Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #55271 24 marca 2016, 8:49

Kaari Fajna mama
Hello! Ale wczoraj naskrobałyście! Człowiek wyjdzie tylko na parę godzin z domu a potem ma nadrabiania ;)
Widzę Staraczka przywołana do porządku i pisze z nami :D a gdzie jest Asa, Pepitka i Usiasia?
Co do tabeli to faktycznie Usiasia miała ja prowadzić. Może zgodziłaby się jeszcze komuś dać dostęp do niej żeby to na bieżąco funkcjonowało? Ale to taka luźna propozycja :)
Paola na tym zdjęciu gdzie Róża śpi widać mega podobieństwo do Idy. A mam pytanie:czy ona w brzuchu była bardziej aktywna czy spokojna?
Tandem gdzie Twój test? :)
Ja niedługo idę zakupić babke wielkanocna. Chce zrobić swoją i własnie dlatego lepiej mieć druga w zapasie ;)

Zgłoś nadużycie #55272 24 marca 2016, 8:52

tandem Supermama
Dziewczyny, przepraszam za opieszałość - praca. Czekam do jutra, chcę się dłużej łudzić. Temp rośnie, ale to nie pierwszy raz.

PaulaG czyżby? :)

koko trzymam kciuki, byś na święta była w domku

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #55273 24 marca 2016, 8:56

Kowy Fajna mama
Ale to fajnie o tyle że skoro nie spada to nadzieja jest :) Ja się czuje jakbym miała grypę... a nie mam jak sie położyć bo szyta że Stasiem w domu a po południu do pracy.
Dziś z rana siknęłam jeszcze facelle 25 (bo mam to po co ma leżeć) i wyszły piękne dwie krechy. Dla mnie jakoś też przyszły tydzień jest decydujący, bo ostatnio tak ciąża mi się skończyła... i jakoś psychicznie jak przeżyję przyszły to powinno być lepiej.

Zgłoś nadużycie #55274 24 marca 2016, 9:01

Kaari Fajna mama
Tandem tu Cie namawiam ale sama tak robiłam, że nie chciałam od razu testować żeby mieć dłużej nadzieję :) powiem Wam, że znów mi się śnił pozytywny test ciążowy. Może to którejś z Was?
Paula G tez wydaje się być lekko podejrzana :)

Zgłoś nadużycie #55275 24 marca 2016, 9:02

Laviaa Fajna mama
Witajcie dziewczyny ja dziś ledwo żyję. Mdłości meczyly mnie cała noc, o 4 musiałam kanapkę zjeść bo aż mnie ssalo z głodu. Teraz niewiele lepiej

Zgłoś nadużycie #55276 24 marca 2016, 9:08

Kowy Fajna mama
Laviaa kurcze to mocno Cię trzyma, współczuję. Niektóre babeczki przechodzą bezobjawowo a nie które wszystko co może być. No i masz babo klops :/
Mój lekarz odpisał mi online, zalecił dupka 2 x dziennie wiec w sumie chyba fajnie, będę się czuła pewniej. Chociaż jak teraz już mam mdłości to pewnie po lekach ogóle mnie porzyga. Sorry za stwierdzenie ;)

Zgłoś nadużycie #55277 24 marca 2016, 9:10

Laviaa Fajna mama
Kowy ja mogę cierpieć, wszystko zniose byle z dzieckiem było wszystko ok

Zgłoś nadużycie #55278 24 marca 2016, 9:18

tandem Supermama
Kaari życzę, by zapasowa babka nie była potrzebna :) Ja myślę, by zrobić mazurki z pyszną masą i bakaliami. Śniadanie u moich rodziców, popołudnie u rodzinki męża, więc tylko tak, dla własnej przyjemności bym piekła. No i właśnie, nadzieja umiera ostatnia :)

Co Wy pieczecie ze słodkości na Wielkanoc, dziewczyny? Każdy rejon ma inaczej? :)

Laviaa wiadomo, ale trzymam kciuki, byś męczyła się jak najmniej. Może przygotowuj sobie kanapki w zapasie na noc, żebyś nie musiała wstawać ;)

Kowy łykaj tabletki a ja będę trzymać kciuki, by nie wzmagały objawów :) Tak, nie spada temp, więc cóż mówić, nadzieja jest. Ale tamten cykl, w którym spadła dopiero w 50dc, trochę mnie dołuje. Bo wychodziło na to, że po owulacji faza trwała 20 dni. A testy, beta - nic.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #55279 24 marca 2016, 9:20

koko83 Fajna mama
Turboslmak trafiłam z nadciśnieniem w sobotę ale tutaj się pochorowalam gorączką gardło katar głowa ale już przechodzi po obchodzie lekarz powiedział że idę do domu
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #55280 24 marca 2016, 9:21

Laviaa Fajna mama
Tandem na szczęście ja nie wstaje tylko mąż, niech się wprawia powoli do nocnego wstawania

Zgłoś nadużycie #55281 24 marca 2016, 9:23

Laviaa Fajna mama

koko83 napisał(a)

Turboslmak trafiłam z nadciśnieniem w sobotę ale tutaj się pochorowalam gorączką gardło katar głowa ale już przechodzi po obchodzie lekarz powiedział że idę do domu

Koko dużo zdrówka dla was, dobrze że w tym czasie byłaś pod dobra opieka

Zgłoś nadużycie #55282 24 marca 2016, 9:23

Paola_33 Supermama

Kaari napisał(a)

Hello! Ale wczoraj naskrobałyście! Człowiek wyjdzie tylko na parę godzin z domu a potem ma nadrabiania ;)
Widzę Staraczka przywołana do porządku i pisze z nami :D a gdzie jest Asa, Pepitka i Usiasia?
Co do tabeli to faktycznie Usiasia miała ja prowadzić. Może zgodziłaby się jeszcze komuś dać dostęp do niej żeby to na bieżąco funkcjonowało? Ale to taka luźna propozycja :)
Paola na tym zdjęciu gdzie Róża śpi widać mega podobieństwo do Idy. A mam pytanie:czy ona w brzuchu była bardziej aktywna czy spokojna?
Tandem gdzie Twój test? :)
Ja niedługo idę zakupić babke wielkanocna. Chce zrobić swoją i własnie dlatego lepiej mieć druga w zapasie ;)

Róża była dużo spokojniejsza niż Siostry :-) Podobne są jak bliźniaczki :-D :-D

Milego dnia, do jutrzejszego testu Tandem !!!!!!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #55283 24 marca 2016, 9:30

jadzia Fajna mama
Ja sie biorę za sprzatanie. Piekę jednego placka czekoladowego i jedna salatke z kurczakiem robie. Ja tez biore obecnie dupka i w sumie nie wiem w jakim celu, tez 2 razy dziennie. Mowil ze mam ta torbielke i dupek moze pomoze ja wchlonac.

Zgłoś nadużycie #55284 24 marca 2016, 9:32

stencel_ka Fajna mama
Czesc dziewczyny. Ja teź was tu podczytuję i cieszy fakt że Gusia was pozytywnie motywuje do firankowania i do optymistycznych nastrojów. Widzę że juź grudnióweczki nam się pokazują powoli. Kowy superaśnie, gratuluję i czekamy do wizyty z niecierpliwością. Moze tez będą dwie fasoleczki...hihi☺Tandem zPaulaG trzymam kciuki za wasze teściki, bo chyba wasza kolei. Jadzia a co u Ciebie, starania nie wstrzymane rozumiem? Kiedy testujesz. Kamilka ty tez na dniach chyba bedziesz sprawdzac czy coś kielkuje?

No i nasze nowe mamusie coś malo aktywne. Paula Ciebie to podxiwiam, przy dwójce starszaków, kolkowej Róży a Ty jeszcze masz czas na forum. Musisz być super zorganizowaną babką.

Turboślimaku Ty już z pierwszą @? Minął chyba zaledwie miesiąc od porodu prawda? Karmisz tylko piersią czy bardziej nieregularnie tj raz tak raz z butelki bo to chyba tylko przy takim co 3h systematycznym karmieniu piersią można opóźnić krwawienie do kilkunastu miesięcy. Mi @ wróciła jakos po 7-8mies od porodu, gdy zaczelismy rozszerzac dietę o te wszystkie marcheweczki jabluszka i zupki pierwsze.

Zgłoś nadużycie #55285 24 marca 2016, 9:36

Paola_33 Supermama
Stencelka, przyśpiesza Ci licznik porodowy czy wlecze się, jak u mnie ?

Jestem zorganizowana, ale bez przesady, w porówn. z zeszłym rokiem mam luuuzy, Starsze są w przedszkolu od 8 do 16 :-)
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #55286 24 marca 2016, 9:37

Laviaa Fajna mama
Ja przy takim samopoczuciu to wątpię, że cokolwiek zrobię... Planowałem ciasto w-z, sos tatarski i jaja faszerowane. Babkę kupie

Zgłoś nadużycie #55287 24 marca 2016, 9:41

kamila19880 Fajna mama
Ja pewnie tez ciasto kupie moze jakieś jedno zrobię ale zobaczę jak sie wyrobie. Dzis temp mi skoczyła zewsze miałam Max 37.01 a dzis 37.07 wiec troche poszła dzis 7 dpo i jak zwykle nie da sie nie nakręcać ;(
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #55288 24 marca 2016, 9:41

tandem Supermama
Paola, stencel_ka dziękuję :)

jadzia powodzenia w sprzątaniu! :) ja już prawie mam porządek, tylko okna i łazienka ;)

Laviaa no jak masz kelnera to korzystaj :) ja mojego zanim bym dobudziła, to pięć razy sama bym zdążyła kanapkę zrobić... :)

koko to dobrze,że tak wyszło. a co z nadciśnieniem? już ok?

Zgłoś nadużycie #55289 24 marca 2016, 9:42

Kowy Fajna mama
Stencelka dzięki wielkie :) Forum jest trochę spokojniejsze, ale trzyma się dzielnie. Poza tym jak można opuścić taka ekipę zgraną :) Jeśli mam być szczera to wystarczyłaby mi jedna krewetka, bo mamy juz Stasinia :D ale oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe. Ja sama nie wiem jak to jest mieć rodzeństwo, ale chciałabym tego dla Stasia, żeby miał na dorosłe lata wsparcie w kimś oprócz rodziców. Nigdy nie sądziłam, że tak szybko się zdecyduje... to pewnie miłość ;)
W ogóle to zabawna sprawa, bo teraz szybko pojawiły mi się objawy i czułam ze może być ciąża. Ze Stasiem upewniłam się 2 tygodnie po spoznionej @ :p Niedowierzałam, bo mój małż miał słabe wyniki nasienia i lekarz w ogóle nie wróży mu dzieci, a u mnie hashi. Jak to życie umie zaskakiwac.

Zgłoś nadużycie #55290 24 marca 2016, 9:42

tandem Supermama
kamila to trzymam kciuki mocno!

Laviaa a czym faszerujesz?