnia 2016, 14:14

Paola_33 Supermama
Tandem, jakiś pracowity dzień masz :-) A tu taaakaaa wiosna, no grzeszysz !!! Lepiej ??
A serio, mam nadzieję, że moja miazguja polubi wreszcie spacery, bo na razie masakra, wrzaski i niemowlakowe przekleństwa :-D :-D
A dzisiaj przespałaby caaały dzień, jak na prochach nasennych :-o :-o
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56525 5 kwietnia 2016, 14:14

kamila19880 Fajna mama

tandem napisał(a)

zakaz aborcji to jest poczatek, przeczytaj to http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Martwe-nie-bedziemy-rodzic,wid,18250958,wia...
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #56526 5 kwietnia 2016, 14:16

staraczka33 Supermama

Paola_33 napisał(a)

Tandem, jakiś pracowity dzień masz :-) A tu taaakaaa wiosna, no grzeszysz !!! Lepiej ??
A serio, mam nadzieję, że moja miazguja polubi wreszcie spacery, bo na razie masakra, wrzaski i niemowlakowe przekleństwa :-D :-D
A dzisiaj przespałaby caaały dzień, jak na prochach nasennych :-o :-o

Ojejku jak slodko śpi :-)

Zgłoś nadużycie #56527 5 kwietnia 2016, 14:32

paola ale troche inna ta dieta bedzie, bede mogla jesc co bede chciala, a nie ja mam wytyczne np ze 2 kromki chleba na sniadanie i koniec.. taka rygorysztyczna mam diete teraz.. wszystko wazyc musze..
tandem porod 25 maj, nast wizyta 18 kwiecien, 23 lata
paola sliczna..

Zgłoś nadużycie #56528 5 kwietnia 2016, 14:33

tandem Supermama
Paola same słodziaki wstawiasz ;) no tak, dziś zebranie z kierownikiem, nie mamy rozmawiać itp. tylko pracować :) za oknem słońce, a ja jeszcze 2,5h w pracy, ale już z górki!

staraczka, oby,oby :D ale najważniejsze, żeby zdrowe były
weekend testowy nam się szykuje, 4 testujące! jakie przeczucia?

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #56529 5 kwietnia 2016, 14:37

tandem Supermama

emilia92 napisał(a)

paola ale troche inna ta dieta bedzie, bede mogla jesc co bede chciala, a nie ja mam wytyczne np ze 2 kromki chleba na sniadanie i koniec.. taka rygorysztyczna mam diete teraz.. wszystko wazyc musze..
tandem porod 25 maj, nast wizyta 18 kwiecien, 23 lata
paola sliczna..

już wpisana, może na dzień matki Nadia trafi? :D
jeszcze województwo, w którym cyklu się udało? i nie masz więcej dzieci?

Zgłoś nadużycie #56530 5 kwietnia 2016, 14:44

staraczka33 Supermama

tandem napisał(a)

Paola same słodziaki wstawiasz ;) no tak, dziś zebranie z kierownikiem, nie mamy rozmawiać itp. tylko pracować :) za oknem słońce, a ja jeszcze 2,5h w pracy, ale już z górki!

staraczka, oby,oby :D ale najważniejsze, żeby zdrowe były
weekend testowy nam się szykuje, 4 testujące! jakie przeczucia?

A skad ty wzielas az cztery testujace na ten weekend?