Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #56151 1 kwietnia 2016, 9:17

Paola_33 Supermama
Werka =- dobry znak.. Trojaczki (wróżba) już działają ;-) :-D :-D

Witajcie, Lily i Canna, dołączajcie !!!!!!

U nas deszczowy dzień, ja senna już po kokardki,...
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56152 1 kwietnia 2016, 9:18

Laviaa Fajna mama
Dziewczyny jestem szczęśliwa jakbym milion dolarów wygrała!! Odnalazłam przyjaciela z lat dziecinnych po 10 latach! Razem jako dzieci lezelismy w szpitalu w prokocimiu miesiącami i tak.sie zakumplowalismy, że później jeszcze głupoty się widywalismy...

Zgłoś nadużycie #56153 1 kwietnia 2016, 9:18

murron Supermama

tandem napisał(a)

ojej, no niemożliwe!
dziękuję za wyjaśnienia skali Apgar, faktycznie ma to sens. Ja miałam 8 punktów po urodzeniu, bo za późno zdecydowali o cesarce, a ja, pierworodna, siedziałam sobie głową do góry.... A no i super, że otwierają drzwi, tak powinno być! :D na zdjęcia się nie załapałam.
Canna też uważam, że powinnaś czekać i sprawdzić ponownie, może jednak mała fasolka tam walczy
Kowy gratuluję bety! :) super, który tc i dc teraz?
buka super, że córeczka się obróciła jak trzeba! gratulacje dla niej :) a dla Ciebie za przetrwanie szkoły rodzenia, hihi :)
buba trzymam kciuki!
Ja jedną plombę sobie wczoraj zafundowałam. Mam takie pytanie: bierzecie znieczulenie do plomby? Bo ja nie , a wszyscy się dziwią i nie wiem czy to naprawdę dziwne?
Bardzo dobrze mi się dziś spało i wiecie co mi się bardzo realistycznie śniło? No jakże, dwie krechy :D
Wczoraj jeszcze zrobiliśmy operację niemożliwą i malutkim autem przewieźliśmy stare drewniane drzwi jakieś 30km, wykorzystamy do konstrukcji... łóżka :)

Tandem to obie jesteśmy dziwne, ja w życiu u dentysty nie brałam znieczulenia, a chodzę regularnie co 6-9 miesięcy.
w ramach wątpliwości przy porodzie bez znieczulenia, ale bolało jak cholera, ale córka ponad 3800, z rączką przy głowie plus skurcze musieli mi okscytocyną wywowyłać a to podobno zawsze bardziej bolesne.

Zgłoś nadużycie #56154 1 kwietnia 2016, 9:19

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Werka =- dobry znak.. Trojaczki (wróżba) już działają ;-) :-D :-D

Witajcie, Lily i Canna, dołączajcie !!!!!!

U nas deszczowy dzień, ja senna już po kokardki,...

Paola Ty mnie nie strasz trojaczkami :D
Co ja bym biedna zrobiła :D

Zgłoś nadużycie #56155 1 kwietnia 2016, 9:21

Paola_33 Supermama
Uwijałabyś sie jak mróweczka :-D :-D w tempie, w jakim się przewija film :-D :-D
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56156 1 kwietnia 2016, 9:23

Leena Fajna mama

murron napisał(a)

to ja dołączam do grona czekającego.
Canna ja też jestem zdania, że taki duży wzrost bety zwiastuje dzidzię, a to kiedy sprzęt dzidzię pokaże to inna para kaloszy.
Jak ktoś będzie miał wieści od Motylka niech szybko przekazuje.
Leena a Ty dziś jak, nadal w dwupaku?

Dzień dobry :)
A ja jeszcze w dwupaku ... ostatnio męczyły mnie takie skurcze ze aż oddech wstrzymywalam i tu przydała się szkoła rodzenia- oddech o którym sobie przypomniałam złagodzil ból :P juz myślałam że będzie jednak marzec ale to fałszywy alarm...
A ty kiedy się rozpakowujesz? :) jakieś znaki przepowiadajace?

Kowy - piękna beta ♡ ciesze się niezmiernie

Buka to co wy na tej szkole robicie? Ja to byłam masowa na przez męża ;) i brawo dla Basienki - zuch dziewczynka !! Duży buziak od cioci forumowe :*
Ja też spakowalam mały reczniczek dla "ochlody" .... kupiłam tez siateczkowe majtki i takie wkłady poporodowe ale chyba firmy seni i takie podkłady na lozko... mogę ci na priv wysłać linki bo kupowałam na necie ;)

Zgłoś nadużycie #56157 1 kwietnia 2016, 9:24

werkaa Fajna mama

Paola_33 napisał(a)

Uwijałabyś sie jak mróweczka :-D :-D w tempie, w jakim się przewija film :-D :-D

Hahaha :D Nie dziękuję :)
Na początku jedno wystarczy :)
Już to sobie wyobraziłam trzy małe charakterki mojego męża :)

Zgłoś nadużycie #56158 1 kwietnia 2016, 9:31

Paola_33 Supermama
Kowy - gratuluję bety !!

A oto przygoda mojej 'środkowej' córy..
"Idą się wywróciła idąc do przedszkola i wpadła na glistę....Ostatnie 10 metrów do przedszkola trwało 15 minut.... Bo był RYK ze glisty są straszne i ją zjedzą... Straaaszliwa glista, co z ziemi wychodzi... Setki tego teraz łażą po chodnikach..
Dziwne, ze w ogóle poszla do przedszkola.. Taka trauma 😆 Nudy, jak widzicie, nie ma nigdy !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56159 1 kwietnia 2016, 9:33

buka87 Supermama

Leena napisał(a)

A ja jeszcze w dwupaku ... ostatnio męczyły mnie takie skurcze ze aż oddech wstrzymywalam i tu przydała się szkoła rodzenia- oddech o którym sobie przypomniałam złagodzil ból :P juz myślałam że będzie jednak marzec ale to fałszywy alarm...
Buka to co wy na tej szkole robicie? Ja to byłam masowa na przez męża ;) i brawo dla Basienki - zuch dziewczynka !! Duży buziak od cioci forumowe :*
Ja też spakowalam mały reczniczek dla "ochlody" .... kupiłam tez siateczkowe majtki i takie wkłady poporodowe ale chyba firmy seni i takie podkłady na lozko... mogę ci na priv wysłać linki bo kupowałam na necie ;)

Oj mnie też raz taki ból złapał że zatrzymywałam oddech a po chwili pomyslalam, ze trzeba oddychac i jakoś przeszło :) ) Chyba trzeba sobie kasete nagrać wdech-wydech :D
No na szkole rodzenia jakieś wymachy, leżenia,kręcenia-tak jak na fitnesie. Ło matko :D Ale spałam po tym jak dziecko :)
Lena położna mówiła że podkłady typu seni są najlepsze więc super że je masz :D Ja musze zobaczyć bo tez kupiłam jakieś w rossmanie ale nie wiem co to za typ :D Podeślij linka to sobie obczaje :D
Położna opowiadła wczoraj że jeden gość zaaferowany dobija sie do drzwi z torbą, ona wychodzi mysli-kobieta rodzi w aucie. Okazało sie że gość zapomniał zabrać kobiety z pod bloku. Dojechała taxówką.
Była też historia apropo zabrania suchego prowiantu że gość narobił 15 bułek i zjadł w czasie gdy biedna żona nic nie mogła jesc i walczyła w bólem porodowym. Gość tłumaczył że jak jest w stresie to tak ma :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #56160 1 kwietnia 2016, 9:34

Laviaa Fajna mama
Ja też nienawidzę glisd i nie dziwie się małej,że dostała wstretu

Zgłoś nadużycie #56161 1 kwietnia 2016, 9:35

mjakmama Gotowa na wszystko
A ja od dzisiaj zaczynam odpoczywać :D także nie uwolnicie się teraz od moich postów :D
Paola podziwiam że Ty przy trójce maluchów masz tyle czasu dla nas :D przyznaj się sprzątaczka i kucharka pełne etaty u Ciebie mają :D
Tandem mnie też bardziej znieczulenie przeraża, także zawsze wizyta u stomatologa bez znieczulenia :)
A ja z kolei nie wiem czym mam sie dzis zająć, sprzątaniem, gotowaniem czy może zacząć od relaksu dla siebie :)

Zgłoś nadużycie #56162 1 kwietnia 2016, 9:37

murron Supermama

Leena napisał(a)

no ja nadal bezobjawowo, od dziś mam brać wiesiołka.

Zgłoś nadużycie #56163 1 kwietnia 2016, 9:40

Paola_33 Supermama
Niee. Ale fakt, rzadko gotuje. Zacznę jak wreszcie kupimy piekarnik 😊
Na razie pizza i catering. I +10 po ciąży.. 'Supeeer' 😒
A rowerek nie dojechał 😒
Czekam na inny..

Buks, Ty juz prawie 33 t.c. Doszlas jyz do tego momentu ciąży gdy marzy się o nieprzespanych nocach i zerowej ilości ciąży ?? 😁
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56164 1 kwietnia 2016, 9:41

Kaari Fajna mama
Hej :) :)
Tandem ja też bez znieczulenia, w zasadzie nigdy mi go nie proponowano. Teraz powinnam iść do dentysty ale odwlekam ale już w przyszłym tygodniu musze się zapisać.

Zgłoś nadużycie #56165 1 kwietnia 2016, 9:43

murron Supermama

Paola_33 napisał(a)

A rowerek nie dojechał 😒
Czekam na inny..

Buks, Ty juz prawie 33 t.c. Doszlas jyz do tego momentu ciąży gdy marzy się o nieprzespanych nocach i zerowej ilości ciąży ?? 😁

to ile całościowo w ciąży przytyłaś, bo w 30 którymś tygodniu miałaś bardzo mało na plusie.

Zgłoś nadużycie #56166 1 kwietnia 2016, 9:45

Paola_33 Supermama
W ciąży tyle samo przytyłam, co straciłam. Co z tego, jak teraz +10 kg. 😡
Chyba skorzystam z liposukcji. Tak z 6 razy i będę jak nowka 😆

Musze się zdrzemnąć póki nocny potwor śpi..
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56167 1 kwietnia 2016, 9:48

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

A rowerek nie dojechał 😒
Czekam na inny..

Nieeee ja kocham ciąże :) Boje sie co bedzie po :) Mąż dba, wszyscy pomagają, czuje się jak pączek w maśle :D jestem w centrum uwagi i to lubie. A brzuch zawsze miałam wiec mi nie przeszkadza póki co :) fakt, jak cos spadnie na podłoge to ciężko jest podnieść ale co tam :P Będzie hardcorowo po porodzie ;) Wtedy to nie ja będę gwiazdą :D
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1UeMKsYzzKAMs_AVUDzd9h69QxFTsNDJbFrgZb0ef...

Zgłoś nadużycie #56168 1 kwietnia 2016, 9:50

Paola_33 Supermama
No, chyba, ze wywalisz cyc w publicznym mjsc. karmiąc. Żnow będziesz gwiazda 😆
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #56169 1 kwietnia 2016, 9:51

buka87 Supermama

Paola_33 napisał(a)

No, chyba, ze wywalisz cyc w publicznym mjsc. karmiąc. Żnow będziesz gwiazda 😆

taaa :D :D

Zgłoś nadużycie #56170 1 kwietnia 2016, 9:53

tandem Supermama
mjakmama to jak nie wiesz od czego zacząć, zacznij od relaksu! :)

czyli jednak kobietki są twarde i znieczulenia nie biorą :) ja muszę się jeszcze przejść, jeszcze mam dwa do zrobienia, bu... i pozostałe dwie ósemki do wyrwania... ale to będę przeciągać jak długo się da

paola bez piekarnika ciężko, trzymam kciuki, by szybko był :) a z liposukcją nie przesadzaj! po pierwsze, na pewno jej jednak nie potrzebujesz, a po drugie - widziałaś jak to wygląda? masakra! hihi ;)

kaari co się odwlecze to nie uciecze, a po drugie - im dłużej się czeka, tym gorsza dziurka do zrobienia, więc nie zwlekaj!

murron już coraz bliżej, może objawy będą chwilę przed i poród raz-dwa? :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0